Netrunner na jinteki.net

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Netrunner na jinteki.net

Post autor: mat_eyo »

Szukam kogoś grającego na jinteki.net. Sam zatrzymałem się w czasach octgn. Grę znam, ale szukam kogoś, kto bezboleśnie pomoże mi wejść w system na jinteki.net.

Druga sprawa, że gram tylko tym, co posiadam w rzeczywistości, a na razie nie mam tego wiele, więc nie ma co się po mnie spodziewać top tier decków.
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2299
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 556 times
Been thanked: 866 times

Re: Netrunner na jinteki.net

Post autor: Galatolol »

Jestem w podobnej sytuacji :) Żałuję, że nie ma jakiegoś sposobu głębszego filtrowania gier, bo sam chciałbym się ograniczyć do starej podstawki i cyklu Genesis...
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: Netrunner na jinteki.net

Post autor: mat_eyo »

Galatolol pisze: 22 lip 2018, 18:59 Jestem w podobnej sytuacji :) Żałuję, że nie ma jakiegoś sposobu głębszego filtrowania gier, bo sam chciałbym się ograniczyć do starej podstawki i cyklu Genesis...
Możemy zagrać, bardzo chętnie. Filtrowania nie ma, ale w tytule zakładanej gry możesz dać odpowiedni opis.

Stara podstawka i Genesis? Akurat to, co wyleciało z rotacji, same najbardziej wkurzające mnie w tej grze karty :D Ale jak pisałem, chętnie zagram, przynajmniej ten sam poziom zaawansowania ;)
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: Netrunner na jinteki.net

Post autor: mat_eyo »

Ok, pograłem dziś trochę na pałę, z przypadkowymi ludźmi i nie ma się czego bać, ui jest świetny! Więc swój post z "kto mnie nauczy?" zmieniam na "kto pogra ze mną nie zrażając się moimi beznadziejnymi taliami?"
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2299
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 556 times
Been thanked: 866 times

Re: Netrunner na jinteki.net

Post autor: Galatolol »

Tak, interfejs jest o wiele lepszy niż parę lat temu.

Ja się wolę nie umawiać, bo potem to mi w pewien sposób ciąży. Czasem pewnie wbiję, więc może na siebie trafiym przypadkiem. Z tym że musiałbym mieć inne talie, bo z tego, co widzę, to tam praktycznie każdy ma Tournament Legal, a moje już wyrotowały.
ODPOWIEDZ