Armello

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Szpanerski
Posty: 320
Rejestracja: 12 sty 2017, 23:46
Been thanked: 2 times

Armello

Post autor: Szpanerski »

Czy jest jakąś gra która jest odzwierciedleniem Armello w wersji fizycznej "bez prądu". Gra jest super i chętnie pogralo by się w nią przy stole a nie na ekranie.

Myślicie że kiedyś wyjdzie? Albo coś podobnego?
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Armello

Post autor: ShapooBah »

Odkopię, bo właśnie Youtube zaprezentował mi trailer najnowszego DLC.

Ktoś gra? Warto zainwestować pieniądze w tę grę?
Jakby ktoś mógł pokusić się o krótką recenzję "z perspektywy gracza planszowego" a nie komputerowego (jakich w sieci jest mnówstwo)
Zbagien
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2020, 14:53
Has thanked: 2 times

Re: Armello

Post autor: Zbagien »

To i ja odkopie; bo gra jest w tej chwili za 21zl na ps store;) jeśli ktoś ma ps4, to na prawdę warto wziąć.
Gra jest świetnie przemyślana. Mechanicznie sunie gładko, jest bardzo ładna, daje kilka możliwych dróg do zwycięstwa. Mimo tego,że gramy na konsoli wrażenia są bardzo planszówkowe- gra jest turowa, niespieszna, konsola bierze na siebie obliczanie różnych efektów kart czy rzutów kostkami. W grze jest sporo losowości, ale umiejtenie realizując taktykę pasująca do postaci która kierujemy (jest ich 8, więcej dokupić można w dlc. Każda ma trochę inne mocne i słabe strony plus umiejętność specjalna) możemy wydatnie zwiększyć swoje szanse.
Gra mimo słitaśnego wyglądu ma tez sporo negatywnej interakcji;)
Oczywiście można grać po sieci że znajomymi (na przypadkowych graczy lepiej nie liczyć) albo jednym znajomym.
Za 21zl na prawdę warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4405
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1332 times
Been thanked: 835 times
Kontakt:

Re: Armello

Post autor: Hardkor »

Szpanerski pisze: 20 mar 2018, 17:45 Czy jest jakąś gra która jest odzwierciedleniem Armello w wersji fizycznej "bez prądu". Gra jest super i chętnie pogralo by się w nią przy stole a nie na ekranie.

Myślicie że kiedyś wyjdzie? Albo coś podobnego?
Pojawił się KS: https://www.kickstarter.com/projects/an ... ref=7hjeu8
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 432
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 212 times
Been thanked: 202 times

Re: Armello

Post autor: wrojka »

Hardkor pisze: 22 lut 2024, 23:13
Szpanerski pisze: 20 mar 2018, 17:45 Czy jest jakąś gra która jest odzwierciedleniem Armello w wersji fizycznej "bez prądu". Gra jest super i chętnie pogralo by się w nią przy stole a nie na ekranie.

Myślicie że kiedyś wyjdzie? Albo coś podobnego?
Pojawił się KS: https://www.kickstarter.com/projects/an ... ref=7hjeu8

Mi się aż przypomniało to:


ale oryginalne Armello jest fajnym zaskoczeniem :D
ODPOWIEDZ