Likwidacji sklepu GroTeka44.pl - Wielka Wyprzedaż!

Oferty, promocje, itp. sklepów z grami planszowymi oraz wydawnictw
Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Likwidacji sklepu GroTeka44.pl - Wielka Wyprzedaż!

Post autor: GroTeka44 » 14 lut 2019, 17:38

Cześć,
serdecznie zapraszam Wszystkich do skorzystania z naszej wyprzedaży, zorganizowanej w związku z zaplanowanym na marzec 2019 zawieszeniem działalności GroTeki44.

Ceny są bardzo atrakcyjne, w niektórych przypadkach przekraczając pułap nawet 80% rabatu od SCD.

Produkty wyprzedażowe można zamawiać bezpośrednio na naszej stronie, e-mailowo, telefonicznie oraz przez wiadomości prywatne na forum. Poniżej zamieszczam link do kategorii uwzględniającej wszystkie wyprzedawane przez nas pozycje:

https://groteka44.pl/group/promocje

Alternatywnie można także przeglądać poszczególne propozycje pojedynczymi kategoriami - na chwilę obecną wszystkie produkty niewyprzedażowe zostały na stronie sklepu ukryte.

Dodatkowo pod następującym linkiem dostępny jest również cennik (przygotowany dla klientów hurtowych, ale korzystajta ile chceta! :wink:), zawierający pełne podsumowanie wyprzedawanych pozycji (w formie pliku xlsx): https://groteka44.pl/dokumenty/GroTeka4 ... ualny.xlsx

Gier w dość szybkim tempie ubywa, dlatego zachęcam do sprawdzania ich dostępności bezpośrednio na stronie sklepu.

Pozdrawiam,
Kamil z GroTeki44

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Re: Likwidacji sklepu GroTeka44.pl - Wielka Wyprzedaż!

Post autor: GroTeka44 » 06 mar 2019, 17:40

Cześć,
ponieważ w tym tygodniu nasza wyprzedaż straciła nieco na swojej pierwotnej dynamice, postanowiliśmy dodatkowo przecenić kilka pozycji. Poniżej zamieszczam podsumowanie najnowszych przecenionych przecen:

Pic na wodę! (What The Fake!) - aktualna cena: 13.74
Story Cubes: Batman - aktualna cena: 17.98
Na Grzyby! - aktualna cena: 17.98
Story Cubes: Muminki - aktualna cena: 17.98
Namiestnik - aktualna cena: 50.38
Agricola: Chłopi i ich zwierzyniec - Jeszcze więcej budynków do zwierzyńca - aktualna cena: 33.75
Santiago de Cuba - aktualna cena: 59.95
Colt Express: Konie i dyliżans - aktualna cena: 34.98
Termity - aktualna cena: 59.98
Cry Havoc - aktualna cena: 161.97
Dobble: Star Wars - aktualna cena: 33.58
Dinopody - aktualna cena: 19.22
Aqua Brunch - aktualna cena: 41.25
Duuuszki w kąpieli - aktualna cena: 32.48
Haru Ichiban - aktualna cena: 33.60
Stawka większa niż życie - aktualna cena: 62.98
Crime Story - aktualna cena: 34.18
Nie Tej! - aktualna cena: 9.50
Cardline: Dinozaury - aktualna cena: 28.78

Dodatkowo na Summoner Wars-y oraz koszulki Ultra Pro rabat od SCD podnieśliśmy z 38 do 50%.

Przy okazji chciałem zachęcić forumowiczy, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej wyprzedaży, do wystawiania w tym wątku opinii dotyczących przebiegu współpracy. Jeśli złożycie u nas zamówienie (i będziecie zadowoleni z naszej obsługi :wink:), skrobnijcie chociaż jedno zdanko dla potomnych. Dziękuję!

Pozdrawiam,
Kamil z GroTeki44

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Post autor: GroTeka44 » 14 mar 2019, 12:52

Spora część z naszych przecenionych przecen już prawie wyprzedana, a opinii na temat zakupów jak nie było tak nie ma. :(

Zapraszam serdecznie do składania zamówień i raz jeszcze gorąco zachęcam do wystawiania opinii (w ramach niniejszego wątku) na temat przeprowadzonej transakcji! :wink:

Awatar użytkownika
Pisarka
Użytkownik wspierający
Has thanked: 3 times
Been thanked: 25 times

Post autor: Pisarka » 14 mar 2019, 13:08

GroTeka44 pisze:
14 mar 2019, 12:52
Spora część z naszych przecenionych przecen już prawie wyprzedana, a opinii na temat zakupów jak nie było tak nie ma. :(
Proszę bardzo, opinia o stanie na dziś - stówa za Szklany szlak to żadna okazja. Wszystkie gry, które mnie obecnie interesują, znajdę taniej gdzie indziej.
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Post autor: GroTeka44 » 14 mar 2019, 13:23

Życzliwość ludzi anonimowych nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. :wink:

Niemniej dziękuję za wartościową sugestię, w najbliższym czasie raz jeszcze dokładnie przejrzymy wszystkie przecenione produkty i odpowiednio zwiększymy poziom obniżek.

Pozdrawiam,
Kamil z GroTeki44

Acownik
Użytkownik wspierający
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post autor: Acownik » 14 mar 2019, 17:29

Kupiłem w Grotece trochę koszulek i innej drobnicy, ceny były niskie i był to zakup powodowany wyłącznie tym faktem. Informacja o zamówieniu dobra, rozbawiło mnie to, że dostałem swojego "opiekuna". Jakość pakowania - z tego, co pamiętam: tylko karton, ale wszystko upchnięte na ścisk, więc dotarło bez uszkodzeń.

Imio
Użytkownik wspierający
Has thanked: 25 times
Been thanked: 3 times

Post autor: Imio » 14 mar 2019, 21:46

Polecam. Wszystko ok. Pakowanie super, nie było szans na uszkodzenie. Szybko i sprawnie.
Podpis nieczynny. Najbliższy podpis powyżej lub w wątku obok.

alpha
Użytkownik wspierający
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times

Post autor: alpha » 14 mar 2019, 23:19

Acownik pisze:
14 mar 2019, 17:29
Kupiłem w Grotece trochę koszulek i innej drobnicy, ceny były niskie i był to zakup powodowany wyłącznie tym faktem. Informacja o zamówieniu dobra, rozbawiło mnie to, że dostałem swojego "opiekuna". Jakość pakowania - z tego, co pamiętam: tylko karton, ale wszystko upchnięte na ścisk, więc dotarło bez uszkodzeń.
Nie rozumiem co takiego jest zabawnego w tym, że ktoś otrzymał swojego opiekuna? To chyba dobrze, prawda? Co do cen, to część jest OK, a część niekoniecznie... ale to inny temat. Znalazłem tu kilka rzeczy, których nie było nigdzie indziej.

U mnie natomiast operacja zakupu i przesyłki w jak najlepszym porządku. Na moją prośbę zawartość chroniona z każdej strony, więc nic nie latało, i nie było na wcisk. Kontakt bardzo dobry. Polecam sklep.

Acownik
Użytkownik wspierający
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post autor: Acownik » 15 mar 2019, 10:32

alpha pisze:
14 mar 2019, 23:19
Acownik pisze:
14 mar 2019, 17:29
Nie rozumiem co takiego jest zabawnego w tym, że ktoś otrzymał swojego opiekuna? To chyba dobrze, prawda?
Dla mnie zabawne, nigdy nie spotkałem się z praktyką, by sklep wysyłał mi podpisane zdjęcie swojego pracownika. Gdybym zamawiał kredyt hipoteczny na dom czy bmw z salonu, to pewnie uznałbym to za normalną praktykę, ale przy zamówieniu drobnicy ze sklepu z grami tylko mnie rozśmieszyło. Ale przecież nie napisałem, że to źle.

alpha
Użytkownik wspierający
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times

Post autor: alpha » 15 mar 2019, 11:02

Myślę, że często dostajemy takiego "opiekuna" tylko nawet o tym nie jesteśmy informowani. Zawsze ktoś w końcu to zamówienie musi skompletować i ew. prowadzić korespondencję w razie pytań (np. ja zadałem kilka pytań oraz miałem prośbę odnośnie paczki). Tutaj dostaliśmy taką informację jawnie :)

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Blue » 15 mar 2019, 11:15

Morele ma opiekuna produktu, różne firmy mają tego typu rzeczy. Może i trochę śmiesznie to wygląda przy małym sklepie, ale imho praktyka jest ok.

Awatar użytkownika
Gizmoo
Użytkownik wspierający
Has thanked: 92 times
Been thanked: 129 times

Post autor: Gizmoo » 15 mar 2019, 11:53

Ja tylko nie rozumiem jednego... Po co Wam opinie, jeżeli sklep jest likwidowany? :lol:

Ta likwidacja trwa od dłuższego czasu. Zwykle - jak podejmuje się decyzje o zwinięciu interesu - to proces likwidacji chce się jak najbardziej skrócić, by nie generować zbędnych kosztów stałych. Rozumiem, że umowa na lokal może wiązać do określonego dnia, ale...

Ceny produktów są takie, jakby sklep wcale nie chciał szybko wyprzedać towaru. ;)

Reasumując - dla mnie to wygląda bardziej na akcję promocyjną, niż prawdziwą likwidację. Mój wujek kilkanaście razy tak "likwidował" swój sklep. :lol: Bo jak z zewnątrz wisi baner "likwidacja sklepu, wyprzedaż" - to zawsze ktoś zajrzy. A jak zajrzy - to być może i coś kupi. Nawet w cenie niekoniecznie "likwidacyjnej". ;)

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Post autor: GroTeka44 » 15 mar 2019, 12:31

Bardzo dziękuję wszystkim za opinie i aktywność w ramach tego wątku.

Odpowiadając na podniesiony już kilkukrotnie argument niedostatecznie niskich cen (za który jestem naprawdę szczerze wdzięczny :wink:) - na dniach przejrzymy wszystkie wciąż dostępne w naszej ofercie produkty i obniżymy ceny tak, aby faktycznie nigdzie na dało się kupić ich taniej. Do tego czasu wszystkich, którzy znajdą u nas produkt droższy, niż w innym miejscu zachęcam do zgłoszenia nam tego faktu. Uroczyście zobowiązuję się od ręki obniżyć cenę takiego produktu do poziomu o co najmniej 5% niższego, niż w ramach wskazanej oferty. :oops:
Gizmoo pisze:
15 mar 2019, 11:53
Ja tylko nie rozumiem jednego... Po co Wam opinie, jeżeli sklep jest likwidowany? :lol:

Ta likwidacja trwa od dłuższego czasu. Zwykle - jak podejmuje się decyzje o zwinięciu interesu - to proces likwidacji chce się jak najbardziej skrócić, by nie generować zbędnych kosztów stałych. Rozumiem, że umowa na lokal może wiązać do określonego dnia, ale...

Ceny produktów są takie, jakby sklep wcale nie chciał szybko wyprzedać towaru. ;)

Reasumując - dla mnie to wygląda bardziej na akcję promocyjną, niż prawdziwą likwidację. Mój wujek kilkanaście razy tak "likwidował" swój sklep. :lol: Bo jak z zewnątrz wisi baner "likwidacja sklepu, wyprzedaż" - to zawsze ktoś zajrzy. A jak zajrzy - to być może i coś kupi. Nawet w cenie niekoniecznie "likwidacyjnej". ;)
A Ty myślisz, że kto nam podsunął pomysł na tę akcję promocyjną?! :wink:

A tak poważnie - sklep faktycznie likwidujemy, ale:

1. Okoliczności tak niefortunnie się poskładały, że po drodze jesteśmy zmuszeni borykać się z różnymi dodatkowymi (często niezwiązanymi ze sferą służbową) problemami, co jak widać istotnie obniża jakość naszych działań wyprzedażowych.
2. Ogólnie nie jesteśmy zbyt skuteczni, czego najlepszym dowodem jest sama konieczność likwidowania sklepu. :(

A po co nam opinie? Jesteśmy mało skuteczni, to fakt, ale staramy się! Miło czasem przeczytać, że ktoś nas jednak trochę docenia. :wink:

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Blue » 15 mar 2019, 13:15

Gizmoo możę oczekuje takich cen jak były na wyprzach w grudniu. Problem w tym że Wy pewnie się nie zaopatrywaliście w towar na palety wtedy jak wydawca już twierdził, że czyści magazyny byle po coś hajsu i miejsca odzyskać ;).

Ergo ekipa próbuje minimalizować straty, ale niestety rynek jest jaki jest i nawet jak Wy sprzedacie po Waszej cenie zakupu, to albo inny może mieć taniej(bo nabrał towaru przy wyprzedażach), albo różnica jest na tyle marginalna, że nie wygenerujecie efektu "okazji" względem konkurencji, bo u nich jest o ile jest drożej to o drobne kwoty.

Chyba, że się mylę i bajki piszę, ale skoro tutaj nawet któryś sklep ostatnio podrzucił excela z wpisanymi cenami zakupu od wydawnictw i możliwymi zniżkami w zależności od "paczki" od wydawnictwa, a potem porównując to z cenami innych sklepów w necie, to mi się samo nasuwa.

Awatar użytkownika
Gizmoo
Użytkownik wspierający

Post autor: Gizmoo » 15 mar 2019, 15:10

Blue pisze:
15 mar 2019, 13:15
Gizmoo możę oczekuje takich cen jak były na wyprzach w grudniu.
Ja w ogóle nie oczekuję niskich cen, bo nie jestem klientem. Na wyprzedażach grudniowych i BF też nie skorzystałem, bo dawno za sobą mam szał zakupowy, więc nie trafiłeś.

Po prostu temat likwidacji Groteki wisi na forum od jakiegoś czasu. Zdziwiły mnie niezmiernie dwie rzeczy - pierwsza to KILKUKROTNA prośba o opinie. Nie mam pojęcia w jakim celu, skoro sklep nie zamierza kontynuować działalności. Po co kłaść na ten aspekt nacisk w każdym poście?

Druga sprawa to ceny. Wrzuciłem kilka cen z pierwszego postu w wyszukiwarkę i porównałem. Nie mogę powiedzieć, że te 5%-10% taniej do ofert z I-szopa to jest cena "likwidacji" sklepu. Było już w tym wątku kilka wyprzedaży asortymentu i pamiętam, że można było rzeczywiście kupić coś w cenach niemal hurtowych.
Blue pisze:
15 mar 2019, 13:15
Ergo ekipa próbuje minimalizować straty
Wyprzedaż likwidacyjną prowadzi się zazwyczaj "na szybko". Właśnie żeby zminimalizować koszty. Lokal, opłaty, pracownicy, to są zazwyczaj NAJWIĘKSZE koszty, które generuje sklep i zawsze to właśnie wynajem i czynsz generuje największe straty. Trzeba więc szybko opróżnić miejsce magazynowe. Żeby było szybko i sprawnie z wyprzedażą stanów magazynowych - to często sprzedaje się jak najtaniej się da. Poniżej nawet cen hurtowych cen zakupu towarów. Pomijam już fakt, że sklepy często kupują bezpośrednio od wydawnictw, a SCD ma się kompletnie nijak do rzeczywistych cen produktów sprzedawanych w sieci.

Anyway - pewnie w ogóle nie zwróciłbym uwagi na ten wątek, gdyby nie długi czas trwania tej likwidacji i kolejne prośby o opinie. ;)

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Blue » 15 mar 2019, 15:18

Spoko, tylko że zakładasz, że jest jeszcze jakiś sklep stacjonarny/magazyn zewnętrzny, a nie że ktoś zwiózł do domu reszte która się nie wyprzedała wystarczająco szybko ;). Ew. umowa najmu może sie konczyc dalej i sie nie opłaca wypowiadać itp itd. Wiele na tym sklepie już nie ma, a np Cry Havoc jest w bdb cenie.

Tringa
Użytkownik wspierający
Has thanked: 29 times
Been thanked: 11 times

Post autor: Tringa » 15 mar 2019, 15:45

Pierwszy przykład z brzegu.

Gra u Was 27,50 zł https://groteka44.pl/statki-lupy-koscio ... ceanu.html

U konkurencji 12,95 zł https://fivero.pl/statki-lupy-kosciotru ... -2154.html
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
Terry Pratchett – Mort

Tringa
Użytkownik wspierający

Post autor: Tringa » 15 mar 2019, 15:53

Albo podstawka:

U Was: 109,45 zł https://groteka44.pl/statki-lupy-kosciotrupy.html
U konkurencji: 105,99 zł http://www.xjoy.pl/przygodowe/7987-stat ... promo.html

I to na normalnej wyprzedaży, a nie na likwidacji sklepu ;)

Akurat to sprawdzałam, bo się czaję na zestawik :)

Edit: Podstawkę można wyrwać za 69 zł (uwzględniam 3% rabatu weekendowego i 5% rabatu stałego) ;) https://aleplanszowki.pl/rodzinne/755-s ... osciotrupy

Edit2: A tutaj jest za 59,92 zł: https://tropemgier.pl/familijne/787-sta ... trupy.html
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
Terry Pratchett – Mort

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Post autor: GroTeka44 » 15 mar 2019, 16:14

Moi drodzy, jak już wspomniałem wcześniej:
GroTeka44 pisze:
15 mar 2019, 12:31
na dniach przejrzymy wszystkie wciąż dostępne w naszej ofercie produkty i obniżymy ceny tak, aby faktycznie nigdzie na dało się kupić ich taniej.
Do tego czasu wstrzymajcie się proszę z dalszą eksploatacją tematu. :wink:

Co do wypowiedzi Gizmoo:
Gizmoo pisze:
15 mar 2019, 15:10
Zdziwiły mnie niezmiernie dwie rzeczy - pierwsza to KILKUKROTNA prośba o opinie. Nie mam pojęcia w jakim celu, skoro sklep nie zamierza kontynuować działalności. Po co kłaść na ten aspekt nacisk w każdym poście?
Pane! Pan to jesteś bez wątpienia doskonały byznesmen, ale przy tym też niezgorszy histeryk. Prośba o opinie z naszej (a konkretnie mojej) strony pojawiła się ni mniej, ni więcej, lecz dokładnie dwa razy. Jeśli by się uważniej przyjrzeć historii wątku, to wychodzi na to, że to Ty (a nie ja :wink:) "kładziesz na ten aspekt nacisk w każdym poście". Pozostałych kwestii nie będę komentować, ponieważ nie chcę jeszcze bardziej nakręcać "spirali uprzejmości", którą zupełnie nieświadomy swoich czynów wywołałem. :oops:

Zainteresowanych tematem poinformuję tylko, że równolegle z wyprzedażą prowadzimy sporo innych działań związanych z zamykaniem firmy, stąd nie zależy nam na ekstremalnie dużej dynamice wyprzedaży. Mimo to ceny w pierwszym wolnym terminie obniżymy do takiego stopnia, żeby nikt już nie mógł nam wytknąć niedostatecznie dobrej wyprzedaży! :twisted:

Tringa
Użytkownik wspierający

Post autor: Tringa » 15 mar 2019, 16:27

GroTeka44 pisze:
15 mar 2019, 12:31
Bardzo dziękuję wszystkim za opinie i aktywność w ramach tego wątku.

Odpowiadając na podniesiony już kilkukrotnie argument niedostatecznie niskich cen (za który jestem naprawdę szczerze wdzięczny :wink:) - na dniach przejrzymy wszystkie wciąż dostępne w naszej ofercie produkty i obniżymy ceny tak, aby faktycznie nigdzie na dało się kupić ich taniej. Do tego czasu wszystkich, którzy znajdą u nas produkt droższy, niż w innym miejscu zachęcam do zgłoszenia nam tego faktu. Uroczyście zobowiązuję się od ręki obniżyć cenę takiego produktu do poziomu o co najmniej 5% niższego, niż w ramach wskazanej oferty. :oops:
Tak tylko zacytuję ;)
Terry Pratchett – Mort

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Post autor: GroTeka44 » 15 mar 2019, 16:31

Tringa pisze:
15 mar 2019, 15:45
Gra u Was 27,50 zł https://groteka44.pl/statki-lupy-koscio ... ceanu.html
Tringa pisze:
15 mar 2019, 15:53
Albo podstawka:

U Was: 109,45 zł https://groteka44.pl/statki-lupy-kosciotrupy.html
Jakie 27,50, jakie 109,45?! Ja tam widzę 12,00 i 55,72 zł! Musiałaś mieć niewyczyszczony cache! :wink:

Zapraszamy do zakupu, jeśli wciąż jesteś zainteresowana. :mrgreen:

A na marginesie:
Tringa pisze:
15 mar 2019, 15:45
Pierwszy przykład z brzegu.
Jasne... :wink:
Tringa pisze:
15 mar 2019, 15:53
Akurat to sprawdzałam, bo się czaję na zestawik
Ostatnio zmieniony 15 mar 2019, 16:33 przez GroTeka44, łącznie zmieniany 1 raz.

Tringa
Użytkownik wspierający

Post autor: Tringa » 15 mar 2019, 16:35

Co prawda nie są 5% niższe od znalezionych, ale już się nie będę czepiać ;)
Terry Pratchett – Mort

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Post autor: GroTeka44 » 15 mar 2019, 16:41

Naprawdę nie chcę się mądrzyć, ale...

12,95*95% = 12,30 (nasza cena - 12,00 zł)
59,92*95% = 56,92 (nasza cena - 55,72 zł)

No chyba, że chodziło Ci o to, że nie są o 5% niższe od znalezionych, bo są niższe o więcej, niż 5%. :wink:

Awatar użytkownika
Gizmoo
Użytkownik wspierający

Post autor: Gizmoo » 15 mar 2019, 17:32

GroTeka44 pisze:
15 mar 2019, 16:14
Pane! Pan to jesteś bez wątpienia doskonały byznesmen, ale przy tym też niezgorszy histeryk.
WSTYD droga Groteko... Rozumiem nerwy, ale fason trzeba zachować nawet w najtrudniejszych momentach i starać się odpowiadać dyplomatycznie, albo przynajmniej tak, żeby nikogo nie urazić.

Z takim podejściem do klienta, to w sumie nie dziwię się, że na zadane pytanie "po co Wam opinie forumowiczów?" nie otrzymałem odpowiedzi.

Trochę żartując, a trochę nie - Opinia: NEGATYW. Nie polecam. Piotr Fronczewski. :lol:
Blue pisze:
15 mar 2019, 15:18
Cry Havoc jest w bdb cenie.
Swój egzemplarz kupiłem za 150 zł, więc nie wiem czy w takiej dobrej. ;)

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Blue » 15 mar 2019, 17:37

... a obok mnie w zeszłym roku rozwaliła sie cysterna z czekoladą i była za darmo do wziecia, wiec nie ważne, że obecnie ktoś ma najtaniej na ceneo/allegro itp. bo to juz żadna okazja!

;) Rozumiesz co mam na mysli.

ODPOWIEDZ