World of Warcraft the Board Game

Na tym podforum można pytać się o wycenę gier, które chcielibyśmy sprzedać lub kupić. Dla każdej gry powinien być jeden wątek, nie należy tworzyć wielu wątków dla jednej gry! Przed zadaniem pytania należy zapoznać się z wcześniejszymi wycenami.
Awatar użytkownika
Raymaniac

World of Warcraft the Board Game

Post autor: Raymaniac » 03 kwie 2019, 08:57

Hej

Posiadam praktycznie nieużywaną grę WoW: The Board Game (angielska wersja językowa) - zakupiłem ją jeszcze na jej premierę w bodaj 2006 roku w rebel.pl, ale w tamtych latach zdecydowanie przekroczyła moje zdolności językowe i socjalne :P Ile to moze byc warte? Zestaw jest kompletny i praktycznie nieuzywany - ot, wszystko po prostu zostalo odpakowane, kilka razy rozlozone i od tego czasu leży owinięte w folie na strychu. Żadnych przetarć, braków itd.

Z góry dzieki za pomoc :D

Nesmeer
Użytkownik wspierający
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: World of Warcraft the Board Game

Post autor: Nesmeer » 06 kwie 2019, 16:07

Jeśli stan jak nówka to możesz zacząć od 800-850zł. Myślę, że przynajmniej 600zł lekko zgarniesz.
Trafiają się sztuki i po 300zł i po 900zł (tylko szaleńcy czekają z ofertami po 1tys.+), zależnie od stanu głównie pudełka (które dość szybko przy użytkowaniu się rozdziera) oraz ewentualnych połamań/braków figurek.
Wszystko zależy od tego jak szybko znajdziesz osobę, która akurat szuka tej gry, bo sama w sobie ma średnie opinie, jest wielka, długa i dla obeznanego gracza bez dodatku to typowy średniak (a dorwanie dodatku/-ów graniczy z cudem), dlatego i ja swoją sprzedałem.
Ale wracając do sedna, rzuć na FB, tutaj czy allegro/olx 800zł i czekaj na oferty (powinny się pojawiać), jak dużo zejdziesz i jak szybko odpuścisz już zależy od Ciebie :)

promykx
Użytkownik wspierający
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: promykx » 09 kwie 2019, 10:31

Ja bym nawet powiedział że trochę mniej. Podstawkę często widać od 350-450, może pod 550 za idealny stan (ale mogę się mylić). Z pełnymi dodatkami schodziły po 800-1000 (tutaj już się nie mylę bo pamiętam takie ceny)
Gra jak wcześniej kolega napisał, nie jest wybitna, a za takie kwoty to można trochę powybierać w różnych grach.

RaistlinJedyny
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: RaistlinJedyny » 08 maja 2019, 18:45

Posiadam podstawkę plus oba dodatki.
Nie mam pojęcia czy sprzedawać razem czy osobno, podejrzewam że jeśli chciałbym sprzedać razem to cena mogłaby być trochę zaporowa. Osobno - zejdą dodatki, a podstawka zostanie albo zejdzie za 150 PLN. Jakaś rada?

Nesmeer
Użytkownik wspierający
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: Nesmeer » 09 maja 2019, 06:50

RaistlinJedyny pisze:
08 maja 2019, 18:45
Posiadam podstawkę plus oba dodatki.
Nie mam pojęcia czy sprzedawać razem czy osobno, podejrzewam że jeśli chciałbym sprzedać razem to cena mogłaby być trochę zaporowa. Osobno - zejdą dodatki, a podstawka zostanie albo zejdzie za 150 PLN. Jakaś rada?
Wystaw zestaw np. 100zł taniej od ceny jaka wyjdzie za każde pudło osobno, podaj też ceny osobne, z warunkiem iż sprzedaż oddzielnie wyłącznie w przypadku chętnych na wszystko i poczekaj aż pojawią się chętni.
Jeśli natomiast Ci się spieszy to jak wspomniałeś istnieje ryzyko, że zostaniesz z samą podstawką, chociaż i one schodzą taniej lub drożej, prędzej czy później.

promykx
Użytkownik wspierający
Been thanked: 7 times

Post autor: promykx » 09 maja 2019, 09:37

Parę dni temu na allegro pozchodziły dodatki po chyba 300zł za sztukę. Nie śledziłem zbytnio, ale nie wydaje mi się żeby poszły mocno w górę (była tylko licytacja). Także jak przyjmiesz że każde pudełko za taką cenę to łatwo wyliczyć ~900 zł. Sposób przedstawiony powyżej że możesz osobno ale tylko jak wszystko "zaklepią" jest chyba jedynym sensownym rozwiązaniem. Dodam od siebie żebyś się nie przejmował że ci podstawka zostanie, wystaw zestaw i jak ktoś bardzo chce dodatki to niech kupi całość i sprzeda sobie to czego nie potrzebuje :)

Mazi88

Post autor: Mazi88 » 10 maja 2019, 08:07

Jakbyś jednak wystawiał osobno to chętnie odkupię Shadow of War :)

Awatar użytkownika
Protoplasm
Użytkownik wspierający
Has thanked: 2 times

Post autor: Protoplasm » 15 maja 2019, 01:04

Ile za wszystko? Jestem zainteresowany.

ODPOWIEDZ