Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Bary »

grzes19 pisze: 15 kwie 2019, 08:58 więc ten LOTR może być jak wino :)
Im starszy tym głębiej trzeba będzie trzymać w piwnicy?
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: polwac »

Czy jacyś recenzenci mieli w ogóle okazję grać w pełną wersję tej gry, czy wszystkie opinie krążące po internecie są na podstawie wersji demo?
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

polwac pisze: 15 kwie 2019, 09:32 Czy jacyś recenzenci mieli w ogóle okazję grać w pełną wersję tej gry, czy wszystkie opinie krążące po internecie są na podstawie wersji demo?
No przecie NPI podobno.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

Bary pisze: 15 kwie 2019, 09:29
grzes19 pisze: 15 kwie 2019, 08:58 więc ten LOTR może być jak wino :)
Im starszy tym głębiej trzeba będzie trzymać w piwnicy?
Patrzac na mojego LCGa ktorego nie mam gdzie juz upychac (bo mam pelno, ale naprawde pelno - nie odpakowanych scenariuszy bo nie nadazam grac), to moze byc i w tym racja, bo szafek juz nie mam ;) Ale powaznie, sam lotr lcg tez zaczynal prostymi mechanikami i w ramach postepu gry, to roslo, czasem gorsze skrety, ale zazwyczaj gra sie rozwijala pozytywnie. To samo w AH LCG, zaczynalo od prostego i prawie liniowego Night of the Zealot do znowu roznych zabaw zasadami, wiec mam nadzieje ze tutaj tez mechanika bedzie rozwijana. A kazdy dodatek naprawde zmieni podejscie do poprzednich kampanii, duzo bardziej niz robi to MoM.
Rebel 6% (trójmiasto)
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: wajdzik83 »

Na stronie Rebel.pl jest informacja o tym że wysyłka już dzisiaj :D mam nadzieję że to nie błąd :roll:
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 141 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Paskuder »

wajdzik83 pisze: 15 kwie 2019, 09:54 Na stronie Rebel.pl jest informacja o tym że wysyłka już dzisiaj :D mam nadzieję że to nie błąd :roll:
Do sklepów.
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

wajdzik83 pisze: 15 kwie 2019, 09:54 Na stronie Rebel.pl jest informacja o tym że wysyłka już dzisiaj :D mam nadzieję że to nie błąd :roll:
I tak nie zagramy przed 18-ym.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: polwac »

Nawet jakbyś już swój egzemplarz dostał to nic nie zmienia bo apka będzie dostępna dopiero 18 :P
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: playerator »

polwac pisze: 15 kwie 2019, 10:19 Nawet jakbyś już swój egzemplarz dostał to nic nie zmienia bo apka będzie dostępna dopiero 18 :P
No i się potwierdziło, że apki w planszówkach to zło :mrgreen:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
arian
Posty: 829
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 264 times
Been thanked: 593 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: arian »

W Posiadłości Szaleństwa każdy scenariusz jest dość unikalny nawet w samej podstawce. Później jest kilka dodatków i zmian w rozgrywce, ale chociaż mechanika jest taka sama i prosta, to sama historia jest zwykle dość wciągająca. A HwA LCG jest lepiej, ale dopiero w ramach dużej kampanii. Tam z kolei mechanika z rozgrywki na rozgrywkę ma tyle twistow, że zupełnie się nie nudzi. Różny sposób tworzenia/odkrywania mapy, zmienne warunki zwycięstwa, scenariusze oparte na rozmowach, walce i eksploracji, nowe rodzaje kart.

Tutaj na razie tego nie widać i sama rozgrywka była dość schematyczna, ale trzeba będzie poczekać na kogoś, kto ogra więcej scenariuszy i będzie potrafił powiedzieć, czy w którymś momencie pojawiają się etapy inne niż trzy typy spotkań na mapie i odkrywanie kafelków (i etapy bitewne). Na razie te spotkania wyglądają często jak z generatora, co dla mnie nieszczególnie buduje klimat. Nie zdobywamy unikalnych przedmiotów, nie odkrywamy unikalnych pomieszczeń. Z jednej strony daje to możliwości budowania z tych klocków różnych historii, ale z drugiej, boję się, że te historie i scenariusze nie będą tak wyraziste i unikalne jak mogłyby być.
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: wajdzik83 »

polwac pisze: 15 kwie 2019, 10:19 Nawet jakbyś już swój egzemplarz dostał to nic nie zmienia bo apka będzie dostępna dopiero 18 :P
Bardziej myślałem o instrukcji. To że apka będzie 18 to zrozumiałe chyba...
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: polwac »

playerator pisze: 15 kwie 2019, 10:27
polwac pisze: 15 kwie 2019, 10:19 Nawet jakbyś już swój egzemplarz dostał to nic nie zmienia bo apka będzie dostępna dopiero 18 :P
No i się potwierdziło, że apki w planszówkach to zło :mrgreen:
Dokładnie o tym samym pomyślałem...kolejny argument dla antyapkowców haha :D
A tak serio to przecież Rebel potwierdził, że sklepy będą mogły wysłać najwcześniej 17, a sprzedawać na miejscu 18, także premiera to premiera.
Apka tu nic nie zmienia :D
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: MiXB »

Gdyby ktoś szukał recenzji "pełnej gry" to rzeczywiście NPI ma jedną (angielski wymagany):
https://www.youtube.com/watch?v=DrMDB9Tfg-Q
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

MiXB pisze: 15 kwie 2019, 11:39 Gdyby ktoś szukał recenzji "pełnej gry" to rzeczywiście NPI ma jedną (angielski wymagany):
https://www.youtube.com/watch?v=DrMDB9Tfg-Q
Osobiscie mam spore watpliwosci co do recenzentow polecajacych mi jako "crunchy dungeon crawl" Imperial Assault a kilka sekund później twierdzących , ze MoM jest DUZO TANSZE od LoTR...tak jakos wydaje mi sie, że chieli aby o nich mowiono...
Nie zebym chciał bronic LOTRA do upadłego, ale jako czciciel wielkiego C, fan prac samotnika z P, i oddany fan MoM, twierdze, że jesli podobala ci sie gra w MoM i lubisz klimat lotr, to ta gra ci podejdzie.
Ba widze tutaj kilka usprawnien ktore chętnie zobaczyl bym w posiadlosci, np KAMPANIE, apka zapamiętująca twoje wybory, zmniejszona ilosc przedmiotów....tak tak, grajac w PS bardzo czesto zdaza nam sie zostawiac jakies pierdolowate przedmioty na planszy, bo po co je brac?
Grajac takim Tomym Mooldonem, naprawde nie potrzebuje niczego wiecej niz dobra, stara Becky
Także, ja podsumuje swoja wypowiedz tak;
Uwielbiam PS, lubie WP....ktos to polaczył, dla mnie instabuy
I blagam nie mowcie , ze tylko sie chodzi i klika na zetony, bo to samo robi sie w PS, ok mamy zagadki itd, ale kto wie czy z dodatkami to nie dojdzie, nie mowcie tez o zlej jakosci figurkach, imcho lepsze niz w IIed PS (star spawn jest obrzydliwy), brak kosci??? Hmmmm, tutaj mam przynajmniej jakis wplyw na to co wypadnie. Bo nie ma nic bardziej denerwujacego niz granie Agata z wiedza dopalona na 6, siup kośćmi i....0
Nieeeee :)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: MiXB »

Goldberg pisze: 15 kwie 2019, 12:51 Osobiscie mam spore watpliwosci co do recenzentow polecajacych mi jako "crunchy dungeon crawl" Imperial Assault a kilka sekund później twierdzących , ze MoM jest DUZO TANSZE od LoTR...tak jakos wydaje mi sie, że chieli aby o nich mowiono...
Nie zebym chciał bronic LOTRA do upadłego, ale jako czciciel wielkiego C, fan prac samotnika z P, i oddany fan MoM, twierdze, że jesli podobala ci sie gra w MoM i lubisz klimat lotr, to ta gra ci podejdzie.
Ba widze tutaj kilka usprawnien ktore chętnie zobaczyl bym w posiadlosci, np KAMPANIE, apka zapamiętująca twoje wybory, zmniejszona ilosc przedmiotów....tak tak, grajac w PS bardzo czesto zdaza nam sie zostawiac jakies pierdolowate przedmioty na planszy, bo po co je brac?
Grajac takim Tomym Mooldonem, naprawde nie potrzebuje niczego wiecej niz dobra, stara Becky
Także, ja podsumuje swoja wypowiedz tak;
Uwielbiam PS, lubie WP....ktos to polaczył, dla mnie instabuy
I blagam nie mowcie , ze tylko sie chodzi i klika na zetony, bo to samo robi sie w PS, ok mamy zagadki itd, ale kto wie czy z dodatkami to nie dojdzie, nie mowcie tez o zlej jakosci figurkach, imcho lepsze niz w IIed PS (star spawn jest obrzydliwy), brak kosci??? Hmmmm, tutaj mam przynajmniej jakis wplyw na to co wypadnie. Bo nie ma nic bardziej denerwujacego niz granie Agata z wiedza dopalona na 6, siup kośćmi i....0
Nieeeee :)
Tzn. dla nich Posiadłość na pewno jest tańsza jak oni podają 90$ za Władcę Pierścieni... I nawet podsumowali to tak jak ty - jeśli lubisz PS i WP to i tak kupisz. Nie żebym ich konkretnie bronił, ale już dawno przestałem grać w gry FF dla fabuły, ale akurat tutaj by się fabuła przydała - to w końcu kampania i WP. I jak zobaczyłem jak wygląda walka i moby to też to trochę zabiło mój entuzjazm.

Nie twierdzę, że ta gra jest zła, bo po pierwsze w to nie grałem, a po drugie nie wygląda mi to na złą grę per se. Zresztą już dawno nie widziałem gry, która byłaby naprawdę zła od FF. Po prostu nie urzekła mnie ta gra z perspektywy obserwatora. Szczerze mówiąc PS też nie jest jakiś super wybitny, ale w moich oczach o tyle lepszy, że mimo wszystko klimat się wylewa (mimo, że nie lubię popkulturowej wersji Lovecrafta, którą od lat serwuje nam FF z dużym naciskiem na walkę) no i MP wygląda na trudniejszą grę niż WP.

Tak czy siak trzeba poczekać na opinię forumowiczów z pierwszej ręki, bo takie gdybanie na podstawie recenzji i gameplayów z demo na pewno nie dam nam pełnego obrazu. Jednak to mimo wszystko dobry punkt wyjścia.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

Na stronie ffg cena MoM 99.95$, Podróży 99.95$ = mówienie , ze MOM jest TAŃSZE, jest KŁAMSTWEM
MoM truddniejsza? Ile masz godz rozegranych? Grałes w ogóle? Czy tylko piszesz z pozycji obserwatora? Zapewniam Cie, nie jest trudniejsza, gdyby ktos jako gameplay pokazał scenariusz DRODZY ZMARLI to nikt by MoM nie kupił,,,zabij zombie, idz przekrec dzwignie, zabij babke...koniec
Kilka postow, wyzej polecasz obejrzec ich recke bo niby z pełnej wersji gry korzystaja (wiem widze cudzysłów), a teraz piszesz, zeby poczekac bo demo itd..??
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
klacz10
Posty: 27
Rejestracja: 07 cze 2014, 08:13
Been thanked: 5 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: klacz10 »

Goldberg! Święte słowa. Ze wszystkim się zgadzam w 100%.
Wiadomo, planszówkowi puryści zawsze będą źle pisać o grach z apką (i mają do tego prawo). Ale dla mnie tego typu rozwiązania mega usprawniają grę i nie skazują jednego gracza na bycie tym złym.
Niestety, było wiadomo że FFG będzie kontynuować swoją politykę wersji DEMO. Chyba każda ostatnio wydana przez nich gra w wersji podstawowej jej dość okrojona i wymaga dokupowania dodatków ( w szczególności że już pierwszy zapowiedzieli :p).
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: MiXB »

Goldberg pisze: 15 kwie 2019, 13:12 Na stronie ffg cena MoM 99.95$, Podróży 99.95$ = mówienie , ze MOM jest TAŃSZE, jest KŁAMSTWEM
MoM truddniejsza? Ile masz godz rozegranych? Grałes w ogóle? Czy tylko piszesz z pozycji obserwatora? Zapewniam Cie, nie jest trudniejsza, gdyby ktos jako gameplay pokazał scenariusz DRODZY ZMARLI to nikt by MoM nie kupił,,,zabij zombie, idz przekrec dzwignie, zabij babke...koniec
Kilka postow, wyzej polecasz obejrzec ich recke bo niby z pełnej wersji gry korzystaja (wiem widze cudzysłów), a teraz piszesz, zeby poczekac bo demo itd..??
Tzn., nie do końca rozumiem o co ci chodzi. Po pierwsze w MoM grałem i nie powiem, że jest to trudna gra, ale wydaje się być trudniejsza od WP. W takim sensie, że teoretycznie powinieneś być przygotowany na porażkę, bo to Lovecraft, a nie że mechanicznie trudniejsza. Po drugie, nic nie poleciłem oglądać tylko ludzie wspomnieli ich recenzję to ją tu podesłałem. Po trzecie od początku pytam się o opinie ludzi, którzy wiedzą więcej ode mnie, bo wszystko co wiem dokładnie opisałem. To są tylko moje wrażenia. Nie miałem na celu Cię obrazić, bo się z tobą nie zgadzam czy coś. Nic nie wspomniałem też o żetonach, apkach, braku kości jako wadzie (wspomniałem tylko, że ludzie wspominają, że talia kart jest używana dosłownie do wszystkiego co może być po pewnym czasie wadą albo zaletą). A co do ceny to tylko stwierdziłem, że dla nich to może być rzeczywiście tańsze, bo pewnie w ich sklepach teraz MoM jest rzeczywiście tańsze nielicząć oficjalnego skepu FFG, ale to wszystko. Może rzeczywiście kłamią.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

MiXB pisze: 15 kwie 2019, 11:39 Gdyby ktoś szukał recenzji "pełnej gry" to rzeczywiście NPI ma jedną (angielski wymagany):
https://www.youtube.com/watch?v=DrMDB9Tfg-Q
Po obejrzeniu materiału, postanowiłem dać tej grze szansę. Pamiętam że moje pierwsze podejście do WP LCG też nie było szczególnie udane, a co później nastąpiło, lepiej nie pisać ;) Podróże mają potencjał, przynajmniej taką mam nadzieję. Szkoda tylko, że gra wykorzystuje tyle grafik z WP LCG, bo będę miał mniejszą frajdę w obcowaniu z tym tytułem.
klacz10 pisze: 15 kwie 2019, 13:48 Goldberg! Święte słowa. Ze wszystkim się zgadzam w 100%.
Nie no akurat Goldberg to kompletny fanboy, a przecież jeszcze gry nie miał na stole, więc kierując się tylko jego wypowiedziami ryzykuje się utratą kasy :D
klacz10 pisze: 15 kwie 2019, 13:48 Wiadomo, planszówkowi puryści zawsze będą źle pisać o grach z apką (i mają do tego prawo).
Ja należę do tej grupy, ale będzie to pierwsza gra hybrydowa w kolekcji.

Skusiłem się na Podróże przede wszystkim dlatego, że:
- temat Tolkiena powoduje u mnie tryb must have zakupu gry, która go wykorzystuje,
- FFG raczej nie wydaje byle jakich gier,
- kupiła mnie mechanika zarządzania kartami,
- podobają mi się figurki, które sobie chętnie pomaluję!
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

MiXB pisze: 15 kwie 2019, 15:16
Goldberg pisze: 15 kwie 2019, 13:12 Na stronie ffg cena MoM 99.95$, Podróży 99.95$ = mówienie , ze MOM jest TAŃSZE, jest KŁAMSTWEM
MoM truddniejsza? Ile masz godz rozegranych? Grałes w ogóle? Czy tylko piszesz z pozycji obserwatora? Zapewniam Cie, nie jest trudniejsza, gdyby ktos jako gameplay pokazał scenariusz DRODZY ZMARLI to nikt by MoM nie kupił,,,zabij zombie, idz przekrec dzwignie, zabij babke...koniec
Kilka postow, wyzej polecasz obejrzec ich recke bo niby z pełnej wersji gry korzystaja (wiem widze cudzysłów), a teraz piszesz, zeby poczekac bo demo itd..??
Tzn., nie do końca rozumiem o co ci chodzi. Po pierwsze w MoM grałem i nie powiem, że jest to trudna gra, ale wydaje się być trudniejsza od WP. W takim sensie, że teoretycznie powinieneś być przygotowany na porażkę, bo to Lovecraft,
Tutaj też spokojnie możesz nie zaliczyć scenariusza. Tyle tylko, że nie powtarzasz ale idziesz dalej.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

Hmmmm, ale ja sie nie czuje obrażony, i mam nadzieje, że Ty też nie. To tak na poczatek, żeby wszystko było jasne :)
RUNner ; oj jestem fanboyem to fakt :D Za kazda gra z macka na okładce skocze slepo w ogien :)
A co do WP....nie wiem, ta gra jakos do mnie przemawia, lektor z apki, muzyczka, odgłosy itd....to robiło klimat w PS, imho zrobi i tutaj xD
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Katia
Posty: 127
Rejestracja: 12 lut 2018, 15:48
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Katia »

A ja na razie pasuję. Zaczynam przekonywać się do apki, ale będąc w posiadaniu "Władcy... LCG" i widząc, że szykuje się kolejny drenaż portfela, to wolę chyba podziękować. Zaczyna mnie bardziej ciągnąć w Tolkienowego RPG-a.
3trolle - 6%
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

a tu będzie lektor? Bo na żadnym filmie nie słyszałem ale może mieli wyciszone...
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: polwac »

detrytusek pisze: 15 kwie 2019, 16:24 a tu będzie lektor? Bo na żadnym filmie nie słyszałem ale może mieli wyciszone...
nie wyobrażam sobie żeby nie było...obym się nie rozczarował
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

Gdyby nie było , byłbym mega zawiedziony, ale jak kolega z posta wyżej , nie wyobrażam sobie tej apki bez wstepu czytanego przez jakiegos fajnego lektora....
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
ODPOWIEDZ