Wsiąść do pociągu:Europa kod do online

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Płk. Kruk
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2017, 16:14

Wsiąść do pociągu:Europa kod do online

Post autor: Płk. Kruk »

Zakupiłem pewien czas temu grę Wsiąść do pociągu: Europa (a raczej wymieniłem bony na grę) i na ostatniej stronie instrukcji jest kod do gry online. Czy ten kod jest coś warty? Można go legalnie sprzedać, itp.? Nie gram na komputerach, a takie ileś złoty można byłoby dorzucić do kolejnej planszówki. Z góry dziękuję za pomoc.
nildopl
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2017, 16:42

Re: Wsiąść do pociągu:Europa kod do online

Post autor: nildopl »

Wersja online gry "Wsiąść do pociągu" kosztuje 10 USD (USA)+ 6USD (dodatek Europa+1912): https://www.daysofwonder.com/en/buy?fam ... ttorideUSA
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1799
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 76 times
Been thanked: 332 times

Re: Wsiąść do pociągu:Europa kod do online

Post autor: hipcio_stg »

Generalnie to świetna akcja z tym graniem online. Kupując grę dostajesz produkt domowy i dostęp do online. Jak masz z kim grać w domu to plansza, jak nikogo nie ma, a jest ochota to online. Wydawcy - idźcie tą drogą!

Niestety nie znam nikogo, kto chciałby kupić, a sam mam swój kod.
Płk. Kruk
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2017, 16:14

Re: Wsiąść do pociągu:Europa kod do online

Post autor: Płk. Kruk »

hipcio_stg pisze:Generalnie to świetna akcja z tym graniem online. Kupując grę dostajesz produkt domowy i dostęp do online. Jak masz z kim grać w domu to plansza, jak nikogo nie ma, a jest ochota to online. Wydawcy - idźcie tą drogą!

Niestety nie znam nikogo, kto chciałby kupić, a sam mam swój kod.
W tym rzecz, że nie lubię gier komputerowych, a dzięki sprzedaży kodu mógłbym sobie zasponsorować część kolejnej planszówki. Nawet gdybym chciał zagrać on-line to nie mam na czym - telefon nie da rady, a na komputerze grać nie mam zamiaru, zresztą na telefonie też nie, więc kod się marnuje... Jak ktoś wie, czy legalnie można sprzedać, gdzie, jak, za ile to będę bardzo, bardzo wdzięczny.
Płk. Kruk
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2017, 16:14

Re: Wsiąść do pociągu:Europa kod do online

Post autor: Płk. Kruk »

Wysłałem maila do days of wonder z pytaniem, czy mogę legalnie owy kod sprzedać. Czekam na odpowiedź. Jak się doczekam to oczywiście się podzielę informacją :)
Płk. Kruk
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2017, 16:14

Re: Wsiąść do pociągu:Europa kod do online

Post autor: Płk. Kruk »

Dostałem dziś odpowiedź od days of wonder. Okazało się, że to nie jest kod do gry komputerowej, tylko rejestruje się swoją planszówkę na stronie DoW.
Niestety, to raczej nic nie warte, a szkoda...
LudoS
Posty: 17
Rejestracja: 12 gru 2014, 20:34
Lokalizacja: Radlin
Has thanked: 1 time

Re: Wsiąść do pociągu:Europa kod do online

Post autor: LudoS »

Łapcie kod na steama do gry Ticket to Ride:
DV4NX-LAZB5-6LXK0
ODPOWIEDZ