Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
uyco
Posty: 1053
Rejestracja: 09 sty 2006, 13:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 145 times
Been thanked: 25 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: uyco »

to jeszcze jak byście podali SCD, ta byłaby pełna odpowiedz na pytanie :wink:
'STAY OUT OF MY TERRITORY.'

kupię sprzedam
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: TTR_1983 »

Duuuuża aktualizacja na Waszej stronie, w zakładce Plany wydawnicze by się przydała.
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Jareks1985 »

Portal Games pisze: 24 cze 2018, 14:20
daab pisze: 24 cze 2018, 01:43
Przepraszam bardzo ale jedyna informacja jaka tam jest to że będą(hura :D ), ale nie wiadomo kiedy co i jak. Czy wszystkie naraz? Czy pojedynczo ? Który rok. Rozumiem że boicie się konkretnych dat, jednak jakiś podstawowe info oprócz tego że będą było by miłym gestem.
Pozdrawiam i "Miłośnicy RODO, żeby Was posrało." :D
Będą wychodzić pojedynczo, pierwszy (Kami Unbound) powinien ukazać się w tym roku, później Dynasty Invasion i na końcu Monster pack - w odstępach plus minus kilku miesięcznych. Wszystko w rękach CMON:).
No to fatalnie, a dlaczego Monster pack na samym końcu?, właśnie to powinien być najbliższy dodatek :P
TTR_1983 pisze: 25 cze 2018, 10:01 Duuuuża aktualizacja na Waszej stronie, w zakładce Plany wydawnicze by się przydała.
to fakt, Nie ma informacji odnośnie INIS, wszyscy czekają na 4 kartę oraz pisemne potwierdzenie z rewizji GambitTV, czy wszystkie karty będą dodrukowywane, czy poszczególne z błędami i czy rewersy będą pasować?
thigrand
Posty: 57
Rejestracja: 05 lut 2018, 13:37
Has thanked: 1 time

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: thigrand »

Jareks1985 pisze: 25 cze 2018, 14:17 to fakt, Nie ma informacji odnośnie INIS, wszyscy czekają na 4 kartę oraz pisemne potwierdzenie z rewizji GambitTV, czy wszystkie karty będą dodrukowywane, czy poszczególne z błędami i czy rewersy będą pasować?
Portal mówił(chyba), że będzie dodrukowywać całe talie, a nie tylko te cztery karty.
Shinhaevel
Posty: 39
Rejestracja: 07 sty 2018, 18:21
Has thanked: 22 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Shinhaevel »

thigrand pisze: 25 cze 2018, 14:24
Portal mówił(chyba), że będzie dodrukowywać całe talie, a nie tylko te cztery karty.
Tak było, Prezes mówił o tym.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Zamykamy planszówkowe półrocze 2018!

Post autor: Portal Games »

Obrazek

Drodzy forumowicze, fani Portal Games i wszyscy, którzy kochacie spędzać swój wolny czas przy świetnych grach!

Jako, że wraz z pierwszymi dniami lipca wkraczamy w drugie półrocze 2018 roku, przygotowaliśmy dla was wielkie podsumowanie – Zamykamy Pierwsze Półrocze! Z tej okazji mamy dla was mnóstwo artykułów, recenzji, poradników, rozgrywek, zarówno do pooglądania, jak i poczytania. Wszystko będzie pojawiać się na naszej stronie internetowej: portalgames.pl jak i na naszych profilach na mediach społecznościowych oraz na naszym kanale YouTube!

Codziennie przez pierwszą połowę lipca będziemy wrzucać informacje o kolejnej naszej tegorocznej premierze! Zaczynamy od jutra od naszego imprezowego hitu Decrypto! A później czekają na was: Fotosynteza, SteamRollers: Maszyny Parowe, Zamki Caladale, Inis, Zombicide: Czarna Plaga, Rising Sun, Hexogłówki Iron Gang oraz Wystawa Światowa 1893! Nie przegapcie okazji do dowiedzenia się więcej o naszych ukochanych grach – wszystko to przygotowujemy dla Was, aby pokazać wam, za co uwielbiamy grać w te tytuły.

Zapraszamy serdecznie do dzielenia się z nami waszymi wspomnieniami z rozgrywek i przeżycia ponownie emocji związanych z wymienionymi grami, a my w międzyczasie będziemy przygotowywać się do kolejnych premier i nowości II półrocza 2018!
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Jareks1985 »

uuuu. INIS :), mam nadzieje, ze będą konkrety dotyczące dodruku kart :)
Arek001
Posty: 247
Rejestracja: 21 lut 2016, 21:29
Lokalizacja: Oświęcim
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Arek001 »

Nie liczyłbym na to.
Awatar użytkownika
superfunktor
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2011, 12:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 33 times
Been thanked: 11 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: superfunktor »

Czy wiadomo juz moze na kiedy jest planowana premiera Ethnos?
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Portal Games »

superfunktor pisze: 03 lip 2018, 11:57 Czy wiadomo juz moze na kiedy jest planowana premiera Ethnos?
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to na koniec wakacji.
thigrand
Posty: 57
Rejestracja: 05 lut 2018, 13:37
Has thanked: 1 time

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: thigrand »

Portalu, na informancie pokazywaliście, ze przyjechał do was Detektyw. Kiedy będziecie wysyłać preordery?
SuCHaR
Posty: 269
Rejestracja: 25 mar 2015, 22:29
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: SuCHaR »

Portalu kiedy dodatek do zombiecide?
probbi
Posty: 947
Rejestracja: 28 gru 2016, 15:13
Lokalizacja: Nadarzyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 87 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: probbi »

Czy to prawda, że premiera Aeo's End się przesunęła? Jeżeli tak to o ile?
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Portal Games »

thigrand pisze: 04 lip 2018, 10:20 Portalu, na informancie pokazywaliście, ze przyjechał do was Detektyw. Kiedy będziecie wysyłać preordery?
Tak, przyjechały angielskie kopie Detektywa, wysyłamy je w przyszłym tygodniu. Polskie są jeszcze w produkcji i na razie ich przewidywany termin dostarczenia się nie zmienił - przełom września i października.
Portalu kiedy dodatek do zombiecide?
Jak będziemy wiedzieć na pewno, to ogłosimy. Pewnie w okolicach końca wakacji.
Czy to prawda, że premiera Aeo's End się przesunęła? Jeżeli tak to o ile?
Premiera Aeon's End jest planowana na 27 lipca. Wysyłka pre-orderów około tydzień wcześniej.
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Largo »

Napaliłem się jak szczerbaty na suchary na Inis'a w wersji polskiej, ale liczba błędów nadal mnie powstrzymuje przed zakupem. Chciałbym zapytać, czy w grę wchodzi tylko wymiana poszczególnych kart, całych talii, czy może w ogóle wydacie jakąś wersję 2.0 z uwagi na błędy również w instrukcji?
Portal ma świetne gry w ofercie, ale wtopa z Inisem skutecznie wyleczyła mnie z jakichkolwiek preorderów od tej firmy.
Shinhaevel
Posty: 39
Rejestracja: 07 sty 2018, 18:21
Has thanked: 22 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Shinhaevel »

Largo pisze: 07 lip 2018, 08:45 Chciałbym zapytać, czy w grę wchodzi tylko wymiana poszczególnych kart, całych talii, czy może w ogóle wydacie jakąś wersję 2.0 z uwagi na błędy również w instrukcji?
Nie wiem, co z instrukcją, ale było mówione, że wymieniona będzie cała talia. Jeśli dobrze rozumiem to zamówienie już poszło do Matagotów i jak będzie robiony jakiś dodruk to dodrukują te talie
Awatar użytkownika
citmod
Posty: 714
Rejestracja: 11 gru 2014, 15:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 103 times
Been thanked: 103 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: citmod »

W wątku 2017 pytałem o Artifacts, Inc. i dostałem taką odp.
Portal Games pisze: 18 paź 2017, 16:10
citmod pisze:Jak wygląda sytuacja Artifacts Inc.? Jeśli dobrze pamiętam to miało być końcem zeszłego roku, a teraz zapowiada się, że nawet do końca tego roku nie wyjdzie (jako że na stronie widnieje jako projekt oczekujący).
Projekt został przesunięty na 2018 rok.
Rozumiem, że projekt upadł lub został ponownie przesunięty? W sumie to nawet nie wiem czy bym to w ogóle jeszcze kupił...
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Jareks1985 »

Largo pisze: 07 lip 2018, 08:45 Napaliłem się jak szczerbaty na suchary na Inis'a w wersji polskiej, ale liczba błędów nadal mnie powstrzymuje przed zakupem. Chciałbym zapytać, czy w grę wchodzi tylko wymiana poszczególnych kart, całych talii, czy może w ogóle wydacie jakąś wersję 2.0 z uwagi na błędy również w instrukcji?
Portal ma świetne gry w ofercie, ale wtopa z Inisem skutecznie wyleczyła mnie z jakichkolwiek preorderów od tej firmy.
Kupiłem INIS'a w przedsprzedaży i nie żałuje - to wspaniała gra :). Natomiast, nie kupie nic więcej w przedsprzedaży od Portalu, nawet jzeli jestem fanem Mage knight, który kusi na potęgę, poczekam na pierwsze opinie, bo nie sądzę aby był wolny od błędów.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Portal Games »

citmod pisze: 07 lip 2018, 13:03 W wątku 2017 pytałem o Artifacts, Inc. i dostałem taką odp.
Portal Games pisze: 18 paź 2017, 16:10
citmod pisze:Jak wygląda sytuacja Artifacts Inc.? Jeśli dobrze pamiętam to miało być końcem zeszłego roku, a teraz zapowiada się, że nawet do końca tego roku nie wyjdzie (jako że na stronie widnieje jako projekt oczekujący).
Projekt został przesunięty na 2018 rok.
Rozumiem, że projekt upadł lub został ponownie przesunięty? W sumie to nawet nie wiem czy bym to w ogóle jeszcze kupił...
Tak, w 2018 roku nie znalazło się miejsca na wydanie Artifacts Inc. Na ten moment nie mamy go też w dalszych planach.
feniks_ciapek
Posty: 2269
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1589 times
Been thanked: 915 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: feniks_ciapek »

Kochany Portalu, dostałem dzisiaj prześliczną wersję Detektywa EN z preorderu i za to dziękuję, to jedno z ciekawszych i bardzo tematycznych "unboxing", jakie miałem okazję doświadczyć. Mam tylko pytanie - portrety postaci i mata nijak nie mieszczą się do pudełka. Matę jakoś ogarnę, natomiast co z portretami? To taki dodatek tematyczny do umieszczenia na biurku, czy mają jakieś zastosowanie w grze?
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Portal Games »

feniks_ciapek pisze: 10 lip 2018, 10:20 Kochany Portalu, dostałem dzisiaj prześliczną wersję Detektywa EN z preorderu i za to dziękuję, to jedno z ciekawszych i bardzo tematycznych "unboxing", jakie miałem okazję doświadczyć. Mam tylko pytanie - portrety postaci i mata nijak nie mieszczą się do pudełka. Matę jakoś ogarnę, natomiast co z portretami? To taki dodatek tematyczny do umieszczenia na biurku, czy mają jakieś zastosowanie w grze?
Portrety są do zastosowania w grze, jak najbardziej. To portrety większości postaci z pierwszej kampanii. Informacje o tym jak z nich skorzystać można znaleźć na stronie Bazy Danych Antares w zakładce HELP. W skrócie, kiedy w bazie natkniemy się na czyjś portret, to mamy wyciągnąć portret o tym samym numerze i wykorzystać na naszej mapie myśli. Oprócz tego mamy do dyspozycji też trzy portrety ze znakiem zapytania, do oznaczenia osób, których wyglądu bądź tożsamości nie znamy.
Arek001
Posty: 247
Rejestracja: 21 lut 2016, 21:29
Lokalizacja: Oświęcim
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Arek001 »

Portal Games pisze: 10 lip 2018, 09:56
citmod pisze: 07 lip 2018, 13:03 W wątku 2017 pytałem o Artifacts, Inc. i dostałem taką odp.
Portal Games pisze: 18 paź 2017, 16:10
Projekt został przesunięty na 2018 rok.
Rozumiem, że projekt upadł lub został ponownie przesunięty? W sumie to nawet nie wiem czy bym to w ogóle jeszcze kupił...
Tak, w 2018 roku nie znalazło się miejsca na wydanie Artifacts Inc. Na ten moment nie mamy go też w dalszych planach.
Czyli Artefakty raczej słabo się sprzedały. Ciekawe czy tak samo będzie z Solar City. Autorzy bardzo mili, ale gry takie sobie.
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: KrzysiekL »

Arek001 pisze: 11 lip 2018, 15:22
Portal Games pisze: 10 lip 2018, 09:56
citmod pisze: 07 lip 2018, 13:03 W wątku 2017 pytałem o Artifacts, Inc. i dostałem taką odp.



Rozumiem, że projekt upadł lub został ponownie przesunięty? W sumie to nawet nie wiem czy bym to w ogóle jeszcze kupił...
Tak, w 2018 roku nie znalazło się miejsca na wydanie Artifacts Inc. Na ten moment nie mamy go też w dalszych planach.
Czyli Artefakty raczej słabo się sprzedały. Ciekawe czy tak samo będzie z Solar City. Autorzy bardzo mili, ale gry takie sobie.
Co ma piernik do wiatraka? Artifacts Inc to nie Alien Artifacts :))
Arek001
Posty: 247
Rejestracja: 21 lut 2016, 21:29
Lokalizacja: Oświęcim
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: Arek001 »

Przepraszam, pomyliłem sobie z dodatkiem do AA.
Awatar użytkownika
freezer
Posty: 90
Rejestracja: 10 mar 2016, 15:23
Been thanked: 3 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2018

Post autor: freezer »

Portalu, wody w wiśle już trochę upłynęło, a Inisowcy nadal grają na błędnych kartach. Jest znany termin wysłania poprawionych kart?
Zablokowany