BGG - wyszukiwanie właścicieli danej gry

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Acownik
Posty: 151
Rejestracja: 28 sie 2015, 19:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

BGG - wyszukiwanie właścicieli danej gry

Post autor: Acownik »

Mam prośbę o pomoc. Chciałbym za pomocą BGG wyszukać właścicieli danej gry, ale nie wszystkich, tylko np. tych z Polski. Czy da się to zrobić? To samo z innymi kategoriami: wishlist, for trade itd.

Nie widzę tam żadnych umożliwiających to filtrów, a przeszukiwanie listy tysięcy właścicieli danej gry mija się z celem.
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2807
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: BGG - wyszukiwanie właścicieli danej gry

Post autor: kaszkiet »

Nie wiem czy to jest możliwe, też korzystałbym z takiej opcji.
Teraz, jak potrzebuję takich informacji, wchodzę w "Own" danej gry i w przeglądarce za pomocą Ctrl+F i "Wyróżnianie wszystkich" wyszukuję "Poland" - mam wtedy liczbę trafień na daną setkę (bo BGG stronicuje co 100).
Oczywiście nie jest to super wygodne czy wydajne, ale zazwyczaj jakieś 10 wyników można znaleźć dość szybko i to powinno mi starczyć, jeśli chciałbym komuś daną grę wyrwać ;)
Acownik
Posty: 151
Rejestracja: 28 sie 2015, 19:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: BGG - wyszukiwanie właścicieli danej gry

Post autor: Acownik »

Ja próbowałem podobnie, ale wyświetliło mi się 150 stron w wynikami (w sumie chyba ok. 10 tys. właścicieli) - to za dużo... A potrzebuję kogoś, kto pomógłby mi zdobyć brakujące karty do jednej gry.
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2807
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: BGG - wyszukiwanie właścicieli danej gry

Post autor: kaszkiet »

A one są po polsku, czy niekoniecznie? Bo może np. ktoś z Niemiec mógłby pomóc?
Gry, które mają 10000 właścicieli mają też bardzo aktywne fora i jest spora szansa, że szybko dostaniesz kilka odpowiedzi jak tam napiszesz.
Acownik
Posty: 151
Rejestracja: 28 sie 2015, 19:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: BGG - wyszukiwanie właścicieli danej gry

Post autor: Acownik »

Karty są bez napisów, a gra to Taj Mahal. Nie pomyślałem o tym, żeby napisać do kogoś spoza Polski. Faktycznie to dobry pomysł, dzięki.
ODPOWIEDZ