Star Realms

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
Andreal
Posty: 344
Rejestracja: 10 mar 2014, 12:32
Lokalizacja: Białystok
Been thanked: 1 time

Re: Star Realms

Post autor: Andreal »

Ktoś potrzebuje klucza do pełnej wersji Star Realms? Mam z humble bundle (brany tylko dla Talismana :)), a dla mnie się nie przyda. Wg instrukcji należy odpalić klienta na PC, wpisać kod, wtedy gra jest w pełni odblokowana na wszystkich urządzeniach. Zainteresowaną osobą proszę o PW.

Klucz oddany.
Awatar użytkownika
antsaren
Posty: 86
Rejestracja: 29 sty 2014, 18:46

Re: Star Realms

Post autor: antsaren »

Darboh pisze:I wnioski mam takie że coś z tą aplikacją jest nie tak. Zresztą na forum BGG też podnoszą się takie głosy. 4 turniejowe gry z rzędu i dokładnie ten sam mechanizm przegranej.
Z ciekawości ustosunkowali się jakoś do tego, są chociaż zapowiedziane zmiany na lepsze?:)
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Szczerze mówiąc to nie wiem, dawno nie zaglądałem do wątków w tym temacie.
Ostatnio zagrywam się szybkimi 3 minutówkami gdzie nie ma możliwości na czita :) Polecam!
Awatar użytkownika
antsaren
Posty: 86
Rejestracja: 29 sty 2014, 18:46

Re: Star Realms

Post autor: antsaren »

Darboh pisze:Ostatnio zagrywam się szybkimi 3 minutówkami gdzie nie ma możliwości na czita :)
Dzięki.:) Sprawdzę w najbliższym czasie.:)
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Tak trafiłem dzisiaj na wątek odnośnie czitowania online. Przyznaje że miałem parę gier z podobnymi odczuciami - tzn wydawało mi się że dublowane były karty. Poszperam na forum WWC żeby wiedzieć jak wykryć takiego gnojka.

http://boardgamegeek.com/thread/1322648 ... r-yuletide
UncleLion
Posty: 512
Rejestracja: 19 lut 2010, 13:37
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Star Realms

Post autor: UncleLion »

Jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu doczekamy się dodatku. The Gambit: http://www.appmaniak.pl/news/nadchodzi- ... tar-realms
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Dodatek do wersji digitalowej za całe 4$. Na dniach. Nie jest to Crisis Expansion do wersji karciankowej, a bardziej wyzbierane poboczne karty - promki i inne takie - i wsadzone w grę + 2 nowe kampanie i morze statystyk graczy onlineowych.
http://www.starrealms.com/the-gambits-a ... announced/
Spoiler:
Spoiler:
UncleLion
Posty: 512
Rejestracja: 19 lut 2010, 13:37
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Star Realms

Post autor: UncleLion »

Z czitowaniem wiadomo coś więcej? Zacząłem testy pełnej wersji. Mój nick to TechManiak - jak ktoś ma ochotę to zapraszam do gry:)
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Co do czitowanie - nie szukałem. Na BGG już nic nie piszą w temacie a hamerykańskich forów nie chce mi się przeszukiwać. Nawet jeżeli ktoś czituje - czasem można odnieść w grze takie wrażenie - to tego chyba dużo nie jest bo ja bez czitowania się powoli pnę do tego cholernego 8 levelu :)

Czelendża się spodziewaj ;) Musze właśnie zakupić dodatek, bo na BGG nowy sezon będzie już z nim, a obecny się kończy.
UncleLion
Posty: 512
Rejestracja: 19 lut 2010, 13:37
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Star Realms

Post autor: UncleLion »

No to pozazdrościć. Stanąłem na piątym poziomie i nawet jeżeli w końcu wygram jeden, dwa pojedynki to potem ktoś złoi mi skórę i lecę do zera :)

Do dodatku nie mogę się przekonać (ale może muszę więcej pograć). Dodatkowe statki i bazy ok. Ale karty Gambit losowo dobierane jakoś mnie nie przekonują.
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Zobaczymy jak będzie z Gambitem - jak coś zawsze można grać po staremu.

Tego 8 levelu nie ma co pozazdrościć. Jak 5 zrobiłem w pierwszej setce gier, tak teraz zbliżam się do 400 gier i dopiero ten 8 level. I podobnie od 5 levelu odbić się nie mogłem. Pewnie dlatego że wtedy grasz już z każdym levelem i ciężko się przestawić.
Z resztą oduczyłem się patrzeć na level, wole patrzeć na procent zwycięstw :) Jak ten rośnie i poziom powoli rośnie. Mniej jest to frustrujące :)
Awatar użytkownika
CydPL
Posty: 340
Rejestracja: 17 kwie 2014, 14:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Star Realms

Post autor: CydPL »

Korzystam z wersji windowsowej na tablecie i działa całkiem spoko (przybliżanie karty "prawym przyciskiem" trochę kuleje, bo muszę dłużej przytrzymać).
Pytanko mam dotyczące SR na iOS. Naciągam znajomego żeby sobie kupił SR na iPada.
Oczywiście Europa jest według Apple bogatsza niż ich rodacy, więc w zakichanym sklepie Apple 1 USD = 1 EUR.
Na stronie starrealms.com jest napisane, że kupując raz odblokowuje się wszystkie 4 platformy.
Rozumiem, że przy zakupie bezpośrednio ze strony dostaje się jakiś kod, który trzeba wprowadzić do apki.
Nie ma z tym żadnych problemów na iOS? Jakieś problemy z "lokalizacją" itp?
Powiedziałem mu, że taki problem byłby absurdalny ale później przypomniałem sobie ile absurdów ostatnio widziałem, więc wolę się upewnić ;]
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Tak, jeden klucz działa na wszystkie. Osobiście poza komputerem używam na androidzie więc nie wiem jak jest z ios.
Olej kupowanie u appla, możesz kupić dostęp również na stronie SR, tam liczą w $.
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Taka ciekawostka :)
Mazer Rackman - nr 1 wśród graczy onlineowych. Statystyki po 8 miesiącach grania :D
Spoiler:
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

W końcu kupiłem dodatek cyfrowy Gambit. Na razie kilka gier. Wow! Losowe dwie dodatkowe karty na starcie - coś w rodzaju bazy, ale nie do zabicia - a działające przeważnie na scrapa. Nowe karty z moooocnym kopem :) Pogram i powiem więcej. Wygląda ciekawie. I gra się zaczyna zmieniać.
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Zapisy na turniej "BGG - Star Realms App - Gambit Tournament #2"

https://boardgamegeek.com/thread/136719 ... ent-2-sign

Do 15 maja. Są nagrody za podium :) Maty, pudełka i promki.
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

No to jestem 53-ci. Ciekawe czy do 100 dobije.
Kal-El83
Posty: 1136
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 238 times
Been thanked: 120 times

Re: Star Realms

Post autor: Kal-El83 »

Witam , mam małe putanie czy ta gra podlega dzieleniu się w "rodzinie" ??
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Azazelek pisze:Witam , mam małe putanie czy ta gra podlega dzieleniu się w "rodzinie" ??
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale masz jeden login (niezależnie od sprzętu na którym odpalasz), więc ciężko obsługiwać się w kilka osób.
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Star Realms

Post autor: Darboh »

Szykuje się nabór 60 osób do ligi BGG, jak ktoś zainteresowany.
http://boardgamegeek.com/forum/1438322/ ... play-forum
Awatar użytkownika
antsaren
Posty: 86
Rejestracja: 29 sty 2014, 18:46

Re: Star Realms

Post autor: antsaren »

Czy udało się komuś przejść kampanię - Rozdział 4 - na HARD (od misji 23)? Przewaga komputera na starcie jest tak duża, że wydaje mi się że poziom jest nie tyle HARD co IMPOSSIBLE. Na razie ciągle się od niej odbijam i nie specjalnie chce mi się podchodzić kolejny raz natomiast teoretycznie za milinowym razem, może da się w końcu trafić na taki układ, który daje zwycięstwo.;)

EDIT:
Ta pierwsza misja była najtrudniejsza. Wystarczyło się pożalić publicznie i przeszedłem kolejne bez problemu.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6123
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 633 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Star Realms

Post autor: pan_satyros »

Jeszcze pytanko do osób grających w pełną wersję apki. Czy wykupienie dodaje karty ze wszystkich dodatków, czy tylko Gambity?
Awatar użytkownika
antsaren
Posty: 86
Rejestracja: 29 sty 2014, 18:46

Re: Star Realms

Post autor: antsaren »

pan_satyros pisze:Jeszcze pytanko do osób grających w pełną wersję apki. Czy wykupienie dodaje karty ze wszystkich dodatków, czy tylko Gambity?
Z tego co widzę tylko - 9 kart statki/bazy + 9 kart gambitów. Dodatki z cyklu Crisis nie są w ogóle zaimplementowane.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2015, 14:15 przez antsaren, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bogenhafen
Posty: 113
Rejestracja: 02 lut 2013, 10:38
Lokalizacja: Katowice i okolice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Star Realms

Post autor: Bogenhafen »

Cyfrowy dodatek zawiera Gambity i Promo Set 1 niedostępny u nas: http://www.starrealms.com/star-realms-p ... d-roundup/

Chociaż patrząc na opis na bgg, to Promo Sety składały się z czegoś innego... Tak czy siak, cyfrówky dodatek zawiera to, co w tym linku.
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Star Realms

Post autor: ko2a »

gdzie znajde informacje nt ligi?
ODPOWIEDZ