Zuntzu MiM

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
partyboy1
Posty: 7
Rejestracja: 02 lut 2012, 12:19

Zuntzu MiM

Post autor: partyboy1 »

Witam,mam problem z Zuntzu.Chciałem pograć ze znajomym w Magię i Miecz,ale kiedy próbuję do niego dołaczyć mam komunikat Connection Timeout.Jak znajomy dołącza do mojej gry to po dosłownie sekundzie go wywala z serwera.Gramy na Windows 7,wie ktoś jak temu zaradzić?
Awatar użytkownika
woytas
Posty: 754
Rejestracja: 03 lis 2013, 16:11
Has thanked: 171 times
Been thanked: 139 times

Re: Zuntzu MiM

Post autor: woytas »

partyboy1 pisze: 11 sie 2018, 17:44Witam,mam problem z Zuntzu.Chciałem pograć ze znajomym w Magię i Miecz,ale kiedy próbuję do niego dołaczyć mam komunikat Connection Timeout.
Time Out - może to być problem związany z dynamicznym IP (chyba tak to się nazywa). Też tak kiedyś miałem. Wina może leżeć po stronie dostawcy internetu. W opcjach połączenia internetowego (w ustawieniach windowsa) musisz ustawić stałe IP. Jak to zrobić, to musisz poszukać gdzieś na forach.
Jak znajomy dołącza do mojej gry to po dosłownie sekundzie go wywala z serwera.Gramy na Windows 7,wie ktoś jak temu zaradzić?
Rozumiem, że moduł zaczyna się wczytywać i chwilę później zuntzu się wywala? Jeśli tak, to jest to wina modułu. Po rozłączeniu wyskakuje okienko z opisem błędu? A czy u ciebie wczytuje się bez problemów?
Takie rozłączenie może również nastąpić gdy moduł jest po prostu za ciężki - ma bardzo dużo elementów lub dużo waży lub pliki są w bardzo wysokich rozdzielczościach (to są moje spostrzeżenia, które nasunęły mi się, gdy sam robiłem moduły z grami).
partyboy1
Posty: 7
Rejestracja: 02 lut 2012, 12:19

Re: Zuntzu MiM

Post autor: partyboy1 »

Właśnie z programu nie wywala,tylko sekundę po połączeniu następuje rozłączenie z serwerem w Zuntzu.Próbowaliśmy przez Hamachi ale mam wciąż Time Out a mój znajomy nie może w ogóle się połączyć i zauważyłem że w Hamachi wyświetla mu się żółty trójkąt(jakiś problem z vpn).
Awatar użytkownika
woytas
Posty: 754
Rejestracja: 03 lis 2013, 16:11
Has thanked: 171 times
Been thanked: 139 times

Re: Zuntzu MiM

Post autor: woytas »

Rzuć okiem na ten filmik. Ja użyłem pierwszego sposobu na uzyskanie statycznego IP i zuntzu zaczął się poprawnie łączyć.

U mnie Hamachi też nie zdało egzaminu.
ODPOWIEDZ