Droga początkującego gracza... propozycje.

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Lukić
Posty: 237
Rejestracja: 28 mar 2019, 09:31
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 49 times
Been thanked: 71 times

Re: Droga początkującego gracza... propozycje.

Post autor: Lukić »

Jako imprezowe obczaj jeszcze Dochodzenie i Fuse.

Odnoście Arkham Horror LCG - weź pod uwagę, że to gra, która docelowo może wyssać dużo gotówki z Twojego portfela
...słaba ta gra, nawet nie ma premii za przejście przez start...
lkason83
Posty: 10
Rejestracja: 17 sty 2019, 19:31
Has thanked: 3 times

Re: Droga początkującego gracza... propozycje.

Post autor: lkason83 »

Arkham odpuściłem, bo sporo się właśnie naczytałem o ponoszonych w związku z nią inwestycjach. Nie jestem też do końca pewien czy klimat Cthulu podejdzie towarzyszom.

Ostateczny wybór padł na Aeon's End i myślę, że to na początek dobry wybór. Już zamówione :) Dajcie znać, czy powinienem coś do niej dokupić (kości, organizer, koszulki - jakie). Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 989
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 982 times
Been thanked: 433 times

Re: Droga początkującego gracza... propozycje.

Post autor: KurikDeVolay »

Ewentualnie czerwone kości k10 - ale bez nich da się obejść. Koszulki są jedynie opcją, bo karty są najwyższej jakości. Ja kupiłem - jestem fetyszystą. Za to moim zdaniem koniecznie trzeba zakoszulkować planszetki graczy i nemesis. Nadają się do tego koszulki pocztówkowe, ale jaki to był wymiar... musiałbyś pomierzyć i poszukać na allegro/sklepach hobbystycznych. Za 8zł kupiłem 100 sztuk cienkich folijek - starczy mi na mnóstwo dodatków. Możesz też zerknąć do użytkownika ernin, drukuje w 3D świetne standy do liczników życia i organizer do rynku. Bardzo fajna zmiana QoL.
ODPOWIEDZ