Star Wars LCG gra karciana

Na tym podforum można pytać się o wycenę gier, które chcielibyśmy sprzedać lub kupić. Dla każdej gry powinien być jeden wątek, nie należy tworzyć wielu wątków dla jednej gry! Przed zadaniem pytania należy zapoznać się z wcześniejszymi wycenami.
Joe Johnson

Star Wars LCG gra karciana

Post autor: Joe Johnson » 18 paź 2018, 18:18

Hej,

bardzo proszę o wycenę tego zestawu. Gra została ograna ok. 11 razy. Karty są w stanie idealnym - pachną nowością. To samo tyczy się reszty elementów. Pudełko delikatnie porysowane i rogi pogniecione.

Ile mogę liczyć za taki pakiet ? Zupełnie się nie znam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
My all is the force and a powerful ally it is

blastsoul

Re: Star Wars LCG gra karciana

Post autor: blastsoul » 24 paź 2018, 22:24

Nie pomogę, ale może ktoś pomoże tutaj to rozjaśni to sprawę podstawki:

Proszę o pomoc w wycenie zestawu: podstawka + 3 dodatki średnie (Krawędź Ciemności, Równowaga Mocy i Pośród Cieni) + cały cykl Hoth + 3 pierwsze z Echa Mocy ?

Wiem, że z dostępnością szczególnie podstawki jest ciężko i nie chcę szczególnie korzystać z tego faktu - po prostu uczciwie proszę o pomoc. Mniejsze cykle są dostępne w super cenach 10 za część więc tu cena jest niziutka i nie wpłynie na całość raczej. Pytanie ile policzyć za podstawkę plus dodatki ? Wdzięczny będę za rozsądne sugestie.

Awatar użytkownika
RUNner
Użytkownik wspierający

Post autor: RUNner » 28 paź 2018, 16:53

Dodatki możesz policzyć wg cen sklepowych o ile są w stanie bdb. Za cały komplet ja bym chciał 280-300zł.
Maluję figurki do gier planszowych. Więcej informacji: https://drive.google.com/file/d/1Rfn7Cl ... sp=sharing

KrzysiekL
Użytkownik wspierający

Post autor: KrzysiekL » 07 lis 2018, 09:01

RUNner pisze:
28 paź 2018, 16:53
Dodatki możesz policzyć wg cen sklepowych o ile są w stanie bdb. Za cały komplet ja bym chciał 280-300zł.
Warto dodać, że w tej chwili ceny sklepowe to maks 10 zł (w moim ulubionym 8,5 zł) za małe i maks 20 zł za duże (w moim ulubionym sklepie ok. 16-17 zł).

Za całość używaną sam nie dałbym więcej niż 250 teraz, bo jednak otwarty dodatek to dla mnie już nie jest sklepowy. A to już licząc dość dużo za podstawkę, która nie jest dostępna w sklepach.

ODPOWIEDZ