Dominant Species (Chad Jensen) - wersja PL

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 396
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 438 times
Kontakt:

Dominant Species (Chad Jensen) - wersja PL

Post autor: Lets_Grajmy »

Niedawno udostępniałem pliki do innej wersji graficznej DS i zapomniałem umieścić linki tutaj. Jak wspominali chłopaki powyżej, wyjdzie pewnie drożej niż kupno, ale zawsze to własnoręczna robota i po polsku.

Link do plików: Dominant Species PL by AK
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
stalker7
Posty: 711
Rejestracja: 13 maja 2017, 08:04
Lokalizacja: Podkarpacie wariacie
Been thanked: 3 times

Re: Dominant Species

Post autor: stalker7 »

strategie_pl pisze: 29 lis 2018, 14:43 Niedawno udostępniałem pliki do innej wersji graficznej DS i zapomniałem umieścić linki tutaj. Jak wspominali chłopaki powyżej, wyjdzie pewnie drożej niż kupno, ale zawsze to własnoręczna robota i po polsku.

Link do plików: Dominant Species PL by AK
Sam druk nie wyjdzie drogo, pewnie 1/3 ceny gry, kwestia jakich użyjesz rzeczy jako pionki.
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 396
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 438 times
Kontakt:

Re: Dominant Species

Post autor: Lets_Grajmy »

stalker7 pisze: 01 gru 2018, 15:38
strategie_pl pisze: 29 lis 2018, 14:43 Niedawno udostępniałem pliki do innej wersji graficznej DS i zapomniałem umieścić linki tutaj. Jak wspominali chłopaki powyżej, wyjdzie pewnie drożej niż kupno, ale zawsze to własnoręczna robota i po polsku.

Link do plików: Dominant Species PL by AK
Sam druk nie wyjdzie drogo, pewnie 1/3 ceny gry, kwestia jakich użyjesz rzeczy jako pionki.
Pionków jest sporo, cenowo najtaniej będzie zrobić własne jeśli macie gdzie i sporo czasu. Zakup gotowych to od 100-120zł do a nawet więcej w moim przypadku ;) Druk bez bajerów w drukarni ok. 100zł. Dochodzą kleje, tektura, ale to już drobnica.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 396
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 438 times
Kontakt:

Re: Dominant Species (Chad Jensen) - wersja de Luxe PL

Post autor: Lets_Grajmy »

Kilka zdjęć z parti Ssaki vs Ptaki. Środek rozgrywki
Spoiler:
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
ODPOWIEDZ