Space Hulk na PC

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
duulamon
Posty: 136
Rejestracja: 03 sty 2018, 11:24
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Space Hulk na PC

Post autor: duulamon »

Od jakiegoś czasu pojawiło się sporo adaptacji Space Hulka na PC: Space Hulk: Tactics, Space Hulk: Deathwing, Space Hulk:Ascension. Grał ktoś może? Która najlepsza?
Awatar użytkownika
vder
Posty: 717
Rejestracja: 30 gru 2007, 20:20
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 281 times
Been thanked: 119 times

Re: Space Hulk na PC

Post autor: vder »

Alien assault :D
Awatar użytkownika
duulamon
Posty: 136
Rejestracja: 03 sty 2018, 11:24
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Space Hulk na PC

Post autor: duulamon »

O tej grze też słyszałem i wiem że dobra. A ktoś coś o powyższych?
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Space Hulk na PC

Post autor: Fenrisek83 »

duulamon pisze: 07 gru 2018, 10:55 O tej grze też słyszałem i wiem że dobra. A ktoś coś o powyższych?
Ja teraz gram w space hulk tactics. Trzon zasad podobny do planszowkowego pierwowzoru ale jest sporo zmian. Dodatkowe punkty akcji można zdobyć konwertujac karty. Karty które są przypisane do kazdego terminatra i jak go weźmiesz to możesz dobrać jego karty z decku. Karty dają różne bonusy albo punkty akcji. Jest inaczej ale też fajnie.
Deathwing to fps idziesz i strzelasz tylko. Na poziomie na którym grałem ciężko było a nie był to najwyższy.
Space Hulk ansecion graficznie gorszy od tacticsa sporo nowych i zmienionych zasad można było levelowac terminatorow dodatkowo różne rodzaje ognia do wyboru.
Najbliższy pierwowozorowi był pierwszy space hulk z lat 201X nie pamiętam dokładnie. Misję z kampanii takie same zasady jak w planszowce. Przeszedłem wszystkie te gry tactics w trakcie i każda jest inna. Jako fan tej planszówki wszystkie gry mi się podobaly. Tactics jest ciężki ze względu na ograniczoną ilość tur.
Ps. SH tactics daję możliwość gry gienkami i tryb multi.
Awatar użytkownika
ZygfrydDeLowe
Posty: 474
Rejestracja: 17 sty 2017, 13:47
Has thanked: 897 times
Been thanked: 191 times

Re: Space Hulk na PC

Post autor: ZygfrydDeLowe »

Gdyby ktoś miał ochotę na multi w SH:Tactics to zapraszam do kontaktu.
Mogę grać dowolną ze stron.
Scena multi jest praktycznie martwa, więc trudno znaleźć grę bez wcześniejszego umawiania się z partnerem.
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Space Hulk na PC

Post autor: Fenrisek83 »

ZygfrydDeLowe pisze: 06 lut 2019, 11:55 Gdyby ktoś miał ochotę na multi w SH:Tactics to zapraszam do kontaktu.
Mogę grać dowolną ze stron.
Scena multi jest praktycznie martwa, więc trudno znaleźć grę bez wcześniejszego umawiania się z partnerem.
Na PS4 czy PC?
ODPOWIEDZ