Summoner Wars + dodatki = help

Na tym podforum można pytać się o wycenę gier, które chcielibyśmy sprzedać lub kupić. Dla każdej gry powinien być jeden wątek, nie należy tworzyć wielu wątków dla jednej gry! Przed zadaniem pytania należy zapoznać się z wcześniejszymi wycenami.
Migello84

Summoner Wars + dodatki = help

Post autor: Migello84 » 09 paź 2018, 09:14

Hej
potrzebuje pomocy w wycenie gry Summoner Wars,
posiadam:
- Summoner Wars Master Set - wszystkie karty w foliach Mayday Premium. Stan idealny , rozegrana może 3 razy.
- Summoner Wars Przymierza - również karty w folijkach - stan idealny.
+ 2 dodatkowe talie kupione w cenie 30 zł za sztukę (Upadłe królestwo + Straż przednia) - również w folijkach :)
Jest jedno pudełko, czyli to największe od summoner wars Przymierza (podstawka mieściła się w nim więc jedno pudełko poszło do kosza).
Zupełnie nie wiem jak wycenić taki zestaw razem z koszulkami. Dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
kaszkiet
Użytkownik wspierający

Re: Summoner Wars + dodatki = help

Post autor: kaszkiet » 09 paź 2018, 11:44

Duże zestawy Summoner Wars, na ile obserwowałem, specjalnie chodliwe nie są.
Myślę, że 300 zł może? (licząc 150 za Przymierza, 100 za Master Set i 50 za małe talie + jakaś górka)
Koszulki - jak dla mnie - nie zwiększają mojej chęci do zapłacenia drożej, ale może inni mają inne podejście. Zazwyczaj cena gier w koszulkach-bez koszulek to różnica 10-20 zł.
Możesz zacząć wyżej i ewentualnie będziesz schodził z ceny.

Migello84

Re: Summoner Wars + dodatki = help

Post autor: Migello84 » 09 paź 2018, 14:34

kaszkiet pisze:
09 paź 2018, 11:44
Duże zestawy Summoner Wars, na ile obserwowałem, specjalnie chodliwe nie są.
Myślę, że 300 zł może? (licząc 150 za Przymierza, 100 za Master Set i 50 za małe talie + jakaś górka)
Koszulki - jak dla mnie - nie zwiększają mojej chęci do zapłacenia drożej, ale może inni mają inne podejście. Zazwyczaj cena gier w koszulkach-bez koszulek to różnica 10-20 zł.
Możesz zacząć wyżej i ewentualnie będziesz schodził z ceny.
Dzieki za pomoc:) mysle , że faktycznie wystawie w tej cenie 300 zł + ewentualne koszulki za 20 zł. Za same koszulki dla takiej ilości kart wyszło chyba ponad 60 zł

ODPOWIEDZ