Kickstarter, CMON - pytanie.

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
louiscyphre
Posty: 930
Rejestracja: 29 mar 2014, 18:21
Lokalizacja: okolice Jastrzębia-Zdroju
Has thanked: 95 times
Been thanked: 66 times

Kickstarter, CMON - pytanie.

Post autor: louiscyphre »

Szukam odpowiedzi na poniższe zagadnienie:

Wsparłem nowy Zbombicide za 1$. Ponieważ nie działał mi link do PM, napisałem do CMON o odblokowanie dostępu. W międzyczasie dołączyłem do zamówienia grupowego.
Dostałem od CMON link aktywacyjny, wszedłem w PM, poklikałem sprawdzając sobie różne opcje (wpisałem mój adres). Oczywiście nie chcę nic zamawiać ale w PM jest zamówienie na pakiet Horde za $120. Nie wiem, czy to co naklikałem nie potwierdziło w jakiś sposób zamówienia (nic nie płaciłem, nie podawałem danych karty ani PayPal).

Co się stanie po zamknięciu PM 2 IX:
a) nic - potraktują to jako niedokończone zamówienie i anulują.
b) będą egzekwować zapłatę
c) inne....
Czy powinienem napisać do supportu CMON o anulowanie zamówienia?

Nie znalazłem odpowiedniego tematu, jeśli był takowy to przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Kickstarter, CMON - pytanie.

Post autor: Klos »

Napisz do nich opisujac sytuacje i napewno wsZystkonpoprawia, albo na nowo Ci otworza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olsszak
Posty: 1820
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: Kickstarter, CMON - pytanie.

Post autor: olsszak »

louiscyphre pisze:Szukam odpowiedzi na poniższe zagadnienie:

Wsparłem nowy Zbombicide za 1$. Ponieważ nie działał mi link do PM, napisałem do CMON o odblokowanie dostępu. W międzyczasie dołączyłem do zamówienia grupowego.
Dostałem od CMON link aktywacyjny, wszedłem w PM, poklikałem sprawdzając sobie różne opcje (wpisałem mój adres). Oczywiście nie chcę nic zamawiać ale w PM jest zamówienie na pakiet Horde za $120. Nie wiem, czy to co naklikałem nie potwierdziło w jakiś sposób zamówienia (nic nie płaciłem, nie podawałem danych karty ani PayPal).

Co się stanie po zamknięciu PM 2 IX:
a) nic - potraktują to jako niedokończone zamówienie i anulują.
b) będą egzekwować zapłatę
c) inne....
Czy powinienem napisać do supportu CMON o anulowanie zamówienia?

Nie znalazłem odpowiedniego tematu, jeśli był takowy to przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.
Z tego co pamiętam jak nie potwierdzisz to nic się nie stanie. Masz tam 120 bo poprosiłeś ich o dostęp do PM mając wcześniej 1 USD, a warunkiem dostępu do PM jest posiadania podstawowego pledge.
Zakładam, że jak napiszesz do nich teraz o zamknięcie to Ci to zamkną.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
bowie
Posty: 487
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:43
Has thanked: 219 times
Been thanked: 63 times

Re: Kickstarter, CMON - pytanie.

Post autor: bowie »

Masz po prostu z automatu 119 USD (120-1) do dopłacenia + koszty wysyłki. Jak nie dopłacisz to nic nie dostaniesz
Salemmtg
Posty: 220
Rejestracja: 25 lut 2016, 19:23

Re: Kickstarter, CMON - pytanie.

Post autor: Salemmtg »

Miałem taką samą sytuacje przy MD, zresztą później dołączyłem do Bubu który robił zbiorowe.
a) nic - potraktują to jako niedokończone zamówienie i anulują. Nie będziesz niczym obciążony a prześladować też Cię nie będą. :-)
Awatar użytkownika
louiscyphre
Posty: 930
Rejestracja: 29 mar 2014, 18:21
Lokalizacja: okolice Jastrzębia-Zdroju
Has thanked: 95 times
Been thanked: 66 times

Re: Kickstarter, CMON - pytanie.

Post autor: louiscyphre »

Dzięki za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ