(KS) Chronicles of Drunagor - ciekawy DC

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający
Has thanked: 457 times
Been thanked: 192 times

(KS) Chronicles of Drunagor - ciekawy DC

Post autor: japanczyk » 04 paź 2019, 12:20

Ponieważ Oathsworn i Aeon;s Trespass nie wyczyści wszystkich portfeli to szykuje się ciekawa alternatywa:
Chronicles of Drunagor - Age of Darkness is a fully cooperative and strategy board game of tactical combat in a dungeon crawl adventure for one to five players. CoD-AoD is based on multiple 3D scenarios, each of them played separately or on a continuous storyline. Each scenario has its own unique setup, darkness rules and different goals that will be needed to be achieved in order to obtain victory.
Obrazek

Co w ogóle przyciągnęło moją uwagę?
System lochów, który jest generowany w pewien losowy sposób - wyglada intrygujaco i ciekawie
Oraz resource management - czyzby gra była odrobine euro w opakowaniu ameri? Ale jeszcze sie nie wczytywałem, poczekam na kampanię

Link do draftu kampanii

Vegan
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: (KS) Chronicles of Drunagor - ciekawy DC

Post autor: Vegan » 29 paź 2019, 16:24

Muerto
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: Muerto » 29 paź 2019, 19:21

Jestem zaskoczony ciszą wokół tego tytułu w Polsce, gdzie DC są w sumie rozchwytywane. Rozumiem jednak pewne znudzenie generycznym fantasy, więcej elfów napchać nie mogli ;)
Ale ciężko odmówić oryginalności...system z drzwiami świetny (będzie wpływać na regrywalność), środowisko 3d, super rzeźby, oryginalna mechanika jak na dungeon crawlery. Jakiś tam tryb PVP nawet jest. Ciekawe SG się odblokowują jak widzę. Czego chcieć więcej. Kusi żeby wesprzeć, ale nie zdziwię się jak kiedyś wyjdzie po polsku.
5% rabatu w grybezpradu.eu

manicminer
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Post autor: manicminer » 29 paź 2019, 21:05

Wygląda fajnie i dość ładnie idzie do przodu. Graficznie ładne, mechanicznie też wygląda ok. Zobaczymy jak się kampania rozwinie. Wsparte.

ODPOWIEDZ