Władca Areny (Sebastian Grabski)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Władca Areny
Posty: 221
Rejestracja: 29 wrz 2010, 15:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Władca Areny

Post autor: Władca Areny »

Nie, ale słyszałem, że będzie instrukcja do obsługi instrukcji. :wink:
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1646
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 360 times
Kontakt:

Re: Władca Areny

Post autor: Sir_Yaro »

Krionah pisze: Ale instrukcja jest Twojego autorstwa? W innym przypadku nie wróżę niczego dobrego :roll:
Coś w tym niestety jest. Dziś, po pół roku posiadania tej gry udało mi sie w nią zagrac pierwszy raz. Ilość popełnionych pomyłek i wertowania instrukcji była potworna. Faktycznie z instrukcji z kolega wymyślilismy zupełnie inną, totalnie nie zbalansowana grę :D
A wiem to dopiero po obejrzeniu paru filmów na YT....
ALE mimo tego, że instrukcje WA oceniam obrobinę lepiej niż (po)tworki Portalu (chyba najgorsze instrukcje na świecie do naprawdę dobrych gier) gra mi się podobała i poczułem jej potencjał. Jeśli to się poprawi i nie spłycicie tematu moze wyjśc naprawdę spory hit.

Btw. Jakis update. Macie jakies daty ?
Piter1991
Posty: 36
Rejestracja: 05 lip 2011, 15:11
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Władca Areny

Post autor: Piter1991 »

Jakieś nowe informacje ? :)
Awatar użytkownika
Władca Areny
Posty: 221
Rejestracja: 29 wrz 2010, 15:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Władca Areny

Post autor: Władca Areny »

Z tego co wiem, REDIMP ma kilka projektów, które stoją w kolejce nieco przed "Władcą Areny". Jest to spowodowane gruntownymi zmianami w mechanice, a nie jedynie kosmetycznym liftingiem. Obawiam się, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. :oops:
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1646
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 360 times
Kontakt:

Re: Władca Areny

Post autor: Sir_Yaro »

Czy coś sie zmieniło?
Minął rok, a tytułu nawet nie ma nigdzie wspomnianego... Nie mówiąc o jego wydaniu...
Awatar użytkownika
RedImp
Posty: 603
Rejestracja: 03 maja 2012, 20:53
Been thanked: 8 times
Kontakt:

Re: Władca Areny

Post autor: RedImp »

Sir_Yaro pisze: 12 gru 2018, 11:55 Czy coś sie zmieniło?
Minął rok, a tytułu nawet nie ma nigdzie wspomnianego... Nie mówiąc o jego wydaniu...
Gra nadal jest w fazie zmian, dlatego nie podajemy jeszcze daty premiery.
manero
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2014, 19:28
Been thanked: 1 time

Re: Władca Areny (Sebastian Grabski)

Post autor: manero »

Mija kolejny rok, a tu dalej ani widu ani słychu. Czyżby zarzucono projekt i pozostało nam grać w zbieranie marchewek i jakiś innych euro bzdetów? :<
Awatar użytkownika
kalay
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2015, 15:16
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 2 times

Re: Władca Areny (Sebastian Grabski)

Post autor: kalay »

Na kratach z tarczami w lewej kolumnie znajduje się grafika tarczy i cyfra - co one oznaczają i jak działa ta mechanika? Szukałem, ale jakoś nie trafiłem na odpowiedź w tym zakresie...
Awatar użytkownika
Władca Areny
Posty: 221
Rejestracja: 29 wrz 2010, 15:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Władca Areny (Sebastian Grabski)

Post autor: Władca Areny »

Tarcze, w przypadku akcji parowania mają stałą wartość o którą obniżają obrażenia.
Są bardziej przewidywalne w tym względzie od parowania bronią, które obniżają obrażenia o wartość rzutu kością.
manero
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2014, 19:28
Been thanked: 1 time

Re: Władca Areny (Sebastian Grabski)

Post autor: manero »

Czy coś ruszyło w kwestii wydania drugiej edycji? Myślę, że po tylu latach czekania zasłużyliśmy na jakieś konkretne informacje.
McNab
Posty: 221
Rejestracja: 19 paź 2015, 20:32
Has thanked: 43 times
Been thanked: 139 times

Re: Władca Areny (Sebastian Grabski)

Post autor: McNab »

manero pisze: 18 paź 2021, 14:48 Czy coś ruszyło w kwestii wydania drugiej edycji? Myślę, że po tylu latach czekania zasłużyliśmy na jakieś konkretne informacje.
Myślę, że tyle lat bez odpowiedzi jest odpowiedzią :oops:
Mam ten zacny tytuł w kolekcji i chciałbym doczekać się reedycji/drugiej edycji, ale ostatnie informacje o grze pochodzą chyba z przed 9-ciu lat:

https://www.youtube.com/watch?v=CQRsa1dIAsc

Ciężko znaleźć jakiś podobny tytuł, system walki z gry Spartakus w porównania do tego z Areny jest dziecinnie prosty.
Nie dyskutuj z trolem, bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.
ODPOWIEDZ