(Łódź) poszukiwani gracze

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
crashbull
Posty: 91
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: crashbull »

ja nigdy nie grałem ale chętnie spróbuje, teraz tylko musimy ustalić jakiś termin :)
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: LongJohn »

Ja też nie grałem i chętnie spróbuję. Tylko żeby to nie było pierwsze i ostatnie spotkanie... po takiej grze można się nieźle na siebie poobrażać:)
martens
Posty: 12
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:25
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: martens »

Też bardzo chętnie.
Teraz kiedy i gdzie? Padła propozycja piątku i to mi pasuje ale trzeba znaleźć lokum
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: LongJohn »

nie wiem czy tu się dogadamy.

założyłem grupę na discordzie dla łódzkich planszówek, zapraszam chętnych:

https://discord.gg/Pb9RBN
ZAZ
Posty: 15
Rejestracja: 14 sty 2019, 08:24

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: ZAZ »

No to niezły numer! Bo myślałem, że jako wytrawni gracze spędziliscie już masę godzin nad GoT i macie obcykane strategie dla każdej rodziny :roll:
A ja nawet nie mam tej gry w posiadaniu :(
Ale jeśli ktoś z Was ma to chętnie z Wami zagram.
Piątek jest OK jak dla mnie.
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: LongJohn »

Czy może ktoś jeszcze w Łodzi szuka towarzystwa do grania?😁
Budujemy ekipę na Retkinii, przydało by się więcej osób zainteresowanych graniem😁
Dazir
Posty: 216
Rejestracja: 14 maja 2019, 19:18
Has thanked: 70 times
Been thanked: 66 times
Kontakt:

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Dazir »

Cześć, chętnie połączymy siły, żeby pograć razem - zachorowaliśmy z żoną i córkami na Descenta :) - fakt, że głównie ja, ale co tam :) - raczej pozostałe gry słabo, brak czasu na więcej, chociaż choruję na KDM... ale wydaje mi sie zbyt dużą inwestycją - nie tylko finansową.
Mieszkamy na Bałutch blisko Leclercka.
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: LongJohn »

fajnie by było zagrać tylko, że mieszkamy po przeciwległych stronach miasta :)
Descent jest całkiem ciekawy, to była jedna z moich pierwszych gier, zreszta do tej pory w kolekcji.
Daj znać kiedy możesz pograć to coś wymyślimy :)
crashbull
Posty: 91
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: crashbull »

Zapraszamy na https://discord.gg/Pb9RBN tu zawsze się jakoś ustawiamy na granie :)
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Largo »

Z racji przeprowadzki do Łodzi poszukuję jakiejś grającej grupy do której mógłbym dołączyć :-) mieszkam na retkini
crashbull
Posty: 91
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: crashbull »

no to witamy przyjacielu :) Nie wiem jak w tym tygodniu będzie ale daj znać kiedy ci pasuje partyjka. No i napisz w co lubisz grać. Wyżej masz grupę na discord tam głównie czuwamy z Long John nad ustawkami :)
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Largo »

crashbull pisze: 07 lip 2019, 00:13 no to witamy przyjacielu :) Nie wiem jak w tym tygodniu będzie ale daj znać kiedy ci pasuje partyjka. No i napisz w co lubisz grać. Wyżej masz grupę na discord tam głównie czuwamy z Long John nad ustawkami :)
Witam :-) niestety ten link od discorda nie chce mi zatrybić. Grać lubię tak naprawdę we wszystko i staram się nie ograniczać :-) Jeżeli chodzi o partyjkę to w tym tygodniu u mnie również może być ciężko, ale jeszcze muszę dokładnie sprawdzić. W wolnej chwili podrzucę też listę tego, co mam. Co prawda nie wszystko jeszcze przetransportowalem, ale może akurat coś was zainteresuje :-) dzięki za odzew
Sonoffapitch
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2017, 11:24
Has thanked: 2 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Sonoffapitch »

Hej, jeśli jest taka możliwość, to proszę o zaproszenie z discordu, poprzedni link jest nieaktywny. Mam 37 lat i mieszkam na retkini (dokładnie na karolewie) jestem graczem ameritrashowym. W weekendy chętnie zaproszę do siebie na cięższe tytuły, w tygodniu też, ale w krótsze rzeczy. Rzut beretem, na bratyslawską przeniósł się Stargraf i w tygodniu można zagrać na stołach u Kryspina w koszcie 5zl za osobę z nielitowanym czasem :) liczę na zebranie grupki ludzi chcących pograć w kampanię z dużych pudełek :)


Moja trochę nieaktualna lista gier
Complete collection at https://www.boardgamegeek.com/collectio ... noffapitch
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: moocker »

Dziewczyna na jakiś czas przenosi się do Łodzi, więc i ja tam będę często bywał. Jak by termin pasował, też chętnie dołączymy do jakiegoś grania - moja mikro kolekcja gier w podpisie ;)
Awatar użytkownika
michalldz90
Posty: 572
Rejestracja: 07 wrz 2014, 20:47
Has thanked: 28 times
Been thanked: 60 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: michalldz90 »

Można prosić o link do discorda ? :) Jestem z Bałut (okolice M1), link do kolekcji w podpisie ;)
Aga123
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 01:13

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Aga123 »

Cześć :) Ja czasowo poza Łodzią, ale niedługo znowu w niej będę. Mieszkam na Retkini (jak chyba większość tu :) ), jestem początkująca w planszówkach, ale bardzo chętnie się z Wami spotkam :) Może Cafe przy Ulicy? Jakoś w połowie września? Dni i godziny u mnie ruchome, ale dość mocno elastyczne (we wrześniu będę pracowała głównie w domu), więc będzie mi pasował prawie każdy termin :) Pozdrawiam :)
Dothis
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2019, 11:24

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Dothis »

Witam. Dojazd na terenie łodzi to żaden problem dla mnie. Chętnie dołączę do grupy. Ewentualnie zakup planszówki, to też nie jest dla mnie problem :)
Fibi
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2019, 09:03

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Fibi »

Ja też chętnie dołączę do jakiejś ekipy :)..bo już jakiś czas nie grałam..... czasowo jest różnie ale zawsze jakoś czas sie znajdzie. ;)
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: LongJohn »

Gramy głównie na Retkinii. Biblioteka gier jest duża od gier prostszych po bardzo wymagające. Staramy się spotykać conajmniej raz w tygodniu. Mamy grupę na discordzie. Z ludźmi z grupy jest różnie jedni z grają dość regularnie, a inni wcale. Średnia wieku hmmm pewnie koło 30tki. Jeśli Ci to pasuje to po szczegóły zapraszam na prv.
Biedronka1981
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2020, 16:37
Has thanked: 1 time

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Biedronka1981 »

Hej. My (mój mąż i ja) rownież siebie dolaczamy. Chetnie wzielibysmy udział w spotkaniu i wspolnej grze. Mamy ok 40l.
Biedronka1981
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2020, 16:37
Has thanked: 1 time

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Biedronka1981 »

Hej. My (mój mąż i ja) rownież siebie dolaczamy. Chetnie wzielibysmy udział w spotkaniu i wspolnej grze. Mamy ok 40l.
Biedronka1981
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2020, 16:37
Has thanked: 1 time

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: Biedronka1981 »

LongJohn pisze: 14 maja 2019, 13:04 Czy może ktoś jeszcze w Łodzi szuka towarzystwa do grania?😁
Budujemy ekipę na Retkinii, przydało by się więcej osób zainteresowanych graniem😁
Mam na imie Marta, mój mąż Piotr. Bardzo chętnie przylaczylibysmy się do grupy na wspólne granie, chociaż z góry uprzedzam ze raczej jestem początkujący w temacie :)
crashbull
Posty: 91
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: crashbull »

Zapraszamy na nasz kanał Discord https://discord.gg/46CC2p :D
ZAZ
Posty: 15
Rejestracja: 14 sty 2019, 08:24

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: ZAZ »

Zresetowalo mi tablet. Podeślijcie link do Discord.
Awatar użytkownika
kieszen
Posty: 61
Rejestracja: 08 sty 2018, 16:07
Lokalizacja: łódź
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: (Łódź) poszukiwani gracze

Post autor: kieszen »

Chętnie bym się dołączył do jakieś grupy, bo w swoim otoczeniu nie mam takich fajnych osób co chciałyby pograć. Okolice górnej, ale mógłbym mpk lub rowerem podjechać nawet ze swoim tytułem.
Inis/TerraMystica/NaSkrzydłach/Mare Nostrum/Piwo
ODPOWIEDZ