Sagrada gdzie pożyczyć

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
hogi70
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:15

Sagrada gdzie pożyczyć

Post autor: hogi70 »

Chciałabym kupić grę Sagrada ale przed kupnem chciałabym ją wypróbować wiecie może gdzie najbliżej Lublina mogę ją wypożyczyć (w grę wchodzą Mazowieckie, Podlaskie, Podkarpackie, Małopolskie). A może ktoś byłby tak miły i wypożyczyłby swój egzemplarz (oczywiście za opłatą) do kilku partyjek?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10903
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3351 times
Been thanked: 3205 times

Re: Sagrada gdzie pożyczyć

Post autor: japanczyk »

hogi70 pisze: 06 gru 2019, 12:40 Chciałabym kupić grę Sagrada ale przed kupnem chciałabym ją wypróbować wiecie może gdzie najbliżej Lublina mogę ją wypożyczyć (w grę wchodzą Mazowieckie, Podlaskie, Podkarpackie, Małopolskie). A może ktoś byłby tak miły i wypożyczyłby swój egzemplarz (oczywiście za opłatą) do kilku partyjek?
https://www.planszomania.pl/wypozyczalnia-gier/ hyc :)
Warszawa

Ogólnie polecam kupić https://www.nieprzeczytane.pl/Gra.-Sagr ... html?cdn=1
Za 96 zł to kupisz, zagrasz i jak sie nie spodoba sprzedasz za tyle samo, albo z minimalna strata tych max 16 zł na fb czy olx, które i tak zaplacilbys za wypozyczenie na 3 dni
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2389
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1295 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Sagrada gdzie pożyczyć

Post autor: vinnichi »

W Lublinie masz co tygodniowe granie w CSK (w czwartki) organizowane przez TRACH, teraz jeszcze w padbarze, mają sporą bibliotekę gier więc pewnie będą mieli egzemplarz albo możesz się dogadać z ludźmi na fb żeby ktoś wziął n spotkanie
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
hogi70
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:15

Re: Sagrada gdzie pożyczyć

Post autor: hogi70 »

Vinnichi w padbarze Sagrady nie mają ale dzięki za info o CSK jeszcze sprawdze....
ODPOWIEDZ