(Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

probbi pisze: 26 paź 2018, 21:25
Dr. Nikczemniuk pisze: 26 paź 2018, 21:02 Z całym szacunkiem, ale jak ktoś organizuje preorder i przyjmuje pieniążki od klientów to żadna łaska udzielać informacji na temat tego co się dzieje z produktem za który ktoś zapłacił.
Tylko, że to nie Lucrum wzięło pieniążki, a sklep w którym złożyłeś preorder. I Owszem, poprzedni Twój post był tydzień temu. Ale przejrzyj z 2 ostatnie strony dyskusji.
Poza tym zgadzam się z Tobą i też bym chętnie już grę rozbrajał w domu, ale myślę, że w ten weekend nie ma szans na żadną odpowiedź. Sam chętnie się zapytam po niedzieli
Chyba żyjemy w dwóch różnych światach...
Ja nie chodzę codziennie do sklepu z tymi samymi pytaniami i nie naprzykrzam się obsłudze sklepu ani nie wiszę na telefonie.
Dlatego moje wpisy na tym forum to pikuś, wiem co mówię bo do czynienia z klientami w życiu już miałem i gdybym w kontaktach z klientami wyprawiał to co potrafią wyczyniać niektórzy wydawcy to zapewniam cię nie raz bym dostał po łbie.
"Tylko, że to nie Lucrum wzięło pieniążki, a sklep w którym złożyłeś preorder."- To zdanie pozostawiam bez komentarza :lol:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 432
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 61 times
Been thanked: 62 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Fiacik »

Ale zdajesz sobie sprawę co to jest tak naprawdę preorder i jakie ryzyka się z nim wiążą? Zawsze możesz poprosić sklep o zwrot kasy, więc nie widzę problemu.
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Jacek_PL »

A czy przypadkiem całe siły wydawnictwa nie są skierowane na targi w Essen ? Wiem że byłaby to słaba wymówka, ale jest to jakieś wytłumaczenie ciszy w temacie Brzdęka.
Zniwiarz86
Posty: 212
Rejestracja: 06 kwie 2016, 11:17
Has thanked: 2 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Zniwiarz86 »

Myślę, że jak będą mieli do powiedzenia coś co zmieni bieżącą sytuację, a nie powtarzać, że dalej jakiś etap związany z dostarczeniem gier do PL trwa, to powiedzą.. a tak to co mają napisać? Znowu to samo? Gra ma swoje problemy i tyle... co Oni mogą zrobić? Myślę, że szkoda drążyć temat "Brzdękiem" bo zaśmiecamy wątek.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1728
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 569 times
Been thanked: 1390 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Bardzo przepraszam, że mnie tu tyle nie było. Generalnie ostatnie dwa tygodnie to opad rąk, motywacji i wszystkiego innego, ale to oczywiście w żaden sposób nie musi Was interesować, a termin wysyłki już jak najbardziej.

Brzdęk poleci do sklepów na początku przyszłego tygodnia (poniedziałek lub wtorek). Dla nas nie będzie to niestety koniec biurokratycznej epopei, ale Wy grę dostaniecie. Szczerze za tę całą hecę przepraszam.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: playerator »

Leser pisze: 30 paź 2018, 13:32 (...) ostatnie dwa tygodnie to opad rąk, motywacji i wszystkiego innego (...)
Nie dajcie się :)
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
RaYell
Posty: 425
Rejestracja: 23 paź 2014, 13:18
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 23 times
Been thanked: 56 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: RaYell »

A wiadomo coś na temat dostępności samej karty Syreny? Mam preorder gry z Maszyną Życzeń, Szwedzkim Stołem i 6 dodatkowymi kartami promo, ale tą kartę również bym przygarnał.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1728
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 569 times
Been thanked: 1390 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

RaYell pisze: 30 paź 2018, 14:45 A wiadomo coś na temat dostępności samej karty Syreny? Mam preorder gry z Maszyną Życzeń, Szwedzkim Stołem i 6 dodatkowymi kartami promo, ale tą kartę również bym przygarnał.
Pisałem o tym przed chwilą na fejsie, nie wiem, czy to Ty pytałeś, jakby co przepraszam, że się powtarzam.

Syrenka była planowana jako promos do przedsprzedaży pierwszego dodatku (jakby ktoś miał wątpliwości, co do naszych planów na rozwój marki, to mam nadzieję, że to go przekona, że plany są poważne). Ponieważ przedsprzedaż podstawki przekroczyła nasze oczekiwania i Maszyny życzeń zabrakło, musieliśmy ją "uruchomić" już teraz. Najprawdopodobniej będzie ona dostępna wraz z Maszyną życzeń, gdy już wydamy dodatek na zasadzie "wybierz którą kartę chcesz". Przedyskutujemy inne możliwości, ale najpierw chcemy wreszcie rozesłać podstawkę i złapać oddech.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1728
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 569 times
Been thanked: 1390 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Jeżeli wici jeszcze nie dotarły do wszystkich, to uprzejmie informuję, ze dziś Brzdęk został wysłany do sklepów.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Arcziwald
Posty: 242
Rejestracja: 31 mar 2018, 09:54
Has thanked: 72 times
Been thanked: 43 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Arcziwald »

Generalnie Clank jest tam gdzieś na mojej liści zakupowej, patrząc na ilość egzemplarzy dostępnych w internecie nakład tej niedługo się skończy :wink: Czy w związku z tym za jakiś czas gra znowu będzie dostępna w większej ilości ? Czy planowany jest dodruk ?
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1521
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 277 times
Been thanked: 171 times
Kontakt:

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: mikeyoski »

A macie w planach Hokkaido? :-)
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1728
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 569 times
Been thanked: 1390 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

mikeyoski pisze: 26 lis 2018, 14:51 A macie w planach Hokkaido? :-)
Jest w orbicie zainteresowań. Trwają rozmowy w temacie.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
ENDryu
Posty: 814
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 134 times
Been thanked: 27 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: ENDryu »

Leser pisze: 26 lis 2018, 20:33
mikeyoski pisze: 26 lis 2018, 14:51 A macie w planach Hokkaido? :-)
Jest w orbicie zainteresowań. Trwają rozmowy w temacie.
Mam nadzieję, że rozmowy pójdą pozytywnie. Grałem na Essen i gra jest lepsza od Honshu (przynajmniej dla gamera)
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: ShapooBah »

Jak z planowanym dodrukiem Brzdęka? Domyslam się, że jest gdzieś na radarze biorąc pod uwage jak szybko pierwszy nakład się sprzedał. Czy którys kwartał przyszłego roku jest prawdopodobny?
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1728
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 569 times
Been thanked: 1390 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

ShapooBah pisze: 06 gru 2018, 08:50 Jak z planowanym dodrukiem Brzdęka? Domyslam się, że jest gdzieś na radarze biorąc pod uwage jak szybko pierwszy nakład się sprzedał. Czy którys kwartał przyszłego roku jest prawdopodobny?
Chcemy go zrobić jak najszybciej, ale chcemy też go skoordynować z dodatkami. Do tego dochodzą "dodatkowe czynniki" w postaci In Space oraz wersji legacy. Jesteśmy w trakcie rozmów. Mam nadzieję, że na początku przyszłego roku, będę miał jakieś konkrety.

Sądzę, że drugi kwartał przyszłego roku jest realny, ale to tylko moje prywatne przypuszczenia, nic oficjalnego.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2018, 09:12 przez Leser, łącznie zmieniany 1 raz.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: ShapooBah »

Poczekam, póki co ogrywam i tak tytuły sprzed lat.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1728
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 569 times
Been thanked: 1390 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

ShapooBah pisze: 06 gru 2018, 09:09 Poczekam, póki co ogrywam i tak tytuły sprzed lat.
Do dodruku nie będziemy dodawać gratis kart promocyjnych. To w żaden istotny sposób nie zubaża gry, lecz dla porządku informuję, że jak ktoś ma zacięcie kolekcjonerskie, to lepiej złapać jakiś egzemplarz z resztek aktualnego nakładu.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: ShapooBah »

Leser pisze: 06 gru 2018, 09:15 Do dodruku nie będziemy dodawać gratis kart promocyjnych.
Nie mniej przypuszczam, że przy dodruku cena znów spadnie poniżej SCD.

Karty Promo masz na mysli Maszynę życzeń czy ten zestaw 6 kart ekstra?
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1728
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 569 times
Been thanked: 1390 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

ShapooBah pisze: 06 gru 2018, 09:18
Leser pisze: 06 gru 2018, 09:15 Do dodruku nie będziemy dodawać gratis kart promocyjnych.
Nie mniej przypuszczam, że przy dodruku cena znów spadnie poniżej SCD.

Karty Promo masz na mysli Maszynę życzeń czy ten zestaw 6 kart ekstra?
Maszynę życzeń oraz Szwedzki stół. Ceny na pewno będą niższe aczkolwiek sama SCD prawdopodobnie wzrośnie - dostaliśmy zaktualizowaną wycenę kosztów produkcji. Możliwe, że zostanie to zbalansowane przez organizację druku wraz z dodatkami, ale to zależy od wyniku naszych rozmów z Amerykanami.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1468
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 313 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Tringa »

3mam kciuki, że pójdzie szybko i przypominam, że dodatki do Brzdęka to sprawa osobista ;)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Rykas
Posty: 369
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Rykas »

A jak wygląda sprawa dodatkowych kart gdzie w jednych były maszyna życzeń i szwedzki stół a w innych syrenki i coś tam innego? Z tego co mi się kojarzy mówiliście, że będzie można mieć oba zestawy.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1728
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 569 times
Been thanked: 1390 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Masz odpowiedź dosłownie kilka postów wyżej. Szwedzi stół był dodawany do całego nakładu.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4124
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 308 times
Been thanked: 342 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: tomb »

Dość zaskakująca jest zapowiedź ciężkiego euro - Newtona. Czyżby rosła nowa noga w profilu wydawniczym Lucrum?
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Wojtek.k
Posty: 274
Rejestracja: 09 mar 2017, 08:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 16 times
Been thanked: 33 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Wojtek.k »

nie taka zaskakująca. W zeszłym roku wydali Burano i Rotundę, które też nie są grami lekkimi.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1468
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 313 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Tringa »

Hej, hej, minęło już trochę czasu - wiadomo cokolwiek o terminie pojawienia się "Mokrej Roboty"? :)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
ODPOWIEDZ