Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Darkstorm
Posty: 834
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 127 times
Been thanked: 182 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: Darkstorm »

jnowaczy pisze: 20 kwie 2019, 23:53 Naklad "100""egzemplarzy przy takim zapotrzebowaniu jest śmiechem na sali i nidoszwcowaniem godnym politowania.
Załóż własne wydawnictwo i oszacuj nakład na 10000. Z pewnością nie będzie śmiechu na sali.
jnowaczy pisze: 20 kwie 2019, 23:53 pol roku opóźnienia z ich winy czy nie to pol roku
Raczej to była wina fabryki na drugim końcu świata.
jnowaczy pisze: 20 kwie 2019, 23:53 sklepie Portalu kupiła pewnie tylko garstka ludzi i pewnie tylko dlatego by móc się później pochwalić prezesowi na live, że kupiła w sklepiku za 500 zł, snobizm
Tak tak, to wymarzony sposób wydawania pieniędzy - dopłacić 150pln za możliwość pochwalenia się tym w internecie. To z pewnością był główny powód.
jnowaczy pisze: 20 kwie 2019, 23:53 nie można nic krytycznego powiedzieć, tylko chwalić, jak w sekcie
Można powiedzieć coś krytycznego. Pod warunkiem, że jest to krytyka konstruktywna. Jeśli ktoś wylewa swój hejt frustrata to nie jest traktowany poważnie.

Damon22 pisze: 21 kwie 2019, 07:40 Jak w przyszłym tygodniu nie będzie MK to nie będzie subskrypcji i oglądania.
Straszne. Naprawde straszne. Nie bądź taki okrutny!
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: czeczot »

jnowaczy pisze: 20 kwie 2019, 23:53 Naklad "100""egzemplarzy przy takim zapotrzebowaniu jest śmiechem na sali i nidoszwcowaniem godnym politowania. pol roku opóźnienia z ich winy czy nie to pol roku.rozne daty premiery i dalej nie ma informacji kiedy. W sklepie Portalu kupiła pewnie tylko garstka ludzi i pewnie tylko dlatego by móc się później pochwalić prezesowi na live, że kupiła w sklepiku za 500 zł, snobizm. By The way te live portalu to jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji, nie można nic krytycznego powiedzieć, tylko chwalić, jak w sekcie. Oznajmianie po wyprzedaniu że otrzymają snoby a reszta później jest dla mnie totalnie nie zrozumiale i w mojej ocenie chamskie biorąc pod uwagę jak duże już jest opoznienie i jak dużo ludzi czeka. To nasuwa jeden wniosek portal nic nie robi dla fanów, ludzi jeśli nie nie może ich dodatkowo wydoic i na nich zarobic.te opowiastki o tym, że to firma dla fanów to w mojej ocenie mrzonka. Nie piszcie, że firma ma zarabiać bo to oczywiste. MK to ostatni tytuł na licencji, który kupie od Portalu. Chytry traci dwa razy. Wolę wersję angielskie i przynajmniej będę miał łatwy dostęp do dodatków a nie będę liczył na to, że mi ktoś zrobi łaskę i je wyda jak sobie zbiore 150 osob
Co ty za bzdury piszesz? Skąd masz informacje o nakładzie, wróżysz z fusów czy jakaś inna metoda.

Opóźnienie z ich winy? Przecież oni tego nie drukują! Po drugie tutaj na forum i na Facebooku była afera że wydanie angielskie jest słabej jakości i że wszyscy oczekują że portal to sprawdzi. Sprawdzenie trwa. Opóźnia się wysyłkę, ściąga jeden czy kilka egzemplarzy i sprawdza. TO TRWA bo to wysyłka z Chin.

Data premiery była ostatnio podana na maj. I skoro było jasno powiedziane że ci co zamówili bezpośrednio w Portalu dostana tydzień wcześniej i dlaczego teraz maja tego nie dostać szybciej? Co interesuje tych którzy zamówili w Portalu bezpośrednio że ty chcesz szybciej.

A nazywanie kogoś snobem bo sobie zamówił drożej z dodatkami i wcześniejszą wysyłką jest prostactwem.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2019, 11:29 przez czeczot, łącznie zmieniany 1 raz.
_leigam_
Posty: 937
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 195 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: _leigam_ »

czeczot pisze: 21 kwie 2019, 08:52 Data premiery była ostatnio podana na maj. I skoro było jasno powiedziane że ci co zamówili bezpośrednio w Portalu dostana tydzień wcześniej i dlaczego teraz maja tego nie dostać szybciej?
A skąd wyszedł Ci ten tydzień? Mi wychodzi miesiąc. 18go ludzie już zaczeli dostawać swoje egzemplarze, sklepy internetowe mają date od portalu ustawioną na 16 maja. Gdzie ten tydzień?
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
Fingus
Posty: 84
Rejestracja: 05 lip 2009, 19:03
Has thanked: 12 times
Been thanked: 18 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: Fingus »

Ten 16 to chyba własne szacunki sklepów, w jakimś innym widziałem 1 czerwca.
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: ShapooBah »

Obrazek

Tydzień bez dramy, to tydzień przegrany.
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: czeczot »

Czy dla podobno jednego z większych wydawnictw gier w europie zrobienie porządnego kalendarza z datami premier gier to naprawdę jest coś nie osiągalnego? Rebel czy Galakta sobie radzą z tym całkiem nieźle, jest strona z datami premier. Jak data jest odległa pisze  tylko że będzie w tym roku albo półrocze czasami jest podany już kwartał, czym bliżej tym data jest precyzyjniejsza czyli pojawia się miesiąc a w końcu także dokładny dzień. Ja rozumiem ze data może się przesunąć z przyczyn niezależnych od wydawcy ale w przypadku tych 2 firm wchodzę sobie na stronie i mam aktualna informację.

Mage Knight podobno jest na waszym magazynie a data - 2 kwartał. To naprawdę jest nie do ogarnięcia podanie dokładnej daty do gry którą macie w magazynie ?
Inis: Pory roku wg waszej strony nie ukarze się chyba nigdy bo jakiejkolwiek daty brak nawet w waszym sklepie!

Swoja drogą tytuły które się ukazały dalej są w planach wydawniczych. Ktoś nie zorientowany mógłby pomysleć że to się jeszcze nie ukazało skoro jest w planach.

W dodatku upierdliwość rozwiązania gdzie trzeba kliknąć w każdy tytlu żeby sprawdzić czy jest podana data. Nie da sie tego zrobić po prostu jako listę tak jak maja inni ?
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: ShapooBah »

https://portalgames.pl/pl/kontakt/ < Napisz do nich to, na pewno przy najbliższym, dużym updejcie strony wezmą pod uwagę cenne uwagi.
Chrostek84
Posty: 72
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 25 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: Chrostek84 »

czeczot pisze: 23 kwie 2019, 14:57 Czy dla podobno jednego z większych wydawnictw gier w europie zrobienie porządnego kalendarza z datami premier gier to naprawdę jest coś nie osiągalnego? Rebel czy Galakta sobie radzą z tym całkiem nieźle, jest strona z datami premier. Jak data jest odległa pisze  tylko że będzie w tym roku albo półrocze czasami jest podany już kwartał, czym bliżej tym data jest precyzyjniejsza czyli pojawia się miesiąc a w końcu także dokładny dzień. Ja rozumiem ze data może się przesunąć z przyczyn niezależnych od wydawcy ale w przypadku tych 2 firm wchodzę sobie na stronie i mam aktualna informację.

Mage Knight podobno jest na waszym magazynie a data - 2 kwartał. To naprawdę jest nie do ogarnięcia podanie dokładnej daty do gry którą macie w magazynie ?
Inis: Pory roku wg waszej strony nie ukarze się chyba nigdy bo jakiejkolwiek daty brak nawet w waszym sklepie!

Swoja drogą tytuły które się ukazały dalej są w planach wydawniczych. Ktoś nie zorientowany mógłby pomysleć że to się jeszcze nie ukazało skoro jest w planach.

W dodatku upierdliwość rozwiązania gdzie trzeba kliknąć w każdy tytlu żeby sprawdzić czy jest podana data. Nie da sie tego zrobić po prostu jako listę tak jak maja inni ?
Nie wiem czy wchodzisz na forum na stronie Galakty, bo tam bardzo często są komentarze użytkowników w stylu:
"gra ma w zapowiedziach datę II kwartał, mamy połowę czerwca, a tu dalej nie ma informacji o premierze gry, nie możecie aktualizować tych informacji albo poinformować o opóźnieniach."
Aktualnie na stronie Galakty w planach wydawniczych na 7 gier 4 z nich mają podaną " super dokładną datę wydania", czyli 2019.
Jeśli chodzi o Rebel to np: gra Everdell pojawiła się w przedsprzedaży w sklepach w styczniu, dokładnej daty premiery na stronie wydawnictwa dalej nie ma, plotki głoszą,że będzie to grudzień, czyli jest spora szansa, że w tym roku w ogóle się nie ukaże. To tyle w temacie informowania o planach wydawniczych, tak chwalonych i stawianych za wzór innym przez Ciebie, firm.
Awatar użytkownika
doczek
Posty: 210
Rejestracja: 26 sie 2018, 19:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 39 times
Been thanked: 34 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: doczek »

Portal podaje przeważnie tylko kwartał. Na stronie głównej masz co wychodzi w danym miesiącu. Sklepy dostają datę premiery, a sam Portal wcześniej rzuca przedsprzedaż u siebie i wysyła wcześniej do tych co kupili. Czasem preorderowcy Portalowi mają wcześniej tydzień czasem dwa a czasem miesiąc. Moim zdaniem mają najlepszą politykę informacyjna. Co do polityki sprzedażowej hmm jest jaka jest (też mam zamówiony MK i też czekam i też mnie krew zalewa) nic nie poradzimy. Trzeba też oddać to, że w tym roku "wypluwają" masę gier i zadyszka może się zdarzyć.
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: czeczot »

Chrostek84 pisze: 23 kwie 2019, 16:00 Nie wiem czy wchodzisz na forum na stronie Galakty, bo tam bardzo często są komentarze użytkowników w stylu:
"gra ma w zapowiedziach datę II kwartał, mamy połowę czerwca, a tu dalej nie ma informacji o premierze gry, nie możecie aktualizować tych informacji albo poinformować o opóźnieniach."
Aktualnie na stronie Galakty w planach wydawniczych na 7 gier 4 z nich mają podaną " super dokładną datę wydania", czyli 2019.
Jeśli chodzi o Rebel to np: gra Everdell pojawiła się w przedsprzedaży w sklepach w styczniu, dokładnej daty premiery na stronie wydawnictwa dalej nie ma, plotki głoszą,że będzie to grudzień, czyli jest spora szansa, że w tym roku w ogóle się nie ukaże. To tyle w temacie informowania o planach wydawniczych, tak chwalonych i stawianych za wzór innym przez Ciebie, firm.
Ja nie stawiam ich za wzór. Uważam że strony tych wydawców są lepsze niż Portal, szczególnie Rebel. Co do Galakty to jeśli chodzi o tytułu które mnie interesowały to jak gra miała się ukazać za 1-2 tygodnie to przeważnie miała już dokładna datę a wcześniej był określony miesiąc, przynajmniej ostatnio.

Jak jest podany rok to wydawca nie zna jeszcze dokładnej daty i tyle. Everdel nie ma daty wiec ja to rozumiem że jeszcze wydawca tego nie wie - spraw jasna i to też jest informacja. Skoro wydawca nie jest w stanie podać dokładnej daty to po co ma wpisywać głupoty a potem to przesuwać. Nie rozumiem o co ci chodzi.

Portal ma grę ma magazynie (Mage Knight) i nie podaje daty premiery albo dodatek Inis: Pory Roku zaraz będzie miał na magazynie i też na jego stronie nie ma daty, nawet określonego miesiąca, to samo dodatek do bolidów. Dodatki do Zombicide tj abominacja i bohaterowie dalej są jako plany wydawnicze a ja mam je już od 2 tygodni na półce! To samo dotyczy dodatków do Rising Sun.
Takiego b.... tj bałaganu na swoje stronie odnośnie premier jak Portal to nie ma żadne wydawnictwo!
doczek pisze: 23 kwie 2019, 17:15 Portal podaje przeważnie tylko kwartał. Na stronie głównej masz co wychodzi w danym miesiącu. Sklepy dostają datę premiery, a sam Portal wcześniej rzuca przedsprzedaż u siebie i wysyła wcześniej do tych co kupili. Czasem preorderowcy Portalowi mają wcześniej tydzień czasem dwa a czasem miesiąc. Moim zdaniem mają najlepszą politykę informacyjna. Co do polityki sprzedażowej hmm jest jaka jest (też mam zamówiony MK i też czekam i też mnie krew zalewa) nic nie poradzimy. Trzeba też oddać to, że w tym roku "wypluwają" masę gier i zadyszka może się zdarzyć.
Portal to marketing ma zajebisty ale polityka informacyjna to leży i kwiczy, szczególnie na ich stronie. Nie są w stanie określić daty premiery gry którą maja na magazynie a na ich stronie Aeon's End: Wieczna Wojna i Inis: Pory roku które są w przedsprzedaży w ICH SKLEPIE nie mają podanej daty. Jak wydawca może prowadzić przedsprzedaż w swoim sklepie i nie napisać chociaż przybliżonej daty, chociaż miesiąc.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2019, 17:37 przez czeczot, łącznie zmieniany 1 raz.
Chrostek84
Posty: 72
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 25 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: Chrostek84 »

czeczot pisze: 23 kwie 2019, 17:25
Jak jest podany rok to wydawca nie zna jeszcze dokładnej daty i tyle. Everdel nie ma daty wiec ja to rozumiem że jeszcze wydawca tego nie wie - spraw jasna i to też jest informacja. Skoro wydawca nie jest w stanie podać dokładnej daty to po co ma wpisywać głupoty a potem to przesuwać. Nie rozumiem o co ci chodzi.
Skoro wydawca nie zna dokładnej daty wydania to czemu daje przedsprzedaż do sklepów na rok przed premierą. To jest niespotykane. Ja zakładam, że skoro nie jest to Kickstarter, to jednak gra ukaże się max 3 miesiące od daty przedsprzedaży, a tak to mam przez rok zamrożone pieniądze.
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: czeczot »

Skąd masz informację ze to Rebel dał do sklepów? W sklepie Rebela Everdell nie da się kupić. Sklepy czasami same robią przedsprzedaż nawet bez info od wydawcy. Tak było z Twilight Imperium 4. A kasę zawsze możesz wycofać.
Chrostek84
Posty: 72
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 25 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: Chrostek84 »

https://i-szop.pl/szukaj2/1/everdell
Sklepy nie rozpoczynają przedsprzedaży bez info od wydawcy. W linku oferta przedsprzedażowa, mają ją chyba wszystkie większe sklepy z planszówkami. Zapewniam Ciebie,że na stronie Rebela też była w styczniu, a to że jej nie ma w tej chwili świadczy tylko o tym , że cichaczem ją wycofali. Z TI to zupełnie inna historia. To, że gra nie trafiła do niektórych klientów wynikło tylko z niedoszacowania zamówień i braku komunikacji między sklepami a wydawcą, a nie dlatego, że sklepy prowadziły przedsprzedaż bez zgody wydawcy.
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: jnowaczy »

Nie rozumiem jak mając grę na magazynie z obsuwa półroczna nie można być w stanie podać daty premiery, dla reszty. Portal ma w D... fanów bo i tak MK się wyprzedal, gdyby było inaczej to by trabili, blagali na live by kupować bo premiera tuż tuż i warto bo bla bla i jaka to jest super gra a tak to kasa zgarnieta i można olac ludzi.Niech czekają Bóg wie ile i tu Czeczot ma 100% racji bo można przynajmniej napisać; premiera 16 maj czy nawet 1 czerwiec i spokoj. Po tylu obsuwach chociaż na tyle wg portalu nie zaslugujemy.
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
_leigam_
Posty: 937
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 195 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: _leigam_ »

jnowaczy pisze: 23 kwie 2019, 20:31 Nie rozumiem jak mając grę na magazynie z obsuwa półroczna nie można być w stanie podać daty premiery, dla reszty. Portal ma w D... fanów bo i tak MK się wyprzedal, gdyby było inaczej to by trabili, blagali na live by kupować bo premiera tuż tuż i warto bo bla bla i jaka to jest super gra a tak to kasa zgarnieta i można olac ludzi.Niech czekają Bóg wie ile i tu Czeczot ma 100% racji bo można przynajmniej napisać; premiera 16 maj czy nawet 1 czerwiec i spokoj. Po tylu obsuwach chociaż na tyle wg portalu nie zaslugujemy.
Za to w piatek sie dowiemy jakimy to jestesmy hejterami :D
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: jnowaczy »

Za to w piatek sie dowiemy jakimy to jestesmy hejterami :D
Nie przejmuj się, wierni fani poglaszcza, będą się przescigac kto kupi, upiecze większe ciastka dla Prezesa, pochwala się kto ile w tym tygodniu kupił więcej gier z Portalu i wszyscy się rozejda zadowoleni.
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: czeczot »

Chrostek84 nie do końca się rozumiemy. Co do terminów wydania gier i obsuw to polski wydawca ma w 95% przypadków niewiele z tym wspólnego i praktycznie nic z tym nie może zrobić. Gra jest drukowana przez oryginalnego wydawcę a np portal dostarcza tylko pliki z tłumaczeniem. Jak wydawca everdell stwierdzi ze nie będzie drukował tej gry na wiosnę tylko na jesień jak do druku dołącza jeszcze Czesi, Węgrzy i ktoś tam jeszcze. Bo tak duży międzynarodowy druk jest tańszy i on więcej zarobi to portal, rebel czy inny wydawca nic z tym nie mogą zrobić.
Wiec ja się nie czepiam o terminy ale o brak informacji. Rozumiem że co do gry która ma być wydana na jesieni można określić tylko kwartał ale jeżeli gra jest już na statku to można przynajmniej podać miesiąc z informacja czy początek czy koniec. A jak jest w porcie to podać dokładna datę z marginesem na szalonego celnika. Przecież jak wydawca wyślę grę wcześniej to nikt się nie obrazi. Aktualizacja tych dat na bierząco to chyba też żaden kłopot? Ale brak informacji o dacie premiery gry która jest o 2 tygodni na magazynie to jakaś bzdura, lenistwo pracowników albo prezes nie ogrania swojej firmy - niepotrzebne skreślić. A najbardziej wk... jest chwalenie się tym na YT
Apeluje do pana prezesa, mniej parcia na szkoło więcej pilnowania porządku w firmie !
Arsen
Posty: 66
Rejestracja: 21 mar 2019, 19:38
Has thanked: 19 times
Been thanked: 20 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: Arsen »

czeczot pisze: 24 kwie 2019, 05:46Apeluje do pana prezesa, mniej parcia na szkoło więcej pilnowania porządku w firmie !
Apel równie słuszny, co nieskuteczny :lol:
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 989
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 982 times
Been thanked: 433 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: KurikDeVolay »

Czeczot, nie chcę cię zmartwić, ale każdy użytkownik mówiący o MK, nie ważne czy dobrze czy źle, to reklama. Za darmo robisz szum wokół tytułu. Każdy nie siedzący w planszowych newsach, czy zaawansowanych tytułach, dzięki dymowi który próbujesz rozdmuchiwać dowiaduje się o MK. To kolejny link ze słowami kluczowymi Portal i MageKnight. To najlepsza, najtańsza i w dzisiejszych czasach najskuteczniejsza reklama. Kręcicie kampanię lepiej niż bannery w sklepach internetowych i nagłówki u recenzentów. :)
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: czeczot »

KurikDeVolay Ale to mnie nie martwi, ja się bardzo cieszę że portalowi tak dobrze idzie sprzedaż drogich gier. Kompletnie mi nie przeszkadza robienie im darmowej reklamy. Będę się jeszcze bardziej cieszył jak będą ich wydawać 2 razy więcej bo ja będę miał większy wybór. Tylko kó... niech się ogarną z normalnym kalendarzem premier !!!

I w ramach protestu odsubskrybuje się zaraz z ich kanału na YT. Prezes będzie miał więcej czasu na pilnowanie swoich pracowników zamiast na robienie kolejnych filmików. Nie będzie 5000 subskrybentów ! :)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2019, 10:25 przez czeczot, łącznie zmieniany 2 razy.
gregoff
Posty: 789
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 511 times
Been thanked: 153 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: gregoff »

Ale mam polewe z was wszystkich😀 pierwsza sprawa to polecam wysłać maila z tymi problemami na maila firmowego portalu. Zawsze jest większa szansa ze coś z tym zrobią niż kręcenie na nich bata w tym wątku.

Może uda mi się przebić na najbliższych planszówkach live aby Ignacy Trzewiczek udzielił jakiegoś komentarza na ten temat. Jeśli się nie uda to może na Pyrkonie dam radę uzyskać jakieś informacje.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2019, 12:38 przez gregoff, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: jnowaczy »

w ramach protestu odsubskrybuje się zaraz z ich kanału na YT. Prezes będzie miał więcej czasu na pilnowanie swoich pracowników zamiast na robienie kolejnych filmików. Nie będzie 5000 subskrybentów ! :)
Ja dokładnie zrobiłem to samo już chwilę wcześniej i MK jest ostatnia gra na licencji od Portalu, która kupiłem. Angielski znam więc nie mam z tym problemu a i o dodatki nie będę musiał się martwić czy łaskawie wydadzą.

"Wycieczki" osobiste wycięte - Curiosity
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Awatar użytkownika
Nidav
Posty: 704
Rejestracja: 14 sty 2016, 19:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 91 times
Been thanked: 338 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: Nidav »

Co do nie aktualizowania dat premier, to faktycznie mogłoby być lepiej, ale i tak źle w moim mniemaniu nie jest. Koniec końców, jak było wspomniane, wiele czynników zbiera się na ostateczną datę premiery, wiele też niezależnych od wydawcy tytułów na licencji, także już wolę być trzymany długo w niepewności, niż potem dowiadywać się o ciągłym przesunięciu daty premiery. I nie, nie będę piekł ciasteczek dla Prezesa, jego live'ów nie oglądam, a przy okazji niezmiennie Portal za profesjonalizm i podejście do klienta cenię.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2019, 12:07 przez Nidav, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rigidigi
Posty: 700
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 92 times
Been thanked: 87 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: Rigidigi »

Widzisz, gdybyś oddawał się piątkowej sielance o 14 to byś wiedział, co może wpłynąć na ustawienie takiej daty, a nie innej na premierę Mage Knighta..
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Portal Games - Plany Wydawnicze 2019

Post autor: Curiosity »

Panowie (i Panie), proszę skupić się na temacie, czyli planach wydawniczych Portalu.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Zablokowany