Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: YoYo »

Trochę na temat kart bohaterów: https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... me-legend/ .
Przydałaby się już instrukcja :). FFG i Rebel w tym samym czasie ma ją dać online, tylko kiedy? Weekend idzie ... :D

Btw. unboxing: https://youtu.be/SLuEdjL7YiY .
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

No muszę przyznać, że zaczynam się tym tytułem coraz mocniej interesować. Na razie jednak nie oglądam żadnych filmów, żeby się nie hajpować. Wszystko co jest związane z tematyką Tolkiena, z automatu trafia u mnie na radar. Gdyby nie aplikacja, to już dawno bym się zajarał. Być może będzie to pierwsza gra hybrydowa w mojej kolekcji, ale tak jak pisałem wcześniej, poczekam do premiery.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: REBEL.pl »

RUNner pisze: 12 kwie 2019, 10:12No muszę przyznać, że zaczynam się tym tytułem coraz mocniej interesować. Na razie jednak nie oglądam żadnych filmów, żeby się nie hajpować. Wszystko co jest związane z tematyką Tolkiena, z automatu trafia u mnie na radar. Gdyby nie aplikacja, to już dawno bym się zajarał. Być może będzie to pierwsza gra hybrydowa w mojej kolekcji, ale tak jak pisałem wcześniej, poczekam do premiery.
Mała uwaga: Nakład gry wyczerpie się dzisiaj, jeszcze przed jej premierą. Sklepy już pytają o dodruk. Doradzamy nie zwlekać zbyt długo z ewentualnym zakupem, jeśli finalnie zapadnie taka decyzja.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Marx »

Trzeba poczekać na opinie pierwszych śmiałków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

Rebelu na kiedy jest planowane udostępnienie instrukcji?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4597
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1008 times
Been thanked: 1879 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: warlock »

"Fear of missing out" przechodzi z kickstartera na regularne gry ;).
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

Mniam...


Obrazek
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Bary »

REBEL.pl pisze: 12 kwie 2019, 12:11
RUNner pisze: 12 kwie 2019, 10:12No muszę przyznać, że zaczynam się tym tytułem coraz mocniej interesować. Na razie jednak nie oglądam żadnych filmów, żeby się nie hajpować. Wszystko co jest związane z tematyką Tolkiena, z automatu trafia u mnie na radar. Gdyby nie aplikacja, to już dawno bym się zajarał. Być może będzie to pierwsza gra hybrydowa w mojej kolekcji, ale tak jak pisałem wcześniej, poczekam do premiery.
Mała uwaga: Nakład gry wyczerpie się dzisiaj, jeszcze przed jej premierą. Sklepy już pytają o dodruk. Doradzamy nie zwlekać zbyt długo z ewentualnym zakupem, jeśli finalnie zapadnie taka decyzja.
No to teraz już można być pewnym, że wszystko zaraz zniknie. ;) A tak swoją drogą zauważyliście i może zrobiliście mały research w kwestii problemu z wyginającymi się planszetkami w materiałach związanych z grą? To jest raczej kwestia egzemplarzy recenzenckich, czy powoli przeszukiwać pudełka po butach w poszukiwaniu żelu krzemionkowego?
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

REBEL.pl pisze: 12 kwie 2019, 12:11Mała uwaga: Nakład gry wyczerpie się dzisiaj, jeszcze przed jej premierą. Sklepy już pytają o dodruk. Doradzamy nie zwlekać zbyt długo z ewentualnym zakupem, jeśli finalnie zapadnie taka decyzja.
Ale zamowienia z odbiorem osobistym u Was i zaplata na miejscu nie sa jakos spychane na bok? Zlozone podczas pierwszego dnia mozliwosci zakupu. Tzn chodzi mi i tak o angielska wersje, ale troche mnie przestraszyliscie.
Rebel 6% (trójmiasto)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: REBEL.pl »

Sarseth pisze: 12 kwie 2019, 12:47
REBEL.pl pisze: 12 kwie 2019, 12:11Mała uwaga: Nakład gry wyczerpie się dzisiaj, jeszcze przed jej premierą. Sklepy już pytają o dodruk. Doradzamy nie zwlekać zbyt długo z ewentualnym zakupem, jeśli finalnie zapadnie taka decyzja.
Ale zamowienia z odbiorem osobistym u Was i zaplata na miejscu nie sa jakos spychane na bok? Zlozone podczas pierwszego dnia mozliwosci zakupu. Tzn chodzi mi i tak o angielska wersje, ale troche mnie przestraszyliscie.
Obrazek

Zamówienia już złożone są niezagrożone. Informacja o sprzedaży nakładu u wydawcy miała na celu poinformowanie osób, które jeszcze się zastanawiają, by uniknąć ewentualnych rozczarowań. Gra na pewno będzie jeszcze przez jakiś czas dostępna w sklepach, ale to nigdy nie wiadomo czy to będzie tydzień, miesiąc, czy może ledwie parę dni.

Dodruk nie został jeszcze zaplanowany, a nawet gdyby był dostępny to jego dostępność należałoby szacować na przełom III/IV kwartału tego roku.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: YoYo »

detrytusek pisze: 12 kwie 2019, 12:15 Rebelu na kiedy jest planowane udostępnienie instrukcji?
Podpiszę się, weekend za pasem :lol: .
Wiemy, że ma być razem z FFG, ale może wiemy kiedy FFG ma zamiar na to pozwolić? ;>
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1835
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Olgierdd »

Tak czułem, że nie doczekam się urodzinowej zniżki , a zabrakło 3 dni :( . No nic, chytry traci dwa razy... w oczekiwaniu na dodruk będę wylewać łzy nad planszą Wojny o Pierścień.

edit: literóweczka
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, 20:05 przez Olgierdd, łącznie zmieniany 1 raz.
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Jools »

REBEL.pl pisze: 12 kwie 2019, 12:11Mała uwaga: Nakład gry wyczerpie się dzisiaj, jeszcze przed jej premierą. Sklepy już pytają o dodruk. Doradzamy nie zwlekać zbyt długo z ewentualnym zakupem, jeśli finalnie zapadnie taka decyzja.
uuu, szybko poszło...
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

detrytusek pisze: 12 kwie 2019, 12:32 Mniam...


Obrazek
jakie to ma wymiary? To oficialna od ffg?
chyba sobia zaprojektuje własna....
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

Czy oficjalna to nie wiem, a wymiary 13" x 6"
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
sirafin
Posty: 2715
Rejestracja: 21 sie 2009, 14:17
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 150 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: sirafin »

A to nie jest ta mata gracza, którą dawali do ograniczonej liczby preorderów zamawianych wyłącznie ze sklepu FFG i która natychmiast się wyprzedała?
BECAUSE I'M BATMAN!

Moje planszówki
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

sirafin pisze: 12 kwie 2019, 18:16 A to nie jest ta mata gracza, którą dawali do ograniczonej liczby preorderów zamawianych wyłącznie ze sklepu FFG i która natychmiast się wyprzedała?
A to nie była ta?

Obrazek
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
sirafin
Posty: 2715
Rejestracja: 21 sie 2009, 14:17
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 150 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: sirafin »

Nie, ta z mapą Śródziemia to mata do gry i ma być normalnie w sprzedaży.
BECAUSE I'M BATMAN!

Moje planszówki
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: YoYo »

Tak ta mała mata to gratis dla pre orderowcow u FFG, początkowo miała być też w Polsce. A ta duża to mata (prawie 1m x 1m) na stół sprzedawana osobno, można ją kupić w sklepie angielskim FFG.
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 141 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Paskuder »

Ciekawe czy ta duża mata będzie dostępna w pięknym kraju nad Wisłą :?: Rebelu??? :wink:

Swoją drogą mam pytanie. Czy apka pod winzgrozę będzie dostępna tylko ze Steama czy będzie ją można zassać gdzieś ze strony ffg/rebela? Pytam bo specjalnie reanimowałem starego netbooka MSI wind ale tam jest winxp a steam od stycznia przestał wspierać ten system. Mogę się co prawda ratować 5" telefonem albo spróbować wgrać win7 na netbooka w nadziei, że się nie zadławi ale może jest jakieś inne wyjście?
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

Tylko STEAM
A co do małych nat, fajne, ciekawe ile za cos podobnego policzyli by na playmaty - pewnie na bgg zaraz pojawia sie jakies autorskie wzory do druku :)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

Potwierdzono pierwszy dodatek :D
https://www.fantasyflightgames.com/en/p ... gure-pack/
5$ za kampanie i 14$ za 3 figuraski
wiec po naszemu kampania okolo 15zl a figurki ok 40/50 za 3....imho niezle, niezle :D
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, 21:14 przez Goldberg, łącznie zmieniany 1 raz.
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

Paskuder pisze: 12 kwie 2019, 20:33 Ciekawe czy ta duża mata będzie dostępna w pięknym kraju nad Wisłą :?: Rebelu??? :wink:
Widziałem w Planszostrefie ale cena jest powalająca.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

Goldberg pisze: 12 kwie 2019, 21:11 Potwierdzono pierwszy dodatek :D
https://www.fantasyflightgames.com/en/p ... gure-pack/
5$ za kampanie i 14$ za 3 figuraski
wiec po naszemu kampania okolo 15zl a figurki ok 40/50 za 3....imho niezle, niezle :D
Ok, zaskoczyłem się pozytywnie. Ale.. 3 figurki tansze od jednej w IA, coś mi nie pasuje.. chociaż cieszę się mega, bo to oznacza że kolekcja będzie tego rosła dość szybko. Poza 3 postaciami, mamy 6 trinket cards + 3 titles. Ale bez misji dodatkowych, czyli bardziej niż pewne że rozwiną podstawową kampanię.
Rebel 6% (trójmiasto)
Orrik
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 10:57
Been thanked: 1 time

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Orrik »

Wygląda na to, że wszystkie 3 figurki z paczuszki to będą elity, a to dobrze wróży jeśli chodzi o różnorodność wrogów.
No i faktycznie pula nagród też się powiększa :)
ODPOWIEDZ