Chad Jensen

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4623
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1023 times
Been thanked: 1930 times

Chad Jensen

Post autor: warlock »

/edit: moderator wyciął tego posta z wątku o Dominant Species: Marine, nie chciałem zakładać nowego tematu tylko po to, żeby przekazać taką wiadomość...

https://boardgamegeek.com/article/33344996#33344996 - z komunikatu rodziny wynika, że Chad Jensen przegrywa walkę z rakiem i zostało mu maksymalnie kilka tygodni życia...
Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 12:59 przez warlock, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sin
Posty: 672
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Dominant Species: Marine (Chad Jensen)

Post autor: sin »

Cholernie smutna wiadomość...
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
profes79
Posty: 422
Rejestracja: 28 gru 2008, 18:16
Has thanked: 34 times
Been thanked: 133 times

Re: Chad Jensen

Post autor: profes79 »

Zmarł wczoraj...
Chad passed this afternoon. His life was a blessing to have shared and I am deeply grateful to have been a part of it. And I am indebted to all of you who wrote, followed my rambling posts, or just threw a "Like" on FB comments from time to time. Knowing you were out there, caring and hoping along with me, made my burden lighter. Thank you all!
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Chad Jensen

Post autor: Jareks1985 »

Smutna wiadomosć ;(, jestem.ogromnym fanem Dominant Species, pa licho gry, szkoda czlowieka mimo, ze go nie znałem. ;(
profes79
Posty: 422
Rejestracja: 28 gru 2008, 18:16
Has thanked: 34 times
Been thanked: 133 times

Re: Chad Jensen

Post autor: profes79 »

W środowisku strategów był znany z dwóch serii gier taktycznych - wielkiej, z licznymi dodatkami i rozwinięciami Combat Commander i mniejszej, Fighting Formations. Obie serie miały swoich zwolenników i przeciwników, niemniej jednak - zwłaszcza ta pierwsza - odcisnęły swoje piętno w obszarze planszowych strategii.
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6443
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 569 times
Been thanked: 931 times

Re: Dominant Species (Chad Jensen)

Post autor: Odi »

Bardzo smutna informacja.

Nie żyje Chad Jensen, autor m.in. uwielbianych przez wielu gier Dominant Species i Combat Commander.
Niestety, przegrał walkę z szybko postępującym rakiem...
ODPOWIEDZ