(Warszawa / Marki) Markowe planszówki

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

(Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: moocker »

Zapraszam wszystkich chętnych na (w miarę) regularne spotkania planszówkowe w Mareckim Ośrodku Kultury, Marki, ul. Fabryczna 2.
Spotkania będą odbywać się w soboty w godzinach popołudniowo-wieczornych (zazwyczaj 16-23).
Oprócz tego w piątki niemal zawsze jest wolna kawiarenka, gdyby ktoś chciał sobie przyjść w coś pograć, ale niestety tylko do godz. 20.

Do naszej dyspozycji jest kawiarenka na piętrze, łazienka i kuchnia, oraz jeśli będzie dużo chętnych, sale zajęciowe.

MOK ma na razie bardzo niewielką biblioteczkę gier, więc polegamy raczej na tym, co sami przyniesiemy.

Najbliższe spotkanie sobota 6 kwietnia godz. 16:00

Link do fanpage na FB:
https://www.facebook.com/markoweplanszowki/

Zapisy na gry
http://markowe.zapisynagry.pl
Ostatnio zmieniony 08 mar 2024, 16:29 przez moocker, łącznie zmieniany 78 razy.
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa / Marki) Gry planszowe.

Post autor: jakmis83 »

Ze względu na obowiązki w domu, nie będę mógł przyjeżdżać wcześniej niż po 21.
Do tego mam też kilku współgraczy, z którymi spotykam się w piątki/soboty w godzinach wieczornych.
Z tej racji mi osobiście bardziej pasuje piątek. Jestem świadomy, że w czasie 21 - 23 będzie trudno zagrać w coś dłuższego, ale można spróbować.
Calodniowa impreza brzmi fajnie, ale póki co nie dla mnie.
Przy małych dzieciach nie mogę też się zadeklarować, kiedy przyjadę na pierwsze spotkanie.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
muminus77
Posty: 48
Rejestracja: 03 lut 2014, 22:34
Has thanked: 11 times
Been thanked: 35 times

Re: (Warszawa / Marki) Gry planszowe.

Post autor: muminus77 »

Mnie pasują piątki od 19, żeby wpaść od razu po pracy. Częstotliwość co 2 tyg. mi odpowiada.
Soboty mam zwykle wolne, więc wtedy godzina dowolna. Tutaj podoba mi się opcja całodniowego wydarzenia raz na miesiąc.
Na pierwszy termin pasuje mi bardziej ostatni tydzień kwietnia, bo na majówkę wyjeżdżam.
Gry, które mogę przynieść:
- Scythe + dodatki
- Robinson Crusoe
- Azul
- This War of Mine
- Osadnicy: Narodziny Imperium + dodatki
- Alchemicy
- Posiadłość Szaleństwa 1 ed. + dodatki (zwykle jestem Mistrzem Gry)
- Arkham Horror LCG + dodatki (jeśli ktoś gra lub chciałby spróbować)
Ogólnie nie podchodzą mi tylko cięższe i suche euro. Wszystko inne chętnie spróbuję :)
wiLLiq
Posty: 24
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:37
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa / Marki) Gry planszowe.

Post autor: wiLLiq »

moocker pisze: 04 kwie 2019, 22:57 W związku z tym pytania do Was:
- Ile osób byłoby zainteresowanych takimi spotkaniami?
+1.
Chyba, że są jakieś specyficzne wymagania, które trzeba spełniać ;-)
moocker pisze: 04 kwie 2019, 22:57 - W jaki dzień bardziej by Wam to pasowało? (Do wyboru piątki lub soboty. Osobiście jestem raczej za sobotami, ale mogę się dostosować) Jeśli macie preferencje co do godzin, też dajcie znać.
Też wolałbym soboty, ale...
moocker pisze: 04 kwie 2019, 22:57 - Jaka częstotliwość spotkań? (raz na dwa tygodnie? Jedna "solidna" całodniowa impreza raz w miesiącu?)
... wydaje mi się, że trzeba się skupić na tym pierwszym spotkaniu aby było jak najliczniejsze i najprzyjemniejsze bo od tego w dużej mierze będzie zależała odpowiedź na te pytania.
Poza tym na pierwszym spotkaniu będzie łatwiej o takie ustalenia niż zabawa w głuchy telefon przez kilka różnych forów.
moocker pisze: 04 kwie 2019, 22:57 - Jako pierwszy termin wstępnie proponuję ostatni tydzień kwietnia, lub pierwszy tydzień maja, co będzie Wam bardziej pasować? (Ewentualnie inne sugestie również mile widziane)
Te terminy mogą kolidować z wszelakimi wyjazdami na długi weekend, więc proponuję najpierw zebrać wszystkich chętnych do wspólnej kupy, a później do nich dopasować konkretny termin ankietą.
pzdr
wiLQ
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: (Warszawa / Marki) Gry planszowe.

Post autor: Kilson »

Ja nie jestem w stanie zadeklarować regularnej obecności, ale jeśli chodzi o godziny, to dla mnie im później tym lepiej (najlepiej po 20:00, jak już dzieciaki ogarnę przed spaniem), ale cokolwiek ustalicie, to w miarę możliwości postaram pojawić się na pierwszym spotkaniu, a jak uda się organizować jakieś systematyczne spotkania, to z racji sąsiedztwa bardzo chętnie będę uczestniczył jak sytuacja w domu pozwoli (małe dzieciaki mocno ograniczają dyspozycyjność, ale na 2-4 godzinki czasem udaje się wyrwać).
A jeśli wyklaruje się jakaś frakcja chętna na ameri, to już w ogóle bardzo chętnie ;)

Tak jeszcze wtrącę, co do wielkości imprez, to o ile fajnie jak troche osób przychodzi, bo wtedy łatwo zebrać ekipe do różnych gier, ale tym bardziej w przypadku imprez otwartych generuje sytuacje gdzie co chwile pojawiają się nowe osoby, które nie bardzo wiedzą co i jak i najchętniej zagrałyby w coś lekkiego z tłumaczeniem zasad - co po kilku razach może robić się niestety uciążliwe, bo zaproszenie do cięższych gier może ich zniechęcić, a ciągłe granie w jakieś fillerki, splendory czy ticket to ride może zniechęcić Ciebie jako organizatora ;)
Osobiście przed każdym spotkaniem bardzo chętnie umówię się np. tu na forum na jakiś konkretny tytuł.
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa / Marki) Gry planszowe.

Post autor: moocker »

wiLLiq pisze: 05 kwie 2019, 17:13 więc proponuję najpierw zebrać wszystkich chętnych do wspólnej kupy, a później do nich dopasować konkretny termin ankietą.
Tak też staram się zrobić - ale na razie badam ile w ogóle osób w okolicy byłoby chętnych. Byle pierwsze spotkanie w miarę wypadło, dalej już pójdzie. ;)

Kilson pisze: 05 kwie 2019, 18:07 A jeśli wyklaruje się jakaś frakcja chętna na ameri, to już w ogóle bardzo chętnie ;)
Kilson pisze: 05 kwie 2019, 18:07 Tak jeszcze wtrącę, co do wielkości imprez, to o ile fajnie jak troche osób przychodzi, bo wtedy łatwo zebrać ekipe do różnych gier, ale tym bardziej w przypadku imprez otwartych generuje sytuacje gdzie co chwile pojawiają się nowe osoby, które nie bardzo wiedzą co i jak i najchętniej zagrałyby w coś lekkiego z tłumaczeniem zasad - co po kilku razach może robić się niestety uciążliwe, bo zaproszenie do cięższych gier może ich zniechęcić, a ciągłe granie w jakieś fillerki, splendory czy ticket to ride może zniechęcić Ciebie jako organizatora ;)
Byle przychodzili też ludzie zainteresowani "poważniejszymi" tytułami, to i dla casualowych graczy miejsce się znajdzie. ;) A i przy okazji ci zainteresowani czymś lżejszym mogą po jakimś czasie dać się wciągnąć w coś cięższego.
Od niedawna robię co jakiś czas spotkania planszówkowe z kilkoma znajomymi u siebie w domu, i o ile na początku ciężko mi było namówić kogokolwiek na coś innego niż standardowe ograne tytuły ("najtrudniejsza" gra jaką udało się wtedy wyciągnąć to Sentient, a i to dlatego, bo obiecałem, że krótko trwa), tak teraz ulubioną grą tej grupy jest Anachrony. To spory przeskok jak na niecałe 3 miesiące .;)
Kiedy MOK robił imprezę planszówkową w lutym (w niezbyt sprzyjających godzinach, bo o 19 się kończyła), przyszło kilka osób zainteresowanych tym, żeby pograć z dziećmi w Jengę czy Monopol, a jednocześnie trwała kilkugodzinna rozgrywka w Cywilizaję: Poprzez wieki i nieco krótsza w przyniesione przeze mnie The Others. Miejsce jest, byle byli też ludzie i będzie OK :)
Kilson pisze: 05 kwie 2019, 18:07 Osobiście przed każdym spotkaniem bardzo chętnie umówię się np. tu na forum na jakiś konkretny tytuł.
A to jest bardzo dobry pomysł. Dla swojej grupy domowej zrobiłem stronkę na wordpressie z ankietą w co grać - i jednocześnie z opisami gier i instrukcjami do ściągnięcia. I tu myślę, że zrobimy coś podobnego. Najlepiej jak by dało się samodzielnie dopisywać odpowiedzi do ankiety. Zamieszczę linka w pierwszym poście jak już będzie działać. Albo na początek jakiś formularz na google docs, podobnie jak zrobili na Wawrze.
wiLLiq
Posty: 24
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:37
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa / Marki) Gry planszowe.

Post autor: wiLLiq »

moocker pisze: 05 kwie 2019, 22:02Tak też staram się zrobić - ale na razie badam ile w ogóle osób w okolicy byłoby chętnych.
Na ten moment ile się zebrało? To co na tym forum plus 3?
pzdr
wiLQ
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa / Marki) Gry planszowe.

Post autor: moocker »

wiLLiq pisze: 06 kwie 2019, 10:19 Na ten moment ile się zebrało? To co na tym forum plus 3?
W tej chwili już to co na forum + 4 (no i + ja ;))
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: moocker »

Po rozmowie z dyrekcją o możliwych terminach:
Pierwsze spotkanie planszówkowe w MOKu: sobota 27 kwietnia, od godz. 16 do nocy.
wiLLiq
Posty: 24
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:37
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: wiLLiq »

moocker pisze: 10 kwie 2019, 09:46 Po rozmowie z dyrekcją o możliwych terminach:
Pierwsze spotkanie planszówkowe w MOKu: sobota 27 kwietnia, od godz. 16 do nocy.
I super. Dzięki za to!
Wstępnie będzie 10 osób? Jaki jest plan z wyborem gier?
Tzn między jakimi, kiedy wybór, czy grupa się sama podzieli na podgrupy itp itd.
pzdr
wiLQ
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: moocker »

wiLLiq pisze: 10 kwie 2019, 17:45 I super. Dzięki za to!
Wstępnie będzie 10 osób? Jaki jest plan z wyborem gier?
Tzn między jakimi, kiedy wybór, czy grupa się sama podzieli na podgrupy itp itd.
Zobaczymy ile będzie, postaram się ściągnąć nieco więcej niż 10. Jak by przyszło dużo, to łatwiej będzie namówić MOK na robienie regularnych spotkań i w przyszłości też na zakup własnych gier.
Mam nadzieję, że na pierwszym spotkaniu podział na grupy przebiegnie w miarę naturalnie, a potem zrobimy jakiegoś excela z zapisami do gier, albo inny system zapisów online, podobnie jak jest przy Zgranym Wawrze.
Póki co - na stronie www zalinkowanej w pierwszym poście wylistowałem wszystkie swoje gry z opcją głosowania - co będzie miało więcej niż 1-2 głosy, to przywiozę ze sobą i zakładam, że skoro ktoś się zapisał, to i chętni do grania się znajdą. :)
(A wszystkiego nie dam rady przywieźć, bo nie wejdzie mi do bagażnika ;))
Oprócz tego - kto chce przywieźć coś swojego, niech przywozi. Będziemy mieli jakieś rozeznanie. :) A i do ankiety powinna być opcja dopisywania gier przez gości.
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: Kilson »

moocker pisze: 10 kwie 2019, 09:46 Po rozmowie z dyrekcją o możliwych terminach:
Pierwsze spotkanie planszówkowe w MOKu: sobota 27 kwietnia, od godz. 16 do nocy.
Termin pokrywa się z Pyrkonem, ale w tym roku się nie wybieram, więc pewnie się pojawię w MOK'u.
Jakieś gry też mogę zabrać jak potrzeba (lista gier w stopce).
A tak w ogóle, to tam na terenie MOKu to chyba nie ma miejsca do parkowania dla "obcych"?
Five
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2018, 10:13

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: Five »

Super inicjatywa, z miłą chęcią się pojawię! Jest tylko problem z dodawaniem swoich pozycji, ponieważ mogę dodać tylko jedną :(
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: moocker »

Kilson pisze: 11 kwie 2019, 11:39 Termin pokrywa się z Pyrkonem, ale w tym roku się nie wybieram, więc pewnie się pojawię w MOK'u.
Jakieś gry też mogę zabrać jak potrzeba (lista gier w stopce).
A tak w ogóle, to tam na terenie MOKu to chyba nie ma miejsca do parkowania dla "obcych"?
Weź coś, zawsze im bardziej zróżnicowane gry, tym lepiej. :)
Ja nie dam rady wziąć więcej niż 5-6 pudeł, bo nie zmieszczą się w moim mikrobagażniku, a MOK ma (na razie) niewiele swoich gier..

Na terenie MOKu jest parking na ok. 8-9 samochodów, zakładając, że będą stawać w miarę równo (2 miejsca są z kopertą, ale też można je zająć). Jeśli pozastawiać osoby parkujące prawidłowo (skośnie) to zmieszczą się jeszcze co najmniej ze 3 auta równolegle do budynku. (A na najdalszym miejscu od bramy będę zaparkowany ja, więc można mnie zastawić, bo i tak wychodzę ostatni. ;))
W razie gdyby zabrakło miejsc, po drugiej stronie ulicy jest jeszcze parking (tylko dojechać do niego trzeba od tyłu, od ul. Braci Briggsów) - co prawda wg tabliczki jest tylko dla pracowników tamtejszej firmy, ale w sobotę jest pusty. Można też zostawić samochód przy sąsiedniej przecznicy (ul. Malinowa) - jest tam mały ruch i raczej nikomu nie przeszkadza samochód zaparkowany w połowie na chodniku.
Ogólnie - w ciągu tygodnia zaparkować jest czasem ciężko, ale w sobotę nie powinno być z tym dużego problemu, chyba że zjedzie się nas bardzo dużo.
Five pisze: 11 kwie 2019, 13:09 Super inicjatywa, z miłą chęcią się pojawię! Jest tylko problem z dodawaniem swoich pozycji, ponieważ mogę dodać tylko jedną :(
Zobaczę czy uda mi się to zmienić - ale póki co podeślij listę, to wpiszę z panelu administracyjnego :)
Michallus_88
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:02
Has thanked: 1 time

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: Michallus_88 »

Pojawił się Excel z listą gier/chętnych :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... Q/htmlview

Dodatkowo zachęcam do dołączenia, do grupy "zrzeszającej" graczy z Marek i okolic, ułatwi to umawianie się na jakieś lokalne granie:)

https://m.facebook.com/groups/2246393555614975
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: jakmis83 »

Michallus_88 pisze: 17 kwie 2019, 23:10 Pojawił się Excel z listą gier/chętnych :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... Q/htmlview

Dodatkowo zachęcam do dołączenia, do grupy "zrzeszającej" graczy z Marek i okolic, ułatwi to umawianie się na jakieś lokalne granie:)

https://m.facebook.com/groups/2246393555614975
Fajnie, ale nie każdy ma konto na FB...
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Michallus_88
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:02
Has thanked: 1 time

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: Michallus_88 »

Do Excela z grami można się dopisać bez konta na fb :) Możemy i tu się umawiać na "Markowe" grania. Ważne żeby po prostu coś się w tym temacie ruszylo, na żywo wymienimy nr tel i też będzie łatwiej :)
wiLLiq
Posty: 24
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:37
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: wiLLiq »

Wielkie dzieki za organizacje, przygotowane gry i wspolna zabawe!
Zwlaszcza dla tych osob, z ktorymi mialem okazje pograc w Inis bo reszty jakby nie mialem okazji poznac.
Czekam na informacje kiedy nastepne takie spotkanie ;-)
Bedzie w tym watku czy tylko na facebooku?
pzdr
wiLQ
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: moocker »

wiLLiq pisze: 27 kwie 2019, 22:56 Czekam na informacje kiedy nastepne takie spotkanie ;-)
Bedzie w tym watku czy tylko na facebooku?
Będzie zawsze i na facebooku i tutaj. :)
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: moocker »

Najbliższy wolny termin: sobota 25 maja, od godz. 16:00.
Wiem, że koliduje ze Zgranym Wawrem, więc nie spodziewam się tłumów, ale może jednak i do Marek kilka osób wpadnie. (Zapraszam ;))
Jeśli okaże się, że wszyscy jadą do Wawra, to najwyżej odpuścimy sobie ten termin i ruszymy ostro od czerwca - wtedy już powinny być wolne soboty.
Michallus_88
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:02
Has thanked: 1 time

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: Michallus_88 »

Odzew w ludziach jest całkiem niezły więc organizujemy kolejne spotkanie, w terminie jakim opisał moocker:
25 maja, 16:00, Mareckie Centrum Kultury, przystanek Fabryczna(140, 240, 340, 738).
Koliduje z Wawerem ale nie mieliśmy innej opcji na maj :( Chcemy podtrzymać częstotliwość spotkań na poziomie przynajmniej raz w miesiącu. Może komuś będzie bliżej do Marek, albo rano Wawer a wieczorkiem do Mareczek :) Poprzednio na spotkanie dotarł ktoś z tego forum, więc może i tym razem Was ściągniemy:)

Poniżej link do arkusza z grami:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 9zyub7bIGs
wiLLiq
Posty: 24
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:37
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: wiLLiq »

Michallus_88 pisze: 30 kwie 2019, 12:08Koliduje z Wawerem ale nie mieliśmy innej opcji na maj :( Chcemy podtrzymać częstotliwość spotkań na poziomie przynajmniej raz w miesiącu. Może komuś będzie bliżej do Marek, albo rano Wawer a wieczorkiem do Mareczek :) Poprzednio na spotkanie dotarł ktoś z tego forum, więc może i tym razem Was ściągniemy:)
Pytanie, czy gdyby aktualnie zapisani stanowili wszystkich uczestników to byłby jakiś problem organizacyjny?
Tzn, że za mało i trzeba odwołać spotkanie na sobotę lub na przyszłość?
Bo przez to, że jednocześnie będzie impreza w Wawrze jakoś mam obawę, że przyjadę i będzie pusto ;-)
pzdr
wiLQ
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: moocker »

wiLLiq pisze: 20 maja 2019, 23:50 Pytanie, czy gdyby aktualnie zapisani stanowili wszystkich uczestników to byłby jakiś problem organizacyjny?
Tzn, że za mało i trzeba odwołać spotkanie na sobotę lub na przyszłość?
Bo przez to, że jednocześnie będzie impreza w Wawrze jakoś mam obawę, że przyjadę i będzie pusto ;-)
Jeśli przyjdzie tylu co zapisanych, to na pewno wystarczy - nie musi być zawsze po 20-kilka.
(chociaż fajnie jak by przynajmniej raz na jakiś czas zebrała się większa grupa - jeśli imprezy będą się cieszyć jakąś tam popularnością, to może naciągnie się MOK na jakieś darmowe ciastka itp :P a potem i na inne zakupy)
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: jakmis83 »

Rozważam przyjście, bo Wawer mnie jakoś nie przekonał...
Jeśli się nie umówię na prywatne granie, może wpadnę i coś ze sobą zabiorę.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa / Marki) Markowe planszówki

Post autor: moocker »

Zapraszamy :)
ODPOWIEDZ