(SU) Malowanie figurek do gier planszowych

Dział przeznaczony na oferty 'usług' takich jak wydruki 3d, tworzenie insertów itd
Proszę o używanie w temacie wątku znaczników (SU) - 'sprzedam usługę' i (KU) 'kupię usługę'.
Regulamin forum
Proszę o używanie w temacie wątku znaczników (SU) - 'sprzedam usługę' i (KU) 'kupię usługę'.
Dział przeznaczony na oferty 'usług' takich jak wydruki 3d, tworzenie insertów itd.
Obowiązuje tu REGULAMIN FORUM HANDLOWEGO.
Awatar użytkownika
RUNner
Użytkownik wspierający
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

(SU) Malowanie figurek do gier planszowych

Post autor: RUNner » 17 maja 2019, 08:08

Jak maluję? Najlepiej jak potrafię :) Do każdej figurki podchodzę indywidualnie i zawsze staram się, by wyglądała bardzo dobrze.

Ważne! Nie maluję figurkom oczu, chyba że są to figurki większej skali niż 28mm. Czy to psuje efekt końcowy? Moim zdaniem nie, z trzech powodów. Po pierwsze, figurki w tej skali zazwyczaj nie są idealnie odlane. Oczodoły są nierówne i często tak małe, że potrzeba sporej precyzji żeby uzyskać pożądany efekt. Po drugie, to są figurki do grania i z odległości 20-30cm i tak nikt nie dojrzy takich detali jak oczy. Po trzecie, źle namalowane oczy, nadają figurce niezamierzonego efektu groteski, a chyba nie o to chodzi ;)

Ile to kosztuje? Jeśli mówimy o skali 28mm (20-35mm), czyli najpopularniejszej w grach planszowych, cena jednostkowa za figurkę wynosi 15zł (z podstawką zawierającą trawkę statyczną. Posiadam 5 wzorów do wyboru). Przy większych modelach cena oczywiście wzrośnie, ale i tak wtedy wyceniam indywidualnie.
Modeli o wielkości poniżej 20mm nie maluję, ale można dopytać!

Czas realizacji. Ponieważ maluję hobbystycznie i normalnie za dnia pracuję zawodowo, na figurki nie mam tyle czasu ile bym chciał mieć. Do malowania zabieram się po pracy i wtedy zazwyczaj mogę skończyć 2-3 figurki. Generalnie zastosowałbym tutaj wzór:
(liczba figurek / 2)+1=liczba dni.
Zazwyczaj udaje się skończyć przed tym terminem.

Koszty wysyłki. Przy zamówieniu usługi malowania powyżej 20 sztuk, przesyłkę zwrotną pokrywam w całości. Przy zamówieniu do 20 sztuk, do "rachunku" doliczam 15zł kosztów wysyłki.
Wysyłam paczkomatem lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zasady szczegółowe.
- kolorystyka. Pełna dowolność, chociaż najlepiej mieć wzorzec barw, czyli kartę postaci, itp.
- podstawki. Tak jak napisałem wcześniej, do wyboru jest 5 rodzajów trawy.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:
Spoiler:
GOTOWE FIGURKI!
Pojawiła się możliwość wymiany figurek na pomalowane już przeze mnie. Warunkiem podstawowym jest oczywiście przysłanie mi swoich figurek i dokonanie wpłaty. Zaletą tego rozwiązania jest minimalny czas oczekiwania na figurki oraz pełna przejrzystość - klient dostaje dokładnie to, co widzi na fotografiach. Zero niedomówień i rozczarowań. Koszt dostawy wliczony w ceny!

Godfather 300zł
Tutaj podstawki są pociągnięte kolorem frakcji, ale trzeba ten zabieg poprawić (są prześwity), co widać na fotkach. Na życzenie klienta dokonam poprawki.
Obrazek

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie 360zł
ObrazekObrazek

Wojna o Pierścień 2Ed 1000zł
Komplet zawiera pomalowane wszystkie figurki z podstawki oraz dodatek Panowie Śródziemia.
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 cze 2019, 19:11 przez RUNner, łącznie zmieniany 8 razy.
Maluję figurki do gier planszowych. Więcej informacji: viewtopic.php?f=63&t=61167

Awatar użytkownika
RUNner
Użytkownik wspierający

Re: (SU) Malowanie figurek do gier planszowych

Post autor: RUNner » 23 maja 2019, 09:47

Pojawiła się możliwość zakupu gotowych figurek.
Maluję figurki do gier planszowych. Więcej informacji: viewtopic.php?f=63&t=61167

Awatar użytkownika
RUNner
Użytkownik wspierający

Post autor: RUNner » 04 cze 2019, 16:19

Figurki z gry Wojna o Pierścień teraz wraz z dodatkiem Panowie Śródziemia.

Awatar użytkownika
RUNner
Użytkownik wspierający

Post autor: RUNner » 06 cze 2019, 19:12

Figurki z WP PpŚ znów w ofercie z lekką obniżką.

ODPOWIEDZ