The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
_Paulus_
Posty: 315
Rejestracja: 05 wrz 2006, 16:35
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: _Paulus_ »

irzykus pisze: 27 paź 2018, 06:47 Jest szansa żeby w wątku o grze skupić się na grze i opiniach o niej nie o wydawnictwie i ich grach? Trzeba mocno szukać informacji o grze w wątku który ma tylko 4 strony.
Jest taka szansa jeśli ktoś będzie zainteresowany grą. I zadawał pytania dotyczące gry.

Jak na razie mamy krucjatę "anty-wydawnictwo" i "zero-ogarniania-KS-że-nie-jest-tym-czym-chciałbym-aby-był".
Each man faces death by himself. Alone.
Awatar użytkownika
_Paulus_
Posty: 315
Rejestracja: 05 wrz 2006, 16:35
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: _Paulus_ »

waadimch pisze: 27 paź 2018, 09:25 Jesli teraz wespre za 1£ to kiedy jest late pledge (po jakim czasie)by wplacic calosc jesli zdecyduje sie na zakup
Zależy od wydawcy, w przypadku Edge podejrzewam czas gdzieś do czerwca. Albo i dłużej.
Each man faces death by himself. Alone.
mejsu
Posty: 37
Rejestracja: 09 wrz 2013, 13:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: mejsu »

Mam takie pytanie, w sumie to do tej konkretnej kampanii ale też ogólnie do wspierania na KS. Czy jeżeli wspieram za 1£/$/€ to w otwartym PM mam możliwość uzyskania produktu wraz ze stretch goalsami?
Arius
Posty: 1402
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 289 times
Been thanked: 154 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: Arius »

Tak.
Awatar użytkownika
Acererak
Posty: 800
Rejestracja: 28 cze 2017, 23:43
Has thanked: 99 times
Been thanked: 13 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: Acererak »

_Paulus_ pisze: 28 paź 2018, 01:20 Jest taka szansa jeśli ktoś będzie zainteresowany grą. I zadawał pytania dotyczące gry.
_Paulus_ pisze: 24 paź 2018, 19:31
Gatherey pisze: 24 paź 2018, 18:02 Czytając powyższe już prawie wszedłem (oczywiście za 1$, ale zawsze), ale zobaczyłem, że gra AR, więc automatyczny pass. Jak się ta liga odpali to może któregoś razu podejdę i zobaczę jak to wygląda. Narazie - wszystko co od nich omijam szerokim łukiem :p
A co masz przeciwko AR? :D
Ciekawe pytanie dotyczące gry :P I rozpoczynające dyskusję, którą uważasz za offtopicową.

Co do gry, to po pierwsze średni pomysł z trybem turniejowym jako SG. Większość ludzi i tak z niego w ogóle nie skorzysta, tylko jakieś kluby itp. Lepiej by było jakby zrobili z tego add-on i wtedy kto chce ten kupuje a oni nie naprodukują zbędnych elementów i kasę (której byłoby więcej) można by przeznaczyć na coś innego. A tak myślę, że to dodatkowo przyczyniło się do wyhamowania tempa kampanii (oczywiście poza normalnym wyhamowaniem, bo wiadomo że tak jest zawsze). Po drugiej ten sukkub byłby fajniejszy bez żadnego towarzysza, nie do końca rozumiem czemu na niego się uparli, no ale skoro już jakiś MUSI być to chociaż raz ludzie dobrze zagłosowali.
Awatar użytkownika
_Paulus_
Posty: 315
Rejestracja: 05 wrz 2006, 16:35
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: _Paulus_ »

mejsu pisze: 28 paź 2018, 01:53 Mam takie pytanie, w sumie to do tej konkretnej kampanii ale też ogólnie do wspierania na KS. Czy jeżeli wspieram za 1£/$/€ to w otwartym PM mam możliwość uzyskania produktu wraz ze stretch goalsami?
Nie każda kampania ma PM - np. Feudum nie miał. Czasami wsparcie 1$ jest po to, żeby śledzić postępy (dostajesz maile jak są update'y) oraz by mieć możliwość komentowania i ewentualnie wycofanie wsparcia lub zmiana na wyższy próg przed końcem kampanii. Czasami też jest podany poziom wsparcia od którego dostaje się SG.
Each man faces death by himself. Alone.
mejsu
Posty: 37
Rejestracja: 09 wrz 2013, 13:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: mejsu »

W takich przypadkach zapewne musi być zaznaczone w kampanii lub jakimś FAQ? W przypadku The Edge nie widzę takiej informacji.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2018, 21:16 przez mejsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Arek001
Posty: 247
Rejestracja: 21 lut 2016, 21:29
Lokalizacja: Oświęcim
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: Arek001 »

Nie wiem co się stało, ale kampania się "cofa". Było już 618 000, a obecnie jest 609 000. Ciekawe co skłoniło ludzi do wycofania wsparcia?
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: shaigan »

Nic się nie stało. Dali bonus przez 24h wiec łapali go ludzie „na wszelki wypadek” i teraz rezygnują.
RaYell
Posty: 425
Rejestracja: 23 paź 2014, 13:18
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 23 times
Been thanked: 56 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: RaYell »

To chyba całkiem normalne w trakcie trwania kampanii KS. Na początku jest spory ruch, potem wszystko przycicha i część wspierających obniża albo anuluje swoje wsparcie, a w ostatnich 48 godzinach znów jest ruch.

Natomiast jest kilka innych powodów, które zapewne kampanii nie pomagają:

1. Kampania jest tylko USA i EU friendly, dla ludzi z Kanady, Azji czy Australii dochodzą cła i inne opłaty importowe - ktoś w komentarzach na KS szacował, że w Kanadzie może dojść +$100 do bazowej ceny z tego powodu, co pewnie nie zachęca tak wielkiej grupy odbiorców jakby mogło.
2. Moim zdaniem AR trochę zawaliło sprawę ze stretch goalami - na początku gdy zainteresowanie było ogromne, to nie wyrabiali z publikacją nowych stretch goali. Gdy w końcu jakiś publikowali to zebrana kasa była już na wysokim poziomie i zainteresowanie malało.
3. Nie było od początku kampanii social goali, zdaje się, że dopiero wczoraj się pokazały
4. Okazało się, że figurki bossów w tej edycji 1.6 są znacznie mniejsze niż analogiczne figurki w wydaniu 1.0. Zdaje się, że są mniej więcej 1/3 wielkości oryginałów. (7 hexów zamiast 21). To jest chyba ten rodzaj dodatku, który się kupuje głównie dla wielkich figurek.
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: czeczot »

RaYell pisze: 30 paź 2018, 07:29 4. Okazało się, że figurki bossów w tej edycji 1.6 są znacznie mniejsze niż analogiczne figurki w wydaniu 1.0. Zdaje się, że są mniej więcej 1/3 wielkości oryginałów. (7 hexów zamiast 21). To jest chyba ten rodzaj dodatku, który się kupuje głównie dla wielkich figurek.
Chyba w opisie kampanii było że to wspierajacy domagali się mniejszych tzn tańszych figurek. Obecny pakiet bossów 79 USD, w poprzedniej kampanii 341 USD. To samo dotyczmy "terenów". Było też info że te większe figurki będą dalej dostępne ale w PM.
thegammer
Posty: 152
Rejestracja: 13 kwie 2017, 17:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 29 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: thegammer »

Cena gry nie jest wygórowana w porównaniu do systemów bitewnych gdzie 10 małych figurek kosztuje około 100 PLN. (średnia pewnie wyjdzie trochę ponad 100 PLN jeżeli weźmiemy pod uwagę pojedyncze zestawy po 10 modeli - czasami 5 modeli potrafi tyle kosztować). Ponadto tereny zakup czy przygotowanie też kosztuje. Tutaj mamy 113 modeli + plansze, żetony i inne elementy gry. Modele te pewnie nie dorównują jakością do GW - ale otwieramy pudło i można grać - w końcu to gra planszowa.

Co do samej gry to zapowiada się szybki setup i prosty gameplay. Cały fun to budowa talii - podobnie jak w WU:Shadespire. Widzę tu kilka podobieństw - ale uważam, że są to 2 różne gry, które dostarczą innych wrażeń i emocji.

W The Edge mamy element zdobywania zasobów i 3 różne warunki kończące grę (koniec talii, wybicie wszystkich przeciwników, zdobycie odpowiedniej, liczby punktów zwycięstwa). Zdobywane kryształy są naszą "walutą" za którą można zagrywać karty, podobnie w Shadespire mamy punkty chwały, za które możemy wykupywać upgrade-y dla naszych bohaterów, ale te zdobywamy za za zadania jakie mamy do wykonania na ręku.
Poza tym w Shadespire gramy 3 tury i na koniec podliczamy punkty chwały - tutaj musi wystąpić jeden z w/w warunków.

Jeżeli podeszło Shadespire to The Edge też siądzie.
Gra zapowiada się ciekawie i mam nadzieje, że będzie cieszyć się dużą popularnością. Ponadto gra ma potencjał turniejowy - który też został uwzględniony w kampanii. Obawiam się jednak, że bez odpowiedniego wsparcia ze strony wydawcy element ten będzie tylko marketingowym atrybutem. Kibicuję temu projektowi i liczę, że ktoś z otoczenia wydawcy przeczyta to - gra ma cechy gry turniejowej i szkoda było by zmarnować ten potencjał.

Posłuchałbym opinii innych, którzy mieli okazję zagrać i podzielą się wrażeniami z rozgrywki.
Revol
Posty: 69
Rejestracja: 23 paź 2018, 15:36
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: Revol »

Do osób co mają i grają, co sądzicie o balansie oraz polskiej wersji językowej ? Ulubiona frakcja? :)
Vilard
Posty: 77
Rejestracja: 11 sie 2011, 14:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: Vilard »

Revol pisze: 05 lis 2018, 08:04 Do osób co mają i grają, co sądzicie o balansie oraz polskiej wersji językowej ? Ulubiona frakcja? :)
O balansie bardzo trudno się wypowiadać. Za mało razy grałem. Wydaje się, że niektóre frakcje są prostsze niż inne. Wiem, że istnieją strategie, które obecnie przeważają, ale AR zarzeka się, że gra jest zbalansowana. Powiem tak: na poziomie "casual player" gra jest zbalansowana. Na pewno grając co jakiś czas w stałej grupie graczy zaczną tworzyć się lepsze strategie, ale dzięki temu, że ma się ogromny wpływ na ustawienie modeli na planszy jak i budowę talii to zawsze znajdzie się kontra.

Polska wersja językowa... Jest. AR ma zdecydowanie problem z jakością tłumaczenia i korektą redaktorską. Nie grałem wiele, ale już kilkakrotnie zaglądałem do netu by sprawdzić jak dana fraza brzmi w oryginale, gdyż polskie tłumaczenie było niejednoznaczne.

Ulubiona frakcja: Bezlicy (Faceless) - grasz hordą ewoluujących zombie, czego tu nie lubić?
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: The Edge: Dawnfall

Post autor: czeczot »

Ja grałem kilka razy w "pojedynek" i na razie balans jest ok.

Zaczołem kampanie i tutaj niektóre misje są z lekką przewagą na jedna stronę ale wynika to z fabuły. Sam jestem ciekaw jak będzie to dalej wyglądać. Kampania jest fajna bo nie jest to non stop wygraj na przewagę ale misje są zróżnicowane. Coś trzeba zdobyć, obronić, są bonusy za zabicie którejś jednostki itd. Jest wątek legacy gdzie zdobywamy bonus na przyszłość, rozwijamy się, zdobywamy lepsze karty itp. Nie jest to jednorazowe bo mamy zapas map kampanii i naklejek do oznaczania postępów kampanii więc możemy grać kilka razy. Nic w głównej grze się nie niszczy.

Instrukcja samej rozgrywki jest ok, gra nie ma za dużo zasad. NIE MA INSTRUKCJI KAMPANII! Fakt że tam się niewiele zmienia ale co to jest tor sił, mocy, strat musiałem się domyśleć z ogólnego opisu. Przydała by się chociaż 1-2 strony opisu - pomocy, opis mapy kampanii itd. To co poszczególne misje zmieniają w rozgrywce jest opisane w scenariuszach ale czasami są drobne niejasności i nie ma gdzie ich wyjaśnić. Mam nadzieje ze to poprawią

Pierwsza wersja gry jest w 95% po polsku. Chyba dwie małe kampanie co-op są tylko po angielsku oraz zasady do bossów i terenu także nie są po polsku. Na 6 całkiem grubych książeczek nie przetłumaczyli jakieś 10 stron. To trochę dziadostwo :) W nowej kampanii widziałem że już wszystko będzie po polsku.

Mimo wszystko trzeba mocno docenić firmę AR za polską wersję!!! Nie wiem ile tego sprzedało się w naszym kraju ale nie przypuszczam żeby to było więcej niż 100-200 egzemplarzy a ilość tekstu w 4 książeczkach kampanii, instrukcji i na kartach jej gigantyczna i to prawie wszystko jest po polsku. Nie przypuszczam żeby jakikolwiek inny wydawca przez długie lata pokusił się a o spolszczenie takiej gry.

Sama rozgrywka jest fajna, dynamiczna. Trochę brakuje mi w niej czasu na rozwój postaci na razie skupialiśmy się głównie na walce. Nie wiem czy to nasza przypadłość że sobie od razu skaczemy do gardeł czy należy to rozegrać inaczej. Zasoby w postaci kryształów dodają mnóstwo decyzji strategicznych kiedy je wydać, czy na karty, czy na lepszą kostkę w ataku i / lub w obranie czy może w kontrataku o ile będzie czy na "nabicie" umiejętności na karcie. Niestety kryształów na początku jest mało. Inicjatywa postaci też komplikuje rozgrywkę. Mimo że atakujemy to gdy rywal ma większą inicjatywę zaczynamy od obrony. Jest atak dystansowy i jak figurka z małą inicjatywą ma taki atak to lepiej jej używać do ostrzeliwania przeciwników z daleka. Są tury pasywne gdzie odzyskujemy i zdobywamy nowe zasoby (kryształy itp) ale "wystawiamy się na strzał" przeciwnika. W tej grze jest mnóstwo możliwości.

I na koniec to co najważniejsze. NIE MA LINIJKI ZASIĘGU!!!!! Mnie ten aspekt gier bitewnych doprowadza do szału. Mam x-winga z dodatkowymi statkami ale grałem w niego ze 3 razy i linijka dla mnie zabija dynamikę rozgrywki! Tutaj tego nie ma i majac the edge do x-winga na pewno nie wrócę
Revol
Posty: 69
Rejestracja: 23 paź 2018, 15:36
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: Revol »

Witam po przerwie :) Mam pytanie co do wysyłki gry ... skoro gra bd wysyłana z Polski to dlaczego mam za wysyłkę płacić około 125 zł gdzie firma D** za taką paczkę liczy sobie max 30 zł . Poruszał może ktoś już tą kwestię ? Bd jakiś zwrot na konto czy po prostu AR zarabia jeszcze na przesyłce :)
Pozdro
Porchpeople
Posty: 302
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:17
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: Porchpeople »

Koszty przesyłki to nie tylko koszt przesłania gry z Polski do Polski, ale pewnie z Chin do Polski i potem do Polski + koszt magazynu, omijania VATu i tak dalej. Dlatego przy produktach KS nie przeliczam tak bezpośrednio na równoważnik kuriera docelowego w Polsce.
Revol
Posty: 69
Rejestracja: 23 paź 2018, 15:36
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: Revol »

No ok też tak pomyślałem, chociaż wydaje mi się to naciągane :)) W PM pojawiła się możliwość pomalowania figurek za jedyne ~5800 zł :) Czy ktoś z was posiadaczy Edge Dawnfall malował figurki (pochwalcie się zdj.) ?
Awatar użytkownika
pavel
Posty: 793
Rejestracja: 09 sie 2015, 13:45
Lokalizacja: EU
Has thanked: 74 times
Been thanked: 112 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: pavel »

Revol pisze: 05 gru 2018, 13:46 No ok też tak pomyślałem, chociaż wydaje mi się to naciągane :)) W PM pojawiła się możliwość pomalowania figurek za jedyne ~5800 zł :) Czy ktoś z was posiadaczy Edge Dawnfall malował figurki (pochwalcie się zdj.) ?
Wystarczy, że sobie wygooglujesz. 5,8K to i tak mało. Proponuję zapytać o cenę w pewnej Polskiej firmie, która imo robi chyba najlepiej na świecie. A malowanie to bardzo złożony proces. Możesz zamówić tylko base coat, albo full z czymkolwiek chcesz.
Revol
Posty: 69
Rejestracja: 23 paź 2018, 15:36
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: Revol »

Sam się zastanawiam nad malowaniem figurek, wprawdzie nigdy nie malowałem ale mam dosyć sporo figurek na których mogę się szkolić. Fajnie byłoby mieć taką kolekcję pomalowaną albo przynajmniej 2-3 rasy :) (na całą kolekcję to by mi chyba czasu brakło, około 115 figurek)
Awatar użytkownika
Acererak
Posty: 800
Rejestracja: 28 cze 2017, 23:43
Has thanked: 99 times
Been thanked: 13 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: Acererak »

Revol pisze: 05 gru 2018, 10:48 Witam po przerwie :) Mam pytanie co do wysyłki gry ... skoro gra bd wysyłana z Polski to dlaczego mam za wysyłkę płacić około 125 zł gdzie firma D** za taką paczkę liczy sobie max 30 zł . Poruszał może ktoś już tą kwestię ? Bd jakiś zwrot na konto czy po prostu AR zarabia jeszcze na przesyłce :)
Pozdro
Porchpeople pisze: 05 gru 2018, 11:12 Koszty przesyłki to nie tylko koszt przesłania gry z Polski do Polski, ale pewnie z Chin do Polski i potem do Polski + koszt magazynu, omijania VATu i tak dalej. Dlatego przy produktach KS nie przeliczam tak bezpośrednio na równoważnik kuriera docelowego w Polsce.
Akurat tym razem wysyłka będzie prosto z Chin do Polski, stąd koszty i nawet nie ma co liczyć że tyle co za kuriera (zwłaszcza, że Polski nie rozróżnili w tabelce z kosztami z wysyłką a w każdej innej kampanii do tej pory i w Tainted Grail też tak robili).
Vilard
Posty: 77
Rejestracja: 11 sie 2011, 14:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: Vilard »

Czy ta gra w ogóle żyje?
Czy ktoś w to na co dzień gra?
Czy może istnieją jakieś mniej lub bardziej zorganizowane grupy?
Czy Awaken Realms zrobiło cokolwiek by stworzyć wokół gry jakąkolwiek społeczność?
Czy może istnieje jakaś społeczność, o której nie wiem?

Mam wrażenie, że po ostatnim KSie o grze całkowicie zapomniano. Jasne w Polsce może ją mieć tylko kilkadziesiąt-kilkaset osób, ale czy u wszystkich po prostu leży na półce i się kurzy?
Sam myślałem by zorganizować w Warszawie jakieś rozgrywki, ale rozmiar pudła skutecznie utrudnia logistykę, a i z czasem krucho.
Ale może ktoś w to gra regularnie, lub chciałby zacząć?
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: czeczot »

1. Moja nie żyje, i nigdy nie zauważyłem u niej oznak życia.
2. Na codzień to nie ale od czasu do czasu to tak.
3, 4. Nie
5. Raczej nie

W pierwszym KS z Polski było tylko 95 zamówień, pewnie coś doszło w PM. Ciężko z 100 kopi na kraj zrobić regularne rozgrywki. W drugim KS było z naszego kraju 236 + PM więc może wtedy coś się ruszy. Chociaż bez pomocy wydawcy będzie ciężko. The Edge to produkt kompletny w przeciwieństwie do gier GW. Games Workshop musi dbac o scenę turniejową żeby sprzedawać kolejne dodatki do swoich gier. W przypadku The Edge żadnych dodatków nie będzie wiec wydawca nie ma za bardzo interesu w tym żeby istniały turnieje.
Vilard
Posty: 77
Rejestracja: 11 sie 2011, 14:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: Vilard »

czeczot pisze: 03 lip 2019, 16:15 W pierwszym KS z Polski było tylko 95 zamówień, pewnie coś doszło w PM. Ciężko z 100 kopi na kraj zrobić regularne rozgrywki. W drugim KS było z naszego kraju 236 + PM więc może wtedy coś się ruszy. Chociaż bez pomocy wydawcy będzie ciężko. The Edge to produkt kompletny w przeciwieństwie do gier GW. Games Workshop musi dbac o scenę turniejową żeby sprzedawać kolejne dodatki do swoich gier. W przypadku The Edge żadnych dodatków nie będzie wiec wydawca nie ma za bardzo interesu w tym żeby istniały turnieje.
Dzięki za informację odnośnie liczby graczy. Rzeczywiście za 100 kopii turniejów nie wyrzeźbisz. no nic pozostaje mi użycie mojej kopii w celu poszukiwania chętnych na jakieś mniej lub bardziej casualowe granie.
cCAMILOOo
Posty: 55
Rejestracja: 18 sty 2016, 14:12
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Re: The Edge: Dawnfall (M. Oracz, K. Piskorski, M. Świerkot)

Post autor: cCAMILOOo »

Witam. Byłby ktoś tak uprzejmy i wyjaśnił mi czy warto brać dodatek Ojciec Słońca? Nie mogę nigdzie znaleźć jasnych odpowiedzi. Ile wnosi do gry, czy to jest uzupełnienie frakcji the darkness czy oddzielna frakcja, czy warto do gry solo???kosztuje nie mało a nie chce płacić za same figurki chociaż są nieprzecietne i bardzo mi się podobają. Ma ktoś jakieś doświadczenia? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ