Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

Matiel pisze: 21 kwie 2019, 19:10 A odkąd znalazlem nim chusteczkę ktora daje natchnienie i dodatkową akcję po interakcji z postacią ( dwa razy na przygodę po ulepszeniu za lore i teraz jeszcze dorzuca determinację) oraz pasywka z jednej karty dająca natchnienie przed interakcją z postacią- gburowaty krasznal został naczelnym mówcą drużyny xD
Tak się tylko upewnię. Wiesz, że chusteczka daje to natchnienie przed interakcją z postacią czyli żetonem, a nie postacią wrogiem?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Szewa »

Jestem po pierwszej rozgrywce solo i jestem jak najbardziej na tak! Trochę takie PS w ulepszonej wersji i świecie Tolkiena <3

Bardzo podoba mi się mechanika zarządzania umiejętnościami i testy wykonywane na podstawie talii kart, a nie kości. Grałem Eleną i Beravorą (Tropicielka i Kapitan) i po 2h udało mi się przejść pierwszy scenariusz. Faktycznie, otrzymujemy dużo żetonów natchnienia, ale one tak samo szybko są wykorzystywane.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Jabol
Posty: 207
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Jabol »

Czy na chwilę obecną mamy dostępny tylko jedną kampanię składającą się z kilkunastu scenariuszy? Czy są jakieś scenariusze "stand alone", w które można by zagrać z kimś niejako z doskoku? Jak w Posiadłości Szaleństwa - kilka godzin rozgrywki i jedna historia.
Każdy w końcu kiedyś zaczyna...
Matiel
Posty: 147
Rejestracja: 13 mar 2018, 13:02
Has thanked: 6 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Matiel »

detrytusek pisze: 21 kwie 2019, 20:10
Matiel pisze: 21 kwie 2019, 19:10 A odkąd znalazlem nim chusteczkę ktora daje natchnienie i dodatkową akcję po interakcji z postacią ( dwa razy na przygodę po ulepszeniu za lore i teraz jeszcze dorzuca determinację) oraz pasywka z jednej karty dająca natchnienie przed interakcją z postacią- gburowaty krasznal został naczelnym mówcą drużyny xD
Tak się tylko upewnię. Wiesz, że chusteczka daje to natchnienie przed interakcją z postacią czyli żetonem, a nie postacią wrogiem?
Oczywiście, z wrogami rozmawia tylko mój niespokojny topór 8)
A z chusteczką jest nawet lepsza synergia- ona daje natchnienie po rozmowie i dodatkową akcję- i to aż dwa razy na przygodę. Przed rozmową z postacią daje natchnienie przygotowana karta Gimliego "poeta..." ( taka zielona z odpoczynkiem). Daje to możliwość ogromnego natchnienia krasnala podczas rozmów :P , szczegolnie w scenariuszach gdzie takie rozmowy fabularnie sa wymagane i trzeba na nie "marnować" akcje.

To akurat mało klimatyczne, ale skoro apka mnie nie oszczędza to i ja wykorzystam wszystko na swoja korzyść.
Awatar użytkownika
Darku
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, 06:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Darku »

Jabol pisze: 21 kwie 2019, 23:47 Czy na chwilę obecną mamy dostępny tylko jedną kampanię składającą się z kilkunastu scenariuszy? Czy są jakieś scenariusze "stand alone", w które można by zagrać z kimś niejako z doskoku? Jak w Posiadłości Szaleństwa - kilka godzin rozgrywki i jedna historia.
Gra dopiero wyszła i jest tylko jedna kampania. Nie ma pojedynczych scenariuszy ale może w przyszłości coś takiego dojdzie w dodatkach
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Kilson »

Szewa pisze: 21 kwie 2019, 22:20 ... Grałem Eleną i Beravorą (Tropicielka i Kapitan) i po 2h udało mi się przejść pierwszy scenariusz...
Ja miałem zagrać Aragornem i Bilbo, ale zwątpiłem czy bez siepacza typu Legolas/Gimli można na luzie grać 2 postaciami i zmieniłem Bilbo na Legolasa.
Czy grał ktoś więcej samymi postaciami "supportowymi"? Bez klasycznego mordercy? :P Daje rade?

A w ogóle, to ze względu na to ciągłe mielenie kart, to chyba warto je zakoszulkować. Jakieś godne polecenia koszulki w rozsądnej cenie?
krzychszp
Posty: 22
Rejestracja: 23 lip 2012, 02:06

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: krzychszp »

Raczej nie jestem w stanie zebrać stałego składu zeby rozegrac kampanię. Zostaje rozgrywka solo, zatem poradzcie warto czy dużo się traci?
Generalnie planszówki solo to dla mnie trochę cos nienaturalnego ale moze tym razem warto się zdecydować? :)
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

krzychszp pisze: 22 kwie 2019, 02:15 Raczej nie jestem w stanie zebrać stałego składu zeby rozegrac kampanię. Zostaje rozgrywka solo, zatem poradzcie warto czy dużo się traci?
Generalnie planszówki solo to dla mnie trochę cos nienaturalnego ale moze tym razem warto się zdecydować? :)
Nic się nie traci. To coop. Grasz 2 postaciami i bez problemu jest to do ogarnięcia.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2492
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 423 times
Been thanked: 126 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Coen »

Kilson pisze: 22 kwie 2019, 01:45 A w ogóle, to ze względu na to ciągłe mielenie kart, to chyba warto je zakoszulkować. Jakieś godne polecenia koszulki w rozsądnej cenie?
Wrzuciłem karty w Maydaye Mini USA 41x63mm, pasują, są ok.
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Szewa »

Kilson pisze: 22 kwie 2019, 01:45
Szewa pisze: 21 kwie 2019, 22:20 ... Grałem Eleną i Beravorą (Tropicielka i Kapitan) i po 2h udało mi się przejść pierwszy scenariusz...
Ja miałem zagrać Aragornem i Bilbo, ale zwątpiłem czy bez siepacza typu Legolas/Gimli można na luzie grać 2 postaciami i zmieniłem Bilbo na Legolasa.
Czy grał ktoś więcej samymi postaciami "supportowymi"? Bez klasycznego mordercy? :P Daje rade?

A w ogóle, to ze względu na to ciągłe mielenie kart, to chyba warto je zakoszulkować. Jakieś godne polecenia koszulki w rozsądnej cenie?
Pierwszy scenariusz daje rade, dzięki umiejętnościom kapitana mogłem wykonać łącznie 3 ataki tropicielka, a także umiejętność Eleny chyba, dziecię Lhun (czy jakoś tak, karta pozwala na odrzucenie jej i zadanie 4 trafień gdy wróg wchodzi na pole gdzie jest bohaterka), więc nie było problemu z wrogami :)
Oczywiście to pierwszy scenariusz na poziomie normalnym, zdam relacje jak misja bitewna mi poszła :)
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Lukić
Posty: 237
Rejestracja: 28 mar 2019, 09:31
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 49 times
Been thanked: 71 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Lukić »

Coen pisze: 22 kwie 2019, 07:55
Kilson pisze: 22 kwie 2019, 01:45 A w ogóle, to ze względu na to ciągłe mielenie kart, to chyba warto je zakoszulkować. Jakieś godne polecenia koszulki w rozsądnej cenie?
Wrzuciłem karty w Maydaye Mini USA 41x63mm, pasują, są ok.
Ja wziąłem rebelowskie american mini. Pasują dobrze, delikatnie za długie, ale to akurat ok.
...słaba ta gra, nawet nie ma premii za przejście przez start...
Awatar użytkownika
grzes19
Posty: 118
Rejestracja: 25 lis 2007, 11:12
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: grzes19 »

Lukić pisze: 22 kwie 2019, 08:09
Coen pisze: 22 kwie 2019, 07:55
Kilson pisze: 22 kwie 2019, 01:45 A w ogóle, to ze względu na to ciągłe mielenie kart, to chyba warto je zakoszulkować. Jakieś godne polecenia koszulki w rozsądnej cenie?
Wrzuciłem karty w Maydaye Mini USA 41x63mm, pasują, są ok.
Ja wziąłem rebelowskie american mini. Pasują dobrze, delikatnie za długie, ale to akurat ok.
U mnie zawsze Ultra Pro, w tym wypadku rozmiar, j.w., Mini American.
Kolekcja

Liczba 19 w moim nicku to deczko mniej niż mój wiek / 2 ;)
Awatar użytkownika
awawa
Posty: 1101
Rejestracja: 02 paź 2014, 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 43 times
Been thanked: 38 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: awawa »

Mogę potwierdzić, że kampania grana w innym składzie od zera ma całkiem różny układ kafli. Oczywiście kluczowe dla scenariusza elementy pozostają bez zmian, ale mapa w naszym wypadku była niemal całkiem przebudowana i nie chodziło tutaj tylko o to, iż jeden kafelek zastąpił drugi. Jestem ciekawy czy to aplikacja sama to buduje i mamy niemal nieskończoną (a przynajmniej sporą ;) ) liczbę kombinacji, czy FFG zaszyła w niej kilka przetestowanych wcześniej wariantów mapy dla każdego scenariusza.
Granie na Bemowie
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

awawa pisze: 22 kwie 2019, 11:11 Mogę potwierdzić, że kampania grana w innym składzie od zera ma całkiem różny układ kafli. Oczywiście kluczowe dla scenariusza elementy pozostają bez zmian, ale mapa w naszym wypadku była niemal całkiem przebudowana i nie chodziło tutaj tylko o to, iż jeden kafelek zastąpił drugi. Jestem ciekawy czy to aplikacja sama to buduje i mamy niemal nieskończoną (a przynajmniej sporą ;) ) liczbę kombinacji, czy FFG zaszyła w niej kilka przetestowanych wcześniej wariantów mapy dla każdego scenariusza.
Patrząc na foty rozłożeń na grupie na FB, obstawiam algorytm generujący mapę, który musi spełniać jakieś kryteria (i bardzo dobrze, bo cały sens aplikacji w tym jest), więc nie sądzę by na sztywno były wbite te setupy, bo jest ich zwyczajnie zbyt dużo by miało to sens (no chyba że lubią się babrać w takie rzeczy ;P ale w pewnym momencie przestaje to być opłacalne i łatwiej będzie napisać generator). Niektóre setupy są tak łudząco podobne, ale np przesunięte wszystko delikatnie w lewo, a niektóre zupełnie odwrotne - inny kierunek łączeń, inne kafle.. myślę że generowana mapa - co daje nadzieję na naprawdę spore różnice w przypadku dołożenia nowych dodatków do gry.
Rebel 6% (trójmiasto)
Inglorion
Posty: 48
Rejestracja: 24 lip 2013, 18:52
Has thanked: 33 times
Been thanked: 1 time

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Inglorion »

Mam pytanie do do przeszukiwania mapy, które każe zdać test.
Raz Aragornem przedzierałem się przez chaszcze, w teście zręczności wpisałem 3 i się okazało, że Aragorn jednak nie dał rady się wspiąć i musi poszukać innej ścieżki. Uznałem, że skoro 3 sukcesy w zręczności to było za mało to olewam temat i najwyżej inny gracz Legolasem spróbuje. Czy zrobiłem dobrze, czy też aplikacja działa w lekko losowy sposób i przy drugiej próbie miałbym inny próg zdania, albo nawet test innego atrybutu?

A zadaje to pytanie, bo w końcowej fazie pierwszego scenariusza mieliśmy bardzo ważny test - Legolas osiągnął w nim wartość X i go nie zdał.
W nastepnej turze spróbował ponownie, wylosował sukcesów X-1 i byliśmy zrezygnowani... tymczasem aplikacja oznajmiła, że zdał test

I nie wiem, czy to faktycznie tak działa? (czy to my mieiliśmy jakieś omamy, a może coś się kliknąłem w apce przy zdawaniu)
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

Inglorion pisze: 22 kwie 2019, 12:09 Mam pytanie do do przeszukiwania mapy, które każe zdać test.
Raz Aragornem przedzierałem się przez chaszcze, w teście zręczności wpisałem 3 i się okazało, że Aragorn jednak nie dał rady się wspiąć i musi poszukać innej ścieżki. Uznałem, że skoro 3 sukcesy w zręczności to było za mało to olewam temat i najwyżej inny gracz Legolasem spróbuje. Czy zrobiłem dobrze, czy też aplikacja działa w lekko losowy sposób i przy drugiej próbie miałbym inny próg zdania, albo nawet test innego atrybutu?

A zadaje to pytanie, bo w końcowej fazie pierwszego scenariusza mieliśmy bardzo ważny test - Legolas osiągnął w nim wartość X i go nie zdał.
W nastepnej turze spróbował ponownie, wylosował sukcesów X-1 i byliśmy zrezygnowani... tymczasem aplikacja oznajmiła, że zdał test

I nie wiem, czy to faktycznie tak działa? (czy to my mieiliśmy jakieś omamy, a może coś się kliknąłem w apce przy zdawaniu)
W wprowadzeniu w akapicie TESTY pierwsza strzałka, mówi że są testy kumulujące liczbę sukcesów. Tam gdzie wprowadzasz liczbę sukcesów, a nie masz na sztywno liczby potrzebnych, jest testem kumulującym. Więc Aragorn możliwe że mógł zdać w następnym podejściu z jednym sukcesem nawet, a może i nie - nie wiemy ile było potrzebnych łącznie sukcesów ;)
Rebel 6% (trójmiasto)
Matiel
Posty: 147
Rejestracja: 13 mar 2018, 13:02
Has thanked: 6 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Matiel »

Zauważyłem też, że niektóre testy o stałej wartości po porażce potrafią obnizać swoją trudność ( o ile porazka nie powoduje odrzucenia żetonu i pozwala na kolejne podejście :-P)
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: zioombel »

Przecież to jest wyraźnie napisane w instrukcji. Niektóre testy mają np. trudność 7. Jak zdasz pierwszy test na 4 to zostaje tylko 3 do zdania na następny raz.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

Hmm....lekko przeebane :)
Obrazek


A tu błąd się wkradł
Obrazek
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 378
Rejestracja: 20 maja 2006, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 19 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: TOMI »

Gracze.
A jak z klimatem w tej grze. Opisów jest podobno znacznie mnie niż w Posiadłości więc ..... czuć tu przygodę/ głębszą historię czy raczej mamy tylko chodzenie, walkę i to wszystko ?!
Dzięki
Awatar użytkownika
awawa
Posty: 1101
Rejestracja: 02 paź 2014, 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 43 times
Been thanked: 38 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: awawa »

Z klimatem się zgodzę (jest mniej, na razie biegam od żetonu do żetonu), mam problem z kartami obrażeń i przerażenia (przeważnie wlatują i cześć), taktycznie na dużej mapie tez trochę się duszę... może to przez wybranych bohaterów albo potem się jeszcze rozwiną: idziesz, interakcja z żetonem i bach: wrogowie, tracisz resztę ruchu bo jak się wycofasz to będą bęcki ze sprowokowania, zaatakować też nie ma czym bo akcja poszła na interakcje, a nawet jeśli to gdy ich nie zabijesz, bo do interakcji wybrałeś jakiegoś cieniasa z wysokimi statystykami do testów a nie walki, to przeważnie momentalnie Ci oddadzą...co z tego, że zaraz kompan ich dobije (a jeśli się już aktywował lub nie ma go w pobliżu to bardzo przechlapane ;) ). A więc Posiadłość bardziej podobała mi się też pod tym względem.
Granie na Bemowie
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 141 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Paskuder »

detrytusek pisze: 22 kwie 2019, 14:28

A tu błąd się wkradł
Obrazek
Z tymi butami to nie błąd? Widzę że są lev 2, na pewno dobre wziąłeś, nie powinien być lev 1?
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 141 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Paskuder »

TOMI pisze: 22 kwie 2019, 14:38 Gracze.
A jak z klimatem w tej grze. Opisów jest podobno znacznie mnie niż w Posiadłości więc ..... czuć tu przygodę/ głębszą historię czy raczej mamy tylko chodzenie, walkę i to wszystko ?!
Dzięki
W posiadłość nie grałem. Tutaj klimat czuję, jest przygoda, jest historia, są q poboczne, jest dobrze imho.
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Jools »

Na BGG ocena rośnie agresywnie. Przed premierą było pomiędzy 7.3-7.5, dziś już 8.3.
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Kal-El83 »

Widzę po komentarzach, że gra daje pozytywne odczucia.
Zastanawiam się nad nabyciem, tylko zastanawia mnie setup rozgrywki. Na pierwszy rzut oka i w teorii wygląda na mało upierdliwo-czasochłonny. Pytanie jak jest w praktyce ?? No i jakby oszscować czas partyjki+rozłożenie/złożenie ??
Pytam bo z czasem krucho ostatnio :) a szukam jakiejś fajnej przygodóweczki do kolekcji.
Więc z góry dziękuję za podpowiedzi !! :D
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
ODPOWIEDZ