Czarna lista sklepów planszówkowych

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Darkstorm
Posty: 834
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 127 times
Been thanked: 182 times

Czarna lista sklepów planszówkowych

Post autor: Darkstorm »

Myślę, że warto by stworzyć taką listę - by w pierwszym poście była lista sklepów nie polecanych przez społeczność.
Co prawda jest temat z opiniami ale chodzi mi o to by było to widoczne formie listy, by można było szybko sprawdzić konkretny sklep bez przekopywania się przez dziesiątki tematów.
Co o tym sądzicie?
Jeśli uważacie, że to dobry pomysł to podawajcie od razu swoje typy z uzasadnieniem a ja będę edytował post i dodawał sklepy.
Darkstorm
Posty: 834
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 127 times
Been thanked: 182 times

Re: Czarna lista sklepów planszówkowych

Post autor: Darkstorm »

[post zapasowy]
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 251 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Czarna lista sklepów planszówkowych

Post autor: mauserem »

Istniejący wątek z opiniami robi dobra robotę - nie widzę sensu tworzenia takiej listy.
Wg jakich kryteriów taka lista miałaby powstać?
Ilu niezadowolonych klientów kwalifikowałoby do wciągnięcia na taką listę?
Kto miałby to robić? Powołasz jakąś komisję? Widzisz się "sędzią" w takiej funkcji?

Co z zawodowymi "hejteramii" i trollami? jak ich odróżnisz? Trolling i negatywne opinie to niestety norma w internetowym "marketingu" (możemy nad tym ubolewać ale takie są fakty).

Samodzielna weryfikacja opinii sklepów/sprzedawców internetowych to po prostu dobra praktyka w przypadku zakupów w internecie. Kto tego nie robi, prosi się o kłopoty.
ODPOWIEDZ