Ile czasu gracie tygodniowo.

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.

Ile czasu grasz tygodniowo.

Do 2 godzin
50
24%
2-5 godzin
83
40%
5-10 godzin
60
29%
10-20 godzin
14
7%
20-30 godzin
1
0%
30-40 godzin
1
0%
>40 godzin.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 209

krecony1
Posty: 369
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:05
Lokalizacja: Siedlce
Has thanked: 48 times
Been thanked: 49 times

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: krecony1 »

Blue pisze: 26 wrz 2019, 10:11
Spoiler:
Podpisałbym się obiema ręcamy pod tym co napisałeś, ale głupio w robocie po monitorze mazać. :lol:
Dokładnie miałem takie same odczucia, że "wszyscy" zagrali już we "wszystko" i jeszcze zdążyli to skomentować i powrzucać zdjęcia na portale społecznościowe.
Jakbym się zastanowił, to pewnie miałem momenty, kiedy zazdrościłem ludziom z dużych miast, że mają możliwość wypróbowania nowych gier. Czasem chciałoby się coś wypróbować, ale wiem, że nie ma sensu kupować, bo nie podejdzie ani kumplom ani dzieciakom. A jak sobie pomyślę, że miałbym sprzedać grę: pakować, wysyłać, to mi ciary po plecach łażą. To jeszcze nie ten etap (i przede wszystkim mam gdzie trzymać nawet praktycznie nie grane gry ;)).
Ale podsumowując - jestem usatysfakcjonowany tym co mam. Lubię "średniociężkie" euro (i od tego mam kumpli), ale też lżejsze familijne gierki (od tego mam dzieci). Nie lubię ameri i imprezówek i na szczęście nikt mnie do nich nie namawia.
Żyć nie umierać!
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 192 times

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: elayeth »

Z powyższych wypowiedzi wynika niewątpliwie, że w wątkach "Gra miesiąc X" występuje nadreprezentacja ludzi grających 10h+... ;)
Mnie również zdziwił fakt, że średnia kształtuje się w okolicy 4h tygodniowo.
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: Golfang »

Poproszę o dodanie odpowiedzi do ankiety "Za mało" - chęci oraz gier jest dużo więcej niż czasu...
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: Blue »

Golfang pisze: 30 wrz 2019, 11:07 Poproszę o dodanie odpowiedzi do ankiety "Za mało" - chęci oraz gier jest dużo więcej niż czasu...
Przynajmniej pierwsze 4 odpowiedzi jak znam życie zawierają w sobie ten punkt :D.
Awatar użytkownika
Brylantino
Posty: 1378
Rejestracja: 19 lut 2013, 22:30
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 191 times

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: Brylantino »

elayeth pisze: 30 wrz 2019, 11:03 Z powyższych wypowiedzi wynika niewątpliwie, że w wątkach "Gra miesiąc X" występuje nadreprezentacja ludzi grających 10h+... ;)
Mnie również zdziwił fakt, że średnia kształtuje się w okolicy 4h tygodniowo.
Akurat ta wartość tygodniowa mnie nie dziwi, bo jest to po prostu jedna cięższa gra (a ciężko jako dorosła osoba mieć czas częściej niż właśnie raz na tydzień na granie).
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: Golfang »

jeszcze jedno pytanie czy malowanie figurek do gier można też tutaj podciągnąć? Wybrałem opcję 2-5 godzin, ale z malowaniem wychodzi więcej.
----------------
10% flamberg.com.pl
toblakai
Posty: 1263
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 219 times
Been thanked: 224 times

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: toblakai »

Golfang pisze: 30 wrz 2019, 12:49 jeszcze jedno pytanie czy malowanie figurek do gier można też tutaj podciągnąć? Wybrałem opcję 2-5 godzin, ale z malowaniem wychodzi więcej.
Można.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: Blue »

No nie do końca, malowanie to nie jest "granie" :). To jest okołogrowa aktywność rozrywkowa, która może akurat być hobby samym w sobie nawet jak nie grasz. Zresztą siedzenie na forum, czy czytanie/oglądanie recek/słuchanie podcastów etc. to też są aktywności okołogrowe, ale można cały tydzień ślęczeć w necie i nie zagrać w nic ;). Jeżeli już miałbym naginać zasady to do grania online, ale wtedy też pewnie wyjdą jakieś kosmiczne liczby u niektórych, którzy obracają jeden tytuł online w kółko, tak jak ja kiedyś dominiona - kilkaset partii w miesiąc-dwa? :D.
Awatar użytkownika
uyco
Posty: 1053
Rejestracja: 09 sty 2006, 13:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 145 times
Been thanked: 25 times

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: uyco »

ja ostatnio sklejam inserty, ale nie doliczyłem tego czasu w ankiecie :mrgreen:
nie nazwałbym także tego aktywnością rozrywkową, trochę żmudna robota, ale efekt w postaci redukcji czasu setupu gier całkiem wymierny.
'STAY OUT OF MY TERRITORY.'

kupię sprzedam
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Ile czasu gracie tygodniowo.

Post autor: Blue »

No ok, ja też za czynnością koszulkowania nie przepadam, a czasem robię ;).
ODPOWIEDZ