Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci?/ Stosunek exgraczy do MtG

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Goldberg »

Ma za malo czasu i za bardzo go ceni, zeby marniwacgo na jakies kunsztowne klamry... ;)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9416
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 501 times
Been thanked: 1438 times
Kontakt:

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: MichalStajszczak »

Fuser.exe pisze: 11 wrz 2019, 13:18 Czy autor pokusi się o jakieś podsumowanie i gustowne spięcie tematu wymyślną klamrą kompozycyjną?
Andy pisze: 11 wrz 2019, 15:41 Pewnie nie ma czasu, bo wymyśla nowy temat, jeszcze bardziej kunsztowny.
Może np. "Jakie gry znaleźliście w śmietniku?" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1835
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Olgierdd »

offtopic

Jestem pełen zdziwienia i rozczarowania ile jadu wychodzi w *tych* wątkach z porządnych i wieloletnich użytkowników forum. Szczególnie, że osoba, której dotyczą ciągłe docinki (oraz zwyczajne chamskie wyzwiska) nie reaguje na nie i nikogo nie prowokuje.
Wstyd.

/offtopic
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Trolliszcze »

Jak wyżej.
Wyrzucanie odrobiny kartonu do śmietnika: "W życiu, przecież to barbarzyństwo, jak można wyrzucić sprawną rzecz do śmieci!"
Bycie otwarcie złośliwym wobec użytkownika zakładającego zupełnie niegroźny wątek: "A, luzik".
Niektórzy powinni chyba zrewidować odrobinę swój system wartości. Żeby mieć więcej szacunku do papieru i plastiku niż drugiego człowieka... Gratulację, chłopaki!
EDIT: literówki.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2019, 20:03 przez Trolliszcze, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: detrytusek »

Olgierdd pisze: 11 wrz 2019, 18:28 offtopic

Jestem pełen zdziwienia i rozczarowania ile jadu wychodzi w *tych* wątkach z porządnych i wieloletnich użytkowników forum. Szczególnie, że osoba, której dotyczą ciągłe docinki (oraz zwyczajne chamskie wyzwiska) nie reaguje na nie i nikogo nie prowokuje.
Wstyd.

/offtopic
Dodam tylko, że zgłosiłem do moderacji (i widzę, że zniknęły) posty o wyrzucaniu autora na śmietnik.
Żenua.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Halloween »

Nic sie nie dzieje. Jest tu po prostu troche osob "kocących" nowych uzytkownikow. Na kazdym forum sie znajda takie hojraki.

Jak niekiedy cos napisze o grach jako bardzo drogiej tekturze to wtedy chca napisac cos zlosliwego zeby zagluszyc wyrzuty sumienia, ze traktuja zabawki ze zbytnim pietyzmem.
Awatar użytkownika
Archiwista
Posty: 111
Rejestracja: 16 lut 2015, 10:15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Archiwista »

Olgierdd pisze: 11 wrz 2019, 18:28 offtopic

Jestem pełen zdziwienia i rozczarowania ile jadu wychodzi w *tych* wątkach z porządnych i wieloletnich użytkowników forum. Szczególnie, że osoba, której dotyczą ciągłe docinki (oraz zwyczajne chamskie wyzwiska) nie reaguje na nie i nikogo nie prowokuje.
Wstyd.

/offtopic
Pozwoliłem sobie podkreślić ponieważ nie mogę się tak do końca zgodzić z tym stwierdzeniem.
Część z tematów zakładana przez tego użytkownika, już na etapie sformułowania jego treści zawiera w sobie jakiś element negatywny:
Poniżej przykłady założonych tematów, a w nawiasie możliwy sposób w jaki są odczytywane przez innych użytkowników
"Jakie Kickstartery growe spektakularnie zawiodły?" (Na co wydaliście pieniądze, czego później żałowaliście)
"Kiedy hobby gier bez prądu przestanie rosnąć?" (Kiedy w końcu to hobby,przestanie się rozwijać i trafiać w kręgi zainteresowań coraz większej grupy ludzi)
"Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?"(Ponownie: Na co wydaliście pieniądze, co z różnych powodów, stało się na tyle bezużyteczne dla każdego, że nadawało się tylko do wyrzucenia)
"Mechanizmy uzalezniajace/sklaniajace do kupowania" (Jakie procesy psychologiczne zachodzą w waszych głowach, że w przypadku czegoś co jest tylko waszym hobby, doprowadza was do utraty kontroli nad dobrowolnością podejmowanych przez was działań i utratą silnej woli)
I tak dalej i tak dalej.
Proszę mi wybaczyć,że zobrazuję to w ten sposób, ale przypomina to zachowania podobne do osoby, która wchodzi do pokoju bez okna[ale z wentylacją], w którym znajduje się kilka osób, puszcza brzydkiego śmierdzącego bąka(metafora zakładanego wątku) i wychodzi zamykając za sobą drzwi. Osoby znajdujące się w pomieszczeniu odpowiadają na takie zachowanie wachlowaniem czyli odpowiedziami z rzeczową argumentacją w założonym wątku, aby pozbyć się nieprzyjemnego smrodu, który dzięki podjętemu działaniu ulatuje wentylacją. Po czym ów delikwent wchodzi do pokoju i powtarza czynność.
Nikt nikomu tutaj jeszcze nie usunął wątku, jeśli ten w jakiś sposób nie okazał się być niezgodny z regulaminem tego forum. Mam przez to na myśli, że panuje raczej na tym forum powszechna swoboda wypowiedzi.
Ktoś jednak już wcześniej napisał, że wątki i posty pisane przez tego użytkownika zdają się być podejmowane przez kogoś kto "z niewiadomych przyczyn, czegoś nie może, i podejmuje różne tematy mające na celu obrzydzenie tego czegoś tym którzy mogą"
Proszę zatem nie dziwić się, że przynajmniej u części użytkowników tego forum, odbiór proponowanych przez tego użytkownika tematów jest negatywny, podobnie jak początkowy wydźwięk ich treści.

I żeby nie było tak absolutnie poza tematem. Nie wyrzuciłem żadnej planszówki do śmieci :wink:
toblakai
Posty: 1254
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 215 times
Been thanked: 221 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: toblakai »

Na forum nie brakuje metaforycznych okien.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Trolliszcze »

Archiwista pisze: 12 wrz 2019, 14:53Proszę mi wybaczyć,że zobrazuję to w ten sposób, ale przypomina to zachowania podobne do osoby, która wchodzi do pokoju bez okna[ale z wentylacją], w którym znajduje się kilka osób, puszcza brzydkiego śmierdzącego bąka(metafora zakładanego wątku) i wychodzi zamykając za sobą drzwi.
Pomijając fakt, że te przykłady rzekomo prowokacyjnych wątków są wyjątkowo bzdurne (z taką ilością złej woli każdemu można przypisać brudne intencje) - mnie to raczej przypomina sytuację, w której to te osoby chętnie i tłumnie pakują się do pokoju osoby znanej powszechnie z puszczania bąków. Wszyscy wiedzą, jakie Halloween zakłada wątki - a jednak z jakiegoś powodu cała grupka szyderców podąża jego śladem, żeby w każdym z tych wątków sobie poużywać. Nie lubisz? Nie wchodź, nie komentuj. Nie będziesz musiał się później żalić, że siedzisz w smrodzie. No chyba że na widok tych wątków tak niektórych świerzbią palce, że po prostu nie panują nad odruchami...
Darkstorm
Posty: 834
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 127 times
Been thanked: 182 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Darkstorm »

Odpowiadając na pytanie w temacie, to kiedyś w ramach porządku wyrzuciłem wszystkie gry jakie miałem z Kaczora Donalda.
Teraz trochę żałuję :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Goldberg »

Halloween pisze: 11 wrz 2019, 20:47 to wtedy chca napisac cos zlosliwego zeby zagluszyc wyrzuty sumienia, ze traktuja zabawki ze zbytnim pietyzmem.
Stać mnie na te zabawki więc będę je traktował jak chce... A ty IMHO zakładasz durne i prowokujace tematy.
I nie uważam tego za "kocenie" tylko mówię ci co myślę... Ot tyle.
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Babik
Posty: 245
Rejestracja: 08 maja 2013, 18:55
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 214 times
Been thanked: 72 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Babik »

O ile temat można uznać za prowokacyjny (moim zdaniem prowokujący jedynie do dyskusji oraz dzielenia się przemyśleniami), o tyle nazwanie go "durnym" uważam za (mówiąc delikatnie) niewłaściwe. Mówić co się myśli można zawsze, ale czasem o wiele lepiej jest pomyśleć co się mówi. Ja, od ponad 6 lat na forum, mógłbym na palcach jednej ręki zliczyć dni w których tu nie zajrzałem przynajmniej raz dziennie, choć większość czasu spędzam na czytaniu (o czym świadczy ilość moich postów). Halloween, jak zauważyłem, jest na forum od niespełna roku a liczba jego postów kilkunastokrotnie przewyższa moją. Uwielbiam to forum i zależy mi na tym, aby się rozwijało, ale przyznać muszę, że to Halloween o wiele bardziej jest mu zasłużony niż ja, gdyż dzięki właśnie takim jak On to forum tętni życiem. Tematy jego postów czasem są bardziej istotne, czasem mniej ale według mnie są kreatywne, skłaniają do dyskusji i warto czytać wypowiedzi pod nimi, bo zwłaszcza one są wartością samą w sobie. Nawet jeśli tematy zakładane przez niego mogą się niektórym wydawać kontrowersyjne, to uznawanie ich za bezwartościowe lub "durne", jest moim zdaniem zbyt daleko posuniętym stwierdzeniem.
"Życie społeczne wyposażone jest w ponadbiologiczne formy użyczające mu wyższe wartości w postaci zabaw lub gier. W nich właśnie społeczeństwo wyraża swoje poglądy na świat i życie".
Johan Huizinga, Homo ludens
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Goldberg »

Ale to JA uważam te posty za prowokacyjne i głupie (lepiej)?
Widzisz szanowny kolega H nie mozepojacpewnych rzeczy...
A mianowicie, że za hobby się płaci. I to dużo.
Bardzo lubię jego przykłady odnośnie kart mtg, że drogo, że kawałek papieru, że wmawiasie że będzie drozec...
Czy naprawdę do jego główki nie dochodzi to że jednak za karty się płaci bo tyle sa warte, i że (według Rudiego z Alpha Investment czyli najlepszego kanału strikte biznesowego o mtg) będą nadal drozec?.
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
c08mk
Posty: 2459
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 285 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: c08mk »

Goldberg pisze: 12 wrz 2019, 21:09 Ale to JA uważam te posty za prowokacyjne i głupie (lepiej)?...
Ja jak widzę takie tematy (które uważam za głupie) to się po prostu w takim temacie nie odzywam pomimo, że czasem kusi żeby coś odpisać.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: seki »

Ewidentnie głupi temat zachęca do głupich wypowiedzi. Skoro temat absurdalny to czemu nie udzielić w nim wypowiedzi na tym samym poziomie. Oczywiście nie jest to tożsame z agresją słowną i obrażaniem użytkowników.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Trolliszcze »

Bez urazy, ale mnie jeszcze w szkole podstawowej uczono, że nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi. Co ten wątek całkiem nieźle potwierdza.
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: konrad.rymczak »

Trolliszcze pisze: 12 wrz 2019, 22:49 Bez urazy, ale mnie jeszcze w szkole podstawowej uczono, że nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi. Co ten wątek całkiem nieźle potwierdza.
Czyli te pytania w wątku z reklamacja gier "nie mogą tego w Chinach wydrukować?", "A co nas obchodzi...?" nie są głupie, tylko odpowiedzi na nie? :roll:
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Trolliszcze »

Nie, uważam, że nie są głupie - i dlatego próbuję cierpliwie tłumaczyć, dlaczego np. jednak nie mogą wydrukować w Chinach. Natomiast niezdolność do przyjmowania argumentów niezgodnych z własnym "światopoglądem" bez wątpienia jakąś formą głupoty już jest.
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: konrad.rymczak »

Mam inne zdanie na temat tych pytań :)
A co do głupich pytań to jak najbardziej istnieją. Pytanie o to samo, pytanie "jak często kradniecie gry z Empiku?" też chyba zbyt rozsądne nie jest. "Głupi jesteś?" też nie jest zbyt mądre. Gdyby nie było głupich pytań to wystarczy dopisać "?" na końcu zamiast kropki. Odpowiadajmy pytaniem na pytanie - zlikwidujemy głupotę na świecie. (?)
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Trolliszcze »

Tak, wiem - i jeszcze "Czy nadal bije pan swoją żonę" :P
Akurat to pytanie z tytułu wątku można rozumieć na wiele sposobów. "Czy są planszówki tak złe, że woleliście je wyrzucić, niż podarować?". "Czy zdarzyło się wam wyrzucić gry, kiedy nie znaliście jeszcze ich realnej wartości?" (Ja jako dzieciak wyrzuciłem całe mnóstwo kart z MtG, chyba z 4ed., i dziś wiem, że "troszkę" na tym straciłem ;)). No ale paru ziomków przywiązanych do wartości swojego kartonu potrafiło je zrozumieć tylko na jeden sposób. Wciąż będę utrzymywać, że ten wątek zdecydowanie bardziej jest ilustracją głupich odpowiedzi, niż głupich pytań.
gogovsky
Posty: 2181
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 460 times
Been thanked: 503 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: gogovsky »

Trolliszcze pisze: 12 wrz 2019, 15:11
Archiwista pisze: 12 wrz 2019, 14:53Proszę mi wybaczyć,że zobrazuję to w ten sposób, ale przypomina to zachowania podobne do osoby, która wchodzi do pokoju bez okna[ale z wentylacją], w którym znajduje się kilka osób, puszcza brzydkiego śmierdzącego bąka(metafora zakładanego wątku) i wychodzi zamykając za sobą drzwi.
Pomijając fakt, że te przykłady rzekomo prowokacyjnych wątków są wyjątkowo bzdurne (z taką ilością złej woli każdemu można przypisać brudne intencje) - mnie to raczej przypomina sytuację, w której to te osoby chętnie i tłumnie pakują się do pokoju osoby znanej powszechnie z puszczania bąków. Wszyscy wiedzą, jakie Halloween zakłada wątki - a jednak z jakiegoś powodu cała grupka szyderców podąża jego śladem, żeby w każdym z tych wątków sobie poużywać. Nie lubisz? Nie wchodź, nie komentuj. Nie będziesz musiał się później żalić, że siedzisz w smrodzie. No chyba że na widok tych wątków tak niektórych świerzbią palce, że po prostu nie panują nad odruchami...
Żebyś był taki mądry i stosował to do siebie w wątku o reklamacjach ehh....
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Goldberg »

Wiesz pamiętam swój topic o języku angielskim... Tytuł był taki anie inny, a potem wytłumaczył o co mi chodzi. Alenasz kochany H nie rozumie że mtg to np już biznes bardziej niż gra, gada rzeczy wstylu... Gry gmt to pudło kartonu za 500zl...przeciezten karton tyle nie wart.
OK Trolu, może jesteś, że tak powiem ciała pedagogicznego i masz siłę tłumaczyć, ja nie...
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: seki »

Halloween pisze: 06 wrz 2019, 16:40 Niekoniecznie chodzi o to, ze gry byly slabe czy zdekompletowane. Ja tak mialem z kilkoma tytulami.
Trolliszcze pisze: 12 wrz 2019, 23:31
Akurat to pytanie z tytułu wątku można rozumieć na wiele sposobów. "Czy są planszówki tak złe, że woleliście je wyrzucić, niż podarować?".
Przecież autor wątku napisał, że nie chodzi mu o wyrzucanie złych lub zdekompletowanych gier.
Trolliszcze pisze: 12 wrz 2019, 23:31 Wciąż będę utrzymywać, że ten wątek zdecydowanie bardziej jest ilustracją głupich odpowiedzi, niż głupich pytań.
Masz do tego prawo, ale biorąc pod uwagę powyższe fakty, twoja odpowiedź też nie jest... ukhmm zgodna z tematem.
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 451
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 77 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Zaan84 »

Ależ wy macie problemy. Jak wam wątek nie pasujecie to nie wchodźcie i nie komentujecie. Jeżeli zależy wam na tym żeby takie tematy zniknęły to nie podbijajcie ich swoimi odpowiedziami. Może mnie nie specjalnie obchodzi kto jakie gry wyrzucił ale zdecydowanie mam TOTALNIE gdzieś to czy komuś podoba się bądź nie podoba dany wątek. Skoro Halloween puszcza bąka w pokoju to czy ty musisz wejść, ponarzekać jak bardzo śmierdzi i puścić jeszcze gorszego? A teraz muszę was przeprosić bo nie znoszę Great Western Trail, więc idę do wątku tej gry żeby uświadomić ludzi jak durny to wątek.

Ps. A ja słyszałem jeszcze inną wersję. Nie ma ani głupich pytań ani głupich odpowiedzi. Są tylko głupi ludzie.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Jakie planszówki wyrzuciliscie do smieci i dlaczego?

Post autor: Trolliszcze »

seki pisze: 13 wrz 2019, 06:12Przecież autor wątku napisał, że nie chodzi mu o wyrzucanie złych lub zdekompletowanych gier.
Napisał, że niekoniecznie o złe lub zdekompletowane, a zatem takie też, ale nie tylko. To raz. Dwa, w moim poście pisałem również o pozbyciu się gry całkiem kompletnej, dobrej i jeszcze - z dzisiejszej perspektywy - sporo wartej, jaką były karty do MtG, a więc mimo wszystko było chyba na temat ;)
ODPOWIEDZ