Summoner Wars

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
tomiz123
Posty: 150
Rejestracja: 16 sty 2013, 22:37
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 5 times

Summoner Wars

Post autor: tomiz123 »

Witam, czy da się gdzieś pograć w Summoner Wars online ?
Awatar użytkownika
zbajszek
Posty: 530
Rejestracja: 18 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

Re: Summoner Wars

Post autor: zbajszek »

Na pewno jest na iPada, nie wiem jak na urządzenia z Androidem. Z wersją komputerową się nigdzie jeszcze nie spotkałem chyba.
--------------------Zbajchu Plays--------------------
---Moja Planszoteczka --- Sprzedam/Wymienię Topic ---
Awatar użytkownika
przemoo99
Posty: 310
Rejestracja: 26 gru 2010, 14:08
Lokalizacja: Sheffield/UK

Re: Summoner Wars

Post autor: przemoo99 »

Iphone tez jest
Planszówkowy maniak... :)
adasq30
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2012, 22:07

Re: Summoner Wars

Post autor: adasq30 »

Summoner jest teraz dostępne na Andorida- z tego co widzę samo pobranie aplikacji jest bezpłatne, ale pytanie, czy ktoś się orientuje, czy sama rozgrywka też jest bezpłatna, czy trzeba płacić za talie itp?
Borek224
Posty: 348
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:35
Been thanked: 1 time

Re: Summoner Wars

Post autor: Borek224 »

za darmo dostajesz 2 lub 4 talie (nie pamiętam). Cała paczka talii kosztuje ok 25zł. Można też je kupować pojedynczo.
Awatar użytkownika
Karit
Posty: 1486
Rejestracja: 13 wrz 2012, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Summoner Wars

Post autor: Karit »

Czy inni użytkownicy androida tez maja problem z SW?

Nie dość że gra nie chce mi się ściągnąć na tableta (?!) to na telefonie zaraz po odpaleniu się zawiesza... to pierwsza aplikacja planszówkowa z która mam takie problemy :(
Subiektywnie mówiąc - moje opinie o grach są w 100% obiektywne

Moja kolekcja
Kosma
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2013, 12:40
Lokalizacja: Festung Breslau
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

Re: Summoner Wars

Post autor: Kosma »

Beta to jest.
Awatar użytkownika
Karit
Posty: 1486
Rejestracja: 13 wrz 2012, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Summoner Wars

Post autor: Karit »

Kosma pisze:Beta to jest.
To wiele wyjaśnia ;)
Ale w sumie na około 200 aplikacji które do tej pory ściągnąłem na androida pierwszy raz mam taki przypadek.
Czemu nigdzie nie zaznaczą że to jest BETA? Byłbym wtedy na pewno bardziej wyrozumiały, a tak to miałem dobry wkurw jak chciałem zagrać a tu nic nie działało...
Subiektywnie mówiąc - moje opinie o grach są w 100% obiektywne

Moja kolekcja
tramwajaz
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2011, 15:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Odp: Summoner Wars

Post autor: tramwajaz »

Czy ktoś ma też problem z pobraniem SW? Nie mogę pobrać na żadne ze swoich urządzeń. Telefony tablety wiele różnych wersji systemu i żadna nie widzi SW w play. Czy to jest tylko na jakąś specyficzną wersję?
Kosma
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2013, 12:40
Lokalizacja: Festung Breslau
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

Re: Summoner Wars

Post autor: Kosma »

Czasem znika i się pojawią.
loreciak

Re: Summoner Wars

Post autor: loreciak »

W chwili obecnej SW nie działa na urządzeniach z chipem Mali dlatego dla tych urządzeń jest niewidoczny w play. http://www.escapistmagazine.com/news/vi ... id-Devices
Awatar użytkownika
charlie brown
Posty: 220
Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:59
Been thanked: 1 time

Re: Summoner Wars

Post autor: charlie brown »

na Samsung Tab 3 działa dobrze.

Pisałem kiedyś w ogólnym dziale:
Słowo na temat "Summoner Wars"
Gram od jakiegoś czasu na tablecie w wersję darmową i szczerze POLECAM.

Jeśli nie chcemy dokupić płatnych armi to musimy kierwać tylko Elfami Feniksa (klasycznymi lub zmodyfikowanymi przez nas). Na początek jest to w sumie dobra opcja, bo Elfy są bardzo mocne i dosyć łatwe w prowadzeniu.

Poziom AI jest średni, ale dobrze jest rozegrać kilka partii testowych, żeby poznać menu i sposoby gry innych frakcji (możemy sobie wybrać przeciwnika). Przydatny jest też folder "galeria kart", w którym możemy sobie obejrzeć karty, którymi dysponują poszczególne frakcje.

Po kilku(nastu) partiach najlepiej przejść na mecze online, bo one gwarantują większą adrenalinę. Możemy grać "na żywo" wybierając opcję 15 lub 30 minut na gracza lub zdecydować się na długie rozgrywki np. 3 lub 7 dni na gracza. Te dłuższe mecze też są przyjemne, zwłaszcza że można rozrywać kilka jednocześnie i nie mamy presji czasu.

Gra oferuje statystyki osobiste i globalne. W każdej chwili można sprawdzić swój bilans zwycięstw/porażek ogólnie i z poszczególnymi frakcjami.
W globalnych statystykach kolejność pod względem zwycięstw jest obecnie następująca:
1. Tundrowe Orki
2. Krasnoludy Gildii
3. Elfy Feniksa (myślę, że byłyby wyżej, ale każdy początkujący, darmowy gracz dostaje je na dzień dobry)
dalej nie pamiętam, ale Jaskiniowe Gobliny i Benders też są wysoko. Odstają: Straż Przednia, Płaszcze i Upadłe Królestwo.

Na razie mam 50+ partii na darmowej wersjii i nie zauważyłem błędów w grze.

W grze nie ma czatu, ale może to i dobrze, bo nieudane rzuty na kostkach oraz styl gry niektórych graczy niebezpiecznie podnoszą ciśnienie :)

Polecam.
Awatar użytkownika
Karit
Posty: 1486
Rejestracja: 13 wrz 2012, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Summoner Wars

Post autor: Karit »

charlie brown pisze:na Samsung Tab 3 działa dobrze.
hmm... ja mam Tab 3 i nawet mi tego nie widzi w sklepie Google play :(
Subiektywnie mówiąc - moje opinie o grach są w 100% obiektywne

Moja kolekcja
Rumcajs
Posty: 160
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:24

Re: Summoner Wars

Post autor: Rumcajs »

Witam

Czy ktoś mógłby podać gdzie można zakupić pełną wersję Summonersów. W sieci znalazłem tylko jakąś wersje "demo" - jedna frakcja a po wygranej partii wyrzuca mnie z gry.

Z góry dziękuje
Fuser.exe
Posty: 728
Rejestracja: 11 lip 2014, 13:11
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 23 times
Been thanked: 8 times

Re: Summoner Wars

Post autor: Fuser.exe »

Sciagasz apke i kupujesz juz w aplikacji, full pack 21,91. In-app store w menu glownym.
Fuser.exe
Posty: 728
Rejestracja: 11 lip 2014, 13:11
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 23 times
Been thanked: 8 times

Re: Summoner Wars

Post autor: Fuser.exe »

Rzuty koscmi online trwaja u mnie dzisiaj kilkanascie sekund, czasem nawet zrywa polaczenie z serwerem. Kto tez tak ma?
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Summoner Wars

Post autor: schizofretka »

Może źródło entropii im się skończyło?


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Fuser.exe
Posty: 728
Rejestracja: 11 lip 2014, 13:11
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 23 times
Been thanked: 8 times

Re: Summoner Wars

Post autor: Fuser.exe »

Kosci juz dzialaja ale pojawil sie inny blad: chcialem wyssac magie to karta trafila na stos odrzuconych, magii nie dostalem i cofnelo mnie do fazy przywolywania. Strasznie irytujace.
UncleLion
Posty: 512
Rejestracja: 19 lut 2010, 13:37
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Summoner Wars

Post autor: UncleLion »

Pytanie do osób posiadających appkę:

Dokupiłem dodatki i grając z AI pomimo, że wybieram domyślny deck dla przeciwnika wskakują mi karty z dodatków. Też tak macie? Idzie to jakoś obejść?
Fuser.exe
Posty: 728
Rejestracja: 11 lip 2014, 13:11
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 23 times
Been thanked: 8 times

Re: Summoner Wars

Post autor: Fuser.exe »

Nie gram z kompem ale jak znam apkę to nic z tym nie zrobisz ;-)
UncleLion
Posty: 512
Rejestracja: 19 lut 2010, 13:37
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Summoner Wars

Post autor: UncleLion »

Aż tak niedopracowana? Od dawna czeka u mnie zainstalowana na iPadzie ale jakoś nigdy nie siadłem do niej by więcej pograć....


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
antsaren
Posty: 86
Rejestracja: 29 sty 2014, 18:46

Re: Summoner Wars

Post autor: antsaren »

Mam pół roczną przerwę z graniem na androidzie ale jak kiedyś dużo grałem to gra bardzo często się wysypywała. Powiedziałbym, że to była najbardziej niestabilna z adaptacji planszówek jakie mam.:) Przynajmniej saveowanie było oki bo zwykle był jakiś przed crashem. ;)
fahrad
Posty: 226
Rejestracja: 24 cze 2015, 10:46
Has thanked: 8 times

Re: Summoner Wars

Post autor: fahrad »

Po długiej przerwie chciałem sobie pyknąć partyjkę w SW, a że mam świeży telefon (na Androidzie) to musiałem zainstalować apkę, której nie zainstalowałem bo... nigdzie jej nie mogę znaleźć. Nie ma jej w google play, ani w mojej bibliotece aplikacji. Nie powiem jestem trochę wkurzony tym faktem, bo swego czasu specjalnie dla tej gry kupiłem tablet, potem dokupiłem wszystkie dostępne frakcje, a więc trochę w to zainwestowałem, a teraz zonk. Wie ktoś może co się stało ?
Przy okazji, ciekawy jestem jak to jest z tymi zakupami w sklepie googla, w końcu za coś zapłaciłem, a teraz nie mam do tego dostępu. Czy można ewentualnie gdzieś dochodzić swoich praw, czy jest to na zasadzie "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?"
MsbS
Posty: 881
Rejestracja: 30 mar 2008, 17:34
Has thanked: 54 times
Been thanked: 72 times

Re: Summoner Wars

Post autor: MsbS »

Chyba Play Store nie pokazuje aplikacji niekompatybilnych z urządzeniem, na którym ten Store uruchomiłeś.

EDIT: poprawka, na komputerze też tej gry nie widzę, a tam powinno być wylistowane wszystko.
dannte
Posty: 723
Rejestracja: 15 paź 2018, 21:52
Lokalizacja: Elbląg
Has thanked: 103 times
Been thanked: 415 times

Re: Summoner Wars

Post autor: dannte »

Pod tym linkiem ją widać: https://play.google.com/store/apps/deta ... Beta&hl=en
Ale tylko gdy jestem zalogowany na moje konto google (mam grę zainstalowaną). Wyszukiwarka jej nie pokazuje, tryb incognito mówi, że strona nie istnieje.
Jest szansa, że z powodu braku aktualizacji Google ukryło ich produkt. Nie wiem jakie są dokładnie procedury w takiej sytuacji...
ODPOWIEDZ