Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: rastula »

macivs1 pisze: 28 lis 2018, 09:50
REBEL.pl pisze: 12 paź 2018, 10:35
Pisarka pisze: 02 paź 2018, 17:43 A jest chociażby drobna szansa na Dungeons and Dragons Adventure System Board Games?

I jeszcze - pewnie Sherlock nie ukaże się przed Mikołajkami?
Jeśli chodzi o gry planszowe Dungeons and Dragons, to na chwilę obecną nie ma na to widoków.
Sherlock może nie zdążyć na Mikołajki, ale na święta będzie jak znalazł! :)

Czy to jest pewne, że na święta się wyrobicie z Sherlockiem, czy lepiej nie planować tego na prezent?
jeśli druk jest w Europie i się dzieje to powinno być OK , jeśli w Chinach a statek jeszcze nie wypłynął to ja tam bym nie liczył, a nawet jak wypłynął to celnicy jeszcze mogą rozpocząć świętowanie wcześniej...
utsyzyf
Posty: 57
Rejestracja: 09 lut 2018, 22:54

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: utsyzyf »

@Rebelu,

kolejne przywołanie do tablicy! 29.11 i dalej brak info o niedźwiedziach, będą do połowy grudnia?
W-wa Ursynów
aleplanszowki.pl - 2% ; grybezpradu.pl - 5%; am76.pl - 7% ; planszostrefa.pl - 5% ;mepel.pl - 3%; 3trolle.pl - 5%
Nesmeer

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: Nesmeer »

Wiem, że była informacja w wątku, ale podpytam jak to obecnie wygląda, czy jest szansa na dodatek do gry Pandemia: Lekarstwo? Cena wersji angielskiej zwala z nóg, a i wpójność językowa byłaby mile widziana.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: rastula »

Nesmeer pisze: 29 lis 2018, 11:49 Wiem, że była informacja w wątku, ale podpytam jak to obecnie wygląda, czy jest szansa na dodatek do gry Pandemia: Lekarstwo? Cena wersji angielskiej zwala z nóg, a i wpójność językowa byłaby mile widziana.
biorąc pod uwagę, że gra trafiła na wyprzedaż to bym nie liczył, choć z drugiej strony, mój 6 latek chętnie w to gra i bym się nie obraził...
Ostatnio zmieniony 29 lis 2018, 12:24 przez rastula, łącznie zmieniany 1 raz.
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: Banan2 »

Kiedy będzie premiera grudniowych zestawów konwertujących do X-Wing 2.edycja?
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: konrad.rymczak »

Banan2 pisze: 29 lis 2018, 12:18 Kiedy będzie premiera grudniowych zestawów konwertujących do X-Wing 2.edycja?
https://www.wydawnictworebel.pl/games/upcoming
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: Banan2 »

konrad.rymczak pisze: 29 lis 2018, 12:25
Banan2 pisze: 29 lis 2018, 12:18 Kiedy będzie premiera grudniowych zestawów konwertujących do X-Wing 2.edycja?
https://www.wydawnictworebel.pl/games/upcoming
Dzięki
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
krisow
Posty: 378
Rejestracja: 01 maja 2006, 23:37
Has thanked: 17 times
Been thanked: 63 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: krisow »

Wiadomo już coś może o nowych wersjach Drako: Krasnoludy i Smok oraz Rycerze i Trolle? Jakiś przybliżony termin, bo ostatnio zagrałem z bratem i spodobało mi się.
Awatar użytkownika
stary gracz
Posty: 358
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 34 times
Been thanked: 69 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: stary gracz »

Czy wydacie polską wersję Heroes of Terrinoth?
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3034
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 568 times
Been thanked: 239 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: DarkSide »

Kochany Rebelu

Podawaliście info że SHCD w wersji PL będzie na Święta. Ale czy to oznacza że:
- 23 grudnia towar stanie się dostępny u was + bezwładność czasowa rozsyłki do sklepów internetowych = realizacja zamówień najwcześniej do końca roku
- gra będzie dostępna na tyle wcześnie, że sklepy powinny zacząć rozsyłac najpózniej w okolicach 18-19 grudnia?

Szczerość wskazana, a niczym niepoparty optymizm niekoniecznie. :wink: Tu gra (nomen omen) idzie o to czy i co ktoś dostanie pod choinkę :roll: , więc lepiej wiedzieć zawczasu i odpowiednio zaplanować zakupy, a w wariancie pesymistycznym zagrać sobie w Sherlocka w Nowy Rok. 8)
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
macivs1
Posty: 19
Rejestracja: 05 lip 2018, 15:24

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: macivs1 »

DarkSide pisze: 03 gru 2018, 13:14 Kochany Rebelu

Podawaliście info że SHCD w wersji PL będzie na Święta. Ale czy to oznacza że:
- 23 grudnia towar stanie się dostępny u was + bezwładność czasowa rozsyłki do sklepów internetowych = realizacja zamówień najwcześniej do końca roku
- gra będzie dostępna na tyle wcześnie, że sklepy powinny zacząć rozsyłac najpózniej w okolicach 18-19 grudnia?

Szczerość wskazana, a niczym niepoparty optymizm niekoniecznie. :wink: Tu gra (nomen omen) idzie o to czy i co ktoś dostanie pod choinkę :roll: , więc lepiej wiedzieć zawczasu i odpowiednio zaplanować zakupy, a w wariancie pesymistycznym zagrać sobie w Sherlocka w Nowy Rok. 8)

Bez szans, zmienili datę wydania z grudnia na styczeń. Co ciekawe 2018 a nie 2019 ;)
https://www.wydawnictworebel.pl/games/s ... e-836.html
Szkoda, myślałem, że na święta się uda ;(
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1139
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 410 times
Been thanked: 249 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: mmag »

Hmm, ciekawe czy Pandemic w rzymskich klimatach wyjdzie na dniach, czy też trzeba poszukać innego prezentu... :roll:
Golfang
Posty: 1977
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 227 times
Been thanked: 310 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: Golfang »

Czy już wiadomo kiedy będą dostępny dodruk pierwszych dodatków do T.I.M.E Stories?
----------------
10% flamberg.com.pl
Morrandir
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2018, 16:16

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: Morrandir »

Drogi Rebelu, krótkie pytanie o Pandemic Legacy - sezon 1. Jest szansa na prezent pod choinką? Na waszej stronie istnieje informacja, że dostępna będzie w pierwszej połowie grudnia. Jakieś opóźnienie czy będzie zgodnie z informacją?
ENDryu
Posty: 814
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 134 times
Been thanked: 27 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: ENDryu »

Kiedy będzie Pokój 25 VIP?
Awatar użytkownika
Munchhausen
Posty: 727
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:29
Lokalizacja: Poznań/ Wągrowiec
Has thanked: 144 times
Been thanked: 129 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: Munchhausen »

Możecie delikatnie zasugerować Days of Wonder dodruk "Artisans of Naquala"? Bo nigdzie nie da się tego dostać.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4089
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 2533 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: Gizmoo »

O to to!
Golfang
Posty: 1977
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 227 times
Been thanked: 310 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: Golfang »

A Rebel nie odpowiada... jednak widać że nie dbają o Klienta tak jak robi to Gooz z Muve... a szkoda.
----------------
10% flamberg.com.pl
_leigam_
Posty: 937
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 195 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: _leigam_ »

No to ja musze zglosic blad na dodrukach pandemic legacy sezon 1. Zamiast rebala jest lacerta na pudelku :D
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: kaszkiet »

Golfang pisze: 10 gru 2018, 20:35 A Rebel nie odpowiada... jednak widać że nie dbają o Klienta tak jak robi to Gooz z Muve... a szkoda.
Wydawnictwo odpowiada regularnie i dokładnie co pewien czas.
Jaki ma sens odpowiadanie 4 razy dziennie w kwestii planów wydawniczych na następne pół roku?
Gooz się uwija, bo ma akurat promocję i chce sprzedać jak najwięcej towaru tu i teraz. Trudno porównywać te dwie formy kontaktu.
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: alpha »

_leigam_ pisze: 10 gru 2018, 21:18 No to ja musze zglosic blad na dodrukach pandemic legacy sezon 1. Zamiast rebala jest lacerta na pudelku :D
Jeżeli dobrze kojarzę to te pudełka były wydrukowane przed przejęciem praw przez Rebela (czy Asmodee?), więc zostały z napisem "Lacerta". Nowe dodruki mają być z napisem "Rebel".
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: szymuss »

Rebelu jak bedziesz odpisywać na pytania to ostatni raz spytam przed Ggwiazdką będą dodruki do Time Stories czy jednak dopiero 2019 rok? pozdrawiam.
diaanaa20
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2018, 13:06

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: diaanaa20 »

Drogi Rebelu,

próbowałam przeszukać forum w celu uzyskania odpowiedzi na moje pytanie, niestety bezkustecznie.

Czy (oraz kiedy w przypadku odpowiedzi twierdzącej) spodziewać się można dodruku PL dodatku do Tzolk'Ina, mianowicie Plemion i przepowiedni?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: REBEL.pl »

Przepraszamy za długą absencję. Byliśmy tutaj cały czas, ale napisanie pełnej aktualizacji utrudniały nam trochę braki kadrowe.
Aktualizacja i odpowiedzi poniżej:

-------------------------------------
NOWOŚCI:
-------------------------------------

W przeciągu ostatniego miesiąca w ręce graczy trafiły następujące pozycje:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

-------------------------------------
AKTUALNOŚCI:
-------------------------------------

Obrazek

W listopadzie tego roku wydawnictwo Rebel zapowiedziało polską edycję unikalnej gry karcianej KeyForge.

KeyForge jest ewenementem na skalę ogólnoświatową. Kolejne nakłady znikają w ekspresowym tempie we wszystkich krajach.
Cechy szczególne:
  • każda talia, niezależnie od wersji językowej, jest unikalna,
  • format "otwórz i graj" - zamiast budowy talii jest jej poznawanie,
  • ponad 104 000 000 000 000 000 000 000 000 (104 kwadryliony) kombinacji talii!
Premiera polskiej edycji odbędzie się w kwietniu 2019 roku.

Cena dużego pudełka (2 talie startowe + 2 losowe talie + znaczniki) wyniesie 149,95
Cena talii Archonta (losowa talia) wyniesie 34,95

Do dnia premiery systematycznie będziemy publikować kolejne informacje na jej temat, pierwszą z nich jest wstęp do opowiadań o świecie gry KeyForge:

Obrazek

"Snując historie" - wprowadzenie do historii ze świata KeyForge

-------------------------------------

Obrazek

Jeszcze w drugiej połowie grudnia pojawi się dodatek do gry Adrenalina pod tytułem Adrenalina: DLC Gra drużynowa.

-------------------------------------

Na stronie wydawnictwa pojawiły się następujące artykuły:

Obrazek

Poradnik prezentowy wydawnictwa Rebel


Obrazek

Wyścig po dowody - opis gry Cienie: Amsterdam


Obrazek

Chroń swój biznes - prezentacja myśliwca Tie Gildii Wydobywczej do gry Star Wars X-wing


-------------------------------------
ZMIANY DAT PREMIER:
-------------------------------------
  • Seria Story Cubes - nowe produkty - data premiery zmieniła się z IV kwartał '18 na I kwartał '19.
  • Dodruk dodatków do T.I.M.E Stories: Sprawa Marcy, Tajemnica Maski oraz Proroctwo Smoków - data dodruku zmieniła się z IV kwartał '18 na nieustalona. Niestety wygląda, że międzynarodowy dodruk nie ruszył w tym roku i prawdopodobnie wystartuje razem z drukiem dodatku Bractwo Wybrzeża.
Za wszystkie opóźnienia bardzo przepraszamy.

Aktualna lista zawsze znajduje się na naszej stronie wydawnictwa w dziale "zapowiedzi":
https://www.wydawnictworebel.pl/games/upcoming

-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
_leigam_ pisze: 12 lis 2018, 01:31Czy IV kwartał 2018 jest dalej aktualny do dodruku 3 pierwszych dodatków do T.I.M.E Stories?
Golfang pisze: 04 gru 2018, 09:31Czy już wiadomo kiedy będą dostępny dodruk pierwszych dodatków do T.I.M.E Stories?
szymuss pisze: 11 gru 2018, 12:51 Rebelu jak bedziesz odpisywać na pytania to ostatni raz spytam przed Ggwiazdką będą dodruki do Time Stories czy jednak dopiero 2019 rok? pozdrawiam.
Niestety wygląda, że międzynarodowy dodruk nie ruszył w tym roku i prawdopodobnie wystartuje razem z drukiem dodatku Bractwo Wybrzeża. Są to nasze przypuszczenia, jesteśmy w trakcie ustalania daty i poinformujemy gdy tylko otrzymamy jakąś aktualizację. Przepraszamy za to opóźnienie.
Arcziwald pisze: 12 lis 2018, 12:08Jest szansa na dodruk Yamatai?
Nie, nie mamy w planach wznawiania tej pozycji.
Arek001 pisze: 12 lis 2018, 21:30Z tego co wiem to Rebel wydaje w Polsce Nemesis do AR. Moje pytanie: kiedy gra bedzie wysyłana do wspierających?
Wszelkie pytania dotyczące edycji Kickstarterowej Nemesis należy kierować do Aweaken Realms. Rebel odpowiada za wersję "sklepową" i organizację wydań tejże na zagranicznych rynkach.
konrad.rymczak pisze: 13 lis 2018, 23:18
MaxiCas pisze: 13 lis 2018, 23:13Underwater Cities? ;)
Jak nie Rebel to kto? ;)
Rebel nie wyda Underwater Cities, mimo, że to bardzo dobra gra. Ale być może wyda ją ktoś inny w Polsce :)
Aville pisze: 14 lis 2018, 12:10Jakieś szanse na Ice Cool 2? :D
Na chwilę obecną nie planujemy.
utsyzyf pisze: 16 lis 2018, 07:54@Rebelu,
Kiedy będą niedźwiedzie? Już za połową listopada i dalej brak info o konkretnej dacie premiery.
Data premiery zmieniła się z grudzień '18 na początek stycznia '19. Przepraszamy za opóźnienie.
tomb pisze: 16 lis 2018, 12:14(...) Czy planujecie polskie wydanie Untold: Adventures Await?
Nie mamy w planach wydania tej gry.
tomb pisze: 16 lis 2018, 12:14(...) Story Cubes Przygody i Story Cubes Sekrety to zestawy zupełnie nowych kostek, niedostępnych w żadnych innych zestawach?
Nie, to zbiory kostek już dostępnych wcześniej.
Story Cubes: Przygody zawiera 3 kostkowe dodatki Zwierzęta, Prehistoria, Odkrycia(wszystkie zielone)
Story Cubes: Sekrety zawiera 3 kostkowe dodatki Strachy, Poszlaki, Tajemnice (wszystkie fioletowe)
Munchhausen pisze: 16 lis 2018, 12:17Nie planujecie może wrócić do poprzedniego rozmiaru kart CCG? Ten brak 1 mm zwyczajnie czuć, bo teraz koszulka kończy się niemal równo z kartą, co dla mnie jest wadą i powodem do dyskwalifikacji produktu. I wiem, że nie tylko ja mam taką opinię. Czemu zmieniać coś, co się sprawdza? Lepsze jest wrogiem dobrego.
Niestety nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich graczy, bo każdy ma własne preferencje dotyczące koszulek na karty. Powód zmiany fabryki był istotny - była to brak konsekwencji wymiarowych w kolejnych dodrukach. Klienci tego nie odczuli, ale dla nas był to ogromny problem.
Gry w Bibliotece pisze: 17 lis 2018, 17:27Czy planujecie wydanie Szóstego studenta do Wybuchowej mieszanki?
Nie mamy w planach jego wydania.
dannte pisze: 19 lis 2018, 20:00Pytanie odnośnie lokalizacji Pandemic: Fall of Rome - dlaczego tak nagle zdecydowaliście się wydać to po polsku? Nie mam tu na myśli żadnej aluzji, po prostu było to dla mnie spore zaskoczenie :)
Rebel w planach ma prowadzenie całej serii Pandemica, a obrona kolebki cywilizacji przed najazdem barbarzyńców przemieszczając po planszy rzymskie legiony wydaje się nam bardzo ciekawym rozwinięciem dla tej mechaniki :)
mmag pisze: 04 gru 2018, 09:03Hmm, ciekawe czy Pandemic w rzymskich klimatach wyjdzie na dniach, czy też trzeba poszukać innego prezentu... :roll:
Będzie dostępna dopiero w styczniu 2019 roku.
dannte pisze: 19 lis 2018, 20:00(...) zastanawia mnie co z pozostałymi grami z serii Pandemic Survival (Rising Tide i Iberia) - czy jest szansa, że też je spolszczycie? Obie pozycje wydają się znacznie ciekawsze niż ta najnowsza.
Oczywiście to kwestia gustu, które są ciekawsze :) Jeśli chodzi o wydanie dwóch poprzednich to przyglądamy się im. na chwilę obecną nie ma żadnych planów dodruku tychże, ale rok 2019 dopiero przed nami.
Ardhiel pisze: 26 lis 2018, 01:04
REBEL.pl pisze: 23 kwie 2018, 13:48
Libellud ogłosiło prace nad dodatkiem do "Kowali Losu". Są szanse na polską wersję?
Jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek deklaracje. :)
Nadal za wcześnie :D?
Nie dołączyliśmy do druku, sprowadzamy do kraju trochę wersji anglojęzycznych.
Nesmeer pisze: 29 lis 2018, 11:49Wiem, że była informacja w wątku, ale podpytam jak to obecnie wygląda, czy jest szansa na dodatek do gry Pandemia: Lekarstwo? Cena wersji angielskiej zwala z nóg, a i wpójność językowa byłaby mile widziana.
Na chwilę obecną nie planujemy jego dodruku. Trochę wody w rzece musi upłynąć (a podstawek Pandemica się sprzedać), aby został dodrukowany i miał szansę się sprzedać.
krisow pisze: 29 lis 2018, 20:11Wiadomo już coś może o nowych wersjach Drako: Krasnoludy i Smok oraz Rycerze i Trolle? Jakiś przybliżony termin, bo ostatnio zagrałem z bratem i spodobało mi się.
Drako: Smok vs krasnoludy (druga edycja) z nowymi figurkami i lekko odświeżoną oprawą graficzną będzie dostępne w okolicy II kwartału 2019 roku.
Drako 2: Trolle vs Rycerze będzie dostępne w IV kwartale 2019 roku.
stary gracz pisze: 30 lis 2018, 17:42Czy wydacie polską wersję Heroes of Terrinoth?
Na chwilę obecną nie ma jej w naszych planach wydawniczych.
DarkSide pisze: 03 gru 2018, 13:14Kochany Rebelu
Podawaliście info że SHCD w wersji PL będzie na Święta. (...) Tu gra (nomen omen) idzie o to czy i co ktoś dostanie pod choinkę :roll: , więc lepiej wiedzieć zawczasu i odpowiednio zaplanować zakupy, a w wariancie pesymistycznym zagrać sobie w Sherlocka w Nowy Rok. 8)
Nie będzie dostępna w tym roku. Z bólem serca (też czekamy!) przesunęliśmy ją na drugą połowę stycznia 2019 roku.
Munchhausen pisze: 06 gru 2018, 13:38Możecie delikatnie zasugerować Days of Wonder dodruk "Artisans of Naquala"? Bo nigdzie nie da się tego dostać.
Będziemy widzieć się z Days of Wonder na targach w Norymberdze w 2019 roku (przełom stycznia i lutego). Damy im znać, że jest zapotrzebowanie na ten dodatek, ale pewnie i tak o tym już wiedzą :)
alpha pisze: 10 gru 2018, 22:41
_leigam_ pisze: 10 gru 2018, 21:18No to ja musze zglosic blad na dodrukach pandemic legacy sezon 1. Zamiast rebala jest lacerta na pudelku :D
Jeżeli dobrze kojarzę to te pudełka były wydrukowane przed przejęciem praw przez Rebela (czy Asmodee?), więc zostały z napisem "Lacerta". Nowe dodruki mają być z napisem "Rebel".
Dokładnie tak, ten nakład należał do wydawnictwa Lacerta i został w całości zakupiony przez wydawnictwo Rebel. Kolejne będą nosiły już logotyp wydawnictwa Rebel.
diaanaa20 pisze: 12 gru 2018, 12:52Drogi Rebelu, (...)
Czy (oraz kiedy w przypadku odpowiedzi twierdzącej) spodziewać się można dodruku PL dodatku do Tzolk'Ina, mianowicie Plemion i przepowiedni?
Pozdrawiam.
Na chwilę obecną nie ma decyzji w tej sprawie. Dodruki tytułów CGE będziemy pewnie planować na początku 2019 roku.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Munchhausen
Posty: 727
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:29
Lokalizacja: Poznań/ Wągrowiec
Has thanked: 144 times
Been thanked: 129 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: Munchhausen »

Nie dołączyliście do druku dodatku do "Kowali Losu" i nigdy nie dołączycie? Czy jakieś szanse na polską wersję jednak są?
Zablokowany