Ogólnopolska Liga Wojny o Pierścień

Inicjatywy komputerowe/internetowe jak i tradycyjne
KROLM
Posty: 84
Rejestracja: 02 paź 2016, 21:24
Been thanked: 1 time

Ogólnopolska Liga Wojny o Pierścień

Post autor: KROLM » 24 kwie 2019, 14:37

Witam,
Gra planszowa Wojna o Pierścień rozrosła się do bardzo dużych rozmiarów i co raz więcej graczy z całej Polski wciąga się w nią co raz głębiej. Chcielibyśmy zacząć ligę aby podpatrzeć jak idzie innym graczom, ich wyniki itp. Pod koniec najlepsze osoby otrzymają nagrody uzależnione od ilości chętnych osób, które wezmą udział. Zapraszamy absolutnie każdego. Grać można zarówno na żywo klasycznie jak i zdalnie przez komputer (opis poniżej)

Obrazek

I POLSKA LIGA WOJNY O PIERŚCIEŃ

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w grze rankingowej, w której powalczymy o Jedyny Pierścień.

Będzie można śledzić wyniki graczy z całej Polski

Wyniki rozgrywek należy podawać pod specjalnie do tego stworzonym postem na dany miesiąc w grupie na FB https://www.facebook.com/groups/700896450116555/, lub w tym temacie na forum

Regulamin Ligi: https://docs.google.com/document/d/1lX3 ... sp=sharing

Ranking ligowy: https://www.krolm.pl/polska-liga-wojny-o-pierscien

Można dołączyć w dowolnym momencie trwania ligi

Aktualny czas rozpoczęcia i zakończenia:
16.04.2019 - 31.12.2019


Jak grać zdalnie:
Wystarczy w tym celu pobrać aplikację Java o nazwie Gandalf (najnowsza wersja) z tej strony: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1696962622

Po pobraniu i rozpakowaniu wystarczy się połączyć z drugim graczem bezpośrednio lub za pomocą np. Hamachi i można grać. Apka jest w języku angielskim lub niemieckim. Dla tych, co w miarę znają drugi język i są dość ograni w WoP, nie powinno to sprawić żadnego problemu.

Pod poniższym linkiem można poczytać szczegółowo opisaną instrukcję korzystania z tzw. "klienta": https://boardgamegeek.com/filepage/9516 ... ava-client. Większość poleceń wykonuje się jak w grze RTS: lewym przyciskiem zaznaczam, prawym daję komendę (w tym wypadku przemieszczenie armii, żetonów, itd).
Gralnia/Wypożyczalnia/Sklep
www.krolm.pl

ODPOWIEDZ