Projekt Manoeuvre

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
Zimoch
Posty: 251
Rejestracja: 28 lut 2005, 15:37
Lokalizacja: Kwidzyn\Łódź

Projekt Manoeuvre

Post autor: Zimoch »

Witam, od dwóch lat walcze ze swoim pomysłem na wydanie gry w wersji cyfrowej. Padło na Manoeuvre jako, że jest to jedna z moich ulubionych gier i wydawała mi sie w zasięgu moich możliwości programistycznych - tak wtedy myślałem :) Plany mam / miałem ambitne - chciałem wydać gre na androida / iOSa tak żeby (być może) zarobić na tym przy okazji. Głównym celem jednak nie był zarobek, a samodoskonalenie swoich umiejętności i dażenie do poznania głębiej języka i technik programowania. Wybrałem język JAVA jako, że potrafilem już conieco tam wykonać a system android też go używa. W zamysłach miałem też framework UNITY - bo byłby uniwersalny dla IOS/android + używa C# który jest bliźniaczy do JAVY.

Dlaczego o tym wszysktim piszę:
  • Jest dużo kwestii o których nie mam zielonego pojęcia , np. licencji na tytuł ( tym jednak narazie się nie martwie póki jest to wewnętrzny projekt), kwestie techniczne itp.
  • Myśle sobie że przydałoby się mieć drugiego motywatora / programistę .Pracuje nad tym sam z doskoku z różnym stopniem zaangażowania i z różnymi przerwami. Zaczynałem prace 2 razy od nowa bo przy okazji rozwoju okazywało się że są lepsze rozwiązania - przydałby się ktoś z doswiadczeniem w programowianiu i zapaleniem do tego - mi powoli przestaje się chcieć - praca w zespole wymaga innego podejścia.
  • Być możę zainteresuje też jakąś firmę progamistyczna która przygarnęła by mnie i mój projekt
  • Dodatkowo przydałby się jakiś partner do testowania - gra ma chodzić i chodzi po sieci

Cały projekt znajduje się tutaj https://github.com/zimoch84/Manouvre


Jeżeli byłby ktoś kto chciałby się zaagażować w ten projekt czy po stronie programowania czy testów prosze o informacja na priv.

Tymczasem załączam obecny obrazek z gry na zachęte:

Obrazek
ODPOWIEDZ