Terrinoth i plany FFG

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
pawluus_3
Posty: 84
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:27
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Terrinoth i plany FFG

Post autor: pawluus_3 »

Nie mam czasu zobaczyć przed pracą ale tak to tylko zostawię:
Fantasy Flight Games Head of Studio Andrew Navaro - AMA
https://youtu.be/6VseOrN5B58
yoyocmg
Posty: 258
Rejestracja: 18 wrz 2016, 11:49
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 28 times
Been thanked: 18 times

Re: Terrinoth i plany FFG

Post autor: yoyocmg »

pawluus_3 pisze: 01 paź 2019, 07:22 Nie mam czasu zobaczyć przed pracą ale tak to tylko zostawię:
Fantasy Flight Games Head of Studio Andrew Navaro - AMA
https://youtu.be/6VseOrN5B58
Tylko, że to było miesiąc temu i wszystko co Andrew powiedział, było już tu opisane :P
Awatar użytkownika
pawluus_3
Posty: 84
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:27
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Terrinoth i plany FFG

Post autor: pawluus_3 »

Kurcze, tak to jest jak człowiek z rana się człowiek chce czymś pochwalić i pomyli miesiące publikacji materiałów :wink:
Awatar użytkownika
pawluus_3
Posty: 84
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:27
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Terrinoth i plany FFG

Post autor: pawluus_3 »

Tak się zastanawiam, skoro FFG "zamyka" Terrinoth to jest jakaś szansa na przeceny tytułów u rodzimego wydawcy? Jak to wygląda od strony Galakty? Karcianki LCG są do nabycia w dobrych cenach i nie wiem czy liczyć na podobną akcję innych tytułów? A może w związku ze zmniejszająca się liczbą dostępnych kopii, cena będzie rosła bez organizacji wyprzedaży?
michaelius
Posty: 95
Rejestracja: 19 lip 2010, 17:00
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Terrinoth i plany FFG

Post autor: michaelius »

Zazwyczaj było tak, że Galakta kończyła polską wersję i potem wrzucała wszystko na wyprzedaż po oficjalnym ogłoszeniu zakończenia współpracy. Potem jak się nakład kończył to ceny na nowo rosły
Awatar użytkownika
RasTafari
Posty: 1410
Rejestracja: 20 kwie 2010, 17:26
Lokalizacja: Breslau
Has thanked: 71 times
Been thanked: 69 times

Re: Terrinoth i plany FFG

Post autor: RasTafari »

Gribbler pisze: 25 wrz 2019, 00:32
gogovsky pisze: 24 wrz 2019, 03:03
Gribbler pisze: 24 wrz 2019, 00:55 A wiadomo, dlaczego ani Galakta, ani Rebel nie wydały Heroes of Terrinoth w polskiej wersji?
Bo nikt nie lubi dokładać do biznesu?
Nie śledziłem losów tej gry. Okazała się niewypałem?
Sprzedażowych chyba tak chociaż konkretnych danych nie posiadam. Sama gra imho całkiem fajna, jednakże czuć było, że pomysł na nią jest żeby wydać podstawkę i jak zassie to pocisnąć pierdyliard dodatków (dla mnie git) ale najwyraźniej tabelki w excelu się nie zgadzały i projekt zdechł a słowa ffg, że "przyglądamy się i zobaczymy jak się temat rozwinie" brzmią dla mnie jak marketingowy bełkot co równa się, iż gra została uśmiercona. Jeśli się mylę to się bardzo ucieszę ale sory, wydawanie planszówek to nie działalność charytatywna i hajs ma się zgadzać więc nie wróżę powrotu do tematu przez ffg :cry:
Przyszedł Rasta i zepsuł grę.
ODPOWIEDZ