Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Nidhogg
Posty: 1290
Rejestracja: 13 cze 2013, 20:36
Lokalizacja: Romb Kujawski
Has thanked: 84 times
Been thanked: 49 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Nidhogg »

SuCHaR pisze: 24 paź 2018, 10:57
ENDryu pisze: 24 paź 2018, 10:53 Dominion to stare gry i wyprzedaże? Mnie wkurza to, że powierzam im kasę na wspieraczce, a potem oni sprzedają tą grę na -50%. Tym samym po co ich wspierać czy kupować na początku, skoro potem będzie taniej. Jako wspierający lub kupujący pierwszy nakład, wychodzę na frajera :roll:
Ja prdl co za z dupy argument? To tak jak kupujesz buty... Jak potrzebujesz to kupujesz na początku sezonu i nosisz, jak nie to kupuje na posezonowej wyprzedaży. Jak potrzebujesz tą grę to kup po SCD i graj, jak ci sie nie pali to poczekaj...
Co za naród...
Ale tu chodzi o wspieraczkę nie o regularny zakup w sklepie. Dajesz mi kasę na X miesięcy by w ogóle gra wyszła, a niedługo po premierze widzisz że wyprzedają nakład i w sumie nie dość że zamroziłeś kasę to jeszcze zapłaciłeś w nagrodę więcej.
7% rabatu - 3Trolle
10% rabatu - Planszostrefa
Zbiórki gdzie jestem organizatorem: tu
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: rastula »

ENDryu pisze: 24 paź 2018, 10:59
SuCHaR pisze: 24 paź 2018, 10:57
ENDryu pisze: 24 paź 2018, 10:53 Dominion to stare gry i wyprzedaże? Mnie wkurza to, że powierzam im kasę na wspieraczce, a potem oni sprzedają tą grę na -50%. Tym samym po co ich wspierać czy kupować na początku, skoro potem będzie taniej. Jako wspierający lub kupujący pierwszy nakład, wychodzę na frajera :roll:
Ja prdl co za z dupy argument? To tak jak kupujesz buty... Jak potrzebujesz to kupujesz na początku sezonu i nosisz, jak nie to kupuje na posezonowej wyprzedaży. Jak potrzebujesz tą grę to kup po SCD i graj, jak ci sie nie pali to poczekaj...
Co za naród...
Czy Ty kupujesz buty na crowdfundingu? Wspierasz producenta butów, płacisz mu kasę za buty, których nie możesz przymierzyć, a potem na nie czekasz 10 miesięcy? Podaj proszę jakiś link, może kupię sobie jakieś buty ze wspieram.to czy Kickstartera

Masz naukę (nauczkę) żeby nie wspierać przedsprzedaży (potocznie u nas robionych pod nazwą CF) a narzekanie że ktoś kupił taniej jest nieco hmmm dziecinne ...
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: rastula »

Nidhogg pisze: 24 paź 2018, 11:01
SuCHaR pisze: 24 paź 2018, 10:57
ENDryu pisze: 24 paź 2018, 10:53 Dominion to stare gry i wyprzedaże? Mnie wkurza to, że powierzam im kasę na wspieraczce, a potem oni sprzedają tą grę na -50%. Tym samym po co ich wspierać czy kupować na początku, skoro potem będzie taniej. Jako wspierający lub kupujący pierwszy nakład, wychodzę na frajera :roll:
Ja prdl co za z dupy argument? To tak jak kupujesz buty... Jak potrzebujesz to kupujesz na początku sezonu i nosisz, jak nie to kupuje na posezonowej wyprzedaży. Jak potrzebujesz tą grę to kup po SCD i graj, jak ci sie nie pali to poczekaj...
Co za naród...
Ale tu chodzi o wspieraczkę nie o regularny zakup w sklepie. Dajesz mi kasę na X miesięcy by w ogóle gra wyszła, a niedługo po premierze widzisz że wyprzedają nakład i w sumie nie dość że zamroziłeś kasę to jeszcze zapłaciłeś w nagrodę więcej.
i tak by to wydali - tego typu CF to w zasadzie naciąganie na kasę ... więc, tak, dałeś się naciągnąć - rozumiem żal, ale to raczej nie do sprzedawcy że sprytnie naciągał ... nauka - nie wspierać takich akcji.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Curiosity »

rastula pisze: 24 paź 2018, 11:06 i tak by to wydali - tego typu CF to w zasadzie naciąganie na kasę ... więc, tak, dałeś się naciągnąć - rozumiem żal, ale to raczej nie do sprzedawcy że sprytnie naciągał ... nauka - nie wspierać takich akcji.
Trochę off-topowo, ale zapytam nieco przewrotnie: jak rozpoznać zbiórki, które warto wspierać od tych, których nie warto?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Trolliszcze »

Nidhogg pisze: 24 paź 2018, 11:01Ale tu chodzi o wspieraczkę nie o regularny zakup w sklepie. Dajesz mi kasę na X miesięcy by w ogóle gra wyszła, a niedługo po premierze widzisz że wyprzedają nakład i w sumie nie dość że zamroziłeś kasę to jeszcze zapłaciłeś w nagrodę więcej.
Możesz też nie dać na wspieraczkę, a jak przekonasz do tego samego wystarczająco dużo ludzi, to się gra nie ufunduje i w ogóle nie wyjdzie - dzięki czemu wydawca nie będzie mógł zrobić jej wyprzedaży. Take that, Games Factory!
Co prawda w efekcie w ogóle nie będziesz miał tej gry, ani za pełną cenę, ani za wyprzedażową, no ale to szczegół.

EDIT:
Curiosity pisze: 24 paź 2018, 11:14 Trochę off-topowo, ale zapytam nieco przewrotnie: jak rozpoznać zbiórki, które warto wspierać od tych, których nie warto?
Zgodnie z moją pokrętną logiką warto wspierać te, które się chce mieć po polsku. (Pewnie zaraz mi ktoś wytknie błąd w myśleniu.)
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: wirusman »

Trolliszcze to jest gruby nietakt z twojej strony.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Trolliszcze »

wirusman pisze: 24 paź 2018, 11:34 Trolliszcze to jest gruby nietakt z twojej strony.
Przepraszam, zapomniałem, że słynę z taktowności.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: rastula »

Curiosity pisze: 24 paź 2018, 11:14
rastula pisze: 24 paź 2018, 11:06 i tak by to wydali - tego typu CF to w zasadzie naciąganie na kasę ... więc, tak, dałeś się naciągnąć - rozumiem żal, ale to raczej nie do sprzedawcy że sprytnie naciągał ... nauka - nie wspierać takich akcji.
Trochę off-topowo, ale zapytam nieco przewrotnie: jak rozpoznać zbiórki, które warto wspierać od tych, których nie warto?

przewrotnie odpowiem - myśląc dwa razy zanim się komuś da kasę :)...
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: rastula »

Trolliszcze pisze: 24 paź 2018, 11:19
Nidhogg pisze: 24 paź 2018, 11:01Ale tu chodzi o wspieraczkę nie o regularny zakup w sklepie. Dajesz mi kasę na X miesięcy by w ogóle gra wyszła, a niedługo po premierze widzisz że wyprzedają nakład i w sumie nie dość że zamroziłeś kasę to jeszcze zapłaciłeś w nagrodę więcej.
Możesz też nie dać na wspieraczkę, a jak przekonasz do tego samego wystarczająco dużo ludzi, to się gra nie ufunduje i w ogóle nie wyjdzie - dzięki czemu wydawca nie będzie mógł zrobić jej wyprzedaży. Take that, Games Factory!
Co prawda w efekcie w ogóle nie będziesz miał tej gry, ani za pełną cenę, ani za wyprzedażową, no ale to szczegół.

EDIT:
Curiosity pisze: 24 paź 2018, 11:14 Trochę off-topowo, ale zapytam nieco przewrotnie: jak rozpoznać zbiórki, które warto wspierać od tych, których nie warto?
Zgodnie z moją pokrętną logiką warto wspierać te, które się chce mieć po polsku. (Pewnie zaraz mi ktoś wytknie błąd w myśleniu.)

z perspektywy kilku lat polskiego cf takich przypadków, gdzie faktycznie na szali było wydanie / nie wydanie gry było raczej niewiele - dla GF była to forma taniego kredytu na gry, które i tak chcieli wydać i tak, CF pokrywał pewnie kilkanaście % nakładu. Zresztą temat był wałkowany wielokrotnie. Nauka jest jedna , ostrożnie podchodzić do tego mechanizmu - a jak się ryzykuje to potem nie jojczyć zbytnio ... ( ja np nie pisze co tydzień że czekam na Mage wars ...ups! i did it) a przede wszystkim nie zakładać, że kupujemy najtaniej w historii, bo to już jest mit nad mity.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Trolliszcze »

A ile masz przykładów gier, które się nie ufundowały, ale i tak wyszły? Jeśli wydawca potraktuje zaangażowanie wspierających jako probierz popularności gry, to po kiepskiej akcji z dużym prawdopodobieństwem zrezygnuje z wydania, nawet jeśli ma środki - bo po co wydawać coś, czego ludzie nie chcą? To już lepiej zrobić nową kampanię czegoś innego. Ale to oczywiście gdybanie - jeśli chcesz się przekonać, jaka jest prawda, ludzie muszą masowo zrezygnować ze wspierania. Wtedy się przekonamy, ile tych nieufundowanych gier wyjdzie.

EDIT: A oczekiwanie najniższej ceny EVER w akcji wspieraczkowej to naiwność i brak wiedzy o rynku. Na wspieram.to często lecą ludzie, którzy grę chcą bardzo - czyli ci, którzy są w stanie zapłacić pełną cenę (czasem wmawiając sobie, że będą mieć najniższą). Reszta jest w stanie poczekać, aż będzie wyprzedaż. Gdyby wydawca dał cenę wyprzedażową na wspieram.to (gwarantując najniższą w historii), żadna gra by się nie skalkulowała, bo mało kto kupiłby później tę grę w pełnej cenie. Gwarantowana niska cena jest możliwa tylko wtedy, gdy gra z jakichś przyczyn stanie się hitem (a tego nie sposób przewidzieć) i będzie schodzić po cenie bliskiej SCD (plus rabaty sklepowe itp. oczywiście), nie zalegając na magazynach. Wtedy jest szansa, że rzeczywiście ci, którzy wzięli early birdy, będą mieć taniej. Jeśli natomiast gra okazuje się klapą albo nakład jest zawyżony, to wyprzedaż jest prędzej czy później nieunikniona. I generalnie trudno się dziwić: z perspektywy firmy paru niezadowolonych, że nie mieli najtaniej, to mniejszy problem niż utrata płynności finansowej, bo gra się po pełnej cenie nie sprzedaje, a myśmy przecież obiecali.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: rastula »

Trolliszcze pisze: 24 paź 2018, 11:48 A ile masz przykładów gier, które się nie ufundowały, ale i tak wyszły?
A ile gier się nie ufundowało ? - była moda na CF i przy stosunkowo niskich progach i uzyskaniu kilku sklepów trudno było wtopić na popularnym tytule.
Gooz
Posty: 981
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:59

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Gooz »

ENDryu pisze: 24 paź 2018, 10:59
Czy Ty kupujesz buty na crowdfundingu? Wspierasz producenta butów, płacisz mu kasę za buty, których nie możesz przymierzyć, a potem na nie czekasz 10 miesięcy? Podaj proszę jakiś link, może kupię sobie jakieś buty ze wspieram.to czy Kickstartera
Na wspieram.to notorycznie ustalane są pułapy za które nie będzie Cię stać nawet na połowę pudełka jak zbierzesz 100%, dlaczego? Bo łatwiej zrobić 150% z 30k niż 100% przy założeniu że chcesz 50k. Resztę jednak trzeba zapłacić prędzej czy później, zakładając własny hajs. A co potem? Towar się nie sprzedaje, może z nim zostanę do końca życia żeby ludzie z wspieram.to się nie obrazili?
Druga sprawa, kupiłeś produkt i z niego korzystasz, przeceny pójdą dopiero po jakimś czasie. Jak ja rezerowałem samochód i na niego czekałem w cholerę czasu to mam wyjść z siebie bo 2 miesiące po tym jak go dostałem poszła promocja? a co mi do tego?
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Trolliszcze »

@Rastula Toż o tym właśnie mówię - ponieważ dotąd wszystko się fundowało, nie wiemy, co by było, gdyby się nie fundowało. Zakładasz, że te gry i tak by wyszły. Ja nie jestem pewien, bo gdyby gra się nie ufundowała, to trudno, żeby wydawca uznał ją za "popularny tytuł" - i mógłby z inwestycji zrezygnować, nawet mając na to środki.
probbi
Posty: 947
Rejestracja: 28 gru 2016, 15:13
Lokalizacja: Nadarzyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 87 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: probbi »

A Piwne imperium nie było takim przykładem? Nie ufundowali ale i tak wydali?
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Jaka jest różnica między dużym a małym kłamstwem ?
Nie zamierzam nikogo wybielać bo każda forma nierzetelności jest naganna.
Ale tak szczerze, czy tylko GF ma coś za uszami?
Pieniądz nie śmierdzi.
Nawoływanie kogoś do nie kupowania gier jakiegoś wydawnictwa bo to czy tamto jest dla mnie śmieszne, bo gdybyśmy wzięli pod lupę wszystkie wydawnictwa to szybko by powstała pokaźna lista wydawnictw które mają coś za uszami.
I gdzie wtedy będziecie robić zakupy?
GF stał się waszym kozłem ofiarnym jak swego czasu był nim Ben Johnson. Oczywiście zasłużyli sobie na to i ponieśli/ponoszą tego konsekwencje.
GF nadal wydaje gry i bardzo dobrze, pozwólmy im się zresocjalizować, pozwólmy im żyć.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień"...
Ostatnio zmieniony 24 paź 2018, 14:31 przez Dr. Nikczemniuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Trolliszcze »

Wg tej strony ufundowało się: https://wspieram.to/528-piwne-imperium- ... szowa.html
Ale to naprawdę nieistotne, wciąż mowa o pojedynczych przypadkach. Są i przykłady gier, które się nie ufundowały i nie wyszły.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Curiosity »

Trolliszcze pisze: 24 paź 2018, 12:21 @Rastula Toż o tym właśnie mówię - ponieważ dotąd wszystko się fundowało, nie wiemy, co by było, gdyby się nie fundowało. Zakładasz, że te gry i tak by wyszły. Ja nie jestem pewien, bo gdyby gra się nie ufundowała, to trudno, żeby wydawca uznał ją za "popularny tytuł" - i mógłby z inwestycji zrezygnować, nawet mając na to środki.
Hmm, kojarzę, że jak Portal wrzucał na wspieraczkę "Ambasadorów", to zaznaczał, że to jedyna opcja żeby ten dodatek się ukazał po polsku.
Spoiler:
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5215
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 520 times
Been thanked: 1804 times
Kontakt:

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Gambit »

Przykładów gier, które się nie ufundowały i NIE wyszły (przynajmniej w polskim CF, czyli mówimy o autorskich, lub polskich wersjach) kilka jest. Lamokrady, Biuro Szyfrów, Cthulhu Wars, Historia, Erin...Były też takie, które się ufundowały, a nie wyszły (i nie mam tu na myśli opóźnień, czy Urzędów Celnych).
Awatar użytkownika
Nidhogg
Posty: 1290
Rejestracja: 13 cze 2013, 20:36
Lokalizacja: Romb Kujawski
Has thanked: 84 times
Been thanked: 49 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Nidhogg »

Dr. Nikczemniuk pisze: 24 paź 2018, 12:47 Nawoływanie kogoś do nie kupowania gier jakiegoś wydawnictwa bo to czy tamto jest dla mnie śmieszne, bo gdybyśmy wzięli pod lupę wszystkie wydawnictwa to szybko by powstała pokaźną lista wydawnictw które mają coś za uszami.
Wydawało mi się że dyskusja przeszła z nie kupowania gier GF w sklepach, na nie wpierania ich gdy odpalają kampanie CF.
Ja osobiście wole poczekać aż gra wydana przez GF się pojawi w sklepie i ją kupią (jak mnie interesuje :) ) ale na portalach CF ich nie wesprę.
7% rabatu - 3Trolle
10% rabatu - Planszostrefa
Zbiórki gdzie jestem organizatorem: tu
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 294
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: swiroff »

Gambit pisze: 24 paź 2018, 12:49 Przykładów gier, które się nie ufundowały i NIE wyszły (przynajmniej w polskim CF, czyli mówimy o autorskich, lub polskich wersjach) kilka jest. Lamokrady, Biuro Szyfrów, Cthulhu Wars, Historia, Erin...Były też takie, które się ufundowały, a nie wyszły (i nie mam tu na myśli opóźnień, czy Urzędów Celnych).
Dobrym przykładem jest "Trajan". Wydawca jednak wyszedł z tego obronną ręką, bo po prostu sprowadził wersję angielską z porządnie wydrukowaną polską instrukcją (a jak ktoś nie chciał, to zwracano kasę). A "Biuro Szyfrów" chyba wyszło. Sam wspierałem i dostałem :D

Co do GF - u mnie są spaleni przy crowdfundingu, choć ciekawe gry od nich kupię (w sklepie). I mam tu na myśli na przykład Gugong czy nowego Felda.
A w czym tkwi "atrakcyjność" crowdfundingu (choć poprawniej byłoby powiedzieć - w czym tkwiłoba), skoro nie jest to cena? Eksluziwy :)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: rastula »

tak w nawiązaniu do "na cf ma byc najtaniej" to widzę, że farmerzy do keyflower z rabatami w 3T będą po jakieś 62 złote :D...
kmd7
Posty: 1017
Rejestracja: 09 lip 2007, 15:25
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: kmd7 »

swiroff ma rację - Biuro Szyfrów wyszło, i to nawet w zapowiadanym terminie, o ile dobrze pamiętam. Też wspierałem, i GF wspierałem, i Czachę, i innych. Ale już się wyleczyłem. Ani to najtaniej, ani te osławione "eksluziwy" nie są takie znowu ekskluzywne albo niezbędne. Szczególnie, jeśli jest się graczem, a nie kolekcjonerem.
Awatar użytkownika
Siemlac
Posty: 182
Rejestracja: 27 cze 2016, 18:30
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Siemlac »

Moim skromnym zdaniem nie ma co przekreślać, czy obrażać się na polską scenę CF. Faktycznie GF pokazało, że zapis na dole każdej kampanii, w dziale RYZYKO, nie powinien być traktowany po macoszemu.
Wspierałem wiele projektów na KS, Indiegogo, WT i tylko raz się tak dotkliwie sparzyłem, że do dnia dzisiejszego nie mogę z GF dojść do ładu z Mage Wars, uzyskać zwrotu za Najeźdźców, czy otrzymać zamówionej ilość Valerii. Czasami mam wrażenie, że GF robi i mówi wszystko, żeby klienci nie zgłosili sprawy na Policję, gdyż wtedy sprawy się znacznie bardziej skomplikują i nie będzie już możliwości mydlenia oczu.
Tak, czy siak, wywrotka (ciężko nazwać to potknięciem) jednego wydawcy powinna być tylko nauczką dla innych wydawców, dla platform CF i samych wspierających.
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: konrad.rymczak »

Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Sekator »

we don’t own a warehouse, our company is still not big enaugh.
I nigdy nie będzie...

Nie wiedzą co się dzieje z ich produktem, chcą gry składować u kogoś w garażu i do tego składają sprawę na policję po miesiącu? Ale cyrk.
Heh, ostatecznie się dowiemy, że nikt ich nie okradł tylko komornik zajął gry na poczet długu czy coś.

I've had enaugh of this...
ODPOWIEDZ