Fox Games - plany wydawnicze 2018

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Witam,
przedstawiam plany wydawnicze od Fox Games na 2018 rok.
W wątku będziemy na bieżąco aktualizować informacje na temat nowych gier. Póki co zapraszamy do zapoznania się z wrześniowymi nowościami.

WRZESIEŃ

Komiks paragrafowy "Porwanie"

Obrazek

SCD: 34,99 zł
Wiek graczy: 16+
Premiera: 14.09

Tajemnicze porwanie córki policjanta to dopiero początek mrocznej opowieści z pogranicza thrillera i horroru. Nieznani sprawcy wysyłają list z żądaniem okupu, który główny bohater musi osobiście dostarczyć do tajemniczego domostwa. Jak się później okaże, skrywa ono wiele sekretów, przy których porwanie wydaje się być niewinną zabawą. W tej opowieści dla starszych graczy, zło wydaje się czaić za każdym rogiem, a mroczna atmosfera wprost wylewa się z komiksu.

Komiks paragrafowy "Sherlock Holmes: Pojedynek z Irene Adler"

Obrazek

SCD: 34,99 zł
Wiek graczy: 10+
Premiera: 14.09

Irene Adler otwiera w Londynie swoją własne biuro detektywistyczne. Gdy Sherlock Holmes się o tym dowiaduje, reaguje jak zawsze ze spokojem, ale czy nie powinien jednak potraktować swojej konkurentki poważnie? Niebawem znajdzie odpowiedź na to pytanie, ponieważ właśnie doszło do pewnego zabójstwa i do porwania. Wciel się w postać Holmesa lub Adler i rozwiąż te sprawy.

Graj sam lub rzuć wyzwanie drugiemu czytelnikowi. Staraj się być jak najlepszym detektywem, bo tutaj bohaterem jesteś Ty! W tym komiksie na graczy czeka wielka niespodzianka. Daje on możliwość rywalizacji w dwie osoby – pierwsza wciela się w postać Sherlocka, a drugiej przyjdzie pokierować działaniami Irene Adler. Pojedynek oferuje przejście komiku na dwa odmienne sposoby – zwycięży osoba, która jako pierwsza złapie złoczyńcę!

Więcej nowości już wkrótce.
thigrand
Posty: 57
Rejestracja: 05 lut 2018, 13:37
Has thanked: 1 time

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: thigrand »

Fajnie, że wpadliście. Szkoda, że dopiero na koniec roku.
Kiedy będą Kroniki Zbrodni?
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Z przyjemnością informuję, że 31 października swoją premierę będzie miała gra Kroniki zbrodni!

Obrazek


Kroniki zbrodni to innowacyjne połączenie gry planszowej, aplikacji i wirtualnej rzeczywistości. Gracze wspólnie prowadzą dochodzenie i starają się rozwikłać wielopoziomowe sprawy kryminalne, które doprowadzą ich do wielkiego finału. Tradycyjna plansza i karty przedstawiają lokacje, napotkane osoby czy dowody rzeczowe. Prosta w obsłudze aplikacja wprowadza do gry dowolność w prowadzeniu śledztwa i pozostawia graczom ogromne pole do popisu. Sama wizyta na miejscu zbrodni to możliwość zanurzenia się w wirtualnej rzeczywistości i obejrzenia lokacji z perspektywy 3D!

Niespodziewany telefon od komisarza nie wróżył niczego dobrego. ️W Hyde Parku znaleziono ciało młodej kobiety, ale to był dopiero początek kłopotów. Londynem wstrząsnęła fala tajemniczych zbrodni, a ich przyczyny wydają się sięgać znacznie głębiej niż można to sobie wyobrazić. Wciel się w rolę członka specjalnej grupy dochodzeniowej i przeżyj przygodę rodem z najlepszych powieści kryminalnych.

Ten tytuł to kooperacyjna gra detektywistyczna, która okazał się jednym z największych hitów portalu Kickstarter ostatnich miesięcy. Odpowiedzialna za jej produkcję firma Lucky Duck Games zgromadziła na jej ufundowanie blisko 800 tysięcy dolarów od ponad 9 tysięcy wspierających! Gdyby tego było mało firma podpisała umowy na kilkanaście lokalizowanych wersji językowych, w tym polską.

Kroniki Zbrodni to połączenie tradycyjnej planszówki z aplikacją i wirtualną rzeczywistością. Lokacje, policyjni eksperci, osoby napotkane podczas prowadzenia dochodzenia, kategorie dowodów rzeczowych i specjalne przedmioty reprezentowane są za pomocą kart i planszetek. Każda z nich ma nadrukowany kod QR, który możemy zeskanować za pomocą aplikacji, która pozwala prowadzić śledztwo. Wyobraźmy sobie, że chcemy udać się do wskazanej lokacji. Szybko skanujemy kod QR i aplikacja powiadamia nas, że na miejscu spotkaliśmy konkretną postać. Wyjmujemy jej kartę z talii i umieszczamy na planszetce danej lokacji. Od tego momentu zawsze będziemy mogli zapytać ją o dowolne miejsce, osobę czy przedmiot, który spotkamy na swojej drodze podczas prowadzenia dochodzenia. Wszystko to umożliwi nam prosta i intuicyjna aplikacja. To właśnie ogromna dowolność w prowadzeniu śledztwa jest jednym z największych atutów tej gry.

Walutą w grze jest czas. Rozgrywka nie toczy się oczywiście w czasie rzeczywistym, ale każda akcja (np. zadanie pytania przesłuchiwanemu czy przemieszczenie się pomiędzy lokacjami) kosztuje nas cenne minuty, które na koniec scenariusza będą jedną ze składowych naszego sukcesu lub porażki. Ważniejsza będzie jednak seria pytań zamykających śledztwo. Mimo, że czasem będziemy wiedzieć kto jest winnym zbrodni, to być może umknie nam jego motyw czy narzedzie, którym się posługiwał. Śledztwa w Kronikach zbrodni są wielopoziomowe i kryją wiele zagadek. Tak więc niejednokrotnie będziemy chcieli wrócić do nich jeszcze raz, żeby poznać pozostałe niuanse, które umknęły nam za pierwszym razem.

Podstawowa wersja gry oferuje 6 śledztw – jedno szkoleniowe i pięć pełnych. Trzy z nich tworzą swoistą kampanię, a dwa są zupełnie osobnymi historiami.

Polskie wydanie zawierać będzie wersję podstawową, rozszerzoną o wszystkie odblokowane cele w kampanii Kickstrater (nie włączając celów KS Premium i KS Exclusive)!

Do końca roku gra dostępna będzie wyłącznie w salonach Empik. Dla tych osób, które zdecydują się na taki zakup przygotowaliśmy specjalny prezent. Za zakup Kronik zbrodni do końca roku w salonie Empik otrzymają dodatkowy scenariusz „Diabelska kuchnia”!


Wiek graczy: 14+ lat
Cena detaliczna: 139 zł


Obrazek

Dodatkowo do gry będzie można dokupić gogle VR. Nie są one niezbędne do grania - lokacje będziemy mogli zwyczajnie oglądać na telefonie poprzez tradycyjnie przesuwanie obrazu za pomocą palca. Uwaga! Do gogli dołączony jest dodatkowy scenariusz "Tajny raport"!

Niektóre lokacje zostały stworzone tak, że po nałożeniu na telefon specjalnych gogli, będziemy je widzieć w 3D! Jeden z graczy przeczesuje lokację w poszukiwaniu śladów, głośno opisując co widzi, a zadaniem pozostałych graczy jest wyszukanie wymienionych przedmiotów w talii. Przydadzą się one podczas późniejszych przesłuchań oraz dostarczą dodatkowych informacji, które pomogą w poprowadzeniu śledztwa.

Cena detaliczna: 34,99 zł
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: ShapooBah »

Brzmi znajomo... :wink:
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1835
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: Olgierdd »

ShapooBah pisze: 03 paź 2018, 09:45 Brzmi znajomo... :wink:
Tak, gdy zobaczyłem zapowiedź Detektywa, to pierwsze skojarzenie miałem z Chronicles of Crime ;)

Bardzo fajnie, że wychodzi ta gra po polsku. Myślę, że nie wyklucza się ona z niedawną premierą gry Portalu.
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: ShapooBah »

Olgierdd pisze: 03 paź 2018, 15:19
ShapooBah pisze: 03 paź 2018, 09:45 Brzmi znajomo... :wink:
Tak, gdy zobaczyłem zapowiedź Detektywa, to pierwsze skojarzenie miałem z Chronicles of Crime ;)

Bardzo fajnie, że wychodzi ta gra po polsku. Myślę, że nie wyklucza się ona z niedawną premierą gry Portalu.
miałem na myśli sherlocka holmesa oczywiście :D
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1835
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: Olgierdd »

Touche! :D
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Kolejne premiery przed nami! 17 października ukażą się gry z serii Escape Roomów.

Gry są kieszonkową wersją rozgrywki typu escape room, w której gracze zostają "uwięzieni" i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.

Obrazek

Podróż w czasie
Doktor Thyme zaprasza was do swego laboratorium! Ten ekscentryczny naukowiec i jego badania nad czasem skrywają wielką tajemnicę. Spodziewacie się, że wyróżnienie, jakie was spotkało, będzie niezwykłym doświadczeniem. Okaże się jednak, że ta przygoda znacznie przerośnie wasze oczekiwania!

Obrazek

Atak na Londyn
Witajcie w Londynie! Tajny agent Jej Królewskiej Mości wybrał was – najlepszych detektywów Scotland Yardu – do wykonania ściśle tajnej misji najwyższej wagi! Nad miastem zawisła straszliwa groźba. Musicie odnaleźć i zneutralizować źródło niebezpieczeństwa, zanim będzie za późno!

Obrazek

Skok w Wenecji
Jesteście profesjonalnymi złodziejami, którym powierzono ryzykowną misję: musicie dostać się do kasyna w Wenecji i wykraść żeton warty 10 milionów dolarów. Każde z was wciela się w inną postać – z indywidualną wiedzą i umiejętnościami. To niebezpieczna robota, dlatego trzymajcie się planu – najmniejszy błąd może zniweczyć wasze wysiłki!

Uwaga! Z okazji premiery szykujemy dla Was coś specjalnego. Koniecznie odwiedźcie naszego fanpejdża już 17 października!

Wiek graczy: 12+
Liczba graczy: 1-6
SCD: 39,99 PLN


Obrazek
basickak
Posty: 212
Rejestracja: 09 lip 2015, 12:32
Lokalizacja: R-ce, D-ca
Has thanked: 10 times
Been thanked: 4 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: basickak »

Już mamy październik - Sagrada kiedy?
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4458
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1413 times
Been thanked: 1089 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: garg »

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo pierwsze dwie części ograłem po angielsku i wspominam to doświadczenie wyjątkowo fajnie. Już zapisałem sobie w kalendarzu datę premiery :D
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
sajlenthill
Posty: 242
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:50
Has thanked: 79 times
Been thanked: 22 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: sajlenthill »

basickak pisze: 05 paź 2018, 15:30 Już mamy październik - Sagrada kiedy?
I ja się podłączam. Muszę wiedzieć na kiedy zbierać kasę...
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: krwlng »

Jakiś czas temu pisali na fb, że statek z grą dopłynie do Gdyni 25.10 i końcem października będą wysyłali do sklepów.
kmd7
Posty: 1017
Rejestracja: 09 lip 2007, 15:25
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: kmd7 »

garg pisze: 05 paź 2018, 15:30 Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo pierwsze dwie części ograłem po angielsku i wspominam to doświadczenie wyjątkowo fajnie. Już zapisałem sobie w kalendarzu datę premiery :D
Mam nadzieję, że kolega garg napisał tak o escape roomach? Bo ja chętnie łykam tego typu tytuły. A przy okazji pytanie - jak te gry plasują się np. względem Exitów? Więcej/mniej, inne/podobne, lepsze/gorsze (wiem, pytanie wydawnictwa o to, czy produkt jest gorszy od konkurencji, to głupie pytanie ;)), jednorazowe/wielorazowe? W każdym razie cena zachęcająca i też raczej przynajmniej jedną część wypróbuję.
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4714
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 381 times
Been thanked: 883 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: BartP »

Grałem w trzy pierwsze Deckscape'y po angielsku. Pierwszy mi się w miarę podobał, dwa pozostałe już nie. Na tyle mi się nie podobały, że zdecydowałem, iż już więcej w tę serię nie idę.

Exit dla mnie to jak na razie najlepsza seria zagadek. Fabuła tam w zasadzie nie istnieje (jakiś tam pretekst w tle) i mnie akurat to się podoba. Trudno zrobić bowiem sensowną fabułę wokół gry z zagadkami. Deckscape pokazuje, że wypada to blado. Fabuła jest tam miałka, pretekstowa, dziecinna... lepiej, żeby jej nie było. Ale ja ogólnie nie przepadam za opowieściami w grach, więc miejcie to na uwadze. Nawet w grach komputerowych. Najczęściej jest ona na tyle bzdurna i durna, że to tylko strata czasu dla mnie.

1. Główna różnica między Exit a Deckscape to sposób rozwiązywania zagadek. W Exicie musisz znaleźć rozwiązanie, którym najczęściej (zawsze?) jest liczba. Jeśli nie rozwiązaliście dobrze zagadki, odpowiedź nie działa i trzeba próbować dalej. W Deckscapie czytasz kartę i zagadkę musisz rozwiązać najczęściej teraz; czasem z użyciem informacji z innych kart (ale częściej jednak zagadki są "wolnostojące"); ustalacie głośno rozwiązanie i odwracacie kartę, by porównać odpowiedź. Jeśli dobrze, to super. Jeśli źle, to "tracicie czas". Nie ma ponownej próby rozwiązania. Albo się ma za pierwszym razem, albo nie.

2. W związku z powyższym, gra oferuje zagadki środowiskowe. Np. jakaś sytuacja się dzieje w grze (nosorożec pędzi na ciebie). Co robicie? Yyyy... no to może rzucamy mu marchewkę? Tak, to nasza odpowiedź, odwracamy kartę. Arrrghh, nie o to chodziło, trzeba się było schować za kolumną.

3. Zagadki w Exitach są czasem wieloetapowe, podpowiedzi zdobywa się z różnych źródeł, czasami nie wiadomo, czy już mamy wszystko do zagadki, do której zagadki konkretna podpowiedź w ogóle jest itd. Przez to zagadki są trudniejsze i siłą rzeczy jest ich mało. W Deckscapie zagadek jest dużo (20?), są raczej szybkie, w większości wypadków nie wymagają żadnych dodatkowych informacji poza tym, co zawarte na karcie.

4. W Exitach mamy obcowanie z fizycznymi elementami, wycinanie, pudełko, wieczko, kręcące się koła, wskazówki. W Deckscapie są karty i wsio.

Teraz kwestia subiektywna. Jak dla mnie Exitowe zagadki w ogromnej większości przypadków miały sens. Jak czegoś nie wiedzieliśmy i potem czytaliśmy podpowiedzi, to był facepalm i konstatacja, że powinniśmy byli to wymyślić. W Deckscapie zagadki są najróżniejsze. Niektóre celowo są banalne. Np. wielki panel, milion przycisków, co zrobić, by go wyłączyć? No, trzeba np. wyjąć kabel z gniazdka. Albo są troje drzwi; z tabliczkami: "nie wchodź", "tutaj wejdź", "nie tędy". Które otwierasz? No te z napisem "tutaj wejdź", bo tak jest napisane ;]. I potem rozwiązujesz jakąś zagadkę i wydaje się Tobie z jakiegoś powodu, że rozwiązanie jest banalne. Sprawdzasz, a tu się okazuje, że chodziło o coś zupełnie innego, jakaś zawinięta logika.
Zagadki środowiskowe są w Deckscapie durne. Takie na poziomie starych przygodówek, czyli bezsensowne momentami. Nikt by tak w prawdziwym życiu nie zrobił, bo to niemożliwe (fizycznie), albo durnowate (są mądrzejsze rozwiązania, ale nie, trzeba użyć zapałek). Na szczęście siłą rzeczy w każdej części jest też sporo ciekawych zagadek.

Jak dla mnie i mojej żony, Deckscape niestety nie jest konkurencją dla Exita. Ta druga seria zapewnia nam satysfakcję, a Deckscape ze względu na swoje wzloty i upadki dostarcza nam zbyt dużo irytacji i niesmak pozostaje.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: playerator »

BartP pisze: 08 paź 2018, 14:06 Grałem w trzy pierwsze Deckscape'y (...)
Jak ja lubię poczytać takie rozwidniające posty.

@BartP - dzięki.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4458
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1413 times
Been thanked: 1089 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: garg »

Mnie z kolei bardziej podobały się Deckscape'y niż Exit. Co prawda grałem w dwie pierwsze część Deckscape i tylko pierwszą (na razie) część Exit, ale właśnie zagadki z tych pierwszych zrobiły na mnie lepsze wrażenie. Po prostu czułem, że cały czas wiem, co i w jakim celu mam robić podczas, gdy Exit zostawił mnie w kilku miejscach z poczuciem kompletnego zagubienia i braku pomysłu, co mam robić dalej.

Deckscape na pewno jest bardzo liniowy (nie ma to dla mnie znaczenia) i jednak łatwiejszy w obsłudze (bo to same karty), a zagadki - moim zdaniem - są jednak bardziej zróżnicowane (i chyba ten argument dla mnie przeważa). W Exicie pod koniec czułem kilka razy lekkie Deja Vu. W żadnej z gier nie zwracałem uwagi na fabułę, więc trudno mi powiedzieć, która jest bardziej tematyczna/klimatyczna.

Ale na pewno będę jeszcze grał w kolejne części Exita i skończę Unlocka i wtedy będę wiedział dokładniej, która seria i dlaczego bardziej mi podeszła. A obie serie są warte poznania. Szczególnie za tę cenę i przy możliwości odsprzedania po zagraniu :) .
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

sajlenthill pisze: 07 paź 2018, 12:05
basickak pisze: 05 paź 2018, 15:30 Już mamy październik - Sagrada kiedy?
I ja się podłączam. Muszę wiedzieć na kiedy zbierać kasę...
Planowo statek ma wpłynąć do portu 29.09. Jak tylko dostaniemy potwierdzenie, że towar dopłynął bezpiecznie to będziemy mogli potwierdzić dokładny dzień :)
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: Koziełło »

FoxGames pisze: 09 paź 2018, 09:36
basickak pisze: 05 paź 2018, 15:30 Już mamy październik - Sagrada kiedy?
Planowo statek ma wpłynąć do portu 29.09. Jak tylko dostaniemy potwierdzenie, że towar dopłynął bezpiecznie to będziemy mogli potwierdzić dokładny dzień :)
No to już wiadomo, że planowo nie wpłynie, bo mamy październik :D
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Koziełło pisze: 09 paź 2018, 10:10
FoxGames pisze: 09 paź 2018, 09:36
basickak pisze: 05 paź 2018, 15:30 Już mamy październik - Sagrada kiedy?
Planowo statek ma wpłynąć do portu 29.09. Jak tylko dostaniemy potwierdzenie, że towar dopłynął bezpiecznie to będziemy mogli potwierdzić dokładny dzień :)
No to już wiadomo, że planowo nie wpłynie, bo mamy październik :D
Oczywiście mieliśmy na myśli 29.10 ;) Przepraszamy za pomyłkę!
Awatar użytkownika
herman
Posty: 687
Rejestracja: 12 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 43 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: herman »

Dla mnie seria Deckscape to przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości/zawartości. SCD 39 zł czyli w hobbyshopach za 25-27 zł.
Za tę kasę to uczciwy zestaw zagadek. Oczywiście są tam zagadki lepsze jak i gorsze, ale ogólnie poziom jest przyzwoity, chociaż zdarzają się zagadki z serii "co autor miał na myśli". No i nic tam nie rozwalamy, więc po przejściu można sprzedać lub komuś dać.

Najfajniejsza chyba Podróż w czasie, później Wenecja, Londyn gorszy od tej pierwszej dwójki.
kmd7
Posty: 1017
Rejestracja: 09 lip 2007, 15:25
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: kmd7 »

Czyli trzeba się przekonać samemu i chociaż jedną część kupić. Ja właśnie cenię sobie Exit za to, że rozwiązanie zagadki czasami wymaga poskładania wskazówek z różnych źródeł (kart). Ale nie znaczy to, że uważam zagadki "jednoetapowe" za złe. Wszystko zależy od tego, jakie one są. Na fabułę w tego typu grach również nie zwracam większej uwagi, sednem takiej gry są dla mnie zagadki (swego czasu wsparłem "Biuro Szyfrów" i fabuły nie czułem tam w ogóle, część zagadek była prosta, ale kilka fajnych też się znalazło, łącznie z modną teraz immersją i korzystaniem z internetu).
Osobiście stawiam Exit odrobinę wyżej niż Unlock. Każda z tych gier dostarczyła mi sporo zabawy i satysfakcji. Frustracji zresztą też :D.
A z jednorazowością Exita idzie sobie poradzić. Sam odsprzedałem 6 części w stanie idealnym.
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Tym razem prezentujemy dwa kolejne komiksy paragrafowe, które na polskim rynku ukażą się 28 listopada.

Hokus i Pokus

Obrazek

Domek z piernika, ubrana na czerwono dziewczynka, siedmioro dzieci, które zabłądziły w lesie. A jeśli te znane bajki skrywają tajemnice, które trzeba wyjaśnić? Hokus i Pokus to dwójka dzieci, w które będziesz mógł się wcielić i przeżyć niesamowitą przygodę. Wybierz swoje magiczne zwierzę, rozwiąż zagadki, zdobądź pożywienie dla bajkonów… Postaraj się wykonać swoją misję: odnajdź dwoje zaginionych dzieci. Twój sukces zależeć będzie od decyzji, które podejmiesz, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

SCD: 34,99 zł
Wiek graczy: 8+
Premiera: 28.11



To jest napad!

Obrazek

Czy zostaniesz największym złodziejem wszechczasów? Elliot wyszedł z więzienia i pracuje na stacji benzynowej należącej do jego ojczyma. Ty jako początkujący bandyta decydujesz się okraść to miejsce… i nie ma co owijać w bawełnę, nie wypadasz najlepiej. Na szczęście Elliot decyduje się nauczyć Cię podstaw tego zawodu, pod warunkiem, że udowodnisz swoją wartość. Wybieraj miejsca włamań, uważnie dobieraj ekwipunek i rozwijaj swe umiejętności, aby stać się największym gangsterem USA.

SCD: 34,99 zł
Wiek graczy: 16+
Premiera: 28.11
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Ruszyliśmy z przedsprzedażą Kronik zbrodni.

Kroniki zbrodni (z dodatkowym scenariuszem "Piekielna kuchnia") - 99 PLN

https://bit.ly/2RL7Q0L

Moduł VR (z dodatkowym scenariuszem "Tajny raport") - 25 PLN

https://bit.ly/2P0x5gX
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 508
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: Pisarka »

Zakładając, że statek przypłynie planowo, czy jest szansa, że Sagrada znajdzie się w sklepach przed 12 listopada? - to dla mnie ważne :wink:

Z góry dziękuję za odpowiedź.
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
basickak
Posty: 212
Rejestracja: 09 lip 2015, 12:32
Lokalizacja: R-ce, D-ca
Has thanked: 10 times
Been thanked: 4 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: basickak »

Pisarka pisze: 22 paź 2018, 12:58 Zakładając, że statek przypłynie planowo, czy jest szansa, że Sagrada znajdzie się w sklepach przed 12 listopada? - to dla mnie ważne :wink:

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Gdzieś na "fejsbukach" widziałam, że planowo 27.10 a w ciągu tygodnia ma być w sklepach. Też czekam, chociaż ten ważny dzień minął
Zablokowany