Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5164
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 866 times
Kontakt:

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: raj »

Dodatki kierują się trochę innymi zasadami.
Ich klientami są ludzie, którzy już zostali "złapani" na podstawkę. To oznacza, że są gotowi zapłacić więcej za ten towar, więc można im podbić cenę. Im popularniejsza podstawka tym wyższe podbicie na dodatku.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
sin
Posty: 672
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: sin »

A to nie jest też tak, że dodatkowo rozszerzenia mają (zazwyczaj) mniejsze nakłady niż podstawki, co przekłada się na wyższy koszt produkcji pojedynczego pudełka?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: rastula »

Zgadzam się z kolegą, gry Lacerdy są drogie bo... są :)
klpt12
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2013, 02:44
Has thanked: 5 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: klpt12 »

Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie wymienił jednej z moich ulubionych gier- listy z.l whitechapel. Ta gra w całości wyczerpuje pytanie zadane w temacie posta, ma najgorszy stosunek ceny do elenlmentów spośród wszystkich moich gier- plansza, garstka żetonów, zasłona gracza oraz pomoce i tektury policjantów. Jak to pierwszy raz otwierałem to myślałem, że otrzymałem wybrakowany egzemplarz. Jednak rozgrywki wynagrodziły po stokroć. Kocham te grę, zawsze zagram
adalbert
Posty: 941
Rejestracja: 02 lis 2009, 14:15
Has thanked: 11 times
Been thanked: 26 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: adalbert »

Nie czytałem całego wątku dokładnie, ale ogólnie rzecz biorąc, najgorszy stosunek ceny do jakości mają gry wojenne. Wspomniane jako negatywny przykład GMT ma ten stosunek chyba akurat najlepszy, bo oni idą w produkcję masową i drukują w Chinach, a poza tym regularnie czyszczą magazyny i robią wyprzedaże. Ceny gier Columbia Games, Compass Games, Worthington Publishing w stosunku do ich zawartości potrafią ocierać się o granice absurdu, a nawet je przekraczać, a dochodzi jeszcze wysyłka z USA.
W1815 wydawnictwa U&P Games, które było swego rodzaju małym hitem (gra o bitwie pod Waterloo do rozegrania w 10-15 minut, 7.5 na BGG) kosztowało ponad 100 zł, a teraz osiąga coraz wyższe sumy na Geekmarkecie, podczas gdy zawartość jest niemal symboliczna.
Oczywiście mocno przepłacone są wielkie hity typu 7 Cudów Świata, Splendor (szczególnie cena dodatku to paranoja). Mnie jakiś czas temu negatywnie zaskoczyła cena dodatków do Tramways, gdzie płacisz ponad 50 zika, a w środku nie ma prawie nic.
Konik_Stepowy
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2009, 12:35
Lokalizacja: Grodków
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Konik_Stepowy »

Gry, które kupiłem, mając świadomość tego, że cena nie jest adekwatna do zawartości:
1. Onitama
2. Warchest
3. Food Chain Magnate
I nie żałuję :D
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Goldberg »

Zerywia, ok gra hitem nie jest, ba nawet nienwyszla jeszcze - w zasadzie to jest na wspieramto teraz (tak polski projekt) ale imhi ze stosunkiem cena/jakosc idealnie sie tu nadaja
Ot przygodowy coop, z jakąś psełdo sowiańska mitologia w tle....komponenty:
Plansza skladajaca sie z 4 tekturowych kafli 28x28
4 drewniane planszetki bohaterów (cos ala zombicide)
358 kart różnych (jakiesmtam sagi, potwory, itd) wyglada na standard ccg
5 kartonowych standow bohaterow (w wersji premium figurki)
12 kosci (pisza , ze unikalne, grawerowane)
70 tokenow (karton?)
65 drewnianych markerow (krazki w dwoch średnicach)
I....trututututut....figurka Świętowita 75mm (imho wyglada jak swiecznik)....
No i teraz ile za to cudo? Przyjmuje , że cena sklepowa bedzie wyzsza niz cena ze wspieram to....ano , WCZESNA oferta (do 2.06) na jedna sztuke gry i odblokowane strecze to...229zl...
To ile bedzie normalna? 250?
Wersja premium czyli gra, 5 figurek i jakies drewniane karty postaci....to 340zl...
Jesli na crafcie gra ma cene 250....to ile w sklepie? 270/300?
Imho autor przekombinowal i to mocno z cena, bo jak dla mnie to gra jest gdzies momponentowo na poziomie Robinsona, wiec cena imho max 150/160zl....
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
esztfke
Posty: 311
Rejestracja: 20 lut 2015, 14:49
Has thanked: 29 times
Been thanked: 16 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: esztfke »

No właśnie chciałem wspierać, bo wydaje mi się gra ciekawa, ale jednak cena nie zachęca. Na pewno dochodzi tu aspekt produkcji gry w PL i niski nakład, ale nie wiem czy to wystarczający argument. Oczywiście ludzie narzekają też, że 230zł bez plastiku, ja np wolałbym więcej kart, większą różnorodność - niż figurki, które nie dają nic do regrywalności.

Z drugiej strony ostatnio chciałem kupić heroes of terrinoth, ale jak się tak zastanowiłem nad ceną i zawartością, to jednak słabo to wygląda. Do tego grafiki mielone z innych gier, karty akcji podstawowych nawet nie mają grafik... chociaż pierwowzór (WH adventure card game) miał na każdej karcie. Wiadomo, że to duże wydawnictwo, znane więc mogą sobie pozwolić na wysoką cenę produktu, choć przecież drukują w dużych nakładach i do tego w Chinach.

I tak reasumując gdybym miał patrzeć na zawartość, to wolałbym jednak wesprzeć Zerywię niż kupować ten przykładowy HoT.
Porównanie do Robinsona wydaje mi się trochę nietrafione, bo jednak to gra starsza (i też większy nakład itd.), a chyba wszyscy widzą ten ogólny absurdalny wzrost cen planszówek.

Żeby nie było, to nie jest jakieś wylewanie żalu biednego studenta, stać mnie żeby kupić te gry, po prostu szanuje swoje zarobione pieniądze i nie lubię wydawać, jeśli uważam, że jestem naciągany.
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Halloween »

Brak figurek na KS to ogromny plus. Tam gdzie sa figurki sa 3X wieksze klopoty z produkcja i opoznienia.

Cena 229 na zbiorce zawiera zapewne koszt wysylki minimum 15zł i wkalkulowane w koszty pare stretch goals"do odblokowania" . Plus oplata dla portali, na ktorych jest zbiorka to przynajmniej 7procent z tego co czytalem.
Awatar użytkownika
Scamander
Posty: 500
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:20
Has thanked: 156 times
Been thanked: 146 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Scamander »

Halloween pisze: 02 cze 2019, 13:20 Cena 229 na zbiorce zawiera zapewne koszt wysylki minimum 15zł...
Nie zawiera.
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Halloween »

Scamander pisze: 02 cze 2019, 14:34
Halloween pisze: 02 cze 2019, 13:20 Cena 229 na zbiorce zawiera zapewne koszt wysylki minimum 15zł...
Nie zawiera.
To moze chca z 40zł na czysto zarobic na egzemplarzu gry?
Sa KS gdzie tworcy chca tylko zebrac pieniadze na wydanie a sa takie gdzie juz licza kase za swoj czas i chca wyjsc na plus na calej akcji.

Jezeli to was razi to spokojnie znajdziecie KSy robione po kosztach rowniez potrzebujace wsparcia/waszych pieniedzy. Gdzie dla tworcy najwazniejszy jest sam fakt publikacji. Zarywia i tak sobie poradzi i ufunduje sie z gorka.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Goldberg »

Na zdrowie, niech sie funduje, życzę im jak najlepiej, ale nadal uwazam , ze cena jest nie adekwatna do zawartosci....i nie , nie potrzebuje figurek...
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: costi »

Halloween pisze: 27 kwie 2019, 19:49
MiXB pisze: 27 kwie 2019, 10:22 Podywagowałbym, bo nie jestem wcale pewny czy np. taki Games Workshop rzeczywiście wydaje taniej, ale to akurat ciężki temat do dyskusji.
Popatrz prosze na start collecting od GW. Albo ich planszówki typu Blackstone Fortress. Znajdz cokolwiek podobnego w X-wing albo Armadzie gdzie czułbyś, że dostajesz bardzo ładne figsy za 9zł sztuka.
Owszem pojedyncze figsy od GW sa w Chorych cenach, absolutnie Chorych. Ale im wiekszy zestaw tym z reguły DUZO lepszy deal.

W ogole FFG tego nie wykorzystuje mogloby wydawac rowniez pakiety "start playing LCG" - core, 1 cykl i 3 duze dodatki z rabatem 30%. Spokojnie by ludzie kupowali jak Gloomhaven oswoilo ich juz z cena >100USD.
A teraz zastanów się co w przypadku GW oznacza "start collecting" ;) W bitewniaku ważny jest koszt całej armii, a nie pojedynczego boxa.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Halloween »

costi pisze: 03 cze 2019, 14:11
Halloween pisze: 27 kwie 2019, 19:49
MiXB pisze: 27 kwie 2019, 10:22 Podywagowałbym, bo nie jestem wcale pewny czy np. taki Games Workshop rzeczywiście wydaje taniej, ale to akurat ciężki temat do dyskusji.
Popatrz prosze na start collecting od GW. Albo ich planszówki typu Blackstone Fortress. Znajdz cokolwiek podobnego w X-wing albo Armadzie gdzie czułbyś, że dostajesz bardzo ładne figsy za 9zł sztuka.
Owszem pojedyncze figsy od GW sa w Chorych cenach, absolutnie Chorych. Ale im wiekszy zestaw tym z reguły DUZO lepszy deal.

W ogole FFG tego nie wykorzystuje mogloby wydawac rowniez pakiety "start playing LCG" - core, 1 cykl i 3 duze dodatki z rabatem 30%. Spokojnie by ludzie kupowali jak Gloomhaven oswoilo ich juz z cena >100USD.
A teraz zastanów się co w przypadku GW oznacza "start collecting" ;) W bitewniaku ważny jest koszt całej armii, a nie pojedynczego boxa.
Tu piszemy o zawartości o tym co dostajesz za swoje pieniądze.

W wypadku wiekszych boxów GW dostajesz całkiem sporo świetnej jakości plastiku - po prostu na ich zasadach wciąż jest to za mało figurek żeby grać w bitewniaka. Ale na zasadach takiego X-winga byłoby to bardzo dużo figsów już.
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: costi »

No dokładnie o to mi chodzi. W przypadku bitewniaka jako koszt "gry" trzeba IMHO brać pod uwagę ile kosztuje armia, a nie pojedynczy dodatek.
Bo pojedynczy box zazwyczaj do grania nie wystarcza ;)
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Halloween »

costi pisze: 03 cze 2019, 14:22 No dokładnie o to mi chodzi. W przypadku bitewniaka jako koszt "gry" trzeba IMHO brać pod uwagę ile kosztuje armia, a nie pojedynczy dodatek.
Bo pojedynczy box zazwyczaj do grania nie wystarcza ;)
Ale w wypadku start collecting GW za swoje 210zł dostajesz dużo fajnych figurek. Duzo więcej i bardziej szczegółowych niż za ta sama kwote np. w X-wing.
Zawartość jest lepsza, zasady jednak gorsze, ze trzeba więcej kupować.

Także nie uważam, że GW powinno sie znaleźć jako ogólnie GW w tym watku. Mniejsze opakowania np. pojedyncze blisterki czy boxy po 5 figsów już jak najbardziej - to zdzierstwo. Natomiast oferty na duże boxy od GW bywają bardzo dobre.
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: costi »

Tylko że z boxa start collecting rozpiski nie złożysz, co z tego ile jest modeli. Za to z zestawów X-Winga za 210 zł już owszem.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Goldberg »

Eeeeeeeeee, ale to inna skala gry...
Chcesz tak porównywać? Ok
Z boksa start collecting za 210zl złożysz 2/3 druzyny do tego nowego skirmisza gw w swiecie wh40k....no i co?
Te boksy sa naprawde swietna podstawa do wejscia w hobby
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Cyel
Posty: 2571
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1424 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Cyel »

costi pisze: 03 cze 2019, 14:22 W przypadku bitewniaka jako koszt "gry" trzeba IMHO brać pod uwagę ile kosztuje armia, a nie pojedynczy dodatek.
Taki sposób myślenia jest bardzo na rękę wydawcom. Wystarczy tylko w kolejnej edycji zmniejszyć sugerowane rozmiary potyczki by można było bezkarnie zwiększyć cenę za figurkę/zestaw a gracze myślący jak Ty nie zauważą różnicy, bo przecież "armia kosztuje tyle samo" ;)

Figurka jest figurką jest figurką. To ile ich się używa w grze to arbitralnie wymyślony przez producenta sztuczny czynnik - nie dajmy sobie wmówić, że powinien dyktować dlaczego podobny kawałek plastiku kosztuje 3 razy więcej w tej grze niż w innej.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 813
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 296 times
Kontakt:

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Grzdyll »

Letters of Whitechapel. Gra jest rewelacyjna i szczerze ją każdemu polecam ale z ostrzeżeniem, że po otwarciu pudełka można być mocno zawiedzionym.
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: costi »

Cyel pisze: 04 cze 2019, 14:33
costi pisze: 03 cze 2019, 14:22 W przypadku bitewniaka jako koszt "gry" trzeba IMHO brać pod uwagę ile kosztuje armia, a nie pojedynczy dodatek.
Taki sposób myślenia jest bardzo na rękę wydawcom. Wystarczy tylko w kolejnej edycji zmniejszyć sugerowane rozmiary potyczki by można było bezkarnie zwiększyć cenę za figurkę/zestaw a gracze myślący jak Ty nie zauważą różnicy, bo przecież "armia kosztuje tyle samo" ;)

Figurka jest figurką jest figurką. To ile ich się używa w grze to arbitralnie wymyślony przez producenta sztuczny czynnik - nie dajmy sobie wmówić, że powinien dyktować dlaczego podobny kawałek plastiku kosztuje 3 razy więcej w tej grze niż w innej.
W każdej grze wszystko jest arbitralnie wymyślone przez producenta ;)
A mnie nie obchodzi koszt jednego ludka, mnie obchdzi ile mam zapłacić za kompletną grę (czyli zasady + dość figurek zeby wystawić armię). Załóżmy, że to kwota X. I teraz, nie interesuje mnie ile elementów wchodzi w kwotę X - to może być 100 figurek, a może być 10.
Oczywiście, liczba modeli determinuje charakter rozgrywki (inaczej się gra w mass battle po 100 modeli na stronę, inaczej w skirmisha po 10), ale na potrzeby tej dyskusji to pomijam, żeby nie zaciemniać.
Zakladając, że chcę sobie sprawić jakiegoś bitewniaka patrzę ile będzie mnie kosztować grywalna rozpiska na start (żeby zobaczyć jak to hula), a ile muszę wydać na armię w formacie, który jest najczęściej grany. I to jest koszt, który dla mnie decyduje o cenie gry.
Do tego dochodzi zmiana edycji co jakiś czas i to też IMHO należy wziąć pod uwagę - ile kosztuje przesiadka na nową edycję. GW pod tym względem jest dramatyczne (nowy podręcznik , codex, duże zmiany w listach armii), FFG umiarkowane (X-wing:
nowy coreset + conversion kit), a rządzi Corvus Belli (koszt zmiany edycji w Infinity: 0 zł).

Oczywiście, jestem świadom, że w bitewniakach dochodzi aspekt kolekcjonerski i "muszę mieć wszystko" i na wspomnianym wyżej koszcie się nie kończy. ;)
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Halloween »

Cyel pisze: 04 cze 2019, 14:33
costi pisze: 03 cze 2019, 14:22 W przypadku bitewniaka jako koszt "gry" trzeba IMHO brać pod uwagę ile kosztuje armia, a nie pojedynczy dodatek.
Taki sposób myślenia jest bardzo na rękę wydawcom. Wystarczy tylko w kolejnej edycji zmniejszyć sugerowane rozmiary potyczki by można było bezkarnie zwiększyć cenę za figurkę/zestaw a gracze myślący jak Ty nie zauważą różnicy, bo przecież "armia kosztuje tyle samo" ;)

Figurka jest figurką jest figurką. To ile ich się używa w grze to arbitralnie wymyślony przez producenta sztuczny czynnik - nie dajmy sobie wmówić, że powinien dyktować dlaczego podobny kawałek plastiku kosztuje 3 razy więcej w tej grze niż w innej.
Mozna dac +milion?
To jeden z top3 najmadrzejszych postow jakie przeczytalem na tym forum.

Dziecko sobie nie da wcisnac kitu, ze 5 ladnych figurek to mniejsza zawartosc niz 2 figurki podobnej klasy. Doroslemu mozna do tego dodac zasady i go otumanic.
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1276
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 359 times
Been thanked: 213 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: ShapooBah »

Po ostatnim zakupie, jakim był Twilight Struggle stwierdzam, że pomijając całkowicie gameplay, regrywalność i złozoność gry. To, co znajduje się w pudełku mówiąc kolokwialnie nieczego nie urywa. Dwie kartki a4, 100 kart o dość minimalistycznym (żeby nie powiedzieć brzydkim) designie, dwie tanie kostki, dwa arkusze tekturowych kwadracików i plansza, która jako jedyna w swoim wyglądzie się broni. Do tego książeczka przynosząca na myśl stare gry albo magazyny publicystyczne dziadka... i tyle.

Za cenę, jaką Phalanax Postawił jako SCD spodziewałem się przynajmniej czegoś w stylu chociażby pojemniczków na żetony, lepiej oznaczonych markerów użytych wydarzeń albo BARDowskiej tekturki pod deck, karty odrzucone i karty zniszczone.

Oczywiście nie żałuje żadnej złotówki wydanej na tę grę, ponieważ wciągnęła nas od pierwszego wieczoru i nie potrafimy się z moją lubą oderwać od niej. No ale pierwszy zawód był po otwarciu tego gigantycznego pudła.
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: Halloween »

ShapooBah pisze: 08 cze 2019, 13:08

Oczywiście nie żałuje żadnej złotówki wydanej na tę grę, ponieważ wciągnęła nas od pierwszego wieczoru i nie potrafimy się z moją lubą oderwać od niej. No ale pierwszy zawód był po otwarciu tego gigantycznego pudła.
Bardzo dobrze bo grywalność nie wyklucza obecności tytułu w tym temacie. Nawet swój ulubiony tytuł można tu dac jak zawartość jest bardzo skromna w porównaniu do ceny.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9425
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 503 times
Been thanked: 1441 times
Kontakt:

Re: Hity z najgorszą relacją cena do zawartość

Post autor: MichalStajszczak »

Temat można sformułować odwrotnie: "Ile kosztuje mechanika gry?"
ODPOWIEDZ