Legendary: Buffy The Vampire Slayer (Travis R. Chance, Nick Little)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY I KOSZULKI!
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
Tutaj należy pytać o kwestie związane z malowaniem figurek.
TUTAJ NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TUTAJ NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
raiden25
Użytkownik wspierający

Legendary: Buffy The Vampire Slayer (Travis R. Chance, Nick Little)

Post autor: raiden25 » 09 paź 2019, 22:11

Witam, chciałem podpytać tych co maja mieli o to co mysla o grze. Jakie opinie na temat gry? Mam wszystkie Legendary z serii Encounters. To akurat chciałem kupić dla dziewczyny. Niestety mi osobiście nie podeszło Legendary Marvel z powodu braku „fabuły”. Nudziło mnie to że zawsze trzeba zabić bossa. Encounters ma to lepiej rozwiązane. Gra nie dla mnie ale będę w nią grać :)
Czy warto w to iść dla samego serialu?
Czy fan serialu będzie się dobrze przy tym bawił?
Czy jest opcja usuwania kart z talii czy jest tego na tyle mało że mamy mały wpływ na budowanie talii?

Tyle na początek :)

pioma10
Użytkownik wspierający

Re: Legendary: Buffy The Vampire Slayer (Travis R. Chance, Nick Little)

Post autor: pioma10 » 10 paź 2019, 16:05

raiden25 pisze:
09 paź 2019, 22:11
Czy warto w to iść dla samego serialu?
Czy fan serialu będzie się dobrze przy tym bawił?
Czy jest opcja usuwania kart z talii czy jest tego na tyle mało że mamy mały wpływ na budowanie talii?
AD.1. Ja tak "poszedłem".
AD.2. Wg mnie będzie się dobrze bawił (pytanie tylko jak długo, bo jest jeśli się nie mylę 5 bossów i 5/6 scheme).
AD.3. Tu akurat nie pamiętam (chyba jakaś postać ma taką możliwość), ale jakoś nie przeszkadza, że nie można ich usuwać, a jednej postaci nawet pasuje jak największa ilość kart startowych.

ODPOWIEDZ