Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

ghostdog pisze: 09 kwie 2019, 08:00 A nie przeszkadza Wam konieczność korzystania z apki? Ja jakoś nie moge sie przekonać.
Nie, wrecz przeciwnie, uważam , ze kazda gra przygodowa ktora oferuje wersje solo POWINNA miec apke. Taki Robinson z apka....mmmmmmiodzio! Apka w mojej ukochanej posiadlosci to czyste zloto, i patrzac na gameplay z wladcy, tu bedzie tak samo.
A co do dodatku , to fakt w filmiku z setupu bylo widac w apce podstawke i jakis maly dodatek z dwoma figuraskami.
Wiec pewnie cykl wydawniczy bedzie podobny do SW...male pudla z figurkami i duze, figurkowo/kaflowe.....ahhhhhhh juz jestem gotowy na to cudowne dojonko :)
Dawac wiecej!
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

ghostdog pisze: 09 kwie 2019, 08:00 A nie przeszkadza Wam konieczność korzystania z apki? Ja jakoś nie moge sie przekonać.
Ja mam podobnie i cały czas bronię się przed takimi dodatkami. Chętnie grywam w wersje elektroniczne i planszowe, ale nigdy w hybrydy. Dlatego mocno ubolewam, że nie jest to klasyczna planszówka, bo wtedy na pewno bym kupił ze względu na tematykę. Ale nie wykluczam, że zmienię zdanie choć jest to na dzień dzisiejszy mało prawdopodobne. Inna sprawa, że mam w kolekcji zbyt wiele gier kooperacyjnych i jakoś nie ciągnie mnie do kolejnych.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: YoYo »

ghostdog pisze: 09 kwie 2019, 08:00 A nie przeszkadza Wam konieczność korzystania z apki? Ja jakoś nie moge sie przekonać.
No skąd :D. Grałem w Posiadłość z 1 edycji i 2 edycji (apka). Bez dwóch zdań wybieram 2-gą edycję.
Awatar użytkownika
Elrond
Posty: 193
Rejestracja: 26 lut 2013, 12:51
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 6 times
Been thanked: 25 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Elrond »

To jak w końcu jest z tą grą? Po pierwszych filmikach ludzie byli zawiedzeni, a teraz już "świetna"? Pytam, bo sam się zastanawiam czy brać czy nie :)
Awatar użytkownika
Katia
Posty: 127
Rejestracja: 12 lut 2018, 15:48
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Katia »

ghostdog pisze: 09 kwie 2019, 08:00 A nie przeszkadza Wam konieczność korzystania z apki? Ja jakoś nie moge sie przekonać.
Mnie przeszkadza. Już wolę jak w "Descencie", gdzie mam wybór. Przykładowych rozgrywek nie ogladałam, żeby się nie kusić, ale i tak jestem sceptyczna. Poczekam na premierę i opinie. Może wtedy.
3trolle - 6%
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

ghostdog pisze: 09 kwie 2019, 08:00 A nie przeszkadza Wam konieczność korzystania z apki? Ja jakoś nie moge sie przekonać.
I tak i nie, ale ciut wiecej plusow do apki - patrzac na mechanike gry. Z jednej strony, wole to niz wykonywac kilkadziesiat jakichs operacji samemu za gre, niech mi maszyna zrobi to sama, ja tylko ogranicze sie do fizycznych komponentow i decyzji gracza, a nie tasowania kart i szukanie konkretnej potem ktora jest ok dla danej sytuacji (mythos phase np dla danego badacza, trzymanie tego na stole i koszulki), liczenia jakichs testow, przeszukiwania stosu kart przygody by znalexc karte z numerek X z 500set by przeczytac gdzie dalej fabula idzie. Jesli te operacje sa jakies suche np.
Minusem jest to, ze w jakis sposob mamy ograniczenia mechaniki, tak jak mozna wymyslac wszystko do woli, tak im wiecej by mialobyc przerywnikow akcji gry, tym wiecej pauz pojawi sie w takiej aplikacji, co przestanie byc przyjazne dla gracza.
I fan scenariusze sa minusem tez, bo ciezej je zrobic, niby powstaly apki do descenta i moma z fanowskimi scenariuszami.. ale nie wiem czy to wypal byl czy nie wypal - a skoro nie wiem, to raczej nie jest to powszechna wiedza, wiec w jakis sposob nie wypal, o Robinsonie wiecej slyszalem mimo ze jeszcze nie gralem i nie szukalem, bo mam jeszcze kilka do przejscia. Wiec to jest imho spory minus apki.
Z drugiej strony.. jak ktos bardzo chce to i pewno zrobi przygode bez apki do tego, tylko duzo kart musi wymyslic i mechanik samemu ;)
Ciesze sie, bo bedzie to kolejna gra z mojego ulubionego swiata, a te gry to juz kolekcjonersko nawet zbieram - dzieki temu moze swiat bedzie widzial ze sie gry sprzedaja ze Srodziemia i bedzie rosla popularnosc - nawet jak gra nie wejdzie za bardzo osobiscie - chyba ze to chlam bedzie co naciaga graczy - wtedy co innego zrobie - ale watpie, co najwyzej w gust nie trafic moze - co tez watpie, bo lubie ten styl gry, byle gracz mial wplyw na rozgrywke.
Rebel 6% (trójmiasto)
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 989
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 982 times
Been thanked: 433 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: KurikDeVolay »

Aplikacja nie przeszkadza mi tak bardzo, jak universum. Tolkien-kradziej! Gdyby gra była osadzona w jakimś autorskim świecie, zdecydowanie bym się skusił.Świat w którym ogromna wojna była tylko tłem dla 2 wypierdków... Nie, podziękuję. A szkoda, bo gra mechanicznie zapowiada się świetnie.
olo6353
Posty: 91
Rejestracja: 11 sty 2016, 13:26
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: olo6353 »

KurikDeVolay pisze: 09 kwie 2019, 10:23 Aplikacja nie przeszkadza mi tak bardzo, jak universum. Tolkien-kradziej! Gdyby gra była osadzona w jakimś autorskim świecie, zdecydowanie bym się skusił.Świat w którym ogromna wojna była tylko tłem dla 2 wypierdków... Nie, podziękuję. A szkoda, bo gra mechanicznie zapowiada się świetnie.
No przykro mi, ale chyba jesteś w mega zdecydowanej mniejszości :)
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4597
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1008 times
Been thanked: 1879 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: warlock »

Gdyby gra była osadzona w jakimś autorskim świecie,
Hę? A to da się zrobić bardziej autorski świat od tego tolkienowskiego? Z własną mitologią, genealogią, geografią, językami?
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: czeczot »

Nie żabym się czepiał ale zdaje się Tolkiem pełnymi garściami czerpał z mitologi itp wiec ten świat tak w 100% nie jest jego :)
Co nie zmienia postaci rzeczy że zrobił to świetnie i ja go uwielbiam tzn ten świat :)
Awatar użytkownika
Elrond
Posty: 193
Rejestracja: 26 lut 2013, 12:51
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 6 times
Been thanked: 25 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Elrond »

KurikDeVolay pisze: 09 kwie 2019, 10:23 Aplikacja nie przeszkadza mi tak bardzo, jak universum. Tolkien-kradziej! Gdyby gra była osadzona w jakimś autorskim świecie, zdecydowanie bym się skusił.Świat w którym ogromna wojna była tylko tłem dla 2 wypierdków... Nie, podziękuję. A szkoda, bo gra mechanicznie zapowiada się świetnie.
To, że inspirował się mitologiami itp. to kradzież? Gdyby tak było, to praktycznie każdy wytwór człowieka, byłby kradzieżą, gdyż każdy czymś tam się inspiruje, tworzy coś najczęściej na podstawie tego co już zna. W każdym razie chciałbym, żeby każdy artysta, pisarz, itd. był takim złodziejem jak Tolkien. Nikt nigdy nie stworzył tak bogatego w szczegóły świata, z własnymi kulturami, językami itp. itd.
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Jools »

Zignorujcie tego trolla bo napisał totalne głupoty.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

"https://i.ibb.co/TLHMNQC/D3o-Zp-JX4-AIZ-6u.jpg"
I juz pierwszy minidodatek xD
Ciekawe co tam jest oprócz figuraskow
Moze jakis mini kafelek mapy? Karty, zetony? Jakis kod do dodania zawartosci online :)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

Goldberg pisze: 09 kwie 2019, 17:12 "https://i.ibb.co/TLHMNQC/D3o-Zp-JX4-AIZ-6u.jpg"
I juz pierwszy minidodatek xD
Ciekawe co tam jest oprócz figuraskow
Moze jakis mini kafelek mapy? Karty, zetony? Jakis kod do dodania zawartosci online :)
Nah, kodu do zawartości online nie będzie, póki nie zrobią obsługi kont w swoich grach, nie miałoby sensu dawać kody aktywacyjne jakieś.
Raz, że to by było jeszcze słabsze, niż to że musimy kupować w MoM scenariusze osobno na PC i na Androida. To tutaj byś musiał kupować całe pudełko dwa razy.
A jeśli by się aktywowało na wielu urządzeniach, to mógłbyś w teorii rozsyłać klucze znajomym. Nie, sądzę że po prostu zaznaczysz w apce że masz dany dodatek (jak w MoM) i grasz w scenariusz, który wymaga nowej figurki, nowych kart tam zawartych i tyle ;)
Ale i tak wydaje mi się że to jakiś draft pudełka - biednie wygląda to, bo skopiowana grafika i figurki do niczego podobne. Zakładam że zawartość będzie podobna do pudełek z Imperium Atakuje - tych małych - tylko bez instrukcji z nowym scenariuszem, a właśnie do zagrania będzie z aplikacji.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2019, 19:19 przez Sarseth, łącznie zmieniany 1 raz.
Rebel 6% (trójmiasto)
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

Co? To co napisales bylo po polsku czy ja mam problemy z czytaniem?
https://youtu.be/BfMEnld4krM. Od 2:14 widac ze dodatek widnieje w apce juz jako comming soon
A i btw nie mam nic przeciwko kupowaniu scenariuszy w apce, ba uwazam ze jest ich za malo!
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2019, 19:21 przez Goldberg, łącznie zmieniany 1 raz.
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

Goldberg pisze: 09 kwie 2019, 19:15 Co? To co napisales bylo po polsku czy ja mam problemy z czytaniem?
Z edytowałem - mam nadzieję że ciut lepiej teraz. Rzeczywiście chaotycznie było to jakoś - pisałem to podczas rozmowy przez telefon, nie zweryfikowałem przed wysłaniem - moja wina, przepraszam ;)

A za mało to jasne, tutaj się zgodzę ;)
Rebel 6% (trójmiasto)
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

Aaaaaa teraz ok xD
Fakt z tym kodem moze przesadzilem.
I tak bedzie to dzialalo zapewne jak w MoM , zaznaczasz w kolekcji i tyle.
Juz mnie pieniadze swierzbia w kieszeni ;)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
hola0000
Posty: 49
Rejestracja: 22 mar 2015, 09:58
Lokalizacja: Boronów
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: hola0000 »

Goldberg pisze: 09 kwie 2019, 19:23 Juz mnie pieniadze swierzbia w kieszeni ;)
Kurcze jak pieniądze cię swierzbią, to podziel się ja w zamian niewiem jakieś karty ci zakoszulkuje albo coś :D :D :D
Skid_theDrifter
Posty: 581
Rejestracja: 25 mar 2017, 19:53
Has thanked: 26 times
Been thanked: 182 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Skid_theDrifter »

Ojej, ale mi ta gra zepsuła plany. Moje zainteresowanie było zerowe pomimo upodobania settingu, a teraz jest wysokie po zobaczeniu jak to działa. Sympatyczny system, prosty, łatwy do uczenia. Ale ja jestem z tych którzy nie lubią zintegrowanej aplikacji do gier multi, więc interesuje mnie to stricte pod solo. Estetycznie jest ładnie, potencjał powtórzeń rozgrywek może być wysoki, role są ciekawym twistem, bo de facto istnieje 6 kombinacji dla każdej postaci, ale na razie jest to nie do ocenienia.

Korci mnie od dawna jakaś gra z Władcą i do teraz byłem przekonany, że korci mnie LCG. Pewnie skończy się to dla mnie tak jak zwykle - czyli "osiołkowi w żłobie dano, po czym kupił coś innego".
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Jools »

Obejrzałem 1-godzinny gameplay Rolling Solo, i tak:

Pozytywy:
- talia testów działa bardzo dobrze - dużo emocji i decyzyjności podczas zdawania testów, to już nie tylko zwykły rzut i koniec ale są opcje by manipulować sukcesami,
- walka też wygląda dobrze (pokazał tylko tę prostszą wersję, bez zewnętrznej planszetki) - dużo kombinowania jak uzbierać na konkretny dmg, nie tylko z samego testu, bronić przed dmg też się można testami,
- talia obrażeń - wiadomo, podobnie jak w MoM ale wygląda ciekawie,

Zmartwienia:
- pokazany pierwszy scenariusz kampanii wygląda na bardzo liniowy, aplikacja mówi gdzie kafle położyć, gdzie są tokeny, nie wiem czy za każdym razem będzie takie samo rozłożenie (mówił coś o randomowości aplikacji co brzmi dobrze ale nie było pokazane),
- tylko jedna kampania (choć nie wiadomo jak długa),
- wyginające się plansze (postaci, walki)
- poza nazwami bohaterów z uniwersum Tolkiena to słabo czuć klimat Władcy Pierścieni

Cena ok. 300 zł:
- niby dużo, bo tylko 31 figurek (6 bohaterów, 25 potworów) i 337 kart
ale:
- sama aplikacja wnosi dużo zawartości (zdigitilazowanych kart) co wirtualnie poszerza pulę kart o 100-200 kart?
- nie wiadomo co z regrywalnością,
- nie wiadomo co z poziomem trudności

Czego gameplay nie pokazał:
- walki zaawansowanej (na zewnętrznej planszy walki),
- czy/jak się zdobywa przedmioty,
- jak wygląda brzegieg kampani,
- na czym polega randomowość aplikacji - czyli potencjał regrywalności kampanii,

Regrywalność:
- pierwszy scenariusz wyglądał bardzo oskryptowany i liniowy,
- brak możliwości dowolnej eksploracji kafli terenu, tylko te wygenerowane przez aplikację
- co z wolnością rozgrywki którą np oferuje Eldritch Horror, gdzie niby są wytyczne przez karty tajemnic przedwiecznego które trzeba zrobić ale masa różnych innych elementów rozgrywki tworzy jedną dużą unikalną za każdym razem przygodę,

Podsumowując:
Mechanika wygląda na dobrą, grywalną, dynamiczną ale pod wątpliwość podchodzi regrywalność gry oraz jej zawartość (ilość contentu) z samej podstawki bez desperackiej konieczności rataowania gry przez dodatki.
Weźmy dla przykładu Runebound który bardzo przypomina Podróż przez Śródziemię a który swoją zawartością i mechaniką bardzo kulał.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

Pozwole sobie odpowiedziec na Twoje zmartwienia porównując to z moja kochana Posiadloscia :)
Zmartwienia:
- pokazany pierwszy scenariusz kampanii wygląda na bardzo liniowy, aplikacja mówi gdzie kafle położyć, gdzie są tokeny, nie wiem czy za każdym razem będzie takie samo rozłożenie (mówił coś o randomowości aplikacji co brzmi dobrze ale nie było pokazane) - to samo jest w PS. Niektore tokeny beda zawsze w tym samym miejscu, inne jak np tokeny osób beda zmieniac miejsce (tak mysle)

- tylko jedna kampania (choć nie wiadomo jak długa) - tego do konca nie wiemy czy bedzje tylko jedna kampania....a tak swoja droga, mazy mi sie kampania w PS....swoja droga slychalem na filmiku ffg ze apka ma zapamietywac wybory, i te maja miec znaczenie w dalszej czesci gry!

- wyginające się plansze (postaci, walki) - mial egzemplarz recenzencki, wiec mam nadzieje ze naprawia ten problem.

Cena ok. 300 zł:
- niby dużo, bo tylko 31 figurek (6 bohaterów, 25 potworów) i 337 kart - posiadlosc jest drozsza a figuraskow niewiele wiecej :)

ale:
- sama aplikacja wnosi dużo zawartości (zdigitilazowanych kart) co wirtualnie poszerza pulę kart o 100-200 kart?
- nie wiadomo co z regrywalnością - w PS jest super
- nie wiadomo co z poziomem trudności - na starcie byly dwa do wyboru z tego co widzialem

-
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Satanski

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Satanski »

Ktoś na BGG pisał, że grał dwa pierwsze scenariusze dwa razy i mapy były takie same, w każdej rozgrywce.
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Jools »

Satanski pisze: 09 kwie 2019, 20:29 Ktoś na BGG pisał, że grał dwa pierwsze scenariusze dwa razy i mapy były takie same, w każdej rozgrywce.
Czyli kampania jedno-/dwu-razowa? Ile scenariuszy może mieć? Gdzieś było info na ten temat?
Satanski

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Satanski »

Jools pisze: 09 kwie 2019, 20:33
Satanski pisze: 09 kwie 2019, 20:29 Ktoś na BGG pisał, że grał dwa pierwsze scenariusze dwa razy i mapy były takie same, w każdej rozgrywce.
Czyli kampania jedno-/dwu-razowa? Ile scenariuszy może mieć? Gdzieś było info na ten temat?
Diabli wiedzą. Może to od scenariusza zależy? Nie wiem ile ich ma być
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

A kim byl ,,ktos na bgg,,? Bo dostep do apki dostali tylko jacys testerzy, a od zadnego z nich nic nie slychac.
I pamietajmy, ta apka zmienia sie pewnie z godziny na godzine teraz.
Nie wydaje mi sie zeby byla tylko jdna kampania....
Stawiam na dwie + jakas treningowa misja
Wydaje mi sie , ze minipudelka beda wprowadzac jakies side questy do kampani a duze dodatki dodawac cale kampanie....ale to moje gdybanie tylko
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
ODPOWIEDZ