Zalane karty do gry

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1401
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 153 times
Been thanked: 181 times

Re: Zalane karty do gry

Post autor: Błysk »

A na odbarwione przez ciecz żetony macie jakiś sposób? Żegnam się właśnie z Battle for Rokugan.
Lucass
Posty: 162
Rejestracja: 09 maja 2017, 22:58
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Zalane karty do gry

Post autor: Lucass »

Kisun pisze: 31 maja 2018, 21:30 Prasowanie przez czystą kartkę papieru. Sprawdzone, akurat nie karty ale pogięte rysunki, bez problemu.
Zrobiłem próbę na karcie punktacji... zagięcia niby nie ma, ale cała karta lekko się zdeformowała, jest jakby sztywniejsza i tak "strzela" przy uginaniu. Może za duża temperatura poszła...w każdym razie nie ryzykowałem na bilecie.
Klopsik1985 pisze: Napisz do nich, możliwe że wymienią, ...
Niestety, nie sprzedają...
Awatar użytkownika
Pierzasty
Posty: 2719
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:58
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: Zalane karty do gry

Post autor: Pierzasty »

Shakq pisze: 05 mar 2016, 15:39 Problemem z koszulkowaniem kart jest to, że obecnie z pieniędzy zaoszczędzonych na koszulkach mogę kupić z 5 battlestarów.
To co za problem? Odlicz 20% zaoszczędzonych pieniędzy i kup nową grę :twisted:

A poważniej: polecam trik z papierem i prasą opisany powyżej, a potem włożyć w koszulki z nieprzezroczystym rewersem, żeby nie było widać różnic (bo i tak pozostaną). Jak nie chcesz koszulkować, to pozostaje kupienie nowych kart/egzemplarza gry.
kremitto123
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:05
Has thanked: 40 times
Been thanked: 7 times

Re: Zalane karty do gry

Post autor: kremitto123 »

Grac w kartach z koszulkami to jak uprawiac seks w prezerwatywie :lol:
Czy pojecie ironii/sarkazmu ktos usunal ze slownika?
Wyjecie kija z czterech liter mile widziane.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Zalane karty do gry

Post autor: kwiatosz »

kremitto123 pisze: 06 lip 2018, 14:42 Grac w kartach z koszulkami to jak uprawiac seks w prezerwatywie :lol:
Dokładnie, jest to bardzo zalecane w sytuacji przypadkowych/często zmienianych partnerów, zwłaszcza o podejrzanej higienie.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
ODPOWIEDZ