Terraformacja Marsa

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
wełen

Terraformacja Marsa

Post autor: wełen » 07 lip 2018, 08:33

Znacie Podobne gry karciane w wersji na PC lub Androida?
Chodzi mi o grę strategiczną w której również rozbudowujemy produkcję surowców oraz budujemy po planszy.

fumi

Re: Terraformacja Marsa (Rebel)

Post autor: fumi » 07 lip 2018, 10:23

wełen pisze:
07 lip 2018, 08:33
Chodzi mi o grę strategiczną w której również rozbudowujemy produkcję surowców oraz budujemy po planszy.
Z tego co pamiętam te Terraformacja jest/była na steamie.

bigbluedragon
Użytkownik wspierający

Re: Terraformacja Marsa (Rebel)

Post autor: bigbluedragon » 07 lip 2018, 10:42

wełen pisze:
07 lip 2018, 08:33
Factorio lepszej nie znajdziesz i ma multi :)

profes79
Użytkownik wspierający

Re: Terraformacja Marsa

Post autor: profes79 » 04 paź 2018, 10:37

Terraformacja jest w fazie testów; ostatnio rozdawano klucze do bety i mniej więcej tydzień można było pograć (wersja podstawowa). Wygląda to sympatycznie i pozwala się ograć przed starciem z żywym przeciwnikiem.

Fuser.exe
Użytkownik wspierający

Post autor: Fuser.exe » 04 paź 2018, 16:58

będzie aplikacja na androida i IOS niedługo :-)

Terra Mystica może?

Awatar użytkownika
kastration
Użytkownik wspierający

Post autor: kastration » 17 paź 2018, 18:05

No i jest na steamie. 9 dych, nieco drogo, pewnie bez potencjalnych widoków na promocję. Może ktoś niebawem opisze wrażenia z komfortu rozgrywki, łatwości używania interfejsu i możliwości gry online, bo nadal intensywnie się zastanawiam, czy nie kupić swojej trzeciej gry na steam.
Kupię A Touch of Evil i Survival of the Fittest do Last Night on Earth

Awatar użytkownika
seki
Użytkownik wspierający

Post autor: seki » 17 paź 2018, 21:09

kastration pisze:
17 paź 2018, 18:05
No i jest na steamie. 9 dych, nieco drogo, pewnie bez potencjalnych widoków na promocję. Może ktoś niebawem opisze wrażenia z komfortu rozgrywki, łatwości używania interfejsu i możliwości gry online, bo nadal intensywnie się zastanawiam, czy nie kupić swojej trzeciej gry na steam.
Wstrzymaj się do pierwszych opinii graczy. Pamiętam na facebooku burzliwe dyskusje testerów wersji beta, którzy żalili się na liczne błędy. Można założyć, że błędy usunięto ale osobiście byłbym ostrożny z szybkim zakupem bo ich rodzaj i skala mocno psuła rozgrywkę.
Sprzedam: Magia i myszy

Awatar użytkownika
kastration
Użytkownik wspierający

Post autor: kastration » 17 paź 2018, 21:20

seki pisze:
17 paź 2018, 21:09
kastration pisze:
17 paź 2018, 18:05
Wstrzymaj się do pierwszych opinii graczy. Pamiętam na facebooku burzliwe dyskusje testerów wersji beta, którzy żalili się na liczne błędy. Można założyć, że błędy usunięto ale osobiście byłbym ostrożny z szybkim zakupem bo ich rodzaj i skala mocno psuła rozgrywkę.
Dzięki, to dla mnie przydatna wzmianka, bo powiem szczerze, że odliczałem ostatnie dni systematycznie i mógłbym się naciąć, zwłaszcza że nie śledziłem opinii testerów. Z drugiej strony, jest to chyba prawdziwy hit tak stosunkowo szybka digitalizacja. A tu na horyzoncie kolejny dodatek PL, który o dziwo mnie nie do końca przekonuje i też chyba będę musiał poczekać na krytyczne komentarze na forum.
Kupię A Touch of Evil i Survival of the Fittest do Last Night on Earth

Awatar użytkownika
miras23
Użytkownik wspierający

Post autor: miras23 » 17 paź 2018, 21:47

A ta wersja na Steam posiada też jakieś dodatki, czy tylko goła podstawka?

Niewodnik

Post autor: Niewodnik » 18 paź 2018, 03:13

Tylko goła podstawka, nawet bez możliwości włączenia draftu. Dochodzą też słuchy o upośledzonym AI (w grze z komputerem), oraz sam po beta-testowaniu mogę stwierdzić, że co poniektórzy gracze dostaną ataków epilepsji od migającej non-stop planszy. Dodajmy jeszcze mało atrakcyjny dostęp do tableau przeciwników oraz cenę i wychodzi u mnie średnie 4/10.

ODPOWIEDZ