(KS) Etherfields

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Awatar użytkownika
Acererak
Użytkownik wspierający
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: (KS) Etherfields

Post autor: Acererak » 17 lip 2019, 01:06

Talek pisze:
16 lip 2019, 23:36
Poślizgi mają głównie w produkcji albo quality control, trudno żeby design team we wrocławiu siedział i nic nie robił kilka miesięcy bo w fabryce w chinach im się źle karty drukują. Biznesu byś w ten sposób Pavel nie zrobił
No i niech pracują. Tylko czy naprawdę tak szybko kończą im się środki, że nie mogą zaczekać z rozpoczęciem kampanii do zakończenia któregoś z obecnie rozpoczętych projektów? Nikt nie broni pracować w tym czasie design teamowi nad kolejnym projektem/dopracowywać obecny (pamiętajmy jak AR się cieszyło z poślizgu, bo będzie czas na więcej testów).
brazylianwisnia pisze:
16 lip 2019, 21:08
Co jest nie tak z data? Szybko i całkiem realistyczna jak widać po TG. Czy SG maja być zaskakujące czy mają wzbogacać gre?
Mi się właśnie takie poślizgi nie podobają, tj. za często im się zdarzają (plus wspomniane wpadki drukarsko-edytorskie). Nie wierzę w ani jeden podany przez nich termin. Czy data realistyczna w TG to zobaczymy jak zaczną wysyłkę. Podali tam sierpień 2019 - toż to bardzo blisko a nawet nie ma konkretniejszej daty startu wysyłki itd jak na razie. Sądzę zatem, że nie zdążą tego wysłać tak, żeby pierwsze osoby już w sierpniu otrzymały grę. Jak zwykle termin kampanii jest taki, że skończy się ona przed ewentualnym ogłoszeniem opóźnień/sukcesu z dotrzymaniem pierwszy raz w historii terminu poprzedniego projektu, co też mi się nie podoba.

Zgadzam się z pavlem i Curiosity - wolę terminowość nad ilością plastiku czy SG i wydaje mi się, że mają za dużo otwartych projektów. Choćby z tego powodu, że wystarczy jedna kiepska kampania i przeczuwam problemy w pozostałych. I wolę zagłosować portfelem, mimo że jestem tego świadom - póki co to AR niestety tego nie odczuje. Ponadto nie bardzo podoba mi się, że ciągle tempo KS ich zaskakuje (już nie mowiąc o updatach po kampanii, które potrafią także sprawiać wrażenie pisanych w pośpiechu czasami). Wydaje mi się, że po tylu kampaniach raczej powinni się spodziewać, że ludzie ich uwielbiają i warto dawać update'y szybko i we właściwe miejsce.

Ponadto znowu będą pewnie prowadzić kampanię wg tego samego schematu (nawet add-ony mają podobne, uważam że tak - powinny być choć trochę zaskakujące. Nie wszystkie, ale niech jakieś będą nietypowe dla danej gry) czyli głosowania plus tworzenie jednego większego SG na koniec (na czym popłynęli przy Lords of Hellas, bo wpłynęło to także na opóźnienie drugiej fali). Choć akurat przyznam, że też spodziewałem się że raczej będzie słabiej niż przy TG. Gra sama w sobie raczej mnie nie przekonuje na ten moment i jeśli już to kupię w sklepie kiedyś.

brazylianwisnia
Użytkownik wspierający
Has thanked: 13 times
Been thanked: 86 times

Post autor: brazylianwisnia » 17 lip 2019, 05:56

Mam odwrotne zdanie - wolę ilość towaru(ale akurat nie plastiku) niż terminowość. Niech dodają, pracują nad grą, ulepszaja a jeśli przez to gra przyjdzie 3 miesiące po terminie to zaden problem - i tak nie ogarnę kupki wstydu. Piszecie o terminowości AR jakby byli czarna owca a pozostale firmy wydające gry na tej platformie robiły na czas. Takie uroki tej platformy ze 95% projektów jest spóźniona. Jak ktoś trochę wspiera to widzi że AR jest wśród najlepszych firm na KS.
Kupię: Yokohama
Sprzedam: Endeavor Age of Sail, Dominion, Gallerist SG https://www.gry-planszowe.pl/forum/vie ... &t=59298

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający
Has thanked: 315 times
Been thanked: 142 times

Post autor: japanczyk » 17 lip 2019, 07:45

Dla mnie zawodem na pewno sa pierwsze SG - alternate sculpts to IMHO jednak żart, bo nic nie wnoszą do gry poza estetyką? W ogóle nie wiem czym sa Monster Minions bo wsumie to nie są wylistowane w elementach gry
Nawet CMON nie odstawia takiej szopki ze Stretch Goalmi jak AR w tej kampani - osiągnięcie progu 1mln FUNTÓW, a nie dolarów nawet, i nic nie wnoszące do gry SG. Pudło na Stretch Goale, w momencie kiedy jest w nich 4 figurki i kilka tokenów?
You guys will probably think that after so many Kickstarter campaigns we expect amazing success - but every single time, a week before launch we are all extremely stressed. Perhaps this comes from a simple fact that we never take success for granted and we hope we never will
No trochę hipokryzja jednak, bo wrzucanie pudła na SG juz na poczatku kampanii to jednak oznaka wyraźnej pewności siebie...
Sprzedam: ...
Aktywne Zbiórki KS: Okko Chronicles, Merchant's Cove, Middara, Trudvang Legends, The Isle of Cats

Awatar użytkownika
Curiosity
Moderator
Has thanked: 211 times
Been thanked: 267 times

Post autor: Curiosity » 17 lip 2019, 09:44

Trochę żartem, ale gdyby dzisiaj Awaken Realms przyszło do "wspieram.to" z zamiarem odpalenia zbiórki, to wg. regulaminu nie mogłoby tego zrobić :) Wspieram.to musiałby odmówić Awakenom założenia kolejnej zbiórki, bo do tej pory nie zakończyli wysyłki minimum czterech projektów (The Edge: Dawnfall, Lords of Hellas, Nemesis, Tainted Grail). I wiecie co, kojarzę, jakie były na forum głosy oburzenia, że już DWA niezrealizowane projekty to za dużo, żeby to obciąć w regulaminie do jednego. :mrgreen:

Okay, jeszcze słówko o tytułowej grze.
Etherfields nie potrzebuje figurek. Okay, gdyby się uprzeć to można powiedzieć, że tak w zasadzie to żadna gra nie potrzebuje figurek i nawet ktoś mógłby się z tym zgodzić. Jednak w tym przypadku mamy grę, która opowiada historię. Historię! Nie wiem, zgaduję, że na figurkach jest po prostu fajna marża, bo nie przekonuje mnie głos, że "bez figurek to nikt nie kupi". Kupi, kupi, CMoN z powodzeniem sprzedaje na KS duże gry karciane (bez plastiku) i kasa też się zgadza.

A swoja drogą, każdy tylko euro i euro, a jak wychodzi gra z kampanią "dla klimaciarzy", to się funduje w kilka minut. Nie sposób w jakiś sposób nie podziwiać AR za sukces, jaki odnieśli.
Miałem za dużo gier, regał trzeszczał w szwach. Dokupiłem drugi regał i teraz wieje pustkami :( trzeci by się przydał.
Hejtowałem Zombicide i Awaken Realms zanim to było modne.

brazylianwisnia
Użytkownik wspierający

Post autor: brazylianwisnia » 17 lip 2019, 09:47

japanczyk pisze:
17 lip 2019, 07:45
Dla mnie zawodem na pewno sa pierwsze SG - alternate sculpts to IMHO jednak żart, bo nic nie wnoszą do gry poza estetyką? W ogóle nie wiem czym sa Monster Minions bo wsumie to nie są wylistowane w elementach gry
Nawet CMON nie odstawia takiej szopki ze Stretch Goalmi jak AR w tej kampani - osiągnięcie progu 1mln FUNTÓW, a nie dolarów nawet, i nic nie wnoszące do gry SG. Pudło na Stretch Goale, w momencie kiedy jest w nich 4 figurki i kilka tokenów?
You guys will probably think that after so many Kickstarter campaigns we expect amazing success - but every single time, a week before launch we are all extremely stressed. Perhaps this comes from a simple fact that we never take success for granted and we hope we never will
No trochę hipokryzja jednak, bo wrzucanie pudła na SG juz na poczatku kampanii to jednak oznaka wyraźnej pewności siebie...
W czym problem? Przecież wszystkie SG w takich kampaniach nie zależą od ufundowania. Są zaplanowane wg budżetu więc co dadzą kiedy I przy jakim progu to tylko iluzja i zabawa. Tak jest w każdej dużej kampanii od lat. Wiedza ze będzie min 20tys backerow a to jest prog po którym ekonomia skali nie ma wiekszego znaczenia. Także liczy się całość. Czy po Nemesis, LOH i TG ktoś ma wątpliwości że dowala z towarem?
Sprzedam: Endeavor Age of Sail, Dominion, Gallerist SG https://www.gry-planszowe.pl/forum/vie ... &t=59298

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający
Has thanked: 257 times
Been thanked: 53 times

Post autor: polwac » 17 lip 2019, 09:56

Curiosity pisze:
17 lip 2019, 09:44
Etherfields nie potrzebuje figurek. Okay, gdyby się uprzeć to można powiedzieć, że tak w zasadzie to żadna gra nie potrzebuje figurek i nawet ktoś mógłby się z tym zgodzić. Jednak w tym przypadku mamy grę, która opowiada historię. Historię! Nie wiem, zgaduję, że na figurkach jest po prostu fajna marża, bo nie przekonuje mnie głos, że "bez figurek to nikt nie kupi". Kupi, kupi, CMoN z powodzeniem sprzedaje na KS duże gry karciane (bez plastiku) i kasa też się zgadza.
Dla mnie figurki z core boxa w zupełności wystarczą. Lubie mieć figurki bohaterów, których poruszamy po planszy i jest to dla mnie w zupełności wystarczające.
Resztę można zastąpić żetonami, które są o wiele poręczniejsze w przechowywaniu i układaniu na planszy...a dodatkowo duuuuużo tańsze.
Ja jestem zadowolony z układu jaki proponuje AR(mogli by nawet ograniczyć się tylko do 4 figurek i jeszcze zejść z ceny...wtedy było by idealnie).

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający

Post autor: japanczyk » 17 lip 2019, 10:03

brazylianwisnia pisze:
17 lip 2019, 09:47
W czym problem? Przecież wszystkie SG w takich kampaniach nie zależą od ufundowania. Są zaplanowane wg budżetu więc co dadzą kiedy I przy jakim progu to tylko iluzja i zabawa. Tak jest w każdej dużej kampanii od lat. Wiedza ze będzie min 20tys backerow a to jest prog po którym ekonomia skali nie ma wiekszego znaczenia. Także liczy się całość. Czy po Nemesis, LOH i TG ktoś ma wątpliwości że dowala z towarem?
Szczerze? Ja nie byłbym przekonany czy wszytsko jest w stanie się ufundować - nie można liczyć, że każda kolejna kampania powtórzy sukces poprzedniej. To inne gry, częściowo z innym targetem, a rynek też ma poziom nasycenia, który w któryms momencie musi osiągnąć.
Od poczatku kampanii widać było jak na dłoni, że są 4 dodatki (duże figurki) - jeden jest zawarty w core, teraz dorzucają 2 jako SG, 3 do dokupienia, 4 pewnie tez jako SG.
Czy się ufunduje? Pewnie tak, bo ludzie dorzucą hajsem za dodatek.

Nawet jeśli z SG to iluzja, to wciaż w środku buntuje się wobec tak jawnej hipokryzji i sztucznej skromności.
Aktywne Zbiórki KS: Okko Chronicles, Merchant's Cove, Middara, Trudvang Legends, The Isle of Cats

brazylianwisnia
Użytkownik wspierający

Post autor: brazylianwisnia » 17 lip 2019, 10:04

Zgadzam się z przedmówcą. Mogłyby być tylko figurki bohaterów ale nie zgodzę się z jedną rzeczą - figurki nie są dużo drozsze. Plastik kosztuje w okolicach 10zl za kg i główny koszt to formy. Przy 60-80tys produkowanych kopii gry forma też nie generuje jakiegoa znaczącego kosztu. Myślę że większość osób które napala się na te figurki pomaluje I wystawi na półkę i takie będzie ich główne zastosowanie ;-)

brazylianwisnia
Użytkownik wspierający

Post autor: brazylianwisnia » 17 lip 2019, 10:14

japanczyk pisze:
17 lip 2019, 10:03
brazylianwisnia pisze:
17 lip 2019, 09:47
Szczerze? Ja nie byłbym przekonany czy wszytsko jest w stanie się ufundować - nie można liczyć, że każda kolejna kampania powtórzy sukces poprzedniej. To inne gry, częściowo z innym targetem, a rynek też ma poziom nasycenia, który w któryms momencie musi osiągnąć.
Od poczatku kampanii widać było jak na dłoni, że są 4 dodatki (duże figurki) - jeden jest zawarty w core, teraz dorzucają 2 jako SG, 3 do dokupienia, 4 pewnie tez jako SG.
Czy się ufunduje? Pewnie tak, bo ludzie dorzucą hajsem za dodatek.

Nawet jeśli z SG to iluzja, to wciaż w środku buntuje się wobec tak jawnej hipokryzji i sztucznej skromności.
No ale gdyby wszystko pokazali odrazu to przecież kampania byłaby nudna.
To bylo jak w banku że ta kampania przekroczy magiczny pułap 20tys wspierajacych. Już dziś mogę się założyć że ISS Vanguard też min te 20tys osiagnie a pewnie i 40tys przebije.

Jeśli w pierwszy dzień uzbieraliby np tylko 300tys to bankowo anulowaliby kampanie bo to rozbiloby ich plany budżetowe.

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający

Post autor: japanczyk » 17 lip 2019, 10:19

brazylianwisnia pisze:
17 lip 2019, 10:14
No ale gdyby wszystko pokazali odrazu to przecież kampania byłaby nudna.
To bylo jak w banku że ta kampania przekroczy magiczny pułap 20tys wspierajacych. Już dziś mogę się założyć że ISS Vanguard też min te 20tys osiagnie a pewnie i 40tys przebije.
Tylko, że ja nie mówie o tym, żeby pokazali wszytsko od razu, ale nawet Nemesis zaczął od jakichs dodatków do mechaniki (postacie, co-op), dopiero później dorzucili pozy obcych (których, jesli sie nie myle w core boxie nie było) i dodatek. Tutaj są, no nie obrażając ale zapchajdziury do miliona.... pudełko i wypraska? No sorry, ale w woreczku by wysyłali te rzeczy, wiadomo że nie. To jest... słaby cel na tym etapie kampanii.

brazylianwisnia
Użytkownik wspierający

Post autor: brazylianwisnia » 17 lip 2019, 10:32

Moja teoria jest taka że te cele wrzucili jako zapchajdziura żeby oszacować jakie będzie końcowe finansowanie na podstawie pierwszego dnia i dobrac odpowiednie przeskoki między SG.

dawid
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Post autor: dawid » 17 lip 2019, 13:19

Acererak pisze:
17 lip 2019, 01:06
No i niech pracują. Tylko czy naprawdę tak szybko kończą im się środki, że nie mogą zaczekać z rozpoczęciem kampanii do zakończenia któregoś z obecnie rozpoczętych projektów? Nikt nie broni pracować w tym czasie design teamowi nad kolejnym projektem/dopracowywać obecny (pamiętajmy jak AR się cieszyło z poślizgu, bo będzie czas na więcej testów).
W firmie na stałe zatrudnione jest około 30 osób. Wystarczy zrobić szybką kalkulację. Zakładając, że koszt pracodawcy to około 10 tys. PLN za pracownika mamy prawie 4 mln PLN rocznie tylko na wypłaty. Do tego dochodzi jeszcze infrastruktura i inne koszty. Myślę, że nie jest przesadą stwierdzenie, że mają około 5 mln PLN rocznie kosztów stałych. To są spore pieniądze. Żeby utrzymać tego typu firmę konieczne jest ciągłe wypuszczanie nowych produktów. Zespół musi cały czas pracować. Oczywiście można im mieć za złe wpadki, ale ratowaniem sytuacji zajmuje się pewnie kilka osób. Reszta zespołu pracuje musi pracować nad nowymi produktami. To wszystko wymusza ciągłe wypuszczanie nowych kampanii, mimo iż stare jeszcze nie zostały zamknięte. Oczywiście można im mieć za złe spóźnienia, ale należy też zrozumieć, skąd taki model biznesowy.

To co może napawać optymizmem to fakt, że AR niedawno zatrudniło Project Managera. Posiadanie takiej osoby na pokładzie zdecydowanie zmniejsza ryzyko wpadek. W końcu jest osoba, która jest odpowiedzialna za spinanie całości i całościowe ogarnianie projektu. Wierzę, że przy tego typu organizacji pracy, będziemy mieli mniej wpadek niż w poprzednich projektach.

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający

Post autor: japanczyk » 17 lip 2019, 13:31

dawid pisze:
17 lip 2019, 13:19
To co może napawać optymizmem to fakt, że AR niedawno zatrudniło Project Managera. Posiadanie takiej osoby na pokładzie zdecydowanie zmniejsza ryzyko wpadek. W końcu jest osoba, która jest odpowiedzialna za spinanie całości i całościowe ogarnianie projektu. Wierzę, że przy tego typu organizacji pracy, będziemy mieli mniej wpadek niż w poprzednich projektach.
Tylko czy PM jest w stanie ogarnąć te kilka projektów na raz? Ale i tak dobrze że kogoś takiego zatrudnili :-)

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 17 lip 2019, 13:53

Nie chciałem się czepiać, ale od rana nie zdążyli jeszcze wrzucić nowych SG ani aktualizacji.
Akurat takie podejście mi się nie podoba i zarazem dziwi.

PS. co myślicie o wczorajszej pomyłce i wrzuceniu aktualizacji o ufundowaniu w 2 min najpierw w kampanii TG a później dopiero Etherfields? Przypadek czy akcja marketingowa? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kondzio167
Użytkownik wspierający
Has thanked: 20 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Kondzio167 » 17 lip 2019, 13:57

polwac pisze:
17 lip 2019, 13:53
Nie chciałem się czepiać, ale od rana nie zdążyli jeszcze wrzucić nowych SG ani aktualizacji.

PS. co myślicie o wczorajszej pomyłce i wrzuceniu aktualizacji o ufundowaniu w 2 min najpierw w kampanii TG a później dopiero Etherfields? Przypadek czy akcja marketingowa? :mrgreen:
Przypadek... to nie byłby dobry ruch z ich strony :)

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający

Post autor: japanczyk » 17 lip 2019, 13:59

polwac pisze:
Czekają pewnie 24h na wyniki "głosowania" w komentarzach... anyway, słabe to
polwac pisze:
Jesli akcja marketingowa to słaba, wiele negatywnych komentarzy pod tym postem
Nie wiem jak wyglada system wrzucania update'ów w KS, ale zeby sie pomylic? Przy tak ważnej rzeczy?

Z drugiej strony u mnie koleś zmienił zonening z active na inactive przez pomyłke na produkcji i wyjebał 4,5k serwerów, więc... :D

Probe9
Użytkownik wspierający
Has thanked: 1 time
Been thanked: 13 times

Post autor: Probe9 » 17 lip 2019, 14:05

Kondzio167 pisze:
17 lip 2019, 13:57

Przypadek... to nie byłby dobry ruch z ich strony :)
Wcześniej przy okazji aktualizacji dot. TG też wspomnieli o tym, że rusza KS Etherfields. No chyba nikt nie wierzy, że taki timing to zbieg okoliczności :) Ale to późniejsze to chyba rzeczywiście była pomyłka.

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 18 lip 2019, 09:49

3PLN(13szt.) vs 4GBP(4szt.)
https://www.aliexpress.com/item/3276849 ... st=ae803_4
Spoiler:

Awatar użytkownika
vikingowa
Użytkownik wspierający
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Post autor: vikingowa » 18 lip 2019, 10:06

japanczyk pisze:
17 lip 2019, 13:59
polwac pisze:
Jesli akcja marketingowa to słaba, wiele negatywnych komentarzy pod tym postem
Nie wiem jak wyglada system wrzucania update'ów w KS, ale zeby sie pomylic? Przy tak ważnej rzeczy?
Wiele jest też pozytywnych komentarzy i ludzie raczej się tym nie przejęli życząc im powodzenia. Serio? Będziecie się teraz czepiać jakiejś głupiej pomyłki z mailem, która w żaden sposób nikogo nie uraziła? To jest dopiero słabe... Lepiej cieszmy się pięknie zapowiadającą kampanią i przyszłymi SG bo do tej pory jestem nimi bardzo usatysfakcjonowana.

brazylianwisnia
Użytkownik wspierający

Post autor: brazylianwisnia » 18 lip 2019, 10:22

Czasem mam wrażenie że ludzie chcą jechać po AR bo to polska firma. Nie widziałem takiego hateu na Serious Pulp o spóźnienie 7th Continent o 7-8 miesięcy ani na CMON po akcji z kosztami przesyłki zwiększonym z tyłka w PMie o 200% w stosunku do kosztów w kampanii. Powinniśmy kibicować naszym projektom. Więcej osób dowie się gdzie jest polska na mapie i że jest u nas też coś fajnego.

Kluczyki z aliexpress sa super. Chyba takie zamówie. Szkoda że kampania weszła teraz w fazę spowolnienia. Jaki obstawiacie wynik końcowy zbiórki? Patrząc na Kicktraq to powinno uzbierać się 5,5-6mln funtów. Pierwsze 2dni kampanii odpowiadają za 25-35% całości ufundowania przy tak duzych projektach. Jestem zaskoczony ta zbiórka bo wydawało mi się że TG jest lepsza I bardziej popularna gra.

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający

Post autor: japanczyk » 18 lip 2019, 10:38

brazylianwisnia pisze:
18 lip 2019, 10:22
Czasem mam wrażenie że ludzie chcą jechać po AR bo to polska firma. Nie widziałem takiego hateu na Serious Pulp o spóźnienie 7th Continent o 7-8 miesięcy ani na CMON po akcji z kosztami przesyłki zwiększonym z tyłka w PMie o 200% w stosunku do kosztów w kampanii. Powinniśmy kibicować naszym projektom. Więcej osób dowie się gdzie jest polska na mapie i że jest u nas też coś fajnego.
Po CMON za te koszty przesyłki przeciez jadą równo ;-)
A co do ostatecznej sumy, zacytuje sam siebie:
Look at TG charts. On Day 1 there was 20k and they gathered around 1k backers a day through the campaign up till 40k. Etherfields can repeat that or can also be stuck in place, because more people knew about campaign on Day 1 (new 4,5k TG backers returning), but I would take into account, that some people won;t return due to late deliveries of LoH and Nemesis, but this will probably be even out by new backers
Pytanie jak będzie wygladała sprawa add-onów - wydaje sie ze bedzie tylko jeden duzy dodatek Sphinx, a pozostały jeden do tej pory ujawniony dodatek trafi jako kolejna kampania do SG, ale moze maja cos jeszcze w zanadrzu...

wirusman
Użytkownik wspierający
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Post autor: wirusman » 18 lip 2019, 10:53

I pewnie jeden jako exclusive .

Awatar użytkownika
vikingowa
Użytkownik wspierający
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Post autor: vikingowa » 18 lip 2019, 11:10

Myślę, że uzbierają około 4.5 mln funtów... Mam nadzieję na jakiś super exclusive, który zarazem będzie wielką niespodzianką i zaskoczeniem dla nas :D
Ciekawe czy planują też jakiś mały bonusik przy 25k wsperających?

kelvar
Użytkownik wspierający
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Post autor: kelvar » 18 lip 2019, 11:57

Z góry wygląda, że będą 4 kampanie: podstawka + 3 dodatki. Pewnie znów 2 jako SG, a jeden jako add-on.
KS EX raczej to nie będą... Pewnie w tej formie wrzuca jakieś niewielkie bonusy ;).

A kampania ruszyła jak miała. Widać po progach, że są "równe" (nie rozciągnęli więc pewnie wszystko w planach bez szału:P).
Czas na kampanię jest ogólnie bardzo dobry - Nemesis okazał się hitem (w PL i innych miejscach w większości dostarczony, po Ang już sporo temu) - więc mamy pokazaną "jakość" (...i gwarancję, że firma nie jest kszakiem, a opóźnienia nie są duże i jest coraz lepiej*). Z TG masa materiałów produkcyjnych pokazywana... Więc tylko wspierać:).

Z jednym tytułem powinny przychodzić dodatki do kolejnego. A firma musi pracować (bo raczej jej zatrudnieni nie siedzą i nie obserwują tłumaczy/produkcji... Więc kończą projekt i wchodzą w kolejny - już od długiego czasu przygotowywany - tak, żeby się wszystko składało:-)).

Kampania się rozwija (early bird tutaj mocny start...), SG tez. Trochę wtopa z tym opóźnionym wrzucaniem ich (wrzucili kampanię jak była w 90% ufundowana już po głosowaniu... Lepiej wyglądałoby jakby dali "zaciemnione" grafiki i w widać byłoby postępy cały czas), acz nie wiem czy to miało duży wpływ. Ja życzę jak najlepszych tytułów i sukcesów dla firmy :)

* ...chociaż jest narzekanie na LoH, ale nie wiem czy aktualne i jak sprawa wygląda - nie wspierałem i nie śledzę.

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający

Post autor: japanczyk » 18 lip 2019, 12:03

kelvar pisze:
18 lip 2019, 11:57
* ...chociaż jest narzekanie na LoH, ale nie wiem czy aktualne i jak sprawa wygląda - nie wspierałem i nie śledzę.
Jezykowe wersje add-onów trafiły do produkcji i czekają na złożenie. Planowana data doręczenia to wrzesień ;-) troche ponad rok opóźnienia, w sumie wciąż nie tak źle, bo to była ich pierwsza produkcja

ODPOWIEDZ