Film dokumentalny Spiel Essen 2017- PoGraMy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
PawelWAW
Posty: 182
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:56
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Film dokumentalny Spiel Essen 2017- PoGraMy

Post autor: PawelWAW »

Wiem, że może nie jest to idealne miejsce na ten wątek, ale w tym miejscu, mam nadzieję, najwięcej osób zwróci na niego uwagę.

Wydawcy i Forumowicze!!!
Pomóżmy ekipie z PoGraMy w stworzeniu profesjonalnego reportażu/filmu dokumentalnego jakiego jeszcze o Essen nie było. Niech każdy z naszego środowiska w miarę swoich możliwości i chęci pomoże w tworzeniu profesjonalnego filmu o jednej z największych imprez planszówkowych na świecie. Każdy grosz się liczy.
Oferta obejmuje również specjalne progi dla wydawców, którzy za swoje wsparcie mogą liczyć na prezentację swojego stoiska i osobny materiał. Dodatkowym profitem jest SPLENDOR w całym środowisku! :wink:
Aktualnie trwa projekt na stronie wspieram.to mający na celu zebranie funduszy na wyjazd do Essen i nagranie o nim filmu.
Link: https://wspieram.to/pogramy_dokumentalnie_Essen_2017
Dzięki takim inicjatywom nasze hobby się rozwija, a więc nie zwlekajmy i dorzućmy swoje przysłowiowe "trzy grosze" do tego projektu!
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Film dokumentalny Spiel Essen 2017- PoGraMy

Post autor: rattkin »

Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Film dokumentalny Spiel Essen 2017- PoGraMy

Post autor: ariser »

Raczej 'prywatne' konto jednego z chłopaków. Inicjatywa jest ok, ale myślę że ogłoszenie w jednym dziale wystarczy. Kto ma się dołożyć to się dołoży, reszta to potraktuje jako spam i nachalność.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Sansar
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2017, 08:29

Re: Film dokumentalny Spiel Essen 2017- PoGraMy

Post autor: Sansar »

A ja wsparłem bo przekonały mnie profesjonalnie zrobione filmy o zoo (link w kampani) jednego z autorów.
PawelWAW
Posty: 182
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:56
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Re: Film dokumentalny Spiel Essen 2017- PoGraMy

Post autor: PawelWAW »

ariser pisze:Raczej 'prywatne' konto jednego z chłopaków. Inicjatywa jest ok, ale myślę że ogłoszenie w jednym dziale wystarczy. Kto ma się dołożyć to się dołoży, reszta to potraktuje jako spam i nachalność.
Kolega polityk, czy działacz?
Przepraszam, ale nie widziałem tamtego wątku. Żaden polityk ani działacz; :D tylko osoba prywatna. Nie widziałem wiec chciałem pomoc w nagłośnieniu sprawy.
Jeśli to przeszkadza to proszę o usunięcie wątku.

PS
Piekło dobrymi chęciami jest wybrukowane.
ODPOWIEDZ