Strona 1 z 1

World of Warcraft the Board Game

: 03 kwie 2019, 08:57
autor: Raymaniac
Hej

Posiadam praktycznie nieużywaną grę WoW: The Board Game (angielska wersja językowa) - zakupiłem ją jeszcze na jej premierę w bodaj 2006 roku w rebel.pl, ale w tamtych latach zdecydowanie przekroczyła moje zdolności językowe i socjalne :P Ile to moze byc warte? Zestaw jest kompletny i praktycznie nieuzywany - ot, wszystko po prostu zostalo odpakowane, kilka razy rozlozone i od tego czasu leży owinięte w folie na strychu. Żadnych przetarć, braków itd.

Z góry dzieki za pomoc :D

Re: World of Warcraft the Board Game

: 06 kwie 2019, 16:07
autor: Nesmeer
Jeśli stan jak nówka to możesz zacząć od 800-850zł. Myślę, że przynajmniej 600zł lekko zgarniesz.
Trafiają się sztuki i po 300zł i po 900zł (tylko szaleńcy czekają z ofertami po 1tys.+), zależnie od stanu głównie pudełka (które dość szybko przy użytkowaniu się rozdziera) oraz ewentualnych połamań/braków figurek.
Wszystko zależy od tego jak szybko znajdziesz osobę, która akurat szuka tej gry, bo sama w sobie ma średnie opinie, jest wielka, długa i dla obeznanego gracza bez dodatku to typowy średniak (a dorwanie dodatku/-ów graniczy z cudem), dlatego i ja swoją sprzedałem.
Ale wracając do sedna, rzuć na FB, tutaj czy allegro/olx 800zł i czekaj na oferty (powinny się pojawiać), jak dużo zejdziesz i jak szybko odpuścisz już zależy od Ciebie :)

Re: World of Warcraft the Board Game

: 09 kwie 2019, 10:31
autor: promykx
Ja bym nawet powiedział że trochę mniej. Podstawkę często widać od 350-450, może pod 550 za idealny stan (ale mogę się mylić). Z pełnymi dodatkami schodziły po 800-1000 (tutaj już się nie mylę bo pamiętam takie ceny)
Gra jak wcześniej kolega napisał, nie jest wybitna, a za takie kwoty to można trochę powybierać w różnych grach.