Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
c08mk
Posty: 2462
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 285 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: c08mk »

Ciekawe, nawet hype złapałem na tyle żeby temat obserwować ale mając Władka LCG (tematycznie) oraz Descent i Runebound (mechanicznie) pewnie się nie zdecyduję. Rebela znam już na tyle żeby wiedzieć, że jak gra nie będzie hitem sprzedażowym to i dodatków nie będzie. Asmodee nie przejęło Rebela za działalność charytatywną (wydawanie dodatków nawet jak opłacalność jest bliska zeru). Jeżeli kiedykolwiek się zdecyduję na ten tytuł to tylko wersja angielska.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4620
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1018 times
Been thanked: 1925 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: warlock »

Recycling grafik wziętych z WP LCG na kartach jakoś strasznie mnie tu boli (np. "Kolczuga" stała się Gimlim :D) - gdyby ilustracje reprezentowały te same postacie to jeszcze OK, ale w obecnej formie strasznie mi się to gryzie przez opatrzenie LCGiem ;). Ale wiem, że FFG robi tak od lat w grach ze świata Cthulhu, więc w sumie nie powinno mnie to dziwić ;).
c08mk
Posty: 2462
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 285 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: c08mk »

warlock pisze: 12 sty 2019, 10:43 Recycling grafik wziętych z WP LCG na kartach jakoś strasznie mnie tu boli (np. "Kolczuga" stała się Gimlim :D) - gdyby ilustracje reprezentowały te same postacie to jeszcze OK, ale w obecnej formie strasznie mi się to gryzie przez opatrzenie LCGiem ;). Ale wiem, że FFG robi tak od lat w grach ze świata Cthulhu, więc w sumie nie powinno mnie to dziwić ;).
Teraz już wiadomo, że krasek w kolczudze na karach WP LCG jest Gimlim! :D
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: Szewa »

Biorę jak tylko pojawi się w niższych cenach, cieszy mnie brak kości :D
Od dawna marzylem o przygodowce w klimatach LotR.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: YoYo »

czeczot pisze: 11 sty 2019, 23:47 Na stronie rebela możesz zamówić . Jest rabat chyba 20% i w komplecie maja być maty. Podejrzewam że w innych sklepach będzie taniej o max 10% i raczej bez mat.
A gdzie jest info o tej macie dla pre orderowców u Rebela?
Nie widzę :( .

Akurat z ceną się nie zgodzę, to Rebel u siebie na swoje gry ma zazwyczaj większą cenę niż to co potem jest na rynku w PL, ale luz, tak czy siak wezmę :D . Całkowicie mój klimat.
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: czeczot »

Rebel na facebooku potwierdził że do preordera będą maty. Ale brak szczegółowego info które, czy graczy czy duża, i czy dotyczy to tylko preordera u nich czy każdego. .
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: rastula »

czeczot pisze: 12 sty 2019, 11:57 Rebel na facebooku potwierdził że do preordera będą maty. Ale brak szczegółowego info które, czy graczy czy duża, i czy dotyczy to tylko preordera u nich czy każdego. .
maty graczy - papierowe organizery na karty dla graczy , to bonus do preorderu


duża mata to odrębny produkt , do kupienia oddzielnie - bez funkcjonalności w grze
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: REBEL.pl »

rastula pisze: 12 sty 2019, 12:04
czeczot pisze: 12 sty 2019, 11:57 Rebel na facebooku potwierdził że do preordera będą maty. Ale brak szczegółowego info które, czy graczy czy duża, i czy dotyczy to tylko preordera u nich czy każdego. .
maty graczy - papierowe organizery na karty dla graczy , to bonus do preorderu

duża mata to odrębny produkt , do kupienia oddzielnie - bez funkcjonalności w grze
Potwierdzamy to co napisał rastula - maty graczy (plansze) będą dostępne w przedsprzedaży, nie tylko w sklepie Rebel.pl
Duża, neoprenowa mata to osobny produkt, który powstał przy okazji wydania "Podróży przez Śródziemie" i bardziej może się przydać grającym w LCG lub mistrzom gry prowadzącym kampanie w systemach RPG osadzonych w Śródziemiu.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: Sarseth »

REBEL.pl pisze: 12 sty 2019, 15:58Duża, neoprenowa mata to osobny produkt, który powstał przy okazji wydania "Podróży przez Śródziemie" i bardziej może się przydać grającym w LCG lub mistrzom gry prowadzącym kampanie w systemach RPG osadzonych w Śródziemiu.
Czy angielską wersję w preorderze będziecie mieli? :)
Rebel 6% (trójmiasto)
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: YoYo »

Gamemata to to (ok. 90x90 cm):

Obrazek

Są w sprzedaży w FFG po 40$.
https://www.fantasyflightgames.com/en/t ... h-gamemat/

Plansza graczy (to chyba to, chociaż to może jest też Card Hero), albo coś pod to (ok 39 cm x 18 cm), bo mowa jest o miejscu na karty, osoba robiąca pre order powinna dostać 5 takich player mat

Obrazek
If you pre-order Journeys in Middle-earth online through our webstore, there's a special, exclusive bonus for you—five deluxe Player Mats (one per player) while supplies last! These 13" x 6" playmats offer clear designations for your hero card, prepared skills, skill deck, and equipped items, so no matter where your adventures take you, you can keep your space organized with these deluxe Player Mats.
Oj ciężki będzie przełom 2 i 3 kwartału: Gloomhaven PL, Nemesis PL i teraz to :D . Szykuje się dobry rok.
Awatar użytkownika
Katia
Posty: 127
Rejestracja: 12 lut 2018, 15:48
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: Katia »

@YoYo
Plansza graczy, to jest to:
Obrazek
3trolle - 6%
Awatar użytkownika
carlos
Posty: 573
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:10
Lokalizacja: Głogów
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: carlos »

YoYo pisze: 12 sty 2019, 09:28 Super news!
Wreszcie cos nowego w swiecie Pierscienia. Oby tylko z tlumaczeniem apki nie bylo jak u Galakty z tlumaczeniem apki do Descenta, bo to tragedia. Zatem dobrze ze Rebel, jest szansa ze zrobia to szybciej.
Biore w ciemno ! :lol:
Bez sensu porównanie. Bez apki w LOTR'a nie zagrasz.
W przypadku Descenta jest to tylko dodatek, który nie jest wymagany do gry.
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: YoYo »

carlos pisze: 12 sty 2019, 21:56 Bez sensu porównanie. Bez apki w LOTR'a nie zagrasz.
W przypadku Descenta jest to tylko dodatek, który nie jest wymagany do gry.
Wiesz, porownanie jest troche z d...., zgadza sie, bo do Descenta nie jest apka wymagana, a tutaj wychodzi no to, ze nie bedzie takiej opcji by zagrac bez. Bardziej chodzi o podejscie do tematu tlumaczen, raz ze Galakta dala tlumaczenie po roku (i to niepelne do tej pory bo wciaz nie ma oficjalnej jednej kampanii z podstawki), to dwa od roku, pomimo obietnic dalej nic i brak uaktualnien. Tutaj sama gra wymusi na Rebel od razu odpowiednie tlumaczenie plus updejty jak beda wychodzily dodatki, inaczej nie sprzedadza tytulu. Swoja droga pewnie cos powstanie by grac bez aplikacji nieoficjalnego (byc moze). Mi apka nie przeszkadza w zupelnosci jesli bedzie to w stylu jak w Posiadlosci Sec.ed. Tam wrecz daje na duze glosniki, bo i narrator swietny, muzyka i dzwieki pod aktualne wydarzenie. Nawet pies mi kiedys oszalal, bo myslal ze ma konkurenta w domu, jak jakis zaczal tam szczekac z cmentarza :twisted: hehe.
Katia pisze: 12 sty 2019, 16:24 @YoYo
Plansza graczy, to jest to:
Dzieki, a to wezme pre order, ale juz pewnie w swoim „ulubionym” :wink:.
Te 5 mat to pewnie jakies okolice 50 zl jesli trafia do sprzedazy wiec moze warto.
Awatar użytkownika
EVOCATVS
Posty: 687
Rejestracja: 16 lis 2018, 22:20
Has thanked: 497 times
Been thanked: 155 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: EVOCATVS »

Wiadomo już jakie postacie poza Gimlim i Bilbo będą dostępne?
Pawian
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2018, 09:21

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: Pawian »

REBEL.pl pisze: 12 sty 2019, 15:58
rastula pisze: 12 sty 2019, 12:04
czeczot pisze: 12 sty 2019, 11:57 Rebel na facebooku potwierdził że do preordera będą maty. Ale brak szczegółowego info które, czy graczy czy duża, i czy dotyczy to tylko preordera u nich czy każdego. .
maty graczy - papierowe organizery na karty dla graczy , to bonus do preorderu

duża mata to odrębny produkt , do kupienia oddzielnie - bez funkcjonalności w grze
Potwierdzamy to co napisał rastula - maty graczy (plansze) będą dostępne w przedsprzedaży, nie tylko w sklepie Rebel.pl
Duża, neoprenowa mata to osobny produkt, który powstał przy okazji wydania "Podróży przez Śródziemie" i bardziej może się przydać grającym w LCG lub mistrzom gry prowadzącym kampanie w systemach RPG osadzonych w Śródziemiu.
"Papierowe" czyli grubość takiej ulotki / sztywna tektura / gruba sklejka jak w planszach? Bo jeśli to pierwsze to praktycznego sensu nie ma żadnego (tak jak "papierowe maty" w starterach Yu-gi-oh :lol: )
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: rastula »

Takie jak standardowo robi ffg. "Pocztówka" to dobre określenie. Coś jak w Rebelia czy Bloodrage (wiem, nie ffg).

Mata fajna, ale trzeba wziąć poprawkę na rozmiar :)...nie wszędzie się zmieści. Ale za to może slużyć jako obszar gry do xwinga ;). Ale imersja jest z taką matą fajna, mam mniejszą 60x60 do LCG ...
Awatar użytkownika
carlos
Posty: 573
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:10
Lokalizacja: Głogów
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: carlos »

YoYo pisze: 13 sty 2019, 09:58...
Tzn. jakie podejście do tłumaczeń? Jeśli można cokolwiek porównywać to ewentualnie do wspomnianej przez Ciebie Posiadłości Szaleństwa, a w tym temacie Galakta robi wszystko całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1510
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 82 times
Been thanked: 173 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: Goldberg »

:shock: ide odkopac piniondze z ogrodka :shock:
O tak! LOTR, figurki, coop i APKA!
Od czasu MoM jestem zakochany w apce!
Do gry solo, ew z zona nie ma nic lepszego....cza zamowic :)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: YoYo »

carlos pisze: 13 sty 2019, 13:11 Tzn. jakie podejście do tłumaczeń? Jeśli można cokolwiek porównywać to ewentualnie do wspomnianej przez Ciebie Posiadłości Szaleństwa, a w tym temacie Galakta robi wszystko całkiem nieźle.
Nieźle? To zobacz sobie na DLC do Posiadłości, które poza polskim tytułem nie mają nic PL, pomimo, że wyszły już ponad pół roku temu. Pewnie gdyby nie naciski naszego community to i te pozostałe płatne nie byłyby tłumaczone.
Do dodatków pudełkowych muszą być od razu tłumaczenia, ale pudełka też mamy +6M, a tutaj wychodzi na to, że premiera będzie w bardzo podobnym terminie jak premiera wersji ENG.
Goldberg pisze: 13 sty 2019, 14:08 :shock: ide odkopac piniondze z ogrodka :shock:
O tak! LOTR, figurki, coop i APKA!
Od czasu MoM jestem zakochany w apce!
Do gry solo, ew z zona nie ma nic lepszego....cza zamowic :)
Racja! Czas wygrzebywać zaskórniaki tym bardziej, że pewnie $$$ dodatki tutaj będą wychodziły ja z seria z Kałacha :lol: .
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1510
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 82 times
Been thanked: 173 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: Goldberg »

Predzej widze tu tempo ala MoM czyli maly dodatek, duzy, maly itd....
2 na rok + ew jakis content w postaci malych pudelek z bohaterami i kartami do nich ...
Cokolwiek by nie wydali , kupie...
A apka do mom jestem zachwycony, i mysle , ze tutaj bedzie tylko lepiej.
I Rebelu blagam, zatrudnijcie porzadne "glosy" do apki, bo pan lektor z wersji pl, mom, jest malo....cthulowy ;) (jego odpowiednik w en....i podzial na role....ehhhh szkoda ze tak nie ma)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Acererak
Posty: 800
Rejestracja: 28 cze 2017, 23:43
Has thanked: 99 times
Been thanked: 13 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: Acererak »

carlos pisze: 13 sty 2019, 13:11
YoYo pisze: 13 sty 2019, 09:58...
Tzn. jakie podejście do tłumaczeń? Jeśli można cokolwiek porównywać to ewentualnie do wspomnianej przez Ciebie Posiadłości Szaleństwa, a w tym temacie Galakta robi wszystko całkiem nieźle.
W przypadku Descenta zaś od długiego czasu nie można się doczekać tłumaczeń brakujących kampanii, poza ich opisami w apce (nie liczę najnowszej). Kiedyś tłumaczyli się tym, że oni przekazali pliki tylko niedobre FFG nie chce tego wrzucić i to sobie czeka (w przypadku pierwszej partii tłumaczeń). Obecnie ponoć pamiętają, ale terminów nie chcą podać od długiego czasu. Pomijam już kwestię literówek i błędów na jakie natrafiłem, nie mam pojęcia czy je też poprawią. Prawda, że ta gra będzie wymuszać tłumaczenie, bo inaczej Rebel nic nie sprzeda (chyba, że angielską wersję, ale na tym raczej im dużo mniej zależy :P ).

Mając jednak Descenta obie edycje, Runebounda 2 edycję i Posiadłość 1 edycję to raczej pewnie sobie to odpuszczę. Wprawdzie lubię to uniwersum, ale nie wiem czy uśmiecha mi się przerabianie go znowu w tych samych czasach, z tymi samymi bohaterami (a figurki mam z bitewniaka :P) ... Gdyby apka była opcjonalna, to pewnie bym rozważył. Lub gdyby była jakaś świeża mechanika zamiast łączenia tego, co już było. No i jeśli któryś z KSów, na które czekam mnie rozczaruje i sprzedam to wtedy pewnie nad zakupem też bym się zastanowił.
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: czeczot »

YoYo pisze: 13 sty 2019, 16:20 Nieźle? To zobacz sobie na DLC do Posiadłości, które poza polskim tytułem nie mają nic PL, pomimo, że wyszły już ponad pół roku temu. Pewnie gdyby nie naciski naszego community to i te pozostałe płatne nie byłyby tłumaczone.
Na 19 scenariuszy nie są w pełni przetłumaczone chyba 4 (nie sprawdzałem scenariuszy do 2 dodatków z potworami które nie ukarzą się po polsku ale one chyba tez są przetłumaczone). Jeden płatny do podstawki ale on nie ma pół roku i 3 scenariusze do ostatniego dodatku który po polsku wyjdzie za kilka miesięcy wiec niby czemu miałby być przetłumaczony. Kiedyś faktycznie byłą jakieś nie przetłumaczone fragmenty tekstu w 2 scenariuszach ale zostało to naprawione.

Jeśli chodzi o posiadłość szaleństwa to Galakta działa bardzo dobrze, scenariusze do dodatku są dostępne po polsku w momencie ukazania się tego dodatku po polsku. Płatne scenariusze też są tłumaczone w miarę na bierząco.

Może powinieneś sobie pobrać aktualizację aplikacji?
YoYo pisze: 13 sty 2019, 16:20 Do dodatków pudełkowych muszą być od razu tłumaczenia, ale pudełka też mamy +6M, a tutaj wychodzi na to, że premiera będzie w bardzo podobnym terminie jak premiera wersji ENG.
Tutaj pretensje kierujesz w niewłaściwą stronę, napisz do FFG. Taka jest / byłą polityka FFG. Najpierw wychodzi po angielsku a potem jak jest dodruk wersji angielskiej wychodzą wersje językowe. Dotyczy to wszystkich wersji językowych też rynków większych od polskiego tj niemieckiego czy francuskiego. Masz pretensje do Galakty o to na co oni nie maja jakiegokolwiek wpływu?
Może teraz polityka FFG sie zmienia, podróże chyba będą dostępne jednocześnie na całym świecie tak samo jak Discovery wydane przez Galaktę ale na keyforge którego wydaje Rebel też trzeba poczekać pół roku na polska wersję.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2019, 17:01 przez czeczot, łącznie zmieniany 1 raz.
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: czeczot »

Acererak pisze: 13 sty 2019, 16:46 W przypadku Descenta zaś od długiego czasu nie można się doczekać tłumaczeń brakujących kampanii
Descent to juz chyba martwa gra nawet dla FFG od 2 lat nie wyszedł żaden dodatek po angielsku. Czasami wrzucą jakiś scenariusza. Galakta nie widzi w tym interesu. Dla mnie mogli by po prostu zrobić całe tłumaczenie płatne i po kłopocie.
Awatar użytkownika
Acererak
Posty: 800
Rejestracja: 28 cze 2017, 23:43
Has thanked: 99 times
Been thanked: 13 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: Acererak »

czeczot pisze: 13 sty 2019, 16:56 Descent to juz chyba martwa gra nawet dla FFG od 2 lat nie wyszedł żaden dodatek po angielsku. Czasami wrzucą jakiś scenariusza. Galakta nie widzi w tym interesu. Dla mnie mogli by po prostu zrobić całe tłumaczenie płatne i po kłopocie.
No nie czasami, tylko rok temu wrzucili ten tryb z Frostgate i teraz w grudniu całą nowiutką kampanię, więc myślę że apki nie porzucą jeszcze zupełnie chyba. No, nie wrzucaliby niczego tak krótko przed ogłoszeniem Lotra, gdyby to była dla nich zupełnie martwa gra. Wprost też nigdzie nie zaznaczyli, że najnowsza kampania to takie pożegnanie, przynajmniej z 2 edycją. Fizycznych dodatków to na pewno nie będzie - teraz rolę Descenta będzie pełnić ta gra, nawet podtytuł ma podobny - "Journeys in ...". Może kiedyś, jak Lotr będzie umierać to pomyślą o powrocie do Terrinoth i 3 edycji Descenta. Co nie zmienia faktu, że przerwa między nowymi kampaniami wyniosła dwa lata, więc słabo z tym było. No i Quest Vault chyba nigdy bety nie opuścił. Ciekawe czy do Lotra jakiekolwiek kampanie za darmo dodadzą.
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Post autor: YoYo »

czeczot pisze: 13 sty 2019, 16:51 Tutaj pretensje kierujesz w niewłaściwą stronę, napisz do FFG. Taka jest / byłą polityka FFG. Najpierw wychodzi po angielsku a potem jak jest dodruk wersji angielskiej wychodzą wersje językowe. Dotyczy to wszystkich wersji językowych też rynków większych od polskiego tj niemieckiego czy francuskiego. Masz pretensje do Galakty o to na co oni nie maja jakiegokolwiek wpływu?
Wiesz, jak to się mówi dla chcącego nic trudnego. Jest tak jak piszesz pod względem czasu, najpierw ENG, a potem inne języki, ale problem był taki, że jak już inni mieli przetłumaczone wszystko w Road to Legend to Galakta.... dopiero się do tego zabierała ściemniając parę chwil wcześniej, że mają problem z uzyskaniem kodów źródłowych. I nagle Bum, Czesi już mieli (a wiadomo ile tam poszło kopii w stosunku do PL), a my po nich chyba po 6-ciu miesiącach. Wiec to nie tak, że w tym przypadku była to wina FFG. Galakta dała ciała i dalej daje w temacie Descenta. Dobra ale to już inny temat i za dużo offtopa :idea: .
ODPOWIEDZ