Warhammer - Doomseeker

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
aryss
Posty: 266
Rejestracja: 22 lis 2013, 15:22
Lokalizacja: Festung Krakau
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Warhammer - Doomseeker

Post autor: aryss »

No i zaczynaja sie pojawaic kolejne tytuly z uniwersów młotków po rozstaniu z FFG.

http://www.belloflostsouls.net/2017/08/ ... world.html

Szykuje sie zamknięty produkt ( szkoda trochę liczyłem na odpowiednik LCG) ale moze byc dobrze :D
Awatar użytkownika
kempy
Posty: 720
Rejestracja: 17 paź 2011, 16:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 84 times

Re: Warhammer - Doomseeker

Post autor: kempy »

Ostatnio zmieniony 08 lip 2018, 10:24 przez kempy, łącznie zmieniany 1 raz.
Legend of the Five Rings CCG
- [ Sun and Moon Discord ] -

Oracle of the Void Database ◄
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Warhammer - Doomseeker

Post autor: Goldberg »

:shock: szkoda ze nie ma wariantu dla solo :shock: Grafika z kodeksów :shock: stary, stary świat :shock: BIERE! :shock:
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Robuzz
Posty: 138
Rejestracja: 09 lis 2007, 12:07
Lokalizacja: Czeladź/Wrocław
Has thanked: 1 time

Re: Warhammer - Doomseeker

Post autor: Robuzz »

Jedyne do czego mogę się aktualnie przyczepić to jakoś mało pasująca mi czcionka na kartach :P Czekam na razwój sytuacji i jakieś pierwsze gameplaye/recenzje.
I will learn to breathe water.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Warhammer - Doomseeker

Post autor: Goldberg »

http://www.belloflostsouls.net/2018/07/ ... rview.html
I trochę więcej o grze. Wygląda na prostą i szybka....kurcze tylko tryb solo i było by ok...
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
ODPOWIEDZ