Rój

Na tym podforum można pytać się o wycenę gier, które chcielibyśmy sprzedać lub kupić. Dla każdej gry powinien być jeden wątek, nie należy tworzyć wielu wątków dla jednej gry! Przed zadaniem pytania należy zapoznać się z wcześniejszymi wycenami.
Awatar użytkownika
dude2332

Rój

Post autor: dude2332 » 07 gru 2018, 11:54

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile może być warta moja gra ze wszystkimi dodatkami (komar, biedronka, stonoga). Z tego co patrzyłem dodatek stonoga nie jest aktualnie nigdzie dostępny do kupienia (na całym ceneo nawet nie ma oferty), do tego ten dodatek mam również w wersji pocket. Dodam, że gra jest praktycznie jak nowa, była grana może 5 razy. Nigdy nie sprzedawałem żadnej gry planszowej, dlatego nie wiem, ile z ceny trzeba opuścić. Tutaj dodatkowo mam dodatek w dwóch wersjach, który nie jest nigdzie do kupienia, więc może wartość zestawu jest większa. Odpowiedziom w stylu: "sprawdź sobie" dziękuje :P

Awatar użytkownika
ShapooBah
Użytkownik wspierający

Re: Rój

Post autor: ShapooBah » 07 gru 2018, 15:03

Nowy zestaw z dodatkami (dostępnymi jeszcze w pojedyńczych sklepach) kosztuje trochę ponad 100 zł z wysyłką (13 zł za każdy z dodatków i 70 za podstawkę). Powinno dać CI to jakiś obraz za ile możesz spróbować sprzedać ten zestaw.

yNidhogg
Użytkownik wspierający

Re: Rój

Post autor: yNidhogg » 08 gru 2018, 00:15

Stonoga z tego co kojarzę zawsze była sprzedawana w takim zestawie (dla obu wersji gry: pocket/niePocket).
Masa gier
... czasem piszę nie po polsku : |

ODPOWIEDZ