Planszowki na androida

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
szon
Posty: 125
Rejestracja: 22 sie 2012, 20:59
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: Planszowki na androida

Post autor: szon »

Pancho planujecie wydać i jak tak to kiedy nową armię Dancera?
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszowki na androida

Post autor: Pancho »

Powiem jak sytuacja wygląda. Generalnie planujemy, ale obecnie nad tym nie pracujemy i ciężko powiedzieć kiedy zaczniemy. Póki co musimy skończyć Eclipse i zoptymalizować Neuroshime Hex pod Amazon AppStore, wtedy zobaczymy co dalej.
Awatar użytkownika
watman
Posty: 809
Rejestracja: 22 kwie 2010, 14:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Planszowki na androida

Post autor: watman »

Pancho pisze:Póki co musimy skończyć Eclipse /ciap/
android tez, czy tylko jabco? ;)
Sepelite me facie versa in terram, osculetur me mortuum mundus in culum... | In omnia pericula tasta testicula
BGG | Piwo i Planszówki Blog | Fanpage na FB
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszowki na androida

Post autor: Pancho »

Tylko owoc niestety.
Tencz
Posty: 473
Rejestracja: 07 lut 2012, 12:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: Tencz »

Pancho pisze:Tylko owoc niestety.
Czy NH na Androida sprzedaje się poniżej oczekiwań (nie oznacza to, że słabo, więc możesz spokojnie odpowiedzieć ;) )? Czy to po prostu niechęć wasza (albo kogoś, kto wykłada na to pieniądze) do Androida?

Bo argumenty np. Days of Wonder, dlaczego nie Android, były jakimś bełkotem...
Kanał Discord Dice Masers || Zapraszam też na turnieje online DM z nagrodami!
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszowki na androida

Post autor: Pancho »

Tencz pisze:Czy NH na Androida sprzedaje się poniżej oczekiwań (nie oznacza to, że słabo, więc możesz spokojnie odpowiedzieć ;) )? Czy to po prostu niechęć wasza (albo kogoś, kto wykłada na to pieniądze) do Androida?

Bo argumenty np. Days of Wonder, dlaczego nie Android, były jakimś bełkotem...
NH na Androidzie sprzedaje się znacznie powyżej początkowych oczekiwań. Może sumarycznie nie jest to Apple App Store, który szczególnie w miesiącu premiery gry i w czasie promocji zostawia bardzo w tyle Google Play, ale taki przeciętny dzień spokojnie równa się temu z iOSa. Google Play bardzo ładnie się rozkręcił. Z tego powodu nie ma absolutnie niechęci do Androida, wprost przeciwnie. Natomiast są ograniczone siły i czas, i musimy ustalać priorytety.
Awatar użytkownika
berni
Posty: 647
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:35
Been thanked: 1 time

Re: Planszowki na androida

Post autor: berni »

A kiedy NH pod robocika ma szanse otrzymac wariant multiplayer?
Awatar użytkownika
watman
Posty: 809
Rejestracja: 22 kwie 2010, 14:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Planszowki na androida

Post autor: watman »

Pancho pisze:
Tencz pisze:Czy NH na Androida sprzedaje się poniżej oczekiwań (nie oznacza to, że słabo, więc możesz spokojnie odpowiedzieć ;) )? Czy to po prostu niechęć wasza (albo kogoś, kto wykłada na to pieniądze) do Androida?
Bo argumenty np. Days of Wonder, dlaczego nie Android, były jakimś bełkotem...
NH na Androidzie sprzedaje się znacznie powyżej początkowych oczekiwań. Może sumarycznie nie jest to Apple App Store, który szczególnie w miesiącu premiery gry i w czasie promocji zostawia bardzo w tyle Google Play, ale taki przeciętny dzień spokojnie równa się temu z iOSa. Google Play bardzo ładnie się rozkręcił. Z tego powodu nie ma absolutnie niechęci do Androida, wprost przeciwnie. Natomiast są ograniczone siły i czas, i musimy ustalać priorytety.
W takim razie zycze jeszcze wiekszej sprzedazy, jeszcze wiekszej ilosci zamowien i wieeeeeelkiego rozwoju jak najszybciej, a co za tym idzie, droidowych wersji wszystkiego co do tej pory zrobiliscie :D
Sepelite me facie versa in terram, osculetur me mortuum mundus in culum... | In omnia pericula tasta testicula
BGG | Piwo i Planszówki Blog | Fanpage na FB
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszowki na androida

Post autor: Pancho »

berni pisze:A kiedy NH pod robocika ma szanse otrzymac wariant multiplayer?
Ciężko powiedzieć jeszcze. Dopiero po uporaniu się z Eclipsem i wersją NH na Amazon AppStore przeprowadzimy szacowanie czasu.
watman pisze:W takim razie zycze jeszcze wiekszej sprzedazy, jeszcze wiekszej ilosci zamowien i wieeeeeelkiego rozwoju jak najszybciej, a co za tym idzie, droidowych wersji wszystkiego co do tej pory zrobiliscie :D
Serdeczne dzięki!
Awatar użytkownika
szon
Posty: 125
Rejestracja: 22 sie 2012, 20:59
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: Planszowki na androida

Post autor: szon »

Pancho Może znasz jakiś przybliżony termin Sharrash na androida? :)
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszowki na androida

Post autor: Pancho »

Mało profesjonalnie, ale uczciwie - nie mam jeszcze zielonego pojęcia. Wciąż inne projekty w trakcie są (Eclipse, Amazon AppStore) :)
Awatar użytkownika
Baartoszz
Posty: 836
Rejestracja: 27 sty 2010, 13:35
Lokalizacja: Komorów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: Baartoszz »

Senthe pisze:
Pancho pisze:
Senthe pisze:No dobra, żre baterię. A AI jest kretynem (ostatnio np. ustawiał moduły skierowane do "ściany" planszy, no comments...).
W ostatnim updacie było sporo poprawek w obrębie AI (i mam nadzieję, że mówimy o Hard, bo niższe poziomy specjalnie są ogłupiane). Zresztą AI (pomimo czasu jaki upłynął) wciąż jest ulepszany.
AI na Hard po ostatnim update, grając Nowym Jorkiem, ustawia moduły skierowane na ściany. True story. :)
Nie żebym miała Wam jakoś za złe, że AI jest głupie, w końcu to tylko AI (czasami udaje mu się wygrać, więc mogło być gorzej), ale to mnie już rozbroiło :D
Mi się już kilka razy zdarzyło żeby AI wystawił Transportera (Smart) po czym w tym samym ruchu zastąpił go inną jednostką :P
A najgorzej jest jak plansza zostanie zapełniona i jedynym miejscem do położenia kafla będzie mina. Jeśli się prowadzi, to wystarczy już wywalać wszystkie kafle do końca gry :P
Senthe
Posty: 1719
Rejestracja: 21 kwie 2009, 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: Senthe »

Baartoszz pisze:A najgorzej jest jak plansza zostanie zapełniona i jedynym miejscem do położenia kafla będzie mina. Jeśli się prowadzi, to wystarczy już wywalać wszystkie kafle do końca gry :P
+1 :)
BGG
Będę ubierać się w jasne i wesołe kolory, aby wprawić mych wrogów w konfuzję.
Awatar użytkownika
Baartoszz
Posty: 836
Rejestracja: 27 sty 2010, 13:35
Lokalizacja: Komorów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: Baartoszz »

Baartoszz pisze:
Senthe pisze:
Pancho pisze: W ostatnim updacie było sporo poprawek w obrębie AI (i mam nadzieję, że mówimy o Hard, bo niższe poziomy specjalnie są ogłupiane). Zresztą AI (pomimo czasu jaki upłynął) wciąż jest ulepszany.
AI na Hard po ostatnim update, grając Nowym Jorkiem, ustawia moduły skierowane na ściany. True story. :)
Nie żebym miała Wam jakoś za złe, że AI jest głupie, w końcu to tylko AI (czasami udaje mu się wygrać, więc mogło być gorzej), ale to mnie już rozbroiło :D
Mi się już kilka razy zdarzyło żeby AI wystawił Transportera (Smart) po czym w tym samym ruchu zastąpił go inną jednostką :P
A najgorzej jest jak plansza zostanie zapełniona i jedynym miejscem do położenia kafla będzie mina. Jeśli się prowadzi, to wystarczy już wywalać wszystkie kafle do końca gry :P
Ostatnio AI zniszczył granatem Bio-droida, który po zniszczeniu wraca na rękę... :P
Awatar użytkownika
jet_set_willy
Posty: 27
Rejestracja: 29 paź 2012, 11:50
Has thanked: 36 times
Been thanked: 3 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: jet_set_willy »

od 3 kwietnia dostępny jest w sklepie Google Play "Eufrat i Tygrys". Cena $3.99.
Awatar użytkownika
asiok
Posty: 1423
Rejestracja: 09 paź 2008, 17:29
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 327 times
Been thanked: 76 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: asiok »

jet_set_willy pisze:od 3 kwietnia dostępny jest w sklepie Google Play "Eufrat i Tygrys". Cena $3.99.

O!
Ktoś ma ktoś oceni?
Głównie chodzi mi o interfejs i AI - jest sens?
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: Planszowki na androida

Post autor: alfasnip »

Właśnie zakończyłem testowanie tygrysa.
Wszystko działa bardzo fajnie. Klimat miodzio. Ai jest ok ale poza zmiana predkoscia "myslenia" nie widze mozliwosci regulacji stopnia trudnosci gry.
Grafika fajna. Na moim note 10.1 uruchamia sie jak w starym kinie-czarne paski po bokach. Jednak nie przeszkadza to w grze. Nie mozna zoom'owac planszy. Muzyczka przyjemna.
Ogolnie w mojej ocenie najlepszy planszak na andka.

Czekam na lehavre :D
Awatar użytkownika
Baartoszz
Posty: 836
Rejestracja: 27 sty 2010, 13:35
Lokalizacja: Komorów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: Baartoszz »

sandraClaus pisze:ja tu może nieco się wtrącę, bo na szybko chcę uzyskać pytanie: właśnie zakupiłam sobie samsunga galaxy S III - co polecacie ze strategii na ten telefon? po waszych wypowiedziach, że sporo znacie, a ja w ten typ gier grałam jedynie na komputerze.
Neuroshima, Dominion, Ingenious (o ile dwa ostatnie można go nazwać strategiami) - to są świetne gry na telefon. Jest jeszcze Tygrys i Eufrat, ale nie grałem.
Awatar użytkownika
felicisimus
Posty: 45
Rejestracja: 16 lut 2012, 13:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 3 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: felicisimus »

I od paru dni można w Google Play znaleźć Talisman za ok. 20 złotych.
badziej
Posty: 42
Rejestracja: 12 cze 2012, 17:09

Re: Odp: Planszowki na androida

Post autor: badziej »

Przecena na Tygrys i Eufrat Knizii - tylko 1$:
https://play.google.com/store/apps/deta ... .euphrates
Senthe
Posty: 1719
Rejestracja: 21 kwie 2009, 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Odp: Planszowki na androida

Post autor: Senthe »

badziej pisze:Przecena na Tygrys i Eufrat Knizii - tylko 1$:
https://play.google.com/store/apps/deta ... .euphrates
Szybkie pytanko: jest sens grać na relatywnie małym ekranie smartfona? (Samsung Galaxy Mini 2, konkretnie)
BGG
Będę ubierać się w jasne i wesołe kolory, aby wprawić mych wrogów w konfuzję.
Uesugi Kenshin
Posty: 133
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:02
Lokalizacja: Bieruń Stary

Re: Planszowki na androida

Post autor: Uesugi Kenshin »

Eufrat ma optymalny rozmiar na tablecie ok 10 cali, na 7 calowym kolegi było już moim zdaniem dość ciasno. Więc na telefonie może być cieżko, zależy od rozmiaru paluchów pewnie.


Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4047
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 270 times
Been thanked: 149 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: lacki2000 »

Ja miałem okazję przetestować na 4 calowym smartfonie i dało się grać. Interfejs pozwala na cofanie ruchów gdyby komuś się miskliknęło. Może na tym Samsungu Mini 3.2 cala byłoby już dość ciasno ale zgrabne paluszki cuda czynią.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Senthe
Posty: 1719
Rejestracja: 21 kwie 2009, 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Planszowki na androida

Post autor: Senthe »

Hm, w takim razie chyba spasuję :(
BGG
Będę ubierać się w jasne i wesołe kolory, aby wprawić mych wrogów w konfuzję.
Awatar użytkownika
razul
Posty: 162
Rejestracja: 05 kwie 2011, 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Planszowki na androida

Post autor: razul »

Pojawił się Ticket to Ride na Androida.
Póki co tylko na tablety. Więcej info na bgg
ODPOWIEDZ